לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

איך מספרים לגבר על העדפותיי בסקס...............

Lady Izadora​(שולטת){השד}
לפני 17 שנים • 20 בפבר׳ 2007

Re: טיפין טיפין

Lady Izadora​(שולטת){השד} • 20 בפבר׳ 2007
דובדבן כתב/ה:
izadora כתב/ה:
שאלה רצינית ביותר.......
כיצד עלי לספר לגבר שיושב מולי שהטעם שלי בסקס קצת שונה משלו ונוטה לכיוון בדסמ ? icon_redface.gif

בהיסוס לחשני וכאילו מבויש כזה. הם מתים על זה.

אוייי
והאחרון שהציע לי להתענג על כישוריו עפעפתי בעיני ויריתי אנחנו לא באים מאותו בית מדרש. עיניו נצצו ואני איבדתי עיניין.
אלמד להיות עדינה יותר.
Afroditi
לפני 17 שנים • 21 בפבר׳ 2007

זה פשוט ביותר

Afroditi • 21 בפבר׳ 2007
אם בא לך עליו, תזרמי איתו בהתחלה. אחרי זמן קצר, כשאתם יחדיו, לאט לאט תכניסי אותו ,תוך כדי האקשן, לדברים שאת אוהבת. אני לא נתקלתי בגבר שלא היה מוכן לנסות ולהתנסות. המרתי לא אחד. גברים די פתוחים לשינויים. כמובן, צריך מראש לאהוב גברים עם ראש פתוח ,אבל גברים מרובעים, ממילא לא עושים לי את זה. icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
daLord
לפני 17 שנים • 21 בפבר׳ 2007

Re: טיפין טיפין

daLord • 21 בפבר׳ 2007
דובדבן כתב/ה:
izadora כתב/ה:
שאלה רצינית ביותר.......
:

בהיסוס לחשני וכאילו מבויש כזה. הם מתים על זה.

האמת היא .. שלא.
אנחנו לא מתים על זה, פשוט זורמים עם זה במקום להגיד לבחורה שההתנגות הזאת לא אמינה בשיט.

אני מציע שכשיגיע הזמן, אם זה לא דייט ראשון, לדבר על סקס.. ולהתחיל ברעיון של ראש פתוח. ולא להיות מקובע לדברים ספציפיים. עם הזמן בהנחה והבחור לא מכיר שום דבר חוץ מהתנוחה המסיונרית, להמליץ לו על דברים, להרחיב אופקים. ותמיד לשאול אותו מה הפנטזיות הכי פרועות שלו.
שכל פעם ירחיק לכת בפנטזיה שלו, שזה יבוא ממנו אבל עם הדרכה שלך, ובהדרגה גם לחשוב על מימוש פנטזיות.
silence​(נשלטת)
לפני 17 שנים • 28 בפבר׳ 2007

ההיסוס הזה

silence​(נשלטת) • 28 בפבר׳ 2007
יש כאלו בינינו שההיסוס הלחשני דוקא עובד להן טוב icon_wink.gif
בכל מקרה, זו שיטה טובה אם זה לא נראה מזוייף אצלך. כי גם אם תבקשי שיוריד אותך על 4, יקלל ויפוצץ אותך מכות, כשתגידי את זה עם חיוך תמים ומתוק, את כבר לא סוטהicon_smile.gif

כמו שרבים פה כבר אמרו (או שמא עלי לומר רבות) הכל תלוי זמן וכמה את פתוחה איתו ונוח איתו.
רמזים זה טוב, אפילו מעבר- ממש לבקש שיתפוס "קצת" יותר חזק icon_smile.gif
והמזכירה זה מעולה כדי לבחון תגובות
ובכלל... בכל מצב יש אלמנטים בדסמים, הם פשוט שם (אני בטוחה שגם אתם רואים את זה, אל תוציאו אותי פסיכית!), אז תפני את תשומת ליבו...בקטנה ככה....

מקסימום..הוא לא יתלהב, ותביני שסקס טוב לא יצא לך מזה, ותחסכי זמן יקר