שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

משחקי "קשה להשגה"

y​(נשלטת)
לפני 20 שנים • 2 בדצמ׳ 2003

משחקי "קשה להשגה"

y​(נשלטת) • 2 בדצמ׳ 2003
במערכות יחסים וניליות (ואני מאמינה שגם פה) הקטע הזה נורא חזק, תמיד רוצים את מה שקשה להשיג, ומה שזמין נראה פחות מושך. לי זה תמיד מפריע, אם אני מעוניינת, אז אני רוצה והרבה. בלי משחקים של מי יתקשר ומי יזמין וכו. ואז אני בבעיה, לשחק את המשחקים שאמנם עובדים אבל מציקים לי נורא, או לוותר ואז בד"כ לצאת מה שנקרא easy, ולפספס את הקשר (סתמי ככל שיהיה)
ים_yam​(לא בעסק)
לפני 20 שנים • 2 בדצמ׳ 2003
ים_yam​(לא בעסק) • 2 בדצמ׳ 2003
מראש - אני מביעה דעה אישית!
להבדיל ממשחקי כוחות מניפולטיבים ונילים, כאן הכל מונח על השולחן. כל המשתתפים מגדירים את החוקים והגבולות, יש פה כנות בריאה יותר מיחסים רגילים, לדעתי...
מי שביחסים רגילים משחקת את הקשה להשגה והביצ'ת פשוט נהיית מלכה, ומי שכנועה ו"קלה להשגה" בוחרת בתפקיד הסאבית, וכך גם אצל הגברים שבחבורה. כאן המשחק ברור, כולנו קובעים לעצמנו את החוקים, והכל נהיה פשוט יותר.
loren
לפני 20 שנים • 3 בדצמ׳ 2003
loren • 3 בדצמ׳ 2003
לא הייתי מגדירה סאביות כ "קלות להשגה".
אבל ללא ספק מאבקי הכוחות כמו אצל הוונילים פחות קיימים בעולמנו. זה לא שאנו חפים לגמרי, אבל המינונים כאן הם ברמות נמוכות. ובכלל- בגילי הנכבד כבר מבינים שמאבקי כוחות שנהוגים בעולם הוונילי הם בזבוז זמן ואנרגיה על שטויות.
DOM Perignon​(שולט)
DOM Perignon​(שולט) • 3 בדצמ׳ 2003
y, אם הגבר שפגשת הוא דום בנפשו, אם הוא אמר שהוא יקח אותך תחת חסותו, אין יותר שום משחקים. אם יש משהו לא ברור, כמו מי צריך להתקשר או מה את צריכה לעשות או לא לעשות, תשאלי אותו. הוא שם בשביל להחליט עבורך.

ואם זה לא עובד לך ככה, סימן שמשהו שם לא עובד נכון.
בקשר של שליטה אין מקום למשחקים.

DOM Perignon.
y​(נשלטת)

הבהרה

y​(נשלטת) • 3 בדצמ׳ 2003
לא שאלתי לגבי קשר בדס"מי, למרות שלדעתי גם שם זה קיים בשלבים הראשונים, אלא מה דעתכם על המשחקים האלו בקשר ונילי
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 3 בדצמ׳ 2003
לי אישית יש אלרגיה חמורה לכל המשחקים הללו. לפעמים יש בהם צורך ולפעמים עושים אותם, אבל באופן כללי דעתי היא שהם בהחלט אורח בלתי קרוא, ולפיכך מי שתשחק אותם יותר מדי תעוף בקשת (אותה קשת שמשתינים בה על אנשים), וגם אני עצמי לא ארצה לקחת בהם חלק (שברו את הכלים ולא משחקים). נדמה לי שבקשר בריא אין צורך בכל השטויות האלה.
y​(נשלטת)
לפני 20 שנים • 4 בדצמ׳ 2003

אבל הם עובדים...

y​(נשלטת) • 4 בדצמ׳ 2003
זאת עובדה בשטח שהמשחרים האלה עובדים, שמישהי שתתקשר הרבה ותמיד תהיה שמחה לראות או לדבר עם מישהו (ולהפך) בשלבים המוקדמים של מערכת יחסים תקבל פחות מהצד השני
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 4 בדצמ׳ 2003
נכון, הרבה פעמים זה כך וחבל, אבל יש אנשים שכן יודעים להעריך בני זוג שרוצים בהם ונותנים להם להרגיש זאת, וסולדים ממשחקים של קר-חם ומאנשים שמשגעים אותם. סביר להניח שתהיי מעוניינת דווקא בבני זוג כאלה, ולפיכך להיות עצמך ולא לשחק משחקים זו בדיוק השיטה שתמשוך דווקא אותם אלייך ותרחיק ממך את כל אלה שלא יידעו להעריך את מה שאת נותנת להם.
y​(נשלטת)

אולי...

y​(נשלטת) • 4 בדצמ׳ 2003
עד עכשיו זה מה שהיה, אני לא שיחקתי משחקים, ומי שזה לא התאים לו לא החזיק מעמד יותר מדי, אבל אני מתחילה להתייאש ולחשוב שאולי מי שטוען שהגיע הזמן שאני אלמד לשחק את המשחק הוא זה שצודק.
Tame
Tame • 4 בדצמ׳ 2003
לפעמים המשחק עצמו הוא ההנאה...

אחרת יש "לחם ביזיון"

לפעמים חייבים לעבוד קשה בשביל הדברים הטובים, זה גם גורם לנו להעריך מה שיש לנו.