לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

טיזינג רק לבנות .....

electro-z
לפני 17 שנים • 1 במרץ 2007
electro-z • 1 במרץ 2007
גורלו יהיה נדון (ע"י סנאט הכלוב ) לסקילה בכיכר העיר. לא לפני שעשר שפחות (לבושות...תירגע) ימשחו את גופו בזפת חמה, יגלגלו אותו בנוצות ויגררו אותו בראש חוצות קשור בחבלים לכיכר קדומים ביפו כדי שכל הקהילה המאוגדת היטב והחד חד ערכית, תירגום אותו בפיתות ישנות עם זעתר מאבולפיה עד צאת נשמתו. דום הוא קורא לעצמו. פחחחחחחח.

לרדת לסאבית? התחרפנת?!??! ככה להרוס ברגע את כל מה שגדולים וטובים מאיתנו (קרי, ראשי הקהילה) עמלו עליו במשך שנים של עבודת פרך?

גוד, מה יהיה עם המדינה הזו?
נילי ונילי
נילי ונילי • 1 במרץ 2007
איפה נרשמים לכזה?
electro-z
electro-z • 1 במרץ 2007
נילי ונילי כתב/ה:
איפה נרשמים לכזה?

אצלי icon_wink.gif
דובדבן

Y Y Y WHIPPER

דובדבן • 1 במרץ 2007
whipper כתב/ה:
דובדבנ - -

נעים וטעים לקרוא חידודי לשונך,
תמיד יש בהם טעם,
לעתים מר, לעתים מתוק,
ממש כמו טעמה

אחמממ...
Josephin​(לא בעסק)
לפני 17 שנים • 3 במרץ 2007
Josephin​(לא בעסק) • 3 במרץ 2007
electro-z כתב/ה:
גורלו יהיה נדון (ע"י סנאט הכלוב ) לסקילה בכיכר העיר. לא לפני שעשר שפחות (לבושות...תירגע) ימשחו את גופו בזפת חמה, יגלגלו אותו בנוצות ויגררו אותו בראש חוצות קשור בחבלים לכיכר קדומים ביפו כדי שכל הקהילה המאוגדת היטב והחד חד ערכית, תירגום אותו בפיתות ישנות עם זעתר מאבולפיה עד צאת נשמתו. דום הוא קורא לעצמו. פחחחחחחח.

לרדת לסאבית? התחרפנת?!??! ככה להרוס ברגע את כל מה שגדולים וטובים מאיתנו (קרי, ראשי הקהילה) עמלו עליו במשך שנים של עבודת פרך?

גוד, מה יהיה עם המדינה הזו?

אהבתי המדינה הולכת פקאקט icon_smile.gif

cheerleader.gif

זה מה שמגיע לאדון שכזה selfbeat.gif
נאמר בציניות כמובן .

איזה בולשיט , אם זה מה שבכיף שלו לרדת לשפחה שלו אז אשרי וטוב לה icon_smile.gif ואם הוא נהנה מזה, אני לא רואה בכך "הפחתה" או זלזול או פגיעה במעמדו של האדון
הרי כל המטרה היא להנות ולעשות את מה שכיף , לא כך .
מיכל המאלפת​(שולטת)
לפני 17 שנים • 4 במרץ 2007
סליחה מראש על ההתבטאות, אבל לדעתי, כמלכה שכן מעניקה אהבה אורלית למי שראוי, ועושה את זה אפילו מצויין, אם יורשה לי, אני לא מוצאת שום פסול בלרדת.
אם האדון נהנה, השפחה נהנית, ושניהם מבסוטים - מה הבעייה?
לעומת זאת, אני חושבת שהרבה אדונים הגיעו לכאן, והנה אני מתחילה מלחמת עולם שלישית, מתוך חוסר רצון להעניק, מתוך אגואיזם ואולי אף אגזים להתבטא במילה שוביניזם (ולא, אני לא פמניסטית).
אדון שרוצה להסתובב אחרי סקס בלי מילה טובה, אדון שלא אוהב לרדת, אולי מתוך פחד וחוסר ידיעה איך בדיוק לעשות את זה, אדון שמחפש לשחק בבחורות... אליכם אני מדברת.
ומבלי לפגוע באדונים החביבים, לפחות אלה שאני מכירה, שכן משקיעים בבנות הזוג שלהם, אני לא מוצאת שהקמצנים רגשית יכולים לקרוא לעצמם בכלל אדונים.
אם אתה נהנה לפנק את שפחתך - לך על זה. דע שאתה רק מעמיק את הקשר איתה ומנסיוני עם עבדים ושפחות, הם יחפשו את הדרך להחזיר לך על זה.
עבד / שפחה טובה, נאמנה יותר מכלב ומסורה יותר מאם.
סתם לידע כללי...
מיכל המאלפת​(שולטת)
סליחה מראש על ההתבטאות, אבל לדעתי, כמלכה שכן מעניקה אהבה אורלית למי שראוי, ועושה את זה אפילו מצויין, אם יורשה לי, אני לא מוצאת שום פסול בלרדת.
לעומת זאת, אני חושבת שהרבה אדונים הגיעו לכאן, והנה אני מתחילה מלחמת עולם שלישית, מתוך חוסר רצון להעניק, מתוך אגואיזם ואולי אף אגזים להתבטא במילה שוביניזם (ולא, אני לא פמניסטית).
אדון שרוצה להסתובב אחרי סקס בלי מילה טובה, אדון שלא אוהב לרדת, אולי מתוך פחד וחוסר ידיעה איך בדיוק לעשות את זה, אדון שמחפש לשחק בבחורות... אליכם אני מדברת.
ומבלי לפגוע באדונים החביבים, לפחות אלה שאני מכירה, שכן משקיעים בבנות הזוג שלהם, אני לא מוצאת שהקמצנים רגשית יכולים לקרוא לעצמם בכלל אדונים.
אם אתה נהנה לפנק את שפחתך - לך על זה. דע שאתה רק מעמיק את הקשר איתה ומנסיוני עם עבדים ושפחות, הם יחפשו את הדרך להחזיר לך על זה.
סתם לידע כללי...
DRAKULLA​(שולט){בתו של דרק}
מיכל המאלפת כתב/ה:
סתם לידע כללי...

כמו תמיד ידעתי שדברי חוכמה יגיעו מהמקום הלא צפוי
מסכים איתך בכל מילה
כוחו של האדון/מלכה הוא בנתינה ולא בלקיחה
וזאת כנראה ראיה שגם השפחות לא מקבלות שכן אם הן היו גם רואות זאת כך
הן לא היו נותנות את השליטה בהן בידיו של אדון שרק לוקח

לך תבין....
ג'ולי​(לא בעסק)

ככה יעשה לדום אשר חפץ לרדת לשפחתו...

ג'ולי​(לא בעסק) • 4 במרץ 2007
דרקולה, אתה????

אתה רוצה לרדת? לשפחה?

נו באמת...

הולך ופוחת דור השולטים.

מה פתאום לרדת?

רק לעלות, לטפס, לקבל, לקחת

ואם אתה לא יכול לדחות סיפוקים,

אולי תעשה איתה הסכם חשאיות הדדי

פורים שמח ומענג לך ולשפחתך

cheerleader.gif
Mary Jane
לפני 17 שנים • 6 במרץ 2007
Mary Jane • 6 במרץ 2007
גבר, שלא רוצה לטמון את ראשו בפלא שבין ירכיה של האישה שלו, הוא יצור מאוד משונה בעיניי. איך, איך זה יכול להיות?