ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חור

RIS
RIS
לפני 17 שנים • 20 בפבר׳ 2007
RIS • 20 בפבר׳ 2007
.
מעניין....

יש כאלה שלא מעמידות פנים?
אני מאמין שפלג אמיתית ומדווחת היישר מתוך ההתרחשות של החוויה.
מסתבר שאחרות רק מעמידות פנים.

מעניין מה ההתפלגות, ואם היא דומה להתפלגות האחות בעולם הונילי בין אלה שמזייפות לאלה שאינן מזייפות.
walking dead
walking dead • 20 בפבר׳ 2007
מיוחדת. כתב/ה:
נשלטות כמו חור ואין מה לאכול...

לפעמים נדמה לי שחלקנו נורא מנסות לשכנע את עצמנו שאקטים מסויימים משפילים אותנו *באמת*. כי מי שבוחרת להיות חור לעת מצוא/ סאבית אקסטרימית/ חפץ/ כלבה ושאר ירקות לא באמת "מושפלת" מהעניין, לא?

אבל להיות "נורא מושפלת" (+מבט כלבלבי+"תודה אדוני, כולי השפלה מטלטלת"+דרושות) מצטייר כלחם חוקה של כל סאבית טובה. או משהו.

כך או כך, כשהם עושים {?} מאיתנו חור {?} ואנחנו וואחד מושפלות לאללה {?}-
אנחנו דוחפות ראש מושפל לגמרי לתוך הכר. ומחייכות.

למה?
כי אם אנחנו חור זה לא כי עשו מאיתנו כזה, זה כי בחרנו להיות כזה ברגע נתון.

אבל זה לא פוליטיקלי קורקט להודות שאנחנו נהנות או אולי, רחמנא לצלן, בוחרות בזה (!) לבד לבד (!) בפני הקהילה שעושה בדס"מ "א-מ-י-ת-י".

אז מיד אקח את דברי, אוריד את הכובע ואבלע את הגאג ואודה בקול ילדותי- קטן- לחשני ומתמסר:
"זה הכיייייייייייייייייייייייייי משפיל שיש כשאתה עושה ממני חור"( icon_eek.gif )

ואמרו אאאאמן.

בברכת "אני חור רק כי אני בוחרת להיות חור ורוצה וזוכרת בכל רגע נתון של היותי חור שאני בחרתי בזה במודע".
walking dead
RIS כתב/ה:
.
מעניין....

יש כאלה שלא מעמידות פנים?
אני מאמין שפלג אמיתית ומדווחת היישר מתוך ההתרחשות של החוויה.
מסתבר שאחרות רק מעמידות פנים.

מעניין מה ההתפלגות, ואם היא דומה להתפלגות האחות בעולם הונילי בין אלה שמזייפות לאלה שאינן מזייפות.

ההתפלגות שווה בערך להתפלגות בין שולטים אמיתיים ל"שולטים" מזוייפים שרק מעמידים פנים ומסתתרים מאחורי מילים גבוהות.

בדוק.
RIS
RIS
RIS • 20 בפבר׳ 2007
free spirit כתב/ה:

ההתפלגות שווה בערך להתפלגות בין שולטים אמיתיים ל"שולטים" מזוייפים שרק מעמידים פנים ומסתתרים מאחורי מילים גבוהות.

בדוק.

מעניין.

ואני לתומי הייתי סבור שההתפלגות היא דווקא בין אלה שחושבים שבדסם הוא סוג של משחק ובין אלה שעבורם בדסם הוא אופן הביטוי המיני והרגשי שלהם.
מUחדת
מUחדת • 20 בפבר׳ 2007
RIS כתב:
"אני לתומי הייתי סבור שההתפלגות היא דווקא בין אלה שחושבים שבדסם הוא סוג של משחק ובין אלה שעבורם בדסם הוא אופן הביטוי המיני והרגשי שלהם.."

ואני לתומי חשבתי שזה אותו הדבר.
גרניקה​(נשלטת)

ושוב הופך פוסט "תמים"

גרניקה​(נשלטת) • 20 בפבר׳ 2007
לפוסט מהתחת?

מי לאדוניי, אליו! (קוובנגה +מיקום+דרושות ישראליות+מקלחות במקום).
RIS
RIS
RIS • 20 בפבר׳ 2007
מיוחדת. כתב/ה:
RIS כתב:
"אני לתומי הייתי סבור שההתפלגות היא דווקא בין אלה שחושבים שבדסם הוא סוג של משחק ובין אלה שעבורם בדסם הוא אופן הביטוי המיני והרגשי שלהם.

ואני לתומי חשבתי שזה אותו הדבר.[/quote]

מסתבר, מיוחדת, שאין תוּמך כהרי תוּמי.

כמו שאמרתי קודם, אני טיפש ורומנטיקן אם אני עדיין מאמין בפיות, אבל עבורי מה שמוגדר כמשחק לא יכול להיות מניה וביה מוגדר גם כאמיתי.

ועוד הערה, מיוחדת: גם מה שמוגדר כ"אמיתי" במרכאות, כדברייך איננו יכול להיות מניה וביה מוגדר כאמיתי (בלי מרכאות).
רוצה לומר: הציניות היא מפלטם של המאוכזבים, אבל אין היא יכולה באמת לשקף את החיים עצמם.
walking dead
RIS כתב/ה:

מעניין.

ואני לתומי הייתי סבור שההתפלגות היא דווקא בין אלה שחושבים שבדסם הוא סוג של משחק ובין אלה שעבורם בדסם הוא אופן הביטוי המיני והרגשי שלהם.

קיצוניות היא אף פעם לא דבר טוב.

בשום תחום ובשום מצב בחיים.

לכן אני מסתייגת מהחלוקה הדיכוטומית של "מי שחושבת שהיא חור ולא מעיזה לחשוב שהיא בחרה להיות חור מרצון אלא כי אין לה בכלל זכות בחירה היא נשלטת אמיתית" למול "מי שחושבת שהיא בוחרת במודע להיות חור וזוכרת את היותה מודעת לכך תמיד - עבורה בדס"מ הוא לא יותר ממשחק קינקי של אזיקי פרווה ורודים היא לא יותר ממתחזה לנשלטת"...

עולם בשחור לבן הוא נורא משעמם.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שלישי פבר' 20, 2007 1:20 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 20 בפבר׳ 2007
מיוחדת. כתב/ה:
RIS

אז טעית. לא קרה דבר. וזה שבדרך ביטלת קבוצה נכבדת של בני אדם ועסקת בהרמת גבות ואוזניים, גם לא נורא. יש בעולם הרבה סתומי עין, והם מסתדרים. icon_smile.gif
מUחדת
מUחדת • 20 בפבר׳ 2007
RIS כתב/ה:
מיוחדת. כתב/ה:
RIS כתב:
"אני לתומי הייתי סבור שההתפלגות היא דווקא בין אלה שחושבים שבדסם הוא סוג של משחק ובין אלה שעבורם בדסם הוא אופן הביטוי המיני והרגשי שלהם.

מסתבר, מיוחדת, שאין תוּמך כהרי תוּמי.

כמו שאמרתי קודם, אני טיפש ורומנטיקן אם אני עדיין מאמין בפיות, אבל עבורי מה שמוגדר כמשחק לא יכול להיות מניה וביה מוגדר גם כאמיתי.

ועוד הערה, מיוחדת: גם מה שמוגדר כ"אמיתי" במרכאות, כדברייך איננו יכול להיות מניה וביה מוגדר כאמיתי (בלי מרכאות).
רוצה לומר: הציניות היא מפלטם של המאוכזבים...
[/quote]

כחצי תימניה חצי צינית כל שנותר לי לומר לך ריס הוא- אשריך.
האמן בפיות, התפלל לאלי השמש והירח ומצידי רקוד תחת כל עץ רענן את ריקוד הגשם של השבטים הגרמאנים.

רק מה? כל נסיון לקשור בין איזו אכזבה עלומה שאתה מנסה להלביש עלי בחסות הציניות המאוד אמיתית שלי ובין המציאות- מוטל בספק.

אני, מותק, את שלי מצאתי. וזה אמיתי יותר מכל משחק תפקידים שאתה מנסה להפוך למציאותי..

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שלישי פבר' 20, 2007 1:26 pm, סך-הכל נערך פעם אחת