אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

פמיניזציה השפלה לסביות או משחק מגדר?ג'נדר פאק? זה המושג?

שלושוחציבלילה​(שולטת)
לפני 17 שנים • 3 במרץ 2007

פמיניזציה השפלה לסביות או משחק מגדר?ג'נדר פאק? זה המושג?

יש לי פנטזיה שלפעמים לא ברור לי אם אני רוצה שתהיה גם מציאות
שגבר מספיק אוהב אותי או שמא כנוע עד כדי שאם אני ארגיש ואומר לו שאם הוא באמת אוהב אותי הוא צריך להפוך ללסבית, ואני אוכל לאהוב אותו רק כלסבית, ועד אז האהבה ביננו תהיה אפלטונית.אהבה לכל דבר רק לא פיזית. והוא יעשה את זה.
לא ברור לי אם אני באמת מרגישה ככה ולמה, קראתי את פרויד לא כל כך הבנתי,
יש זוגות של טרנסקסואלית ואישה, אישה ואישה.
יש בי מקום שחווה את זה כאהבה ונילית לחלוטין, ויש מקום שכשליטה עליו.
לא בהכרח כאלמנט של השפלה. יש גברים שיחוו את זה כהשפלה יש שרק כשליטה ויש אולי כאלו שבאמת מרגישים לסבית כלואה בגוף של גבר.
יש מיקרים כאלו שלא ברור הגבול בין פנטזיה ומשחק תפקידים למציאות או שלא ברור מה באמת מה שאני רוצה, אלא יותר נתון לפרשנות, זאת המילה. עמום? אמורפי?
actimel

Re: פמיניזציה השפלה לסביות או משחק מגדר?ג'נדר פאק? זה המושג?

actimel • 3 במרץ 2007
מה זה להפוך ללסבית?
אם זה ללבוש בגדי נשים אני בטוח שיהיה פה הרבה אנשים שלא יריבו איתך יותר מדיי icon_smile.gif
אם זה כבר מעבר לזה.....בטח יש כמה שעדיין ירצו אבל את מצמצמת טיפה את המבחר...
Queencie​(שולטת)
Queencie​(שולטת) • 3 במרץ 2007
אני לא בטוחה שהבנתי את השאלה שלך עד הסוף, אבל הפמיניזציה (נייוש !!! (C) ) היא עוד ענף בתחום השליטה הנשית ויש לא מעט חומר בנושא באתרים שונים, בעיקר בחו"ל.
במסגרת של קשר שליטה, מדובר בדר"כ בנייוש כפוי, forced feminization כשהנשלט הוא גבר הטרוסקסואל, הוא יכול להיות גם קרוסדרסר (טרנסווסטייט) כלומר גבר שמתגרה מללבוש ביגוד נשי ונהנה להרגיש נשי. הוא יכול גם להיות גבר גברי לכל דבר, ולא להמשך מעצמו לנושא הלבוש הנשי, מה שמעצים את העוצמה של הנייוש ובעיקר של הכפייה.
כשנוצר קשר של נייוש במסגרת השליטה את יכולה לקחת את זה לכל דרגה שמתאימה לך (במסגרת הגבולות של הנשלט). החל מלהסתפק בהלבשה איפור ושימוש בזנזונת במסגרת סשנים וכלה בקשר של 24/7 כשהוא מנוייש, חגור בחגורת צניעות, משרת אותך כסיסימייד, וכו', מתלבשות לזה פנטזיות רבות לאין ספור- רק תבחרי מה שמתאים לך.....

רק הערת הבהרה - טרנסקסואל הוא מי שנולד/ה כבן מין אחד ושינה/תה את מינו/ה (או עומד/ת לעשות זאת) באמצעים כירורגיים ורפואיים (וכמובן בלתי הפיך), כך שהוא/היא לא רואים את עצמם כבני מינם המקורי.
shuki boy​(נשלט)

והבהרה להבהרה

shuki boy​(נשלט) • 3 במרץ 2007
Queencie כתב/ה:

רק הערת הבהרה - טרנסקסואל הוא מי שנולד/ה כבן מין אחד ושינה/תה את מינו/ה (או עומד/ת לעשות זאת) באמצעים כירורגיים ורפואיים (וכמובן בלתי הפיך), כך שהוא/היא לא רואים את עצמם כבני מינם המקורי.

יש טרנסקסואלים שבוחרים שלא לעשות ניתוחים ו/או לקחת הורמונים. והם עדיין לא פחות גברים, או נשים במקרה של טרנסקוסאליות, מאותם אנשים טרנסקסואלים שכן בוחרים לעבור ניתוחים ולקחת הורמונים.

icon_smile.gif
sissyboy​(נשלט)

מנקודת מבטו (מלמטה למעלה) של הסיסי הנשלט

sissyboy​(נשלט) • 3 במרץ 2007
דווקא קלעת בדיוק לסוג ההשפלה/מיצוי שאני מחפש ביחסי השולטת-נשלט.

כמשרת סיסי הייתי ממש נכסף לכך שגבירתי תתייחס אלי יותר ויותר כאל יצור שכל גבריותו נשאבה ממנו כדי שאוכל לשרת אותה היטב; כאל מישהו שכל כך כמה לשרת אותה, ולהעריץ את נשיותה עד שהוא מוכן (נאלץ בעצם...) לוותר על כל סממן גברי, ובמיוחד על האיבר הגברי העיקרי -- במובן שהיא, וגם אני, כבר איננו מסוגלים להתייחס אליו ליותר מאשר "פיפי" חסר תועלת, כזה שהיא כבר אינה מסוגלת להעלות בדמיונה אפשרות להנות ממנו במובן של חדירה, אלא רק כמשהו פתטי שאפשר לצחוק עליו, להשפיל אותו ולכלוא אותו.

אז על מה בעצם מדובר כאן? הייתי רוצה להיות עבור הגבירה שלי מעין משרתת לסבית -- מי שמכבסת את תחתוניה, מעריצה אותה ומהווה לפעמים מעין בת-לוויה שלה (ואף "חברה טובה" או חבר נשי) -- כל זאת כסיסי נטול-גבריות שהיא אינה יכולה (ואף כבר אינה רוצה) לראות בו משהו גברי.

דווקא לצורך שירות מהסוג בזה אין צורך בהתחפשות מלאה כ"אשה" מצידי -- נהפוך הוא. דווקא בכך שאיני חובש, למשל, פיאה, או מתאפר, אבל משרת אותה במדי משרתת ורודים ומצויצים, ברור לשנינו (וזו חלק מההשפלה העמוקה) שאני "גבר" שהפך לסיסי, ולא מישהו שמנסה להיות הכי דומה לאשה שאפשר. כסיסי אני מעריץ נשים ונשיות, אך לא חולם להידמות להן. אולי בתלבושת ובאופי השירות הסיסי אני בעצם מחקה מודל של נשיות נכנעת ולהוטה לשרת משנות החמישים, זאת עבור אשה מודרנית ומשוחררת בת ימינו. בקיצור -- היא בג'ינס ואני בתחתוניות תחרה ורודות...

יש לזה המשך מתבקש בתחום הקוקולד, אבל אולי זה לא לעניינינו כאן.

מקווה שסייעתי במקצת להבהיר את העניין מנקודת מבטו של המשרת ה"לסבי" הא-מיני.
coquelicot​(לא בעסק)
לפני 17 שנים • 6 במרץ 2007

הי queencie

coquelicot​(לא בעסק) • 6 במרץ 2007
ציטוט:
אני לא בטוחה שהבנתי את השאלה שלך עד הסוף, אבל הפמיניזציה (נייוש !!! (C) ) היא עוד ענף בתחום השליטה הנשית ויש לא מעט חומר בנושא באתרים שונים, בעיקר בחו"ל.
במסגרת של קשר שליטה, מדובר בדר"כ בנייוש כפוי, forced feminization כשהנשלט הוא גבר הטרוסקסואל, הוא יכול להיות גם קרוסדרסר (טרנסווסטייט) כלומר גבר שמתגרה מללבוש ביגוד נשי ונהנה להרגיש נשי. הוא יכול גם להיות גבר גברי לכל דבר, ולא להמשך מעצמו לנושא הלבוש הנשי, מה שמעצים את העוצמה של הנייוש ובעיקר של הכפייה.
כשנוצר קשר של נייוש במסגרת השליטה את יכולה לקחת את זה לכל דרגה שמתאימה לך (במסגרת הגבולות של הנשלט). החל מלהסתפק בהלבשה איפור ושימוש בזנזונת במסגרת סשנים וכלה בקשר של 24/7 כשהוא מנוייש, חגור בחגורת צניעות, משרת אותך כסיסימייד, וכו', מתלבשות לזה פנטזיות רבות לאין ספור- רק תבחרי מה שמתאים לך.....

יש משהו בסגנון דיבור שלך שפשוט משגע אותי. כל פעם שאני קורא אותך, אני מרגיש תחושה חדה בבטן, ריגוש ממש חזק. יש לך טיבעיות ויכולת להתייחס לגברים כאובייקט, שמשתקפות בסיגנון דיבור שלך ושממש מרתקות ומשגעת אותי. כאן הרגשתי את ה"חד" בבטן כשאמרת "שהוא מנוייש, חגור בחגורת צניעות וכ." . נראה לי שאת הדומית האולטימטיבית שכולם היו רוצים.