שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

המלכה מיכל המאלפת

רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)
לפני 17 שנים • 19 בפבר׳ 2007
ערן 1 כתב/ה:
מצטער להרוס לכם את החגיגה הזו אבל -

מתוך הפרופיל של הגברת המדוברת :

"סגידה פיננסית גם היא סוג של קבלת מרות."

אמנם ניסוח מחוכם ומתחכם , אך את הערווה הדוחה הזו לא ניתן להסתיר .
אחת התופעות הדוחות ביותר ב BDSM , אם לא הדוחה מכולן .
ניצול כספי , פשוטו כמשמעו , תופעה הראוייה לגינוי בכל לשון וצריכה להיות מוקעת ע"י כל חברי הקהילה .

ערן לא להתרגש ,זה פשוט ניסוח קצת יותר אלגנטי למושג מלכה בתשלום.
icon_lol.gif
Swell

המלכה מיכל המאלפת

Swell • 19 בפבר׳ 2007
לא לא לא
לא כאן הנקודה.
אני ממעט להתבטא או להתחכך בענייני הקהילה בכלל, והפורומים בפרט. שאני חורג מהמנהג, אני נכווה ומצטער נוכח הרמה הירודה.
לא מסכים איתך ערן 1 . מה שכתבת, הוא סוג של אטימות, פטרונות, וחוסר פתיחות. דווקא במקום כזה, היית מצפה שתהיה הבנה ופתיחות לכך שכל מה שמוסכם ומקובל בין שני אנשים בוגרים כולל העברת כסף כזה או אחר הנו עניין לגיטימי ואישי, ואני אחזור אחר כך לאישי, ומשכך לא ראוי לביקורת ובטח שלא להסתה, ויותר מכך אינו עניינו של איש. פרט למעורבים בדבר. כל אמירה על כך היא קשקוש מוחלט. יתר על כן, אני שונא שמציגים את העבדים כאנשים שאפשר לנצל אותם. להיות עבד או משרת לא אומר להיות טמבל בהכרח, או מישהו שקל לנצלו.
הדבר המטריד והנמוך כאן הוא אחר. רצה ניק לשבח את מיל. לגיטימי. רצה לחלוק את רגשותיו לגביה עם כלם וזה יותר מלגיטימי. אבל, שזר בדבריו אמירה שהמחשבה עליה מטרידה ונוזלת רדידות.
בוא נניח, רק לשם ההנחה, שלי התאים באופן אישי להציע למיכל 10,000 ש"ח לחודש בשביל מפגש אחד. נניח. זה ענייני הפרטי, ולא ערן, לא מנצלים אותי כל כך מהר, זה כספי, ועדיין אני לא מתייעץ לפני שאני משתמש בו. ניתן גם להניח שהשגתי אותו בעצמי, ושמורה לי הזכות.
אבל, וכאן בא האבל הגדול זה העניין האישי שלי, ושל מיכל. ההצעה, וקבלתה או דחיתה.
עצם זה שאתה יודע על הצעה מסוג זה או דומה, ובנוסף, עוד בוחר לציינה ולהדגישה, אומר שהיא סיפרה לך, וזה מטריד, ושאתה לא מבין את הפגיעה בפרטיות ולכן מפרסם את זה, וזה מטריד עוד יותר, ובעיקר נמוך.
אין לי כמובן דבר נגדך, שיהיה לך כל הטוב בעולם, ובטח אין לי עניין לפתןח פה דיון, אבל יש דברים שחייבים להאמר.
דורון
מביט לרגע
מביט לרגע • 19 בפבר׳ 2007
זאלופון , אני מוותר על כל פרס שהוא . אולי בעצם הפרס שלי יהיה שהתופעה הזו תוקע בפרהסיה ע"י חברי הקהילה ?

דורון 111 הדבר היחיד שאני מסכים איתך הוא שיש דברים שצריכים להאמר , והם יאמרו מייד ....
אבל לפני רק אומר לך שמצחיק קצת היה לקרוא אותך מתלונן על הרמה הירודה בפורומים ובאותה נשימה ממש , כמעט בלי נקודה , הערת לי על פטרונות .
אגב יש לזה שם בפסיכולוגיה , לתופעה הזו . זה נקרא השלכה . לא יכולתי שלא להנות .

בנוסף , לא הבנתי את הפסקה הלפני אחרונה . כתבת שאני יודע על איזושהי הצעה או משהו כזה ואני פוגע בפרטיות (אם הבנתי אותך נכון ) .
כנראה שלא קראת את הודעתי במלואה . כתבתי שאני מצטט מן הפרופיל שלה . לא הצעה , לא פרטיות , ולא שאר ירקות . מצטט מילה במילה מהפרופיל שלה . אינני מכיר אותה , לא פגשתי בה , לא שוחחתי איתה ולא כלום . אם לא הבנתי אותך נכון הריני להתנצל, אבל אנא הסבר. אם לא , התנצלות תתקבל בהבנה .

ולעניין עצמו.
אכן יש הרבה דברים ב BDSM שאינם לטעמי. למשל חרא . אז מה ?
אם אקרא על זוג שעושים את זה ונהנים , אפרגן להם שיהיה להם לבריאות כמו שאומרים .
אבל מה שאתה מפספס בגדול הוא שלא כל מעשה , גם אם מסכימים עליו שני אנשים בוגרים
הוא כשר . יש דברים שלא . התופעה הזו של ניצול כספי היא תופעה שמצד אחד עומדים אנשים
שרק אלוהים יודע איך מגיעים למצב כזה , ומצד שני עומדים אנשים רעים , נצלנים , שבמקום להושיט להם יד ולעזור להם , מנצלים את חולשתם , לצרכיהם האגואיסטיים והשפלים .

אני יודע שהמילה שיפוטיות היא מילה מגונה פה , הס מלהזכיר.
אבל שיפוטיות כנגד המעשה הזה היא מבורכת , היא מלמדת על כך שאתה יודע להבדיל בין טוב ורע ,כי יש דברים שאמורים לקומם כל אחד מאיתנו באשר הוא אדם , וזה אחד מהם .
כי לפני BDSM אנחנו אמורים להתנהג זה לזה בכבוד ובאיכפתיות ,וגם כקהילה לא להישאר אדישים
בראותנו תופעות ניצול למיניהן , המסתתרות תחת מעטה ההסכמה המזוייפת ובעיקר המאולצת הזאת.
דקיקון​(נשלט)
דקיקון​(נשלט) • 19 בפבר׳ 2007
אני מבין את אלה מכם שהביעו תרעומת מתופעת "הסגידה הפיננסית".

עם זאת, האם שמתם לב לדברי הסאב שלה ניק? ואני מצטט:
"יש לציין שכבוד המלכה מיכל מסננת ומעיפה עבדים רבים שהיו מוכנים לשלם הרבה כסף בשביל להיות מתחת רגליה".
בנוסף, מתוך הכירותי איתה אני יכול להעיד שהעניין הכספי לא משחק תפקיד כלל (ולכן אני מודה שאני לא מבין למה הוא הופיע בכלל בפרופיל שלה).

ודבר אחרון, אליך ערן1: ניצול כספי הוא בעייתי, אבל הזובור/לינץ' הפומבי שעשית למיכל נראה לי יותר חמור.
אפשר להשמיע ביקורת, אבל בן אדם: מתן את ביטוייך.
Swell
לפני 17 שנים • 20 בפבר׳ 2007

המלכה מיכל המאלפת

Swell • 20 בפבר׳ 2007
ערן היקר, אם היית מתאתץ לקרוא עד הסוף, והעדת שלא קראת, היה יותר קל.
העיקר בדברי היה, למה מפרסם ניק, בבואו להלל את מיכל, את העובדה שקיבלה הצעות כספיות גדולות. ההצעות האילו, הם עניין אישי בין המציע לבינה, והרמה הנמוכה לטעמי הנה הפרסום שלהן ועוד בגאווה.
זו היתה הנקודה בדברי, זה רשום די ברור אני חושב, ולא, זה לא הופנה אליך.
יום טוב
דורון
אגב, עד עכשיו עוד לא הבנתי את הקשר בין טענה לרמה נמוכה, פטרונות והשלכה פסיכולוגית, אבל כאמור הדברים לא הופנו אליך או לדבריך, אז בטח אתה חוזר מזה לא? icon_smile.gif
אחלה יום
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 20 בפבר׳ 2007
האמת היא שזה עוד כלום. קבלו את ה"כוכבת" הזו:
http://www.thecage.co.il/profile,26391.html

מתוך הפרופיל:
ציטוט: חדשות לאיכותיים בלבד ורצינים המתחברים לכרטיס . התמיכה הכספית היא להעריך את איכות המיפגש .
איכות המלכה,לא סתם אחת.
.לא השקעת? לא הערכת ! .
רק אם הרגשת ברמה אחרת, תשקיע

זו באמת מניפולציה משעשעת. או שתשלם - או שאתה לא מעריך. כמה פולני. מה נסגר עם תעשיית הזנות באתר הזה? כלובי, עוד יסגרו אותך!
רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)
זאלופון כתב/ה:
האמת היא שזה עוד כלום. קבלו את ה"כוכבת" הזו:
http://www.thecage.co.il/profile,26391.html

מתוך הפרופיל:
ציטוט: חדשות לאיכותיים בלבד ורצינים המתחברים לכרטיס . התמיכה הכספית היא להעריך את איכות המיפגש .
איכות המלכה,לא סתם אחת.
.לא השקעת? לא הערכת ! .
רק אם הרגשת ברמה אחרת, תשקיע

זו באמת מניפולציה משעשעת. או שתשלם - או שאתה לא מעריך. כמה פולני. מה נסגר עם תעשיית הזנות באתר הזה? כלובי, עוד יסגרו אותך!

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
האמפרי
האמפרי • 20 בפבר׳ 2007
חברות וחברים למפלגה,

תניחו לרגע לעניין הזנותי - האם זה זה/ בעד ונגד / למה ומדוע (לצדדים שתיים הורד ודי),
ותציצו שניה בקישור בו נתקלתי בעבר (וגם מתוך פרופיל שהיה דומה ברוחו לאחרונים),
ותשקלו לרגע שזאת עשויה להיות סיטואציה מאד מחרמנת בכל מה שנוגע לתחום
המנטלי (שלא בדומה לדנטלי כמובן). כל זאת בהנחה שהנשלט אמיד מאד ויכול להרשות
זאת לעצמו "להסחט" ו"להנצל" באופן הזה. יתכן שזהו דבר שראוי להשאר רק בגדר
הפנטסיה בלבד. אין לי תשובות וגם אין לי עודף כסף בכדי לבחון זאת.

http://www.eurasiangoddess.com/Feb/money101.html#What%20is%20money%20slavery%20and%20financial%20domination
מיכל המאלפת​(שולטת)
לפני 17 שנים • 21 בפבר׳ 2007

וואו!

מיכל המאלפת​(שולטת) • 21 בפבר׳ 2007
טוב, קודם כל אני שמחה לקבל גם ביקורות ולא רק מחמאות (אמנם מחמאות קצת יותר כיף..), למרות שאני מרגישה שאני חייבת להבהיר משהו אחד: אני לא מלכה בתשלום, מעולם לא עבדתי בסטודיו, מעולם לא הצבתי את נושא הסגידה הפיננסית כתנאי, ויותר מזה - היה לי עבד שלא היה לו כסף והרשתי לעצמי להזמין אותו מספר פעמים למסעדות מתוך רצון להיות בחברתו ובלי שום קשר לעולם הבידיאסאמ....

מעבר לזה, אני חושבת, כמו שדורון111 אמר שזה באמת לא העניין של אף אחד מה עושה מלכה עם העבד שלה, כל עוד הכל בהסכמה ובהדדיות, ורק כדי לסבר את העין - מעולם לא קיבלתי הצעה של 10,000 ש"ח מדורון או מאף אחד אחר icon_smile.gif

רשמתי הרבה דברים בפרופיל שלי, חלקם שונו עם הזמן, חלקם עודכנו וחלקם עדיין שם icon_smile.gif

רשמתי גם שאני לא מתחברת למדיקל, ולא מפני שאין לי חיבה מסויימת לנושא (כי דווקא יש....), אלא מפני שאני חושבת שזו אחראיות עצומה שדורשת ידע רחב ומאוד ספציפי שאני לא בטוחה שיש לי את כולו ומעדיפה לא לסכן את העבד שאיתי.

בקשר לנושא הזנות, וזו דעתי האישית בלבד, אם מלכה נהנית מסגידה פיננסית - שיבושם לה. לדעתי זה סקסי בטירוף, כמובן לא עד רמה של פשיטת רגל...
הבעיה נוצרת כאשר המלכה הופכת ל"נותנת שירותים", ובכללם שירותים מיניים. אני מאמינה שתפקידה של המלכה אינו הענקת שירותים, אלא יישום השליטה הטמונה בה.
כאשר מדובר על תנאי פיננסי או על תמורת הענקת תשלום כנגד שירותים כאלה ואחרים- כן. זו זנות.
אבל לעומת זאת, כאשר מדובר על "ניצול", כפי שקראת לזה, ושני הצדדים נהנים - אין בכך שום פסול. כל אחד ומה שמדבר אליו.

אני בהחלט יכולה להנות משליטה פיננסית, גם אם הכסף לא מועבר אליי ישירות, אלא כשליטה על הוצאותיו של העבד שלי, כגון "היום יש לך תקציב של 20 ש"ח לאוכל", או "היום תיסע באוטובוס ולא ברכב שלך".... וכן הלאה.

לפעמים צריך לקרוא בין השורות ולא להתפס למילה...

מקווה שמי שהיה צריך להבין - הבין, ועם זאת ולמרות הכל, אני עדיין מאמינה שכל אחד עושה מה שטוב לו, למרות שלפעמים זה מכעיס אנשים אחרים.

לילה טוב והמשך שליטה מהנה לכולם icon_smile.gif
האמפרי
לפני 17 שנים • 21 בפבר׳ 2007

Re: וואו!

האמפרי • 21 בפבר׳ 2007
מיכל המאלפת כתב/ה:
אני בהחלט יכולה להנות משליטה פיננסית, גם אם הכסף לא מועבר אליי ישירות, אלא כשליטה על הוצאותיו של העבד שלי, כגון "היום יש לך תקציב של 20 ש"ח לאוכל", או "היום תיסע באוטובוס ולא ברכב שלך".... וכן הלאה.

בדיוק אתמול חברה טובה העלתה את האפשרות האחרת והחיובית לנושא.
בהנחה שהעבד לא מנהל מי יודע מה את כספו בחיי היומיום ומעביר את כל משכורתו
אל מלכתו והיא זאת אשר מתקצבת אותו בכל חודש בחודשו ומתוך אחריות אמיתית
כלפיו גם כשולטת, הרי שכך הוא גם יכול לצמצם את האוברדראפט בבנק למשל.
אני רציני לגמרי. זאת אפשרות סבירה בהחלט בתנאי כמובן שזה מגיע ממקום
בריא/ טוב/ אוהב/ אוהד.

מיכל, סחתיין. icon_cool.gif