צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

סיפור אמיתי...צריך עצות!!!!!

כורדיסטני
לפני 17 שנים • 26 בינו׳ 2007

סיפור אמיתי...צריך עצות!!!!!

כורדיסטני • 26 בינו׳ 2007
אוקיי זה התחיל בגיל 10 בערך,
לי ולחבר שלי היה מן משחק כזה שאנחנו הולכים מכות יחפים ודוחפים אחד לשני את הרגליים לפרצוף, (אני אחסוך ממכם את איך שזה התחיל), וזה היה במטרה להגעיל אחד את השני בלבד.
עם הזמן זה התגלגל והיינו מתערבים כמעט על כל דבר (שש-בש, כדורגל וכו') שהמפסיד חייב לנשק, ללקק ולמצוץ את הרגליים של המנצח, ועדיין לא ראינו בזה שום דבר מיני.
בגיל 13 עברתי דירה, עדיין היינו נפגשים פה ושם וממשיכים עם המשחק שלנו, רק שאני די התחלתי להבין שאני נהנה מזה, וכנראה שבשבילו זה היה ונשאר סתם משחק שכל המטרה שלו הוא להגעיל אחד את השני...
בזמן שגרתי במקום אחר, התחלתי לגלות את עולם הפ'טיש דרך האינטרנט, והבנתי שאני נמשך לרגליים של נשים וגם לרגליים של גברים,
ואולי זה הזמן לציין שאני סטרייט לגמרי, פשוט רגליים ממש עושות לי את זה.. icon_twisted.gif
אחרי שלוש שנים כשהייתי בן 16 חזרתי לגור לידו, והיינו אצלו פעם אחת וסתם רבנו מכות כזה בצחוק אז דחפתי את הרגל שלי לפנים שלו, והוא די התעצבן ואמר לי "די איכס מה אתה עושה?!"
ככה הבנתי שהוא לגמרי איבד עניין בזה, בעוד אני הייתי מת להיות העבד שלו......
כיום אני בן 18 וחצי ואנחנו עדיין שכנים ועדיין חברים, אבל פשוט מאז המקרה האחרון מעולם לא דיברנו בכלל על הנושא של הרגליים (מעל שנתיים וחצי!!).

אני יודע שהוא סטרייט, והוא יודע שאני סטרייט, אבל יש לי תחושה שאם אני יסביר לו שכל מה שקרה גרם לי לאהוב כפות-רגליים והייתי רוצה שהוא ישלוט בי, יש מצב שהוא יסכים...
אבל אני לא מסוגל פשוט ללכת ולהגיד לו את זה, אז אולי למישהו יש איזה עצה לתת לי?? איזו דרך לגרום לו להבין את זה בלי להגיד לו את זה פשוטו כמשמעו?..
אם יש לכם עצות אני כל כך אשמח לשמוע...כי זה מאוד חשוב לי!!!!!!!!
תודה מראש icon_lol.gif
נער הפרחים​(שולט)

מנסיון

נער הפרחים​(שולט) • 26 בינו׳ 2007
לדעתי האישית:
אני מציע לא להכנס לבלגן
תחיה חיים פשוטים אל תנסה לתקן את העולם..
יש מצב שאם תדבר איתי הוא יסכים להתנסות... אבל יש מצב שלא... נסה לחשוב מה יקרה אחר כך?
עזוב חפש כיוון אחר.
אבל זו רק דעתי!
DanaDomme​(שולטת)

נהנתי לקרוא

DanaDomme​(שולטת) • 26 בינו׳ 2007
חוויות מהחיים תמיד עושות לי את זה.
גם אני לא חושבת שזה רעיון טוב לספר לחבר את זה, אני לא הייתי מעיזה, צריך חתיכת אומץ בשביל זה.
עוד יהיו לך הזדמנויות עם נשים וגברים אחרים, הוא לא היחיד בעולם שיכול להיות פרטנר לנושא הזה, למרות שאולי זה נראה לך כך עכשיו.
שיהיה לך בכיף בכל מקרה icon_lol.gif
btekx​(נשלט)

לדעתי עדיף לא לספר

btekx​(נשלט) • 26 בינו׳ 2007
אם אתה בכל זאת רוצה להספר לו
אל תספר ישר אלא תנסה לעלות נושא נושא קצת קצת (עד לסקס פטישזם..) ואם זה נושא שהוא לא אוהב או משהו כזה עדיף לא להמשיך..
מקווה שהבנת..
Mr Kinks​(מתחלף)
Mr Kinks​(מתחלף) • 26 בינו׳ 2007
יש כל כך הרבה גברים שאתה יכול לעשות זאת איתם, האם זה כל כך קריטי לעשות זאת דווקא איתו?
לא נשמע שיהיה לך קשה להשיג את מה שאתה מעוניין בו, בכמות מספקת לעשות זאת כל לילה עם מישהו אחר.
infinite​(נשלטת)
לפני 17 שנים • 27 בינו׳ 2007
infinite​(נשלטת) • 27 בינו׳ 2007
אל תספר לו לדעתי. העבר עבר (: . מה שהיה בעבר וסימל בשבילך משהו ,בעבור חברך היה משחק בלבד ולדעתי גילוי לב כזה סתם יגרום לו לרתיעה וריחוק ,כי הוא אף פעם לא ראה את זה כפי שאתה ראית ,תבין אותו לפני שאתה בוחר לספר לו .
יש לך פטיש רגליים ולהרבה אנשים יש רגליים אז לך על זה icon_wink.gif

תעשה חיים
anat-slave​(נשלטת)
לפני 17 שנים • 1 בפבר׳ 2007

חפש אדון אחר

anat-slave​(נשלטת) • 1 בפבר׳ 2007
לא חסר אדונים
חפש אדון אחר , כך יהיה הרבה יותר בטוח
The Shield​(שולט)
לפני 17 שנים • 1 בפבר׳ 2007

אל תספר לו

The Shield​(שולט) • 1 בפבר׳ 2007
אל תספר לו. קיימים סיכויים לא קטנים שזה ירתיע אותו מלהיות חבר שלך הוא יזכר במשחקים שנראו לו תמימים והוא יראה אותם באור אחר והדבר עלול לחבל ביחסים שלכם.
מיכל המאלפת​(שולטת)
לפני 17 שנים • 22 בפבר׳ 2007
מיכל המאלפת​(שולטת) • 22 בפבר׳ 2007
מצטרפת לדעתם של כולם פה: לא נשמע לפי התיאור שלך שלחברך יש איזה שהוא עניין בנושא.
לפי מה שכתבת הוא רואה בכך סתם משובת ילדות שחלפה ותו לא...

האם אתה סטרייט לגמריי או שאתה נמשך גם לגברים מעבר לפוטפטיש?
לדעתי תוכל למצוא הרבה אדונים ומלכות שנהנים מסגידה לרגליים (ואני ביניהם icon_smile.gif ) וחבל להרתיע את חברך...

אגב, סתם הצעה שעדיין לא נבדקה לעומק, האם היית מעוניין להיות בסיטואציה שבה מלכה נותנת לך הוראות לגביי מגע עם העבד שלה??