אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

פיצוץ של מסיבת פורים

Venus in Furs​(מתחלף)
לפני 17 שנים • 3 במרץ 2007
Venus in Furs​(מתחלף) • 3 במרץ 2007
Queen Yasmin כתב/ה:
Venus in Furs כתב/ה:
שכחת לספר על התקיפה המינית

ערב טוב לכולם וחג שמח !

ונוס, ויזארד פתח פוסט על ליל אמש במועדון הנו לימיט
על מנת לתאר את החוויה והכיף שהיה במועדון.

היה כיף ואוירה מחשמלת ... כמו כן, היו סשנים על הבמה,
ריקודים עד אור הבוקר . המקום היה מלא באנשי הקהילה ,
שמחתי לראותכם ולהכיר חדשים שביניכם. יחד עם זאת ,
רוצה אני לומר תודה ולהודות לבודי , אורלי ורוני על כל המסיבות
הנהדרות בהן ביקרתי עד היום. תודה ענקית על השקעתכם
ותרומתכם לקהילה .
כן ירבו !

לצורך העניין, נפתח פוסט נוסף המדבר אך ורק על התקיפה.
ההערות שלך לא לעניין כלל ! כל אשר ברצונך לכתוב על גבי
הפורום בנושא , הינך יכול לכתוב , לקטול או לשאול בפוסט
המתאים לכך. אמנע מלהוסיף משפטים נוספים ...

ניפגש בשמחות בעוד הרבה מסיבות מוצלחות !

שבוע רגוע ונהדר לכולם !

שוב, אני ממש מתפלא למה כולם מצטטים את חמשת המילים שכתבתי ומתרגזים כל כך.

עם כל הכבוד לסשן של ריפר ותחרות התחפושות, אני חושש שהאירוע המשמעותי באותה מסיבה היה דווקא כן התקיפה המינית, ואי אפשר להפריד את זה מכל השאר. עובדה שכל שאר הכותבים בחרו להתייחס לזה, מלבד פותח השרשור.

זה כמו שאחרי אסון ורסאי היו מדברים על כמה נפלאה ומושקעת היתה החתונה, או שאחרי אסון המכביה היו מדברים על כמה נפלאים היו הרקדנים והתפאורה.

זה מה שצרם לי, שאחרי שפורסם הפוסט של ההודעה מטעם הנו לימיטס, שהיה בהחלט ראוי ומכובד, וניכר היה שהעניין טופל בצורה מעוררת הערכה, פורסם פוסט על כמה פיצוץ היתה המסיבה שלא התייחס למה שקרה אפילו במשפט אחד.

לכן כתבתי את אותן חמש מילים שכ"כ הרגיזו אתכם.

לא הבעתי שום טענה כנגד המועדון או המארגנים, ולפי מיטב הכרתי וויז לא כתב את הפוסט שלו מטעם ההנהלה. מה אתם קופצים?

לו הייתי אותה בחורה שהותקפה, הייתי ודאי נפגעת לראות שרשור שמספר כמה מדהימה היתה המסיבה, ולא מתייחס לאירוע החריף הזה אפילו במשפט.

והמלכה יסמין, אני דווקא סקרן לשמוע מה אותם 'משפטים נוספים' שאת לא רוצה לומר, וכן את דעתו של באדי (שאני אמור לדבריו לא לרצות לשמוע) ...

מה קרה לכם? התגובה שלי בשרשור, זו מה שמפריע לכם בכל הסיפור?
המלט
המלט • 3 במרץ 2007
ציטוט: זה כמו שאחרי אסון ורסאי היו מדברים על כמה נפלאה ומושקעת היתה החתונה, או שאחרי אסון המכביה היו מדברים על כמה נפלאים היו הרקדנים והתפאורה.

יש בזה משהו. יתכן שוויז לא היה כלל מודע לתקיפה המינית. מכל מקום יש טעם רע
ומקולקל בלהלל מסיבה שאירעה בה תקיפה מינית, כי המשמעות היא שבטחונה האישי של אשה
שבאה לבלות הוא זול, פעוט, ולא מפריע לשבח את המסיבה. זה לא בהכרח אומר משהו ישיר ואישי
על מישהו מסוים, ואף לא בהכרח מצביע על סימפטום של חברה שלוקה בקלקול מערכות כללי;
יש מצב שזה סתם חוסר רגישות קיצוני.
איימי_​(נשלטת)
איימי_​(נשלטת) • 3 במרץ 2007
לי בכלל, יש קצת בעיה, עם הרעיון של "לכתוב ביקורת במקום המיועד לכך". זה נראה כאילו אנשים רוצים "להתמכר" לקטע של "כמה פיצוץ הייתה המסיבה", ושלא יפריעו להם! מישהו מבין על מה אני מדברת?

אני לא הייתי במסיבה הנ"ל, ועל כן אין לי שום השגות לגביה. כן יש לי השגות, וזה כבר ידוע כמובן, בנושא סתימת פיות המבקרים, ובנושא זה- על אחת כמה וכמה. הייתה תקיפה מינית במסיבה! אז מה יקרה אם פעם אחת ל א ייפתח פוסט ההילולים הרגיל?
וזה לא שעיני צרה, אבל זה פשוט כבר נהייה מעייף ומוכר כל כך. תמיד, בכ ל פ ע ם, אותו הריטואל.

אז בסדר, תשבחו. זכותכם. אבל תנו גם לומר דברים אחרים.
Queen Yasmin​(שולטת)
לפני 17 שנים • 4 במרץ 2007
Queen Yasmin​(שולטת) • 4 במרץ 2007
ראשית, אין בעיה עם כל הביקורות אך ישנו פוסט נפרד בנושא.
אם ויזארד היה רוצה לכתוב ולהביע את דעתו בנושא , היה
כותב את תגובתו בפוסט המיועד לכך. הפוסט הזה נפתח
במיוחד בשביל החוויות הטובות שכן היו במסיבה.
נכון, המקרה מצער ומגעיל ביותר אך אין צורך לדון ולהביע
דעות בפוסט הלא מיועד לכך. שכחתם מהמילה פרגון ?
בכל הטוב למדתם לחפור ולהוציא את הרע ? חלילה, אני לא
אומרת להיתעלם מהמקרה המזעזע אדרבה, כן לפתוח דיונים
בנושא ולנקוט באמצעי זהירות נוספים , להימנע מכל רע
ולשמר על השמחה/הנאה במפגשים החברתיים של הקהילה.

תמיד ישנו מקום לפרגון לחילופין מחמאות . היתה מסיבה
מוצלחת ומלא אנשים שמחים . ריפר - תותח הקשירות ...
העביר סשן מדהים וריתק את כולם במופע המרכזי על הבמה .
כמו כן, גם אני העברתי סשן על הבמה . icon_wink.gif
בודי ואורלי המקסימים תמיד דואגים ומארגנים מסיבות נהדרות.

מאוד מקווה כי הפרשה המזעזעת הזו תסתיים במהרה ונמשיך
להיפגש אך ורק בשמחות.

שבוע רגוע ונהדר לכולם ! icon_smile.gif
sssssss
sssssss • 4 במרץ 2007
אני חושב שמה שמפריע לאנשים כאן (ולדעתי בהחלט בצדק) זה לא החמש מילים שונוס בפרווה כתב אלא המניעים הנסתרים של ונוס מאחורי המילים שלו. הרי כל כך שקוף וברי שהדברים לא באים ממקום נקי וטהור אלא מתוך "שמחה לאיד" מתוך "ריקוד (פוגו?) על הדם". אני לא קונה את הדאגה הכנה והאמיתית לכאורה לקורבן האמיתי שבסיפור - המותקפת. מה שאני כן רואה, זה עוד פרובוקטור בשקל (אם המילה גרוש לא הייתה יוצאת מהמחזור הייתי משתמש בה כי לטעמי היא ראויה יותר כאן) שפשוט שש אלי קרב וקפץ על המציאה לנגח ולתקוע עוד יתד ב"מלחמה" הפרטית שלו על חשבון כאבם של אחרים. לו הייתי סבור שהייתה כאן דאגה אמיתית לקורבן האמיתי הייתי שותק. ולא היא!
במילים אחרות, אם היית קצת יותר חכם היית מניח לאחרים לעשות את ה"עבודה הזאת" דוקא בגלל שאתה חשוד בנגיעה אישית ובפנייה אישית מובהקת. אין מקום להיתמם אלא להגדיל ראש.

למותקפות, אני מקווה שתתגברו על כאבכן האישי במהרה למרות שיש זכרונות שלא ניתן למחוק מההארד דיסק האנושי והן יישארו איתן לעולם. ולמתקיפים, אני פשוט מקווה שהצדק ייעשה אתכם בדין ובחומרה.
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 4 במרץ 2007
ציטוט: אני חושב שמה שמפריע לאנשים כאן (ולדעתי בהחלט בצדק) זה לא החמש מילים שונוס בפרווה כתב אלא המניעים הנסתרים של ונוס מאחורי המילים שלו. הרי כל כך שקוף וברי שהדברים לא באים ממקום נקי וטהור אלא מתוך "שמחה לאיד" מתוך "ריקוד (פוגו?) על הדם". אני לא קונה את הדאגה הכנה והאמיתית לכאורה לקורבן האמיתי שבסיפור - המותקפת. מה שאני כן רואה, זה עוד פרובוקטור בשקל (אם המילה גרוש לא הייתה יוצאת מהמחזור הייתי משתמש בה כי לטעמי היא ראויה יותר כאן) שפשוט שש אלי קרב וקפץ על המציאה לנגח ולתקוע עוד יתד ב"מלחמה" הפרטית שלו על חשבון כאבם של אחרים. לו הייתי סבור שהייתה כאן דאגה אמיתית לקורבן האמיתי הייתי שותק. ולא היא!

שמע, זאת חתיכת האשמה. אתה חושב, אולי הוא היה גם קאפו באיזה מחנה השמדה (ולא מהסוג שקוראים עליו בסטלאגים)? אולי הוא גם אוכל תינוקות לארוחת צהריים (כי בבוקר זה עושה לו גזים)? ומי יודע, אולי הוא בכלל זה שרצח את רבין, הפיל את התאומים ו...

לא במקום. בכלל. ואני לא מגן עליו, לא מכיר אותו בכלל. פשוט לא נראות לי ההאשמות חסרות-השחר האלה וסתימת-הפיות.
walking dead
walking dead • 4 במרץ 2007
נענש כתב/ה:
אני חושב שמה שמפריע לאנשים כאן (ולדעתי בהחלט בצדק) זה לא החמש מילים שונוס בפרווה כתב אלא המניעים הנסתרים של ונוס מאחורי המילים שלו. הרי כל כך שקוף וברי שהדברים לא באים ממקום נקי וטהור אלא מתוך "שמחה לאיד" מתוך "ריקוד (פוגו?) על הדם". אני לא קונה את הדאגה הכנה והאמיתית לכאורה לקורבן האמיתי שבסיפור - המותקפת. מה שאני כן רואה, זה עוד פרובוקטור בשקל (אם המילה גרוש לא הייתה יוצאת מהמחזור הייתי משתמש בה כי לטעמי היא ראויה יותר כאן) שפשוט שש אלי קרב וקפץ על המציאה לנגח ולתקוע עוד יתד ב"מלחמה" הפרטית שלו על חשבון כאבם של אחרים. לו הייתי סבור שהייתה כאן דאגה אמיתית לקורבן האמיתי הייתי שותק. ולא היא!
במילים אחרות, אם היית קצת יותר חכם היית מניח לאחרים לעשות את ה"עבודה הזאת" דוקא בגלל שאתה חשוד בנגיעה אישית ובפנייה אישית מובהקת. אין מקום להיתמם אלא להגדיל ראש.

כל מה שנשאר לך זה להאשים את ונוס שהוא זה שביצע את התקיפה...

ההאשמות וההשתלחות הפרועה שלך שנובעות מבורות ועיוורון מבזות רק אותך, נענש. באמת.

היחידים כאן שתוקעים יתדות במלחמות הם אלו שמתעלמים מהאמת המרה והכואבת.

DOM 1​(שולט)
DOM 1​(שולט) • 4 במרץ 2007
נענש כתב/ה:

למותקפות, אני מקווה שתתגברו על כאבכן האישי במהרה למרות שיש זכרונות שלא ניתן למחוק מההארד דיסק האנושי והן יישארו איתן לעולם. ולמתקיפים, אני פשוט מקווה שהצדק ייעשה אתכם בדין ובחומרה.

הדבר היחידי שרואים הוא שנענשת בתבונה רבה ועל כך כל הכבוד.

לגבי הפרובוקטורים ההתנהגות כל כך צפויה עד שמעניין כמה כניסות

חינם ומשקאות זה שווה.

להקיא.
Venus in Furs​(מתחלף)
Venus in Furs​(מתחלף) • 4 במרץ 2007
DOM 1 כתב/ה:
נענש כתב/ה:

הדבר היחידי שרואים הוא שנענשת בתבונה רבה ועל כך כל הכבוד.

לגבי הפרובוקטורים ההתנהגות כל כך צפויה עד שמעניין כמה כניסות

חינם ומשקאות זה שווה.

להקיא.

crazzzy.gif

ובכן, התעריף הוא כזה :

תגובה אינטרסנטית רגילה זה כסף קטן, שתיה קלה או בירה מקומית.
תגובה עם מניעים נסתרים שכוללת גם ריקוד פוגו על הדם זה כבר בירה תוצרת חוץ.
שלוש תגובות פרובוקטיביות על חשבון כאבם של אחרים מזכות בצ'ייסר של ייגר או קוורבו.

ועל זה ששלחתי את התוקף לעשות את 'העבודה הזאת' במקומי (אני הייתי עסוק בתקיפה מינית במקום אחר) קיבלתי כניסה חינם למסיבה הבאה, בתנאי שאני אגיב בשרשור (בהתלהבות כמובן) לפניה ואחריה.

איך התעריפים אצלכם?

ומקבי, לא יפה לעשות לי ככה אאוטינג. אמנם התינוקות שאני אוכל עושים לי גזים, אבל לא כל העולם צריך לדעת מזה. בחורות לא ירצו להתקרב אלי.
shushu
shushu • 4 במרץ 2007
לא יודעת מה אתכם, אבל אני ממש חיכיתי כבר לקטע הזה שבו ונוס מתחיל את מופע הסטאנד-אפ המושחז שלו כנגד המתלהמים. הורס אותי כל פעם מחדש. חבל שהפעם זה לא ממש כוחות ("להקיא"???? זהו?). במקום מופע האימים של רוקי אנחנו מקבלים מופע הארנבות של ד"ר קספר?

כנראה בגלל פורים.