ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

צריכה עצה לגבי הכנת מצבטי פטמות

שלומציון
לפני 17 שנים • 10 בפבר׳ 2007

רגע , עוד משהו

שלומציון • 10 בפבר׳ 2007
אני מאד ממליצה ביקור אצל גרובשטיין ברחוב החלוצים (חנות ציוד מקצועי לשפים)בתל אביב .
יש שם מלאי מטורף של ציוד BDSM .
לדוגמא : יש שם מכשיר שמיועד במקור לסגירת קצוות של בורקסים ומעמולים עם זיגזג כדוגמא , אותו ניתן להפוך למצבט מעולה .ועוד מבחר ענק של מכשירים , מעוצבים ולא יקרים.
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}

זהירות

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 10 בפבר׳ 2007
Venus in Furs כתב/ה:
יש קליפס משרדי, כזה שתופס ניירות. הם באים בגדלים שונים, ואפשר לרפד אותם בחתיכה קטנה של בד או עור או פרווה או משו שתודבק. אפשר גם לתלות עליהם דברים כי יש להם חור ב'ידית'.

הקליפסים המשרדיים מחביאים כמה סכנות:
|!| קצוות מתכת חדים - הקליפס עשוי מחתיכה של פלדה קפיצית שקופלה, עם פינות מתכת שעלולות לחתוך או לפצוע.

|!| חוסר יכולת לשלוט בעוצמה - מהרגע שהקליפס המשרדי מונח על איבר מסוים, הוא מפעיל כוח גדול מאד.
למעט אנשים שמסוגלים לקדוח בו חור ולהעביר בורג בחור מבלי שהקליפס יישבר, אין יכולת לשנות את הכוח שהקליפס מפעיל על הגוף.
לחץ גדול מדי יכול לגרום לקרעים בעור, למעיכה של רקמות ולנזק בלתי הפיך.

אישית, אני מעדיף מקלות כביסה מפלסטיק וקליפסים ממתכת המצופים בגומי (באים בדרך כלל עם קולבים עץ משובחים).
יש לי כמה סוגים שונים של מקלות כביסה, כולל כאלו בצורה של חיות icon_twisted.gif:

לגבי הקרוקודילים - יש להם שתי בעיות. הם מיועדים לפטמות קטנות כך שלא יתאימו לכולם/ן, ויש להם שיניים. נסיתי בעבר לצפות אותם בבידוד מתכווץ, אך הציפוי נחתך לאט על ידי הכוח שפועל עליהם, עד שהישניים נחשפות.

תמיד יש לבדוק על עצמך קליפסים, מצבטים ומקלות כביסה. אני בודק אותם על "קרום השחיה" שיש בין האגודל לאצבע המורה וע אצבע אחת. הבדיקה מתבצעת פעם אחת לפני שהקליפס מונח בתיק ופעם שניה ממש לפני שמניחים אותו.
כך ניתן לגלות אם יש קצה חד, כוח בלתי סביר או כל תקלה, במקום לגלות זאת עקב פציעה של הנשלט/ת.
sheze​(נשלטת)

Re: יש לי רעיון חדשני

sheze​(נשלטת) • 10 בפבר׳ 2007
המלקה כתב/ה:
הולכים ליד שרה , יש להם את מכשיר החליבה לנשים שצריכות לחלוב את עצמן .
זה נצמד בוואקום ומושך יופי . לא צריך משקולות .ואולי בסוף יצא גם חלב .
אוי , אולי מומלץ גם לגברים לנסות את זה . (אולי לא על הפיטמה)
והשכרת הציוד ממש זולה . זה טוב להפתעה באירועים חגיגיים .

פשוט ניצול מכוער! icon_evil.gif
Venus in Furs
Venus in Furs • 10 בפבר׳ 2007
אני הכנתי לפני כמה שנים זוג מצבטים מקליפסים משרדיים ותליתי עליהם מנעולים קטנים. והם כואבים פחות מאלו שקניתי בחנות סקס, ואולי קצת יותר מאטבי כביסה גדולים מפלסטיק. (מאחד ענק כזה הכנתי גם קליפס לזין, שאותו ציפיתי בעור) . זכור לי גם שהרמנו פעם ממסעדה את הקליפס שמצמיד את החשבון ללוח העץ והשתמשנו בו והשמיים לא נפלו...
ג'ולי​(לא בעסק)

איקאה

ג'ולי​(לא בעסק) • 10 בפבר׳ 2007
איקאה מספקת מגוון פתרונות.

ולעניין מצבטי הפטמות,

יש להם במחלקת ילדים,

קיט להכנת מתלה לתמונות הכולל בערך 20 אטבי כביסה בגודל 2 ס"מ מעץ,

מקושטים בפרח חמוד.

הם נפתחים לרוחב של רוב סוגי הפטמות שאני מכירה ולוחצים במידה.

גם העלות לא מאד גבוהה.

הרכיבו גגונים ורוצו...

IKEA SALE

icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif
mind games​(מתחלפת)
לפני 17 שנים • 19 בפבר׳ 2007

אז ככה -

mind games​(מתחלפת) • 19 בפבר׳ 2007
יש מצבטים! icon_smile.gif
ומכיוון שאני מאותגרת טכנולוגית - אין לי מושג איך להעלות את התמונות שלהם לפורום אבל (!) הצלחתי לפתוח אלבום אז אתם מוזמנים לראות את התוצאות באלבום שלי.

תודה לכולם על הרעיונות והעזרה!