לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

היום הוא יום השושו!

kitiara
לפני 17 שנים • 18 בפבר׳ 2007
kitiara • 18 בפבר׳ 2007
שושונית, כבר הרבה זמן לא נהניתי כך!

תודה יקירה, מקווה שכל חייך תחגגי כמו אתמול icon_biggrin.gif

היה פשוט כיף להיות איתך!
shushu

all tomorrow's parties

shushu • 18 בפבר׳ 2007
אני, גימל עין, בת 35 ושימותו הקנאים, מתכבדת להדליק משואה זו בשם החוגגים האנונימיים, ונילים, קינקים ובדסמים, מכל המינים, הגילים, הגוונים - לכבוד צוות ה- אמפט"פ (אמילי מאסטר F טיצ'ר ופט) הבלתי נלאה:

על מסיבת יומולדת של פעם בחיים (אם לא מחשיבים את המסיבה ההיא של גיל 29 שנגמרה באורגייה סוערת של עשרת הפיינליסטים);

על פינוק הקהל בשחיתויות המקובלות - שוקולדים, שמפניה, עוגה, תותים ורוקט פוקט – ובעיקר הבלתי מקובלות – הופעות אורח של "מאסטר הבית" (אחותי: "מי זה האיש הנמוך שהסתובב עם מזוודה והצליף בנו?") של "זמר הבית" (אמא שלי: "מי זה האיש עם החולצה שרשום עליה SEX שהרים אותך לכבוד היומולדת?") ושל "צלם הבית" (המזכירה המתחתנת שלי: "הוא עושה גם אירועים?")

על התגיות השערורייתיות והמגמתיות, שכל מי שענד אותן (ולא היו הרבה כאלה) מייד הוסיף את המילה YET (מקורות יודעי דבר מסרו לי שהפתק היחיד של "I DID SHUSHU AND SURVIVED" יועמד מחר למכירה באיביי תמורת סכום מופקע);

על השקייתי מעל ומעבר לכל ספק סביר (נדמה לי שבעיקר F היה המתדלק) – שוט אחד פחות של ייגר אולי היה מונע את ההקאה המתבקשת של סוף הלילה, אבל מצד שני גם היה מונע ממני לשכוח את שלל השטויות שעשיתי, ששמעתי עליהן לראשונה (ולשניה ולשלישית ואח"כ עוד המון פעמים) הבוקר.

על מטאטא הנימבוס 2000 (שכחתי אותו אצלכם, נא לשמור עליו עד שאגיע לקחת), המתנה היעילה ביותר שקיבלתי אתמול (כי בינינו, מה זה עוד קרופ או גאג לעומת כלי התחבורה המהיר והחסכוני ביותר למכשפה התל אביבית הממוצעת);

על קירוב הלבבות הוניליים – בפרט אלה שקיבלו מטיצ'ר סיור אישי מודרך בנבכי המקום.

וגם על המחשבה והתכנון, ההשקעה, הנדיבות, המקצועיות. הייתם מקסימים להפליא, עשיתם לי כיף ושמח, ובקצב הזה אני עוד עלולה לחזור כל שנה.

אני מודה, מודה, מודה.

נ.ב.:
עמוס – 1. אם לא אתה - כל זה לא היה קורה.
2. חכה חכה, עוד נסגור חשבון בפוסיקט, ממש בקרוב. }{
009​(אחר)
009​(אחר) • 18 בפבר׳ 2007
ימי הולדת לחברי הקהילה ,ימי הולדת לילדי חברקי הקהילה ,בר מצוות וחתונות הם הלהיט הבא של מועדון הדאנג'ן................אז כולנו מתכוננים לאירוע הגדול הבא עלינו לטובה שיתקיים אי שם בתוככי חודש מרץ הגדול.............הפתעה הפתעה הפתעה............

009 אוהב את אחותה של שושו בטרוף............הייתי כל כך קרוב לסאשן עם אחותה של ...........

באהבה
009