לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חושבת שאת מלכה???? רדי מהעקבים!!!

יהלום
לפני 17 שנים • 22 בפבר׳ 2007
יהלום • 22 בפבר׳ 2007
האמפרי לדעתי זה ממש ילדותי לכתוב " אני הייתי קודם" אבל זה ממש דורש את זה עכשיו.

(... במחילה מתהום)

וחשבתי עוד קצת על הנושא. ולהלן מסקנותי:
אנשים אוהבים להיות מושכים. במיוחד בסיטואציות מסויימות. בעיני רוב האנשים נעלי עקב הן סקסיות, ובכתבה אף יש סימוכין: זה מאריך את הרגל, מרים את התוחעס, וכיוצ"ב.
אי לכך ובהתאם לכך, נעלי עקב, מושכות וסקסיות.
אבל זה ממש לא משנה את העובדה שהן לא בריאות ויכולות לנזק לעמוד השדרה, ואת הדעה הרווחת בקרב חלק מהנשים (לדעתי האישית חלק ניכר מהן) שהן אינן נוחות.

גם אני בנאדם, וגם אני אוהבת להרגיש מושכת, ולהראות מושכת על פי נורמות חברתיות שאני תופסת. בנקודות זמן אלו אתם יכולים לתפוס אותי מדדה בעקבים. אף לא אחת הגעתי למסיבות בנעלי פטיש מעוקבות...

אבל....

אי שם בשלהי המסיבה, בעודי קורעת את רחבת הריקודים והגב שני נקרע מכאבים, אני מוצאת את עצמי נחלצת בשן ועין מתוך נעלי העקב הארורות תוך כדי צעקות רמות של "זין על העולם". וממשיכה לפזז לאחר שקללתי היטב את בורא העקב הארור ויוצרו.

זה לא נוח! לא לי לפחות.... (ויסלחו לי הנשים שנעקעה עקבם ונשמתם מנעלים שטוחות)

בשאר הזמן, ביום יום, כשלא בא לי לעשות רושם, לדפוק הופעה, או למשש פטיש כלשהו, אני פשוט לא נועלת את מנזקי הגב האלו.

אני לא אגרר לי בעולם מדדה על מילימטרים של עקב דק שמפרידים ביני לבין אחיזתי באדמה.
אני לא אשבור את הגב שלי על טהרת הסקסיות. יש גבול לאימה מבחינתי.

ועוד דוגמא (אבל ממש למי שמתעקש): מחוכים; אפשר בכיף לדפוק איתם הופעה למסיבה, אבל אני בספק אם מישהי תלך עם מחוך היום לעבודה.
פעם: אבוי לאישה שלא מיכחה את גופה.... היום ברור לכולם שזה לא נוח, ושלא הולכים עם זה סתם, אבל פעם, אוהוהו פעם לאף אחד לא היה אכפת מהנוח של האישה, היא היתה צריכה להיות יפה, וכמובן שלא היתה לה ברירה אלא להיות כפופה לתכתיביה המטופשים של החברה.
יהלום

Re: לא צריך שום כתבה

יהלום • 22 בפבר׳ 2007
cai כתב/ה:
מאז שנעלי עקב הומצאו ידוע שזה לא בריא. הכתבה לא מחדשת שום דבר.
כולנו יודעות שזה לא בריא, מעטות הולכות עם נעלי עקב ביומיום בדיוק מהסיבה הזאת, אך מעטות עוד יותר מוכנות לוותר על התחושה הנהדרת שבנעליים מהממות עם עקב גבוה ביציאות או אירועים, וזה לא קשור לשום שליטה של גברים על נשים.

את צודקת מאה אחוז! מינוס אחוז אחד....

(אוי אלוהים תעזור, אני אוהבת להתפלצן על שטויות..)
זה קשור לשליטה, לא במובן הבידסמי. אלא נטו לשליטה באמצעות נורמות חברתיות.
מה שאת מתארת כתחושה נהדרת בנעלי עקב, לגיטימי לחלוטין. אבל באותה מידה התחושה הזו יכולה להמם מכאב. ויש נשים שבכל זאת עושות את זה, למה? כי זה יפה.

ד"א בטבע, הגברים הם אלו שמתדהרים בנוצות בפני הנשים.... ולא להפך. אבל אני מתנגדת לדוגמאות "דרך הטבע" משום שיש לנו כמין האנושי יחודיות בהבעה החברתית שלנו. אז הוא לא תופס כאן...

בכל מקרה, אני מודעת לזה שקשה מאוד לשנות נורמות חברתית. אבל אני עדיין חושבת שזה אפשרי.
ואני מאמינה, שהתחושה הנהדרת שאת מתארת, קשורה ישירות למה שאת תופסת בעצמת, בעקבות תגובות והנחיות החברה שבה את חיה כסקסי ומושך. את אוהבת להרגיש מושכת.
ואת התחושה הזו אני לא ארצה לסרס אצלך חלילה, רק חבל מאוד שזה בא על חשבון לדפוק את הגב.
תחשבי על ערב שלם לרקוד על עקבון דקיק.

למה???

האמפרי
האמפרי • 22 בפבר׳ 2007
יהלום כתב/ה:
האמפרי לדעתי זה ממש ילדותי לכתוב " אני הייתי קודם" אבל זה ממש דורש את זה עכשיו.

הלו, יהלום? נוק נוק?
הבאתי את הקישור לפוסט ההוא כדי שתוכלי לראות עוד תגובות.
מעבר לזה גם ירדתי על עצמי בתגובה האחרונה שלי.
ממש לא "אני הייתי קודם" או לי יש יותר גדול וכאלה.

הומור (את יודעת: קלילות, חופש, אהבה, פרופורציות - הכל בתוכו).

מתנצל בכל אופן שהבנת ופרשת אותי אחרת. אין דבר. אנושי.

(אגב, ממעט לצרף סמיילים גם כשאני צוחק. מין קטע דתי כזה).
דקיקון​(נשלט)
לפני 17 שנים • 23 בפבר׳ 2007
דקיקון​(נשלט) • 23 בפבר׳ 2007
אם הגברים היו רוצים לשלוט בנשים, הם היו יוצרים לנשים דוקא נעליים שטוחות על מנת שכל הנשים תהיינה יותר נמוכות מהגברים.
כמה פשוט.
bruno​(נשלט)
לפני 17 שנים • 24 בפבר׳ 2007
bruno​(נשלט) • 24 בפבר׳ 2007
יש לי ידידה שבעבר היה בינינו קשר שכלל שליטה שלה בי.
אני מטורף על עקבים גבוהים, אבל היא לא נהגה לנעול נעלי עקב משיקולי הנוחיות שלה. אדרבה, היא נהגה ללכת עם נעליים שממש דחו אותי.
כמה וכמה פעמים היא אמרה לי שהיא תנעל מה שהיא תרצה ואני אנקה עם הלשון את אותן סוליות נעליים שהיא תחליט לנעול. ניסוח אחר שהיה לה: לא שואלים את השטיח עם איזה נעליים דורכים עליו.
אז מה אתם חושבים, היתה לי ברירה? הרי רק ממשפטים כאלה אפשר לגמור...
קליבר​(שולט)
לפני 17 שנים • 24 בפבר׳ 2007

הסינים ...

קליבר​(שולט) • 24 בפבר׳ 2007
( לא קראתי את הכתבה ב-YNET ׂ)
נהגו לקשור את רגלי הנשים / הבנות כדי שלא יגדלו , וישארו קטנות , זעירות , והטענה המערבית היא שזה נעשה כדי שהנשים ידדו על הכריות , וכך השרירים הטבעתיים שלהן יתהדקו , וזה יהיה עונג לגבר .
יש טענה שהעקבים הגבוהים גורמים לאותה פעולה ... נכוןו האשה נראית גבוהה יותר יחד עם זאת השרירים הטבעתיים מתכווצים ו... נו טוף .
( הפוסט הזה מוקדש בהמון אהבה לזו שבעלה עזב אותה לטובת אישה סינית , ואני מזכיר לה פעם נוספת שלסינים יש ..קצת קטן יותר , ככה אומרים לא בדקתי ) icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
אז העקבים הגבוהים זה כן שליטה גברית !!!