לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בנווות !!

infinite​(נשלטת)
לפני 20 שנים • 28 בנוב׳ 2003
infinite​(נשלטת) • 28 בנוב׳ 2003
נשמע לי שנהנית ברמה העקרונית כי אהבת את ...העיצוב..
לדעתי היית צריכה להבהיר מראש ולא לזרום עם דברים שלא דיברו אלייך יקירה
אני מכירה את התופעה - גם של הבחור שביקש את מה שביקש - יש גם כאלה ועוד אי נעימוית
זה שאת נשלטת זה לא עוד לא אומר כלום
אבל זו טעות לא להבהיר כי את לא מדברת - הם לא יכולים לדעת כל כך...אלא אם כן את מראה את זה בתנועות גוף ...
מקווה שנהנית בכל זאת !
ואיך היו המופעים ?
blackfeline

מממ

blackfeline • 28 בנוב׳ 2003
למדתי את הלקח שלי. פעם הבאה זה יהיה לאט לאט ובעדינות. האמת שמההתחלה ממש ממש נהניתי. הבחור שהלכתי איתו(חמוווד) שאל אותי אם בא לי לשבת בתוך כלובicon_smile.gif אז נעלו אותי בתוך כלוב וזה דווקא היה נחמד ביותרץ ישבתי שם משהו כמו שעה וחצי ואז נרדמה לי הרגל וזה כאב אימים אז ביקשתי והוציאו אותי.

ראיתי רק מופע אחד, הוא היה נורא ארוך(במהלך כולו ישבתי בכלוב על הרצפה והסתכלתי בין רגליים של אנשים כדי לראות משהו). קבוצה גדולה של בחורות במדי שוטרות קשרו, טפטפו שעווה, בעטו, הצליפו, דחפו ל"פושע" ויברטור לתחת וכו'... היה מעניין, קצת היה לי מוזר ששלושה בחורים פשוט התפשטו לחלוטין והיו מוכנים שיעשו להם את כל הדברים האלה שנראית כואבים עד אימה, מול הרבה אנשים, אבל זה היה מעניין ולהפתעתי, זה אולי לא הדליק אותי(במיוחד מפני שאלה היו גברים), אבל זה בהחלט עניין אותי וסקרן אותי.
השולט אור​(שולט)
השולט אור​(שולט) • 28 בנוב׳ 2003
דווקא קפצנו לבקר אתמול לאיזה חצי שעה,

היה ערב חביב למדי ומושקע.

שמחה שנהנית, ולהבא אל תהססי להעיף ממך את מי שמציקים. לפעמים צריך להעמיד כמה אנשים במקום.

שוקו ואינפי, חסרתן לי גם במפגש וגם במועדון. והבטחתן... הבטחתן לבוא icon_cry.gif
infinite​(נשלטת)
infinite​(נשלטת) • 28 בנוב׳ 2003
אורו'ש...את עניין המפגש פיספסתי לגמרי האמת...לא עקבתי ,מצטערת
ולגבי אתמול
גמני געגעתי ,אבל יהיו עוד הזדמנויות מקווה
}{