שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מתחלפות? האומנם ?

תומר​(מתחלף)
לפני 17 שנים • 11 בפבר׳ 2007

הכול עניין של תזמון

תומר​(מתחלף) • 11 בפבר׳ 2007
נדמה לי שזה לא עניין של אופי או דרך חיים .... פשוט עניין של תזמון.

כלומר, יום אחד מתאים לי לשלוט, להצליף ולהכניע ... יום אחר, לקבל מכות בישבן וכו'.... אז, ביום א' אני קורא לעצמי DOM וביום ב' SUB ....

בקיצור, להתייחס לזה בהקשר של השיחה\הקשר\המצב הנתון ולא לחשוב שמישהו או מישהי חתמו אתכם על הסכם ארוך טווח ...
עבד גברי ושרירי​(נשלט)
תודה על התגובות.

אכן אפשר להתייחס בנושא גם לגברים מתחלפים אשר במהותם הם נשלטים, העיקר הכוונה.

בייסיקלי אפשר לסכם עד עתה על פי התגובות את הסיבות :

1. נשלטות רבות יעדיפו להגדיר את עצמן מתחלפות מטעמי אגו וכבוד.

2. חוסר רצון לצאת לגמרי מהארון ולהתוודות בפני כולם על האמת האמיתית, ייתכן שגם מטעמי אגו וכבוד, שמירה על דיסקרטיות ועוד.

3. להשאיר לעצמן את האופצייה להכיר יותר גברים בעלי העדפות שונות, לקבל כמות חיזורים גבוהה יותר וגם אולי להנות משני העולמות מבלי התחייבות להיות רק בצד אחד בלבד.

הכל טוב ויפה, אך התחושה היא שעדיין עם כל השנים האלו שהבדס"מ פעיל וקיים, אנשים רבים כאן לא נאמנים ואמיתיים באמת בדרך שלהם אולי בצדק, אולי בגלל רמת הביקורת והשפיטה שמגיעה מכיוונם של אנשים אחרים שהיא בסופו של דבר "תוקעת" או בולמת את יציאתם של אנשים רבים מהארון, אולי זו תכונה ישראלית טיפוסית ואולי משהו אחר אך זה קיים ולכן אלו הם חלק מתופעות שליליות שקורות, בגלל חוסר הרצון לחשוף את האמת שלך בין אם בצדק או שלא בצדק שעלול להוביל לתסכולים ואכזבות רבות.

אז בנימה אופטימית, תהיו אתם, תשתדלו באמת להיות אתם, לא לדפוק חשבון יותר מידי בטח לא לאנשים שהם כמונו, תשתדלו להתקרב יותר לאמת ופחות לשקר גם אם זה קשה, ככה לכולנו יהיה יותר קל לבטא עצמנו ולהנות יותר.
ללא גבולות'
ללא גבולות' • 11 בפבר׳ 2007
אני חושבת ...
שנשים יותר מעניינות אותך
אבל דווקא יותר גברים מתקשים להתמודד עם סטטוס הנשלט
"אני? הגבר החזק השווה האסרטיבי ....אני נשלט ?"
תוכל לראות הרבה פעמים את תחילת המגננה בתאורים בפרופיל
"בחוץ אני סופרמן בתוך המיטה אני נשלט icon_smile.gif"....כאילו צריך להתנצל .
מי רוצה להיות בכלל עם אישה שרואה את הנשלטות כדבר נחות ?
טוב נו ...אבל זאת רק אני icon_smile.gif
תומר​(מתחלף)
לפני 17 שנים • 14 בפבר׳ 2007

גברים ונשים - Same Same

תומר​(מתחלף) • 14 בפבר׳ 2007
ללא גבולות כתב/ה:
...שנשים יותר מעניינות אותך אבל דווקא יותר גברים מתקשים להתמודד עם סטטוס הנשלט ...

לא מסכים בכלל ... לפחות מהניסיון שלי יש, זו כמעט חציית-ים-סוף לשכנע אישה (שלא הגיע כבר סאבית) להכנע לגבר. זה עניין של דימוי ושל תפיסת העולם הנשי העכשוי (פרשת רמון וכו' וכו').

אז לא שגברים נופלים על הברכיים מייד, אבל אני לא חושב שאפשר לומר נשים יותר \ גברים יותר.