סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה תמימה לכל המלכות

coquelicot​(לא בעסק)
לפני 17 שנים • 6 במרץ 2007

שאלה תמימה לכל המלכות

coquelicot​(לא בעסק) • 6 במרץ 2007
שלום לכל המלכות והדומיננטיות שבאתר,

אני קורא ברוב הפרופילים שאתן לא מעוניינות בגברים נשואים. מאד מסקרן אותי לדעת למה? טוב, לאלו שמחפסות קשר רצוף, זה מובן. אבל אני מניח שרובכן לא ממש מעוניינות בעבד 7\7 . הייתי מבין שגבר יפסול נשים נשואות (מסיבה מסורתית או דתית וגם), שהרי כל מי שמקיים יחסי מין עם נשואה אין לו מזל 7 שנים, ולפעמים יותר (כן כן, זה לא סתם אמונה טפלה, יש לי חברים ששכבו עם נשואות ובאמת אמרו לי שלאחר זמן מה, איבדו כל מזלם ושום דבר לא הולך להם). אבל אין דבר כזה לגבי גברים נשואים. אז... למה?
Shimmy​(נשלט){Vents}

Re: שאלה תמימה לכל המלכות

Shimmy​(נשלט){Vents} • 6 במרץ 2007
coquelicot כתב/ה:

אני קורא ברוב הפרופילים שאתן לא מעוניינות בגברים נשואים. מאד מסקרן אותי לדעת למה? טוב, לאלו שמחפסות קשר רצוף, זה מובן. אבל אני מניח שרובכן לא ממש מעוניינות בעבד 7\7 . הייתי מבין שגבר יפסול נשים נשואות (מסיבה מסורתית או דתית וגם), שהרי כל מי שמקיים יחסי מין עם נשואה אין לו מזל 7 שנים, ולפעמים יותר (כן כן, זה לא סתם אמונה טפלה, יש לי חברים ששכבו עם נשואות ובאמת אמרו לי שלאחר זמן מה, איבדו כל מזלם ושום דבר לא הולך להם). אבל אין דבר כזה לגבי גברים נשואים. אז... למה?

אולי כי גבר נשוי יהייה מחויב קודם הביתה.
אולי כי מסיבות מובנות יש מי שלא מעוניינת להרגיש כמו מספר 2 או תוסף.
Madame T​(שולטת)

Madame T​(שולטת) • 6 במרץ 2007
schiavo_rosso כתב/ה:
coquelicot כתב/ה:

אולי כי מסיבות מובנות יש מי שלא מעוניינת להרגיש כמו מספר 2 או תוסף.

קלעת למטרה, עבד אדום. נתחיל מהסיבה השניה שלך. אף שולטת, ביחוד אם היא עצמה פנויה, לא תהיה מוכנה להיות 'מספר 2' (לפחות לא אני). מעבר לכך יש לא מעט בעיות 'טכניות', מגבלות כאלה ואחרות בקשר עם גבר נשוי וזאת מבלי בכלל להכנס להיבט המוסרי-ערכי של הענין.
FrozenLips

FrozenLips • 6 במרץ 2007
coquelicot כתב/ה:
הייתי מבין שגבר יפסול נשים נשואות (מסיבה מסורתית או דתית וגם), שהרי כל מי שמקיים יחסי מין עם נשואה אין לו מזל 7 שנים, ולפעמים יותר (כן כן, זה לא סתם אמונה טפלה, יש לי חברים ששכבו עם נשואות ובאמת אמרו לי שלאחר זמן מה, איבדו כל מזלם ושום דבר לא הולך להם). אבל אין דבר כזה לגבי גברים נשואים.

אבל זה ידוע שאם גבר שוכב אם אשה נשואה ואחר כך שוחט חתול שחור מתחת לסולם בליל ירח מלא תוך שהוא עומד על רגלו הימנית בלבד, אז המזל הרע בטל ביטול מוחלט!

(לא יכולתי להתאפק icon_smile.gif )

אבל בכל אופן, אף אשה לא תרצה להיות הגלגל השלישי בחגיגה.

דוגמא במערכה אחת:
מלכה מצלצלת לעבד - "תגיע לכאן תוך 20 דקות כשאתה מגולח, מחוקן ולובש קולר, עבד שכמוך"
עבד - "אשתי עכשיו במקלחת, הבן שלי סובל משלשול והשרותים תפוסים והכלב הלאים את הקולר לעצמו. אז מתי אמרת להיות אצלך?"
*ניתוק... טווו. טווו. טווו.*

אורית הדומננטית​(שולטת)

בוקר טוב בקשר לשאלה

אז אני לא מקבלת גברים נשאוים לסשנים כי זה כמו בגידה לא רוצה שזה היה על הכתף שלי וגם שהם צרכים להיות במשפחה הם אין להם הרבה זמן כמו לעבד רווק אז מעדיפה שלא להתעסק עם אחד נשאוי icon_rolleyes.gif
coquelicot​(לא בעסק)

אולי כי מסיבות מובנות יש מי שלא מעוניינת להרגיש כמו מספר 2 או תוסף.[/quote]

[color=red][size=18]
קלעת למטרה, עבד אדום. נתחיל מהסיבה השניה שלך. אף שולטת, ביחוד אם היא עצמה פנויה, לא תהיה מוכנה להיות 'מספר 2' (לפחות לא אני).

אני מופתע מההשקפה: אישית, כשאישה שולטת בי, אני שייך לה כל כולי: היא המספר 1, השולטת והבוסית שלי. אין כאן ולא יכול להיות ענין של מספר 2. מעבר לכך, רוב האנשים מתחתנים בגלל שהם רוצים לבנות משהו בחייהם, ולא בהכרח מפני שבן\בת הזוג שלהם מתאים לפנטזיות הסודיות שלהם, ושהם לא יכולים לגלות לו\לה. במקרה זה, הייתי אומר דווקא שהמלכה היא המספר 1 בלב של הנשלט.
coquelicot​(לא בעסק)

Re: בוקר טוב בקשר לשאלה

["אורית הדומננטית"]אז אני לא מקבלת גברים נשאוים לסשנים כי זה כמו בגידה לא רוצה שזה היה על הכתף שלי וגם שהם צרכים להיות במשפחה הם אין להם הרבה זמן כמו לעבד רווק אז מעדיפה שלא להתעסק עם אחד נשאוי icon_rolleyes.gif[/quote]

זה לא בגידה: אני נשלט מטבעי, אך אשתי לא יכולה ולא רוצה לשלוט בי, זה פשוט לא עושה לה את זה. היא אפילו לא מסכימה לכך שארד לה, מפני שהיא חושבת שזה מלוכלך. ייתכן שהיא צודקת, יחסי שליטה היו מקלקלים את האיזון העדין ביחסים שלנו. אז מה לעשות: אני "בוגד" בה עם המטה (במילים אחרות, אוננות), מה יותר טוב?
חוץ מזה, רוב המלכות לא מזדיינות עם העבדים, אז שוב, איפה הבגידה?
Shimmy​(נשלט){Vents}

Shimmy​(נשלט){Vents} • 6 במרץ 2007
coquelicot כתב/ה:

אני מופתע מההשקפה: אישית, כשאישה שולטת בי, אני שייך לה כל כולי: היא המספר 1, השולטת והבוסית שלי. אין כאן ולא יכול להיות ענין של מספר 2. מעבר לכך, רוב האנשים מתחתנים בגלל שהם רוצים לבנות משהו בחייהם, ולא בהכרח מפני שבן\בת הזוג שלהם מתאים לפנטזיות הסודיות שלהם, ושהם לא יכולים לגלות לו\לה. במקרה זה, הייתי אומר דווקא שהמלכה היא המספר 1 בלב של הנשלט.

1. עניין מספר ה 2 טמון בכך שהקשר תלוי במה אתה עושה עם אשתך.
נניח יוצאים לפסח למשפחה שלה בגליל, או כפי שציינו פה הילדים חולים

2. בגידה. השאלה היא קודם כל האם אשתך מודעת או לא, באם היא לא אז זו בגידה.
בצורה זו או אחרת והחיים לבטח לא מחולקים לשחור או לבן אבל בהחלט בגידה באמון.
ולא שאין לי אמפטיה או יכולת להבין אותך, מי כמוני יכול.
coquelicot​(לא בעסק)

Re: Frozenlips

ציטוט:
אבל זה ידוע שאם גבר שוכב אם אשה נשואה ואחר כך שוחט חתול שחור מתחת לסולם בליל ירח מלא תוך שהוא עומד על רגלו הימנית בלבד, אז המזל הרע בטל ביטול מוחלט!

(לא יכולתי להתאפק icon_smile.gif )

גם אני הייתי מדבר כמוך לפני כמה שנים, אבל תתפלאי תתפלאי, יש דברים מוזרים בחיים.

ציטוט:
אבל בכל אופן, אף אשה לא תרצה להיות הגלגל השלישי בחגיגה.

דוגמא במערכה אחת:
מלכה מצלצלת לעבד - "תגיע לכאן תוך 20 דקות כשאתה מגולח, מחוקן ולובש קולר, עבד שכמוך"
עבד - "אשתי עכשיו במקלחת, הבן שלי סובל משלשול והשרותים תפוסים והכלב הלאים את הקולר לעצמו. אז מתי אמרת להיות אצלך?"
*ניתוק... טווו. טווו. טווו.*]

יש בעיות טכניות לכל אחד: תחשבי מה יקרה אם המלכה תתקשר אליו בעבודה והבוס לידו...
coquelicot​(לא בעסק)

Re: עבד אדום

ציטוט:
1. עניין מספר ה 2 טמון בכך שהקשר תלוי במה אתה עושה עם אשתך.
נניח יוצאים לפסח למשפחה שלה בגליל, או כפי שציינו פה הילדים חולים

זה מתאים למלכות שמחפשות קשר של פנאי עם העבד, מן זוגיות כזאת, וגם כאן, אני מניח שיכול להיות דווקא הנאה מיוחדת להיות בקשר עם גבר נשואי. אולם זה לא מתאים למלכות שמבינות ששליטה הוא משחק מוגבל במקום ובזמן, ושמחפשות אך ורק עינוגים.

ציטוט:
2. בגידה. השאלה היא קודם כל האם אשתך מודעת או לא, באם היא לא אז זו בגידה.
בצורה זו או אחרת והחיים לבטח לא מחולקים לשחור או לבן אבל בהחלט בגידה באמון.
ולא שאין לי אמפטיה או יכולת להבין אותך, מי כמוני יכול.

ייתכן שזו בגידה באימון, אבל אם אתה נשואי, אתה יודע, ואם לא אתה תדע כשתהיה נשואי, שיש הרבה "בגידות" כאלה בין בני הזוג, כגון כשהיא שואלת עשרים פעמים ביום אם אתה אוהב אותה, ואתה עונה לה "כן מאד", ופשוט נמאס לך מהשאלה הזאת (למרות שאתה כן מחבב אותה). ובחייך, אתה חושב באמת שהן תמיד אומרות לנו כל מה שהן עושות?

נ.ב. לא לכל גבר נשואי יש ילדים, אני לדוגמא.