אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה תמימה לכל המלכות

1
1
לפני 17 שנים • 6 במרץ 2007

Re: שאלה תמימה לכל המלכות

1 • 6 במרץ 2007
coquelicot כתב/ה:
שלום לכל המלכות והדומיננטיות שבאתר,

אני קורא ברוב הפרופילים שאתן לא מעוניינות בגברים נשואים. מאד מסקרן אותי לדעת למה? טוב, לאלו שמחפסות קשר רצוף, זה מובן. אבל אני מניח שרובכן לא ממש מעוניינות בעבד 7\7 . הייתי מבין שגבר יפסול נשים נשואות (מסיבה מסורתית או דתית וגם), שהרי כל מי שמקיים יחסי מין עם נשואה אין לו מזל 7 שנים, ולפעמים יותר (כן כן, זה לא סתם אמונה טפלה, יש לי חברים ששכבו עם נשואות ובאמת אמרו לי שלאחר זמן מה, איבדו כל מזלם ושום דבר לא הולך להם). אבל אין דבר כזה לגבי גברים נשואים. אז... למה?

אולי הם מאד רוצים גברים נשוים ובשלים אך לא אוהבים אותם עם שגיאות כתיב... "מחפסות"
לדעתי יש להם חיבת יתר למבוגרים נשוים רצוי עם קרחת וכרס ( או כמו שנהוג לכתוב אצלך קרס..)
Shimmy​(נשלט){Vents}

Re: עבד אדום

Shimmy​(נשלט){Vents} • 6 במרץ 2007
[quote="coquelicot"]
ציטוט:
, שיש הרבה "בגידות" כאלה בין בני הזוג, כגון כשהיא שואלת עשרים פעמים ביום אם אתה אוהב אותה, ואתה עונה לה "כן מאד", ופשוט נמאס לך מהשאלה הזאת (למרות שאתה כן מחבב אותה). ובחייך, אתה חושב באמת שהן תמיד אומרות לנו כל מה שהן עושות?

נ.ב. לא לכל גבר נשואי יש ילדים, אני לדוגמא.

נשוי, ואומר את זה מיוזמתי 70 פעם ביום, כי אני באמת אוהב .
אם הייתי רק "מחבב" לא הייתי נשאר.
עם מישהו שמחבבים יושבים לראות כדורסל עם בירות ופיצוחים, לא מחלקים את החיים.
אבל היי זה אני.

בכל מקרה אתה חי את חייך, אני בטוח שיש מישהי שכן יתאים לה דווקא כזה קשר.
אבל זה כבר עניין של התאמה, את זה שהרוב מעוניינות בעבד לא נשוי אפשר לגמרי להבין.
coquelicot​(לא בעסק)

Re: 1

coquelicot​(לא בעסק) • 6 במרץ 2007
[quote]
[אולי הם מאד רוצים גברים נשוים ובשלים אך לא אוהבים אותם עם שגיאות כתיב... "מחפסות"
quote]

במקרה הזה, זו טעות הקשה (צפה בהודעות אחרות שכתבתי בשרשור זה, בהן כתבתי "לחפש"), אבל לא כולם מספיק חכמים כדי להעלות את האפשרות הזאת במחשבה. לגבי טעויות כתיב אחרות שאני כותב או שאני עלול לכתוב, הסיבה לכך היא שהעברית היא לא שפת האם שלי (מה לעשות אני ארופאי), וגם זה, לא כלום מספיק חכמים כדי להבין.

ציטוט:
לדעתי יש להם חיבת יתר למבוגרים נשוים רצוי עם קרחת וכרס ( או כמו שנהוג לכתוב אצלך קרס..)

רמה ירודה לגמרי, אבל סביר להניח שיש לי פחות כרס ממך (כי אין לי בכלל), וכן, אני גם לא קורח
(אבל אני יודע, קשה לך להעלות אפשרויות כאלה במחשבה, ובכלל לחשוב).

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שלישי מרץ 06, 2007 1:28 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
1
1
1 • 6 במרץ 2007
סתם הייתי קטנוני.

מתנצל!
coquelicot​(לא בעסק)

ציטוט:

טוב, אז מה בדיוק אתה עושה באתר הזה? אני תמיד חשבתי שמי שמאוהב מסופק לגמרי מאהבתו, ואין לו מה לחפש במקום אחר, במיוחד לא במקום כזה, אתה לא חושב?
בכל אופן, אם אתה באמת אוהב אותה כל כך, אז אתה בר מזל עד מאד, מפני שזה מאד נדיר למצוא אהבה כזו, ורוב האנשים (לדעתי) מתחתנים משיקולים אחרים, אף על פי שכן חייבים לפחות לחבב את בן\בת הזוג (סליחה לבני 18 שקוראים אותי ומאמינים באהבה סוערת וניצחית).

ציטוט:
אבל היי זה אני.

אם היו שומעים לעצות שלך, אז תאמין לי ש 95 אחוז מישראל היו מתגרשים. הקשרים של נישואין הם באמת עמוקים, אבל אני לא מאמין שהם מבוססים על אהבה כמו שבסרטים (לפחות אצל רוב האנשים).
Shimmy​(נשלט){Vents}

coquelicot כתב/ה:
ציטוט:

טוב, אז מה בדיוק אתה עושה באתר הזה? אני תמיד חשבתי שמי שמאוהב מסופק לגמרי מאהבתו, ואין לו מה לחפש במקום אחר, במיוחד לא במקום כזה, אתה לא חושב?
בכל אופן, אם אתה באמת אוהב אותה כל כך, אז אתה בר מזל עד מאד, מפני שזה מאד נדיר למצוא אהבה כזו, ורוב האנשים (לדעתי) מתחתנים משיקולים אחרים, אף על פי שכן חייבים לפחות לחבב את בן\בת הזוג (סליחה לבני 18 שקוראים אותי ומאמינים באהבה סוערת וניצחית).

ציטוט:
אבל היי זה אני.

אם היו שומעים לעצות שלך, אז תאמין לי ש 95 אחוז מישראל היו מתגרשים. הקשרים של נישואין הם באמת עמוקים, אבל אני לא מאמין שהם מבוססים על אהבה כמו שבסרטים (לפחות אצל רוב האנשים).

1. מה עושה פה? אשתי מודעת לדברים שאני נמשך אליהם, ומאוד לא נמשכת.
מבחינתה זה בסדר שאביא את יצרי ונטייתי הסאבית לידי ביטוי דרך הווב.
מקווה שזה בסדר גם מבחינתך.

2. אני לא ורדה רזיאל ז'קונט ולא יעצתי לאף אחד, הבעתי את דעתי .
זה לא אומר שמה שמתאים לי מתאים לך או למישהו אחר.

פה העניין אני חושב, אתה מנסה להחיל על אחרים את נקודת המבט שלך.
כפי שאמרתי לך, בטוחני שיש גם מי שתעדיף מערכת יחסים עם נשוי ולא עם רווק (נניח מישהי נשואה לבחור ונילי שהיא נורא אוהבת) .
אבל זה גם לגמרי הגיוני שהרוב לא .
coquelicot​(לא בעסק)

ציטוט:
1. מה עושה פה? אשתי מודעת לדברים שאני נמשך אליהם, ומאוד לא נמשכת.
מבחינתה זה בסדר שאביא את יצרי ונטייתי הסאבית לידי ביטוי דרך הווב.
מקווה שזה בסדר גם מבחינתך.

בוודאי, ולא התכוונתי לפגוע בך בשום צורה שהיא, אלא רק להעיר לך שיש סתירה קטנה בין מה שאתה אומר למה שאתה עושה. העובדה שאשתך מודעת במה שאתה עושה לא משנה כלום לענין: אתה מחפש במקום אחר מה שאינך מוצא באשתך, וקשה (לי) להאמין שאתה אוהב אותה יותר משאני אוהב את אשתי, אחרת, שוב היית מסתפק בכך.

ציטוט:
2. אני לא ורדה רזיאל ז'קונט ולא יעצתי לאף אחד, הבעתי את דעתי .
זה לא אומר שמה שמתאים לי מתאים לך או למישהו אחר.

פה העניין אני חושב, אתה מנסה להחיל על אחרים את נקודת המבט שלך.
כפי שאמרתי לך, בטוחני שיש גם מי שתעדיף מערכת יחסים עם נשוי ולא עם רווק (נניח מישהי נשואה לבחור ונילי שהיא נורא אוהבת) .
אבל זה גם לגמרי הגיוני שהרוב לא .

אני חושב שאתה טועה בנקודה פילוסופית אחת. לא ייתכן שאתה מתבטא סתם. כל מי שמתבטא עושה כן כדי לתקשר ולהשפיע על אחרים (במובן הרחב של המילה), אחרת, למה להתבטא?
לכן, כן, אני מנסה לשנות במעט את השקפת העולם של המלכות באתר, ואתה כן, מייעץ לאחרים לא לחיות עם מי שרק מחבבים.
רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)

Re: שאלה תמימה לכל המלכות

coquelicot כתב/ה:
שלום לכל המלכות והדומיננטיות שבאתר,

אני קורא ברוב הפרופילים שאתן לא מעוניינות בגברים נשואים. מאד מסקרן אותי לדעת למה? טוב, לאלו שמחפסות קשר רצוף, זה מובן. אבל אני מניח שרובכן לא ממש מעוניינות בעבד 7\7 . הייתי מבין שגבר יפסול נשים נשואות (מסיבה מסורתית או דתית וגם), שהרי כל מי שמקיים יחסי מין עם נשואה אין לו מזל 7 שנים, ולפעמים יותר (כן כן, זה לא סתם אמונה טפלה, יש לי חברים ששכבו עם נשואות ובאמת אמרו לי שלאחר זמן מה, איבדו כל מזלם ושום דבר לא הולך להם). אבל אין דבר כזה לגבי גברים נשואים. אז... למה?

אומר לך למה אני אישית לא מעונינת בגברים נשואים.
אין לזה שום קשר לאותן סיבות "ריגשיות" (מס' 2 , 3 או 100) או סיבות "הירואיות" (בגידה על כתפיי
ושאר הבולשיט) שהעלו כאן חלק מהשולטות, אצלי זה מאוד פשוט, גברים נשואים לא
יכולים להסתכרן לשעותי שלי, וזה מבחינתי אחד הדברים הראשוניים שקובעים בקשר
כלשהו. לגברים נשואים יש את האילוצים שלהם לגבי השעות הפנויות שלהם,
בניגוד לגברים הפנויים ואין לי לא את הסבלנות ולא את הרצון להתחיל
לתאם שעות כמו לו"ז צבאי בשביל פאקינג סשן.
ולפני שאתה קופץ ואומר שגם הגברים הפנויים שעתם לא בידם, אקדים ואומר לך,
שאילוציהם בשעות שאני דורשת כמעט לא קיימים והם הרבה יותר פנויים לשעותי בהן נדרשים
שירותיהם.
הנשלט יתאים עצמו לצרכיי ולא להיפך.נקודה.
Shimmy​(נשלט){Vents}
1. פילוסופית זה טוב :
אני גם לא אוהב עמבה וחושב שמדובר בפשעי מלחמה שעושים במנגואים תמימים.
האם זה אומר שאני מייעץ לאנשים לא לאכול עמבה? שלילי.
אני אומר שזה לא טעים לי.

2. אשתי.
אמנם זה היית אתה שאמרת שאתה מחבב את אשתך, אבל לא עושה תחרות אהבה עם אף אחד.
המקרה שלי הוא לא המקרה שלך, ושלך זה לא המקרה של אף אחד אחר.
העובדה היא שמצאתי דרך לשלב בין הדברים כשכולם פחות או יותר מרוצים או לכל הפחות יכולים לחיות עם הסיטואציה.
כיוון שעבור אשתי מערכת יחסים מעבר לוובי זה משהו שבגדר יהרג ובל יעבור מנעתי מעצמי את העניין.
אמירות כמו "להאמין שאתה אוהב אותה יותר משאני אוהב את אשתי, אחרת, שוב היית מסתפק בכך. " הן אמירות קצת שטחיות ובטוחני שאתה יודע את זה ואומר אותן לצורך הטיעון.