סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה תמימה לכל המלכות

coquelicot​(לא בעסק)
לפני 17 שנים • 6 במרץ 2007

Re: דגובה

coquelicot​(לא בעסק) • 6 במרץ 2007
ציטוט:
השאלה אם אישתך יודעת וחוץ מזה ומה בקשר לזה שאתם לא יכולים תמיד להגיע מתי שקוראים לך בגלל שיש משפחה בחשבון

אני לא בטוח שהבנתי את המשפט, אבל טוב טוב, נראה לי שהבנתי אותך: את מחפשת יותר קשר של זוגיות מאשר קשר של עינוגים ומשחקים. לגיטימי, כפי שאמרתי כמה פעמים.
Afroditi

זה מאוד ברור, לכולם ,חוץ מלשואל השאלה

Afroditi • 6 במרץ 2007
ראשית, גבר נשוי, אישתו היא המלכה שלו או השולטת שלו, כך שכל אחת אחרת, תהייה מספר 2 או יותר.

שנית, מה כבר גבר נשוי יכול לתת, כלום, לא זמן, לא תשומת לב, ולא כלום. ראשו ומירצו תמיד יופנו קודם כל לאישתו.

שלישית, ישנם גברים חצופים שאפילו משקרים וכותבים שהם פנויים או גרושים, כי הם יודעים שאין להם מה להציע כנשואים .

רביעית, אתה מתעקש שלא להבין את המובן מאליו. icon_twisted.gif
אורית הדומננטית​(שולטת)

דגובה

מה שרציתי להגיד אישתך לא יודעת מה אתה עושה ואם תידע בשבילה זה בגידה אוקיי אז אנחנו עדין באותה נקודה שפה אני מסכנת תצמי למה לי להתעסק אם אחד נשאוי שיש לי הרבה רווקים פחות בלאגן ודבר שני לך יש משפחה אתה לא זמין כל הזמן בשבילי שהיה יום טוב
coquelicot​(לא בעסק)

Re: Monk

ציטוט:
שמע, שאלת שאלה כביכול "תמימה" ובעצם רצית להתווכח/לענות/ לשכנע,

לא, השאלה הייתה ועדיין באמת תמימה.

ציטוט:
כל מי שלא מסכימה עם פילוסופית ה"שליטה מחוץ לנישואין איננה בגידה

לפחות תקרא את השרשור: כתבתי שהיא אכן בגידה באימון, אך שיש הרבה בגדיות כאלה בין בני הזוג, בלי שאף אחד לא צריך להתגרש.

ציטוט:
ואף בריאה (כל עוד הבוגדת איננה אישה נשואה-כי זה מזל רע- בדוק!!)" שהגעת איתה מראש. אז תהיה לפחות ישר, אל תשאל שאלות שאתה לא באמת רוצה לשמוע את התשובות להן ותכתוב את המניפסט שלך.

שוב המצאה שלך: אני מאד רוצה לשמוע את התשובות של הנשים, וגם מקבל דעות של אחרים.
אני אכן, התגוננתי מפני התקפות אישיות (ומעל הכל לא לעניין) שספגתי בשרשור זה, (ואתה דוגמא טובה), וזה יכול לתת תחושה לאנשים שיטחיים שאני עקשן.

ציטוט:
וכמו שאמא שלי הייתה אומרת "ירצו- יאכלו, לא ירצו- לא יאכלו (או שנעשה להם ריגשי, כדי שיאכלו -את החלק הזה היא לא אמרה)".

תודה מכל הלב על העצה, וגם ד"ש לאמה שלך.
coquelicot​(לא בעסק)

Re: זה מאוד ברור, לכולם ,חוץ מלשואל השאלה

ציטוט:
ראשית, גבר נשוי, אישתו היא המלכה שלו או השולטת שלו, כך שכל אחת אחרת, תהייה מספר 2 או יותר.

ייתכן שאת צודקת, אבל אשתי לא שולטת בי, לא מרשה שארד לה (היא חושבת שזה מלוכלך) ולא אוהבת ליקוקי כפות הרגליים (זה מדגדג אותה). נכון, בכל זאת יש לנו רגעים טובים, אבל אני בחור נשלט מטבעי וצריך שליטה.

ציטוט:
שנית, מה כבר גבר נשוי יכול לתת, כלום, לא זמן, לא תשומת לב, ולא כלום. ראשו ומירצו תמיד יופנו קודם כל לאישתו.

יכול לתת גם יכול לתת.

ציטוט:
שלישית, ישנם גברים חצופים שאפילו משקרים וכותבים שהם פנויים או גרושים, כי הם יודעים שאין להם מה להציע כנשואים .

מה לעשות, החיים קשים.

ציטוט:
רביעית, אתה מתעקש שלא להבין את המובן מאליו.

סליחה, סליחה שהצעתי את הקישור הזה. icon_lol.gif
coquelicot​(לא בעסק)

Re: דגובה

ציטוט:
מה שרציתי להגיד אישתך לא יודעת מה אתה עושה ואם תידע בשבילה זה בגידה אוקיי אז אנחנו עדין באותה נקודה שפה אני מסכנת תצמי

די אשתי לא כזאת מסוכנת, גם אם תדע.

ציטוט:
למה לי להתעסק אם אחד נשאוי שיש לי
הרבה רווקים פחות בלאגן ודבר שני לך יש משפחה אתה לא זמין כל הזמן בשבילי שהיה יום טוב

אני באמת מתחיל להאמין לדנה, כולן פה מחפשות חתן, היה שווה השרשור לא?
מיכל המאלפת​(שולטת)
האמת שהדיון הזה מרתק והעלה בי מספר מחשבות....
רק דבר אחד הפריע לי, ואולי זה הדבר הכי שולי כאן, אבל נתקלתי במילים "נשאוי, נאשוי, נשואי..."
חבר'ה... אומרים נשוי. כמו נשואה, רק בזכר... נ', ש',ו', י' = נשוי.
סורי על הקטיעה בזרימה שלכם, זה מאוד הציק לי
icon_wink.gif
monk

Re: Monk

monk • 6 במרץ 2007
coquelicot כתב/ה:
ציטוט:
שמע, שאלת שאלה כביכול "תמימה" ובעצם רצית להתווכח/לענות/ לשכנע,

לא, השאלה הייתה ועדיין באמת תמימה.

ציטוט:
כל מי שלא מסכימה עם פילוסופית ה"שליטה מחוץ לנישואין איננה בגידה

לפחות תקרא את השרשור: כתבתי שהיא אכן בגידה באימון, אך שיש הרבה בגדיות כאלה בין בני הזוג, בלי שאף אחד לא צריך להתגרש.

ציטוט:
ואף בריאה (כל עוד הבוגדת איננה אישה נשואה-כי זה מזל רע- בדוק!!)" שהגעת איתה מראש. אז תהיה לפחות ישר, אל תשאל שאלות שאתה לא באמת רוצה לשמוע את התשובות להן ותכתוב את המניפסט שלך.

שוב המצאה שלך: אני מאד רוצה לשמוע את התשובות של הנשים, וגם מקבל דעות של אחרים.
אני אכן, התגוננתי מפני התקפות אישיות (ומעל הכל לא לעניין) שספגתי בשרשור זה, (ואתה דוגמא טובה), וזה יכול לתת תחושה לאנשים שיטחיים שאני עקשן.

ציטוט:
וכמו שאמא שלי הייתה אומרת "ירצו- יאכלו, לא ירצו- לא יאכלו (או שנעשה להם ריגשי, כדי שיאכלו -את החלק הזה היא לא אמרה)".

תודה מכל הלב על העצה, וגם ד"ש לאמה שלך.

אני ממציא, כולם שטחיים ורק אתה בסך הכל שואל שאלת תם (וגם מתווכח על התשובה עם כל מי שעונה לך לשאלות התמימות שלך) ולא טוען ששליטה מחוץ לנישואין היא בגידה (אלא רק חלק משלל ההונאה הגדולה הנקראת "נישואין").

אני מקווה שלפחות אתה מאמין במה שאתה כותב, כי עושה רושם שאף אחד אחר לא.

לסיום,בעניין אמא שלי (אמא כותבים עם א' ולא ה' בסוף, לפחות כשאתה עונה תעתיק בלי שגיאות), הדגש היה על "הייתה אומרת" - היא כבר לא בחיים, אבל אני אמסור לה את ברכתך המרגשת בפעם הבאה שאעלה לקברה.
coquelicot​(לא בעסק)

Re מיכל המאלפת

ציטוט:
האמת שהדיון הזה מרתק והעלה בי מספר מחשבות....

הי.
אני שמח שהדיון הזה מעניין מישהי.

ציטוט:
רק דבר אחד הפריע לי, ואולי זה הדבר הכי שולי כאן, אבל נתקלתי במילים "נשאוי, נאשוי, נשואי..."
חבר'ה... אומרים נשוי. כמו נשואה, רק בזכר... נ', ש',ו', י' = נשוי.
סורי על הקטיעה בזרימה שלכם, זה מאוד הציק לי

סורי, זאת הייתה טעות שלי. אומנם לא הספקת לקרוא את כל השרשור מההתחלה, אבל הסברתי שזה בגלל שהעברית לא שפת האם שלי. שוב סורי, ואם זה לא יותר מדי לבקש, אל תהיו יותר מדי קטנוניים עם טעויות הכתיב שלי.
coquelicot​(לא בעסק)

Re Monk

ציטוט:
אני ממציא, כולם שטחיים ורק אתה בסך הכל שואל שאלת תם

שוב התקפות אישיות.

ציטוט:
(וגם מתווכח על התשובה עם כל מי שעונה לך לשאלות התמימות שלך)

מסתבר שרוב האנשים שענו לי גם תקפו אותי אישית, כנראה מהסיבה הגזענית היחידה שאני נשוי.

ציטוט:
ולא טוען ששליטה מחוץ לנישואין היא בגידה (אלא רק חלק משלל ההונאה הגדולה הנקראת "נישואין").

סיכמת קצת בגסות אבל נכון (אתה רואה שאתה יכול להבין לפעמים).

ציטוט:
אני מקווה שלפחות אתה מאמין במה שאתה כותב, כי עושה רושם שאף אחד אחר לא.

עוד אחד שחושב שהוא מייצג את כל העולם.

ציטוט:
לסיום,בעניין אמא שלי (אמא כותבים עם א' ולא ה' בסוף, לפחות כשאתה עונה תעתיק בלי שגיאות),

במקרה זה, זו טעות הקשה, למרות שאני עושה טעויות כתיב, כפי שהסברתי כבר 2 פעמים.

ציטוט:
הדגש היה על "הייתה אומרת" - היא כבר לא בחיים, אבל אני אמסור לה את ברכתך המרגשת בפעם הבאה שאעלה לקברה

בקצב ההתקפות שאני סופג, לא ראיתי שדיברת על אמה שלך בעבר. לא התכוונתי כלל לפגוע בך בענין הזה, וקבל התנצלותיי בדבר.