בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

היא חכמה משכילה נראית נהדר הוא סיים את הליך האבולוציה והזדקף

Lilu-FemdoM{Pon}
לפני 17 שנים • 12 בפבר׳ 2007
Lilu-FemdoM{Pon} • 12 בפבר׳ 2007
מוות קליני?! זה עוד טוב
שבוע עם איש מערות והמח מבצע השמדה עצמית.
walking dead
walking dead • 12 בפבר׳ 2007
Lilu_in_Black כתב/ה:
מוות קליני?! זה עוד טוב
שבוע עם איש מערות והמח מבצע השמדה עצמית.

די, נו!! אתן הורגות אותי על הבוקר!!! rffl.gif
Zarial​(מתחלפת)
Zarial​(מתחלפת) • 12 בפבר׳ 2007
נתינה כתב/ה:
Zarial כתב/ה:
איש מערות לעתים יכול להיות גם ישר, כנה, פשוט ואוהב ללא תנאי ....
שלא לדבר על זה שיכול להיות מאהב הרבה יותר טוב מה"אינטליגנטים" עם ים של תסבוכים עצמיים בשל הידע שלהם......
בקשר למערכת הבדס"מית אני נוטה להסכים עם נולי ....

ואיימי בובה יש לי משפט בשבילך " להרגיש ביחד זה לאו דווקא שיש על מה לדבר תמיד, זה להיות יחד ולהרגיש נוח לשתוק יחד, ולהיות מסוגלים ליהנות מהשתיקה הזו יחד...." תחשיבי על זה....

יש שתיקות מביכות כאלה חמודות
אבל כמה אפשר באמת לשתוק ולא לנהל שיחות
בסוף המוח " מת " מוות קליני .

די ברור שכל דבר טוב בה במנות קטנות......
לקחתן את זה למקום קצת קיצוני מידי .... אני די בטוחה שתמצאי על מה לדבר גם עם "איש מערות"... על שיטת הצייד למשל icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
עכשיו רציני. אני מסכינה איתך. כל מערכת יחסים שאין בה יכולת שיחה בין בני זוג, גורלה - כישלון ....
DRAKULLA​(שולט){בתו של דרק}
Zarial כתב/ה:
נתינה כתב/ה:
Zarial כתב/ה:
שלא לדבר על זה שיכול להיות מאהב הרבה יותר טוב מה"אינטליגנטים" עם ים של תסבוכים עצמיים בשל הידע שלהם......

ואיימי בובה יש לי משפט בשבילך " להרגיש ביחד זה לאו דווקא שיש על מה לדבר תמיד, זה להיות יחד ולהרגיש נוח לשתוק יחד, ולהיות מסוגלים ליהנות מהשתיקה הזו יחד...." תחשיבי על זה....

לקחתן את זה למקום קצת קיצוני מידי .... אני די בטוחה שתמצאי על מה לדבר גם עם "איש מערות"... על שיטת הצייד למשל icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
עכשיו רציני. אני מסכינה איתך. כל מערכת יחסים שאין בה יכולת שיחה בין בני זוג, גורלה - כישלון ....

אם כך את סותרת את עצמך
אני רואה מערכת בדסמית כמו כל מערכת בין גבר ואישה
מערכת שכוללת גירוי שכלי ולא רק פיסי
אני בכלל לא מאמין שיכול להיות גירוי פיסי לאורך זמן אם הוא לא מלווה בגירוי שיכלי אינטלקטואלי
נוריתE
נוריתE • 12 בפבר׳ 2007
רוב הגברים מאויימים מאישה משכילה או אינטלגנטית מהם או מאחת כזאת שהצלחה שלה בעולם העבודה גבוהה משלהם
אי לכך רובנו נאלצות פשוט להתפשר להוריד כמה דרגות אישיות ורמה
וללכת אם מה שיש ,כשאנחנו לא רוצות להיות לבד.
ג'ולי​(לא בעסק)

חושבת

ג'ולי​(לא בעסק) • 12 בפבר׳ 2007
לדעתי, צריך לעשות הפרדה.

אנשים המקיימים מערכת זוגית מסוג כלשהו. אכן יתקשו לאורך זמן לקיים אותה כאשר הגירוי הוא מיני בלבד. זה ישעמם, יתסכל וכמו בכל מערכת זוגית אחרת, תתחיל פזילה לצדדים, לחפש השלמה לחסר.

אבל, מערכות יחסים בדסמיות מאפשרות לאנשים מילוי צרכים ורצונות אחרים, פרט למערכת הזוגית. החל מתיבול ו/ או השלמה לחיי המין, מילוי צרכים פסיכולוגיים שונים שאינם יכולים לקבל ביטוי בחיי היומיום ועד נסיון להשיב את השליטה לחיים על ידי יצירת חוויה מתקנת בסביבה מבוקרת יחסית. ובשביל למלא את כל אלה, או את רובם, לא צריך חתיך שרמנטי עם רמת משכל מעל הממוצע. לפעמים, אפילו עדיף שלא יהייה כזה.
Zarial​(מתחלפת)
Zarial​(מתחלפת) • 12 בפבר׳ 2007
DRAKULLA כתב/ה:
Zarial כתב/ה:
נתינה כתב/ה:
Zarial כתב/ה:

אם כך את סותרת את עצמך
אני רואה מערכת בדסמית כמו כל מערכת בין גבר ואישה
מערכת שכוללת גירוי שכלי ולא רק פיסי
אני בכלל לא מאמין שיכול להיות גירוי פיסי לאורך זמן אם הוא לא מלווה בגירוי שיכלי אינטלקטואלי

לא חושבת שיש כאן סתירה
אני אסביר
מה שאמרתי בקשר לשתיקה – די ברור שהשתיקה היא לא כל היום (דוגמה – לשבת על חוף הים מחובקים בלי לדבר ולראות את השקיע ....)

כל מערכת יחסים בסוף של הדבר – היא מערכת יחסים
וכל אחד ואחת מחפשים בה דברים אחרים
אתה מחפש גירוי שכלי
הוא מחפש כוסית ולא משנה לו כל כך מה רמת אי. קיו. שלה
היא מחפשת מיליונר
וזאת שדיברת עליה מחפשת משהו אחר – שונה, איש מערות למשל (המניע שלה הינו ידוע לי כי אני לא היא)
לסיכום:
אתה לא יכול לדעת מה באמת הולך בתוך המערכת יחסים של אחרים
אתה לא יכול לשפוט אותם
אתה יכול לקבל את זה
אתה יכול לשאול את אותה פרסונה – למה ואיך
דובדבן
לפני 17 שנים • 13 בפבר׳ 2007

וו-סאבית

דובדבן • 13 בפבר׳ 2007
מכל מה שקראתי החלטתי שאין מצב כמו זה שתיארת דקרול ידידי. סביר להניח שלאיש במערות יש בכיס סאבית שלקתה במוות קליני קודם השיוך אבל באמת באמת היא רק אשת מערות שלמדה לדבר גבוה.
llulu​(נשלטת)
לפני 17 שנים • 22 בפבר׳ 2007

ומה עם ההיפך דראקולה ?

llulu​(נשלטת) • 22 בפבר׳ 2007
לא נתקלת עם דומים חכמים שמאחוריהם נמצאת איזה נשלטת מטומתמת ?
מה זה אומר עליהם לדעתך ?

התשובה התיפיקאלית היא שזה בא מחוסר ביטחון
או שזה חיבור ריגשי כל שהו
או רצון לשלוט ביותר קלות

או שפשות אוהבים אחד את השיני
השכל - כמו היופי, הוא לא פונקציה לכל דבר, לכל קשר, אחרת אף אחד לא היה מתחתן בעולם הזה....אנו יצורים ככ לא מגובשים ...שלא לדבר על עולם הרגשות
כובש יצרה​(שולט)
לפני 17 שנים • 23 בפבר׳ 2007
כובש יצרה​(שולט) • 23 בפבר׳ 2007
קשר מהסוג שתואר כאן, בין אשה משכילה ואדם פרימיטיבי, קיים לא רק ביחסים של שליטה, הוא קיים גם ביחסיים ונילים.

לסוג כזה של קשר יכולות להיות שתי סיבות עיקריות (יתכן שיותר שאני לא מכיר) .

הראשונה : אשה שיש לה קשר אחר ויש לה אינטרס ( רגשי, כספי, ילדים וכו') לשמור על הקשר הקיים ומצד שני בקשר הקיים חסר לה המין. לכן קשר עם אדם כזה לא "מאיים" על הקשר הקיים ומצד שני נותן לה סיפוק מיני ונילי או בדסמי לפי הנטיות שלה.

אפשרות שניה: אשה שמסיבות שונות רוצה ביחסיים מיניים בלבד ולא רוצה להיכנס למערכת רגשית חדשה בדרך כלל בגלל אכזבה מקשר קודם שנגמר רע מבחינתה.