בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בין האור לחושך - בין ידיעות אחרונות לידיעות צהובות.

נוריתE
לפני 17 שנים • 14 בפבר׳ 2007

בואו נעשה יום סרט

נוריתE • 14 בפבר׳ 2007
למען כל אותם גברים אומללים
שלא מסוגלים לתפקד או לעמוד אל מול נשים בגילן מנוסות ובוגרות
ובוחרים לנצל את הבלתי מנוסות כי שם אין להם עם מה להתמודד בעצם.

שיר ותרום
למען הנרקיסיסטים שמרוכזים בעצמם ובעולם שלהם בלבד
והמוטו שלהם הוא אני עצמי ואנוכי
וחושבים,שכל שאר העולם נועד לשרת רק אותם

ומצעד התרומות
בשביל אלו שיעשו הכל ויהרסו כל מה שעומד בדרכם רק כי הם רוצים ומסוגלים
בגלל שאין להם מצפון.

.
שבויה
שבויה • 14 בפבר׳ 2007
תענוג לקרוא כרגיל..

תענוג לשמוע את גולדי מגרגר....

בהצלחה icon_smile.gif
שלגיה א ח ת

כל מילה זהב

שלגיה א ח ת • 14 בפבר׳ 2007
הכותב המוכשר ביותר בכלוב.
רותקתי למסך.

נגמרו לי המילים. ממש כמו בפירסומת ההחא, של פלאפון.

משובח.
shushu

זהב של שוטים

shushu • 14 בפבר׳ 2007
דיר גולד,

חבל.

בחרת להשתלח בצעד החשוב מאד שעשו כמה אנשים בשבוע שעבר. קודם כל המתלוננות; אבל חוץ מזה וחשוב לא פחות – 2 כתבים, שעשו את מה שאתה ודומיך מדברים עליו כאן ולועסים לעייפה מזה כמה שנים, ללא כל טעם. אגב, בלי לדעת את העובדות אני יכולה להניח, שגם הקרדיט על התלונה למשטרה צריך להינתן לכתבים - שהתלונה הינה תוצר של העבודה על הכתבה ולא להיפך.

הכתבה צהובה? כלל וכלל לא. זו פשוט הדרך שבה פתאום רואים את הדברים כשמוציאים אותם לאור. חומר החיטוי הטוב ביותר הוא אור השמש – ולכן כל דבר שיש לו חשיבות ציבורית צריך להחשף ולעבור את מבחן הציבור, או את מבחן התקינות המשפטי; אלה בדיוק הדברים שבשבילם יש עיתונות עצמאית ואמיצה (השופט ברנדיס במקור; לסעע בחיקוי). האור - בניגוד לחשכת הפורומים, להתפלגות המחנאית, לרכילאות הקהילתית, לפחדים של "מה זה אומר עלינו בעצם". והוא צהוב, האור.

הכתבה אינה צהובה. היא תחקירית במידה הראויה, היא מכובדת, והיא צעד ראשון בלבד בדרך שהולכת להתגלגל עתה מעצמה וללא כל קשר למה שאתה או אני נאמר.

מה זה אומר עלינו בעצם? כלום, תכל'ס. בדיוק כמו שמקרי התעללות בקהילות חרדיות או בבתי חולים סגורים, אין משמעם שכל הקהילה החרדית וכל הצוותים בבתי החולים מורכבים ממתעללים. למה אף אחד לא אמר דבר עד היום? אה, זה פשוט: קודם כל זה עניין של אומץ, שנית - היה צריך שהקורבנות יבינו שהם קורבנות ויתלוננו. והנה זה קרה.

מה זה אומר על הקורבנות? תשמע, בתור מי שמדבר בכזו רגישות על אהבה ואיבוד שליטה, יצאת די דפ"ר בניתוח המלומד של אופיין (או העדרו) ועליבותן של הבנות האלה.

אני יכולה להבין איך כתבה כזו, שתוקעת סיכה בבלון הנפוח מדי של מעגל האור, מעוררת תגובות נבוכות של אנשים שהיו חברים שלו וכו'. אני פשוט לא מצליחה להבין איך אנשים שממילא ידעו כל הזמן שיום אחד זה יתפוצץ – מנסים להמעיט מערכה ומחשיבותה של הכתבה. אולי זו סתם קנאת סופרים? סך הכל, פרסמת כאן כמעט 3000 מילה, זה כשלעצמו "טור" לא רע בכלל של כותב-למגירה-או-לפורום. מסה רצינית - אם לא במובן הספרותי, לפחות מבחינת המשקל.

כך או כך, העיקר שיש אהבה, ושניצלים. האפי וולנטיינז דיי.
מUחדת
לפני 17 שנים • 15 בפבר׳ 2007

שוטה של זהב.

מUחדת • 15 בפבר׳ 2007
שווה ציטוט:

shushu כתב/ה:

חבל.

..וחשוב לא פחות – 2 כתבים, שעשו את מה שאתה ודומיך מדברים עליו כאן ולועסים לעייפה מזה כמה שנים, ללא כל טעם.
אגב, בלי לדעת את העובדות אני יכולה להניח, שגם הקרדיט על התלונה למשטרה צריך להינתן לכתבים - שהתלונה הינה תוצר של העבודה על הכתבה ולא להיפך.
...
אני פשוט לא מצליחה להבין איך אנשים שממילא ידעו כל הזמן שיום אחד זה יתפוצץ – מנסים להמעיט מערכה ומחשיבותה של הכתבה. אולי זו סתם קנאת סופרים? ( icon_rolleyes.gif )

כך או כך, העיקר שיש שניצלים.
The Shield​(שולט)

Re: זהב של שוטים

The Shield​(שולט) • 15 בפבר׳ 2007
shushu כתב/ה:
דיר גולד,

חבל.

בחרת להשתלח בצעד החשוב מאד שעשו כמה אנשים בשבוע שעבר. קודם כל המתלוננות; אבל חוץ מזה וחשוב לא פחות – 2 כתבים, שעשו את מה שאתה ודומיך מדברים עליו כאן ולועסים לעייפה מזה כמה שנים, ללא כל טעם. אגב, בלי לדעת את העובדות אני יכולה להניח, שגם הקרדיט על התלונה למשטרה צריך להינתן לכתבים - שהתלונה הינה תוצר של העבודה על הכתבה ולא להיפך.

הכתבה צהובה? כלל וכלל לא. זו פשוט הדרך שבה פתאום רואים את הדברים כשמוציאים אותם לאור. חומר החיטוי הטוב ביותר הוא אור השמש – ולכן כל דבר שיש לו חשיבות ציבורית צריך להחשף ולעבור את מבחן הציבור, או את מבחן התקינות המשפטי; אלה בדיוק הדברים שבשבילם יש עיתונות עצמאית ואמיצה (השופט ברנדיס במקור; לסעע בחיקוי). האור - בניגוד לחשכת הפורומים, להתפלגות המחנאית, לרכילאות הקהילתית, לפחדים של "מה זה אומר עלינו בעצם". והוא צהוב, האור.

הכתבה אינה צהובה. היא תחקירית במידה הראויה, היא מכובדת, והיא צעד ראשון בלבד בדרך שהולכת להתגלגל עתה מעצמה וללא כל קשר למה שאתה או אני נאמר.

מה זה אומר עלינו בעצם? כלום, תכל'ס. בדיוק כמו שמקרי התעללות בקהילות חרדיות או בבתי חולים סגורים, אין משמעם שכל הקהילה החרדית וכל הצוותים בבתי החולים מורכבים ממתעללים. למה אף אחד לא אמר דבר עד היום? אה, זה פשוט: קודם כל זה עניין של אומץ, שנית - היה צריך שהקורבנות יבינו שהם קורבנות ויתלוננו. והנה זה קרה.

מה זה אומר על הקורבנות? תשמע, בתור מי שמדבר בכזו רגישות על אהבה ואיבוד שליטה, יצאת די דפ"ר בניתוח המלומד של אופיין (או העדרו) ועליבותן של הבנות האלה.

אני יכולה להבין איך כתבה כזו, שתוקעת סיכה בבלון הנפוח מדי של מעגל האור, מעוררת תגובות נבוכות של אנשים שהיו חברים שלו וכו'. אני פשוט לא מצליחה להבין איך אנשים שממילא ידעו כל הזמן שיום אחד זה יתפוצץ – מנסים להמעיט מערכה ומחשיבותה של הכתבה. אולי זו סתם קנאת סופרים? סך הכל, פרסמת כאן כמעט 3000 מילה, זה כשלעצמו "טור" לא רע בכלל של כותב-למגירה-או-לפורום. מסה רצינית - אם לא במובן הספרותי, לפחות מבחינת המשקל.

כך או כך, העיקר שיש אהבה, ושניצלים. האפי וולנטיינז דיי.

הכתבה צהובה בגלל שזה הפרצוף והתדמית שהיא מציגה בפני הקורא של הבדסמ. הם בחרו להציג את הצד הסנסציוני והנצלני של הבדסמ. את ידיעות אחרונות וקוראיו לא מעניין תרבות הבדסמ או העומק שמצויי ביחסי בדסמ. את שני הכתבים לא עניינו העוולות של אור. מעניין אותם הצד הרכילותי הדרמה והריגוש ויכולת הכתבה למכור את העיתון. לצערי זו התקשורת של ימינו.
huan
huan • 15 בפבר׳ 2007
גולד איך שהוא אתה נורא מזכיר לי את כל המאמרים שדיברו על כך שרמון הוא סתם פראייר טיפש והוסיפו בחצי חיוך שאחרי הכל כולנו עושים את זה ושאם ישפטו אותו אוי ואוי מה יקרה לגברים שלא יוכלו להתחיל עוד עם נשים.

דומה להחריד....

עצוב לראות שאנשים אשכרה משבחים את דבריך אול זה אומר משהו על אותם אנשים או אולי על הרטוריקה שלך.

וגולד לפני שאתה מאשים אחרים בכתיבתם הצהובה ובאימפוטנציה שלהם תראה קודם דוגמא אישית ותוצאות כי כל אחד יכול לצחוק על איך האחר הולך להיכשל עד שמתברר שהוא נכשל בכל המקצועות אז זה פשוט די פטאתי
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 15 בפבר׳ 2007
ציטוט: הם בחרו להציג את הצד הסנסציוני והנצלני של הבדסמ.

**אנחה* שוב, אמרות אוויליות כאלה הן חסרות פואנטה. מאסטר אור פשע, התעלל ופגע באנשים רבים. כל קשר בין זה ובין בדסמ מקרי בהחלט - זה כמו לומר על סיפור של אונס (וכנראה שגם אונס היה שם, למרות שדבר זה טרם הוכח) שהוא 'מציג את הצד הנצלני והסנסציוני בסקס', או כמו שמישהו ייכתוב על שחיתות בשלטון ומישהו יגיד "אהה, סתם מציגים את הצד הנצלני והסנסציוני בשלטון".

בקיצור, בור בולשיט ללא תחתית. תפקיד העיתונות לשמור על כולנו ולחשוף פרשיות כאלו בדיוק. אני שמח כל פעם שכותבים, כי אני יודע שיש מי שפוקח עין. לקבור את הראש בחול ולטבוע באפתיות היא בחירה פחדנית.

ציטוט: את שני הכתבים לא עניינו העוולות של אור. מעניין אותם הצד הרכילותי הדרמה והריגוש ויכולת הכתבה למכור את העיתון.

שוב, אין לך שום בסיס עובדתי או אישי לקבוע את הקביעה הזאת. אתה אינך מכיר את הכתבים, או את המניעים שלהם לכתיבת הכתבה. עד כמה שאתה יודע, זה יכול להיות כל אחד, והמניעים שלו יכולים להיות טהורים ומיטיבים. ואתה יודע מה? מצידי שהמניעים יהיו צהובים. העיקר שהסיפור הזה סוף-סוף ראה אור על גבי העיתון הנמכר ביותר בארץ. אולי פחות אנשים ייפגעו עכשיו.
The Shield​(שולט)
לפני 17 שנים • 16 בפבר׳ 2007
The Shield​(שולט) • 16 בפבר׳ 2007
ציטוט: שוב, אין לך שום בסיס עובדתי או אישי לקבוע את הקביעה הזאת. אתה אינך מכיר את הכתבים, או את המניעים שלהם לכתיבת הכתבה. עד כמה שאתה יודע, זה יכול להיות כל אחד, והמניעים שלו יכולים להיות טהורים ומיטיבים. ואתה יודע מה? מצידי שהמניעים יהיו צהובים. העיקר שהסיפור הזה סוף-סוף ראה אור על גבי העיתון הנמכר ביותר בארץ. אולי פחות אנשים ייפגעו עכשיו.

ידידי אני מכיר באופן אישי את הכתבים ואת המטריה. ואת המניעים שלהם. במקרה אני במקצוע הזה. הם הרבה יותר ציניים מכפי שאתה יכול לתאר לעצמך, הם יושבים על הכתבה ומגכחים על הבנות שמופיעות בכתבה. ושוקלים את הסיפור במונחי רייטינג אם זה לא מספיק צהוב אז העורך מבקש חומרים יותר צהובים כן ממש במילים האלו אין שום סיכויי לכתבה לא צהובה ותהיה חשובה ככל שתהיה לעבור את סף הציניות של העורכים .
מתנשא
לפני 17 שנים • 16 בפבר׳ 2007

כתיבה משובחת ויצירתית הניתוח פחות

מתנשא • 16 בפבר׳ 2007
והעיקר האהבה שזולגת לה בין המילים ונמרחת על כל הטקסט.