ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אזהרה - וירוס במסנג'ר

קינבה
לפני 17 שנים • 23 בפבר׳ 2007
קינבה • 23 בפבר׳ 2007
מי שעשה 'גוסט' מבעוד מועד ודואג לשמור את כל עבודותיו על דיסק נפרד ממערכת ההפעלה, בשבילו זה 10 דקות = שקט נפשי.
מי שלא... בשבילו אולי זה זמן טוב לייצר לעצמו שקט נפשי icon_wink.gif

הגזמות? לא יודע, תלוי מה יש לך על המחשב.
טירוף הירח​(שולטת)
לפני 17 שנים • 24 בפבר׳ 2007

מכירה כבר שני אנשים שזה הרס להם את המחשב

טירוף הירח​(שולטת) • 24 בפבר׳ 2007
לא היה אפשר להשתמש בו ,יומיים עד שהוא קרס.
המלצה שלי למי שכבר נכנס לזה בטעות ,תגבו את הדברים החשובים לכם ומהר
ואז תפרמטו .
ללא גבולות'

שוב

ללא גבולות' • 24 בפבר׳ 2007
וללא כל הצדקה , אפליה !
זה התחיל בזה שלא שלחו לי הודעה כוזבת על זה שאין מסיבה בנו לימיט ועכשיו לא שולחים לי וירוסים ....לאן נגיע???
איימי_​(נשלטת)

Re: שוב

איימי_​(נשלטת) • 24 בפבר׳ 2007
ללא גבולות כתב/ה:
וללא כל הצדקה , אפליה !
זה התחיל בזה שלא שלחו לי הודעה כוזבת על זה שאין מסיבה בנו לימיט ועכשיו לא שולחים לי וירוסים ....לאן נגיע???

אם את רוצה, אני אשלח לך כמה ווירוסים- בכיף! icon_twisted.gif
Madame T​(שולטת)
לפני 17 שנים • 18 באפר׳ 2007

מקפיצה

Madame T​(שולטת) • 18 באפר׳ 2007
שימו לב, היום קיבלתי כבר מספר 'הודעות' ובהן קישור בלתי מזוהה וסתמי מאנשים ברשימת המסנג'ר שלי. אל תפתחו את הקישורים האנונימיים האלה icon_exclaim.gif
sssssss
לפני 17 שנים • 20 באפר׳ 2007
sssssss • 20 באפר׳ 2007
מדובר בוירוס מסוג תולעת שמסתובב כבר כמה חודשים במסנג'ר. הנה הסימפטום של התולעת מתוך Ynet מחשבים:
ציטוט: משתמשי תוכנת המסרים המידיים MSN Messneger קיבלו ביומיים האחרונים הודעות מוזרות מחברי הרשימה שלהם, המפנות אותם לאתר ולהורדה של קובץ מסוג EXE.
הגולשים מקבלים הודעות שנשלחו כביכול על ידי חברים (שבדרך כלל לא מודעים לכך שהן נשלחו מהם), עם הכיתוב "Look at this", או "party pictures" מודעה וקישור לאתר עם כתובת ארוכה וחסרת משמעות כמו desinjertionkdetunhdase, הקישור המפנה לקובץ להורדה בשם imp.exe.

והנה הלינק לכתבה במלואה:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3368005,00.html

שימו לב!!
לא ללחוץ על הלינק הזה בשום אופן. פשוט לסגור מיידית את חלון השיחה. כדי להידבק בוירוס מספיק שלחצתם על הלינק ואין צורך לפתוח ממש את הקובץ.
הבעיה האמיתית היא שאחרי שנדבקתם תוכנות האנטי וירוס אכן מזהות את הוירוס אך הן לא מצליחות למחוק אותו מהמחשב. אני הגעתי למצב שאני לא יכול להיכנס למחשב שלי ונאלצתי לעשות פירמוט דרך הבוט.
אני אישית, לא מגבה על דיסק נפרד את המחשב שלי אלא משתמש בכונן D לשמירת הקבצים החשובים לי ככה שלא איבדתי הרבה למעט כמה מסמכים ותמונות שלא שמרתי שם.