לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תודה מיוחדת לנו לימיט

Alexey90210​(מתחלף)
לפני 17 שנים • 10 במרץ 2007
Alexey90210​(מתחלף) • 10 במרץ 2007
kaly כתב/ה:

הכלבלב שסישנתי אותו-שימחת אותי מאוד,עמדת יפה מאוד,ואפילו שהיה את המירוץ כלבלבים,אחרי הסשן ,לא ביישת ורצת כמו הרוח על 4 icon_razz.gif
נתראה שבוע הבא

איזו לילה
איזו אלת המוות, רקדת אלי קמו "קאלי" רקדה אחרי שארגה את רקטבידזי..
מזל שלא שתית לי את כל הדם..
מצטער שהפסדתי קמה פעמים את התחרות
ועם שיבה (שאתו אני מכבד מאוד, שיבה – בום בולנת), לא הצליח לעצור את "קאלי", אז איך אני יעצור אותך קאלי?
תודה לך, ולכולם! (יסמין האחת והיחידה, קווינסי מדהימה, אוה היפה, בודי הגדול, קטסטרופה הלא שיקורה, טליצקה הדואגת לי, רוני שדועג לכולם)מכווה שעוד אזכה למדוד את הקולר שבבעלותך..
Black Roses
Black Roses • 10 במרץ 2007
קפצתי אתמול ללימיט אני לא מבינה מה ההתלהבות...
לדי ג'יי אם אפשר לקרוא לזה ככה לשים דיסק אחד של עופר ניסים ושיר של נירוונה זה לא תקלוט...
אני הרגשתי כמו בערב בר מצווה בסליז האוס, דודות מרקדות ,קטמי שפיך על סדינים עבד מתקלח
וזקנים חרמנים מזילים ריר על כל חור הצצה אפשרי ...
אז בסדר שהיו סשנים בחדר עמוס אנשים אז יופי יש אלמנט של בדסמ אבל השאר פשוט בית זונות גריאטרי,חבל כי למקום יש פוטנציאל ענק.
DOM 1​(שולט)
DOM 1​(שולט) • 10 במרץ 2007
אני לא אצטט את התגובה המכובדת של קודמתי כי היא לא שווה את הציטוט. הכיעור במילים נראה מרחוק גם בלי להכפיל אותן. את מה שיש לי לומר לך, בלאק עוד מעט אומר לך. בינתיים שיעור בביקורת נוקבת אבל אנושית.

מוסיקה: יש בעיה עם נושא המוסיקה שחייב לקבל פיתרון רדיקלי. המוסיקה הדנסית נחמדה לפרק זמן מסויים,אחר כך היא לא מתאימה במיוחד כשערב בדסמ מקבל עודף אלכוהול וחשק מוגבר אם לסשנים או לכל פעילות מבורכת אחרת.

אלכוהול: האלכוהול ברמה טובה. מחירים סבירים. דחוף עוד ברמן.

קהל: קהל מכל שכבות הגילאים, הרוב קהל יפה ויש מעט שוליים שלא מתאימים למקום ועם זה המארגנים יתמודדו ומאמין שיצליחו.

שירותים: המקום מבריק.פשוט מבריק ואין מילה אחרת שמתאימה לנושא. בחור גבוה ועוד בחורה כל הזמן היו סביב הנושא ותמיד ניירות,סבון ורצפה נקייה מאפיינים את המקום. אני מציין בהערכה שזה מקום הבילוי היחידי שאני מכיר שאפילו מקלחות יש בו ותוכלו לקבל מגבת נקיה כדי להתקלח אחרי סשן או פעילות מבורכת אחרת.

אבטחה: מיכאל הענק בכניסה, סלקטור שלא מכיר אבל תקיף בצורה הנכונה,למעלה ראיתי את בודיגארד ועוד לפחות 5 גברים שמסתובבים בודקים ומטפלים, לא יודע אם היו נשים כמוניטוריות אבל אם היו הן לא בלטו. סך הכל המקום היה בשליטה. גם רוני נראה בכל מקום.

הביקורת שלי מדברת על שינוי מוסיקלי דחוף ועוד ברמן לפחות. חוץ מזה הכל מצויין ונקי.

בירור קטן שעשיתי מעלה את הנקודה שהעלמה בלאק היתה עם בחור גבוה וגדול. אם באמת זו את אני מנסה להבין איך מקום שמגעיל אותך לקח לך 5 שעות מהחיים בלי שתברחי ממנו. מהספה הנוחה שישבתי עליה נראית לי מבלה בנעימים. אז אולי מדובר בבעיה של כושר הבעה.
Black Roses
Black Roses • 10 במרץ 2007
אכן היתי שם שעתיים עם דיוול לא ידעתי שיש אחרי בילושicon_smile.gif (רק מראה על חוסר חיים של אנשים מסויימים) ואני ממליצה לך ללכת לפיפ שואו אם זה הקטע שלך לראות בחורות "נהנות"
הגעתי כבר מוכנה עם כמות אלכוהול בדם שגרמה לי למשוך את זמן השהות שלי שם
נהנתי?ברור שנהנתי להיות עם בן אדם שטוב לי איתו שבשבילו הגעתי והיתי נהנת ככה אם לא יותר במקום אחר.
להגיד כיעור על הדברים?
הבנתי שיש נפגעים ממה שאמרתי או יותר נכון עם ה"דגשה" שהדברים יצאו לכללי ולא נאמרו מאחורי דלתיים סגורות לא קצת עצוב?
אורלי​(שולטת)
לפני 17 שנים • 11 במרץ 2007
אורלי​(שולטת) • 11 במרץ 2007
ריפר, הסלקטור הקשוח באמת סבל מקור, אבל אל תדאג לו יותר מידי, דאגנו לחמם אותו למעלה icon_wink.gif
ראיתי חלק נכבד מהסשן שלך עם הסאבית ה-מ-ה-מ-מ-ת שלך, היה מרתק מדליק ומשעשע כאחד, אני רוצה להודות לך בעיקר על משפט שירשם לדורות וישומש בעתיד - "דוד בודי" icon_biggrin.gif

קווינסי שגם אותך הספקתי לראות (גם אני אוהבת אותך עם קארה שחור קצר }{) ואפילו היה בזמן מקביל לזה של ריפר, לא להאמין גם עם נקע ברגל את עדיין מצליחה לסשן, אין עלייך.

יסמין, יפהפיה אחת, הנשיקה שלך תמיד עושה לי את הערב.

טיש אישתי והשמלה האדומה המדליקה והסקסית.

מבחינתי השיא היה מירוץ הכלבלבים לפנות בוקר בניצוחן של יסמין וקאלי, הצעת היעול של בודי נשמעת די מדליקה, נשמח לשתף פעולה לתחרות של ממש כזו עם פרסים למנצחים.

אנשים, תודה שהגעתם, היה תענוג לראות אתכם, תודה על המילים החמות.
וכן, תודה גם על הביקורות וההערות, הכל הכל נקרא הופנם ונלקח בחשבון.

להתראות בשישי הבא.
Lost_Song

מממ...

Lost_Song • 11 במרץ 2007
במילה אחת : מושלם.
היה ערב ממש כיפי, ראיתי המון אנשים שאני אוהבת וממש התגעגעתי אליהם..
(Lady S המדהימה! ליידי פירס,דוגיייי, לולי!! icon_smile.gif בודי , אורלי, אביס ועוד אנשים נפלאים מאוד..)
ושוב מזל טוב לשי המקסים שהביא עוגה שלא אכלתי ממנה כמובן ..

וכמובן , תודה למאסטר שלי.. שהוא קיים icon_smile.gif
היה סשן משעשע במיוחד (לא משעשע לתחת שלי אבל משעשע לצופים..)
icon_rolleyes.gif
אני לא מתכוונת להציק לאף אחד בזמן הקרוב .. במיוחד לא לאנשים גדולים שלוחשים לי באוזן "שלום דנהההה.." בקול מפחיד !! icon_biggrin.gif

מי ייתן ויהיו עוד הרבה לילות כאלה..

אוהבת את כולכם ,
Me
icon_cool.gif
דקיקון​(נשלט)

אורלי ובודי, לזה אתם קוראים "לחזור לשגרה"?

דקיקון​(נשלט) • 11 במרץ 2007
היה יצרי וקינקי במיוחד, הרבה חבר'ה די השתוללו.
הפליירום היה צפוף בצופים בזכות ריפר ו"ארגזית הכוסות" הפרטית שלו.

קווינסי ויסמין, הבטחתן וקיימתן.(אורלי, תלמדי מהן...)
כבר ליד הבאר התחלתן בכמה מעשים מגונים שמוכיחים כי האבטחה באולם לא מתפקדת.
זה המשיך בסשן מהוקצע, מגוון ומפתיע.
בגלל מסכת הפלאג וכל הקשירות לא הצלחתי להבין מאיפה בא לי הכאב החד הזה על זכרותי, עד שהבהרתן לי שהצמדתן שם ויברטור!
חטפתי קשות מכן, אבל זה היה שווה בכדי לראות את שתיכן צוחקות ונהנות.

מומי, עין צופיה (איזו רקדנית),לה-לה, שמחתי לפגוש אתכם שוב.

וויז סחבקי הקים לי ממלכה משלי, ויש בה כבר נתין אחד שהוא כינה בשם "דקיקון ג'וניור".
צירפתי לממלכה הזו את ליטל נדיה - סורי, נדיה ""השולטת"".
נדיה, הצלחת לעשות את הבלתי ייאמן ולגרום לעבד נרצע כמוני לשלוט עלייך.
בכך את מוכיחה שאת שולטת מזן נדיר....
קבלי צל"ש! וגם חיבוק.

ותודה ל-black roses שהתנדבה להיות הקוטרית התורנית.
גון קונור מקלאוד​(נשלט)

Re: אורלי ובודי, לזה אתם קוראים "לחזור לשגרה"?

דקיקון כתב/ה:
היה יצרי וקינקי במיוחד, הרבה חבר'ה די השתוללו.
הפליירום היה צפוף בצופים בזכות ריפר ו"ארגזית הכוסות" הפרטית שלו.

קווינסי ויסמין, הבטחתן וקיימתן.(אורלי, תלמדי מהן...)
.

דקיקון יא..מ..........http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=18531

http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=18531

כנס לכאן ולמד מה צפויי לך.
דקיקון​(נשלט)

Re: אורלי ובודי, לזה אתם קוראים "לחזור לשגרה"?

דקיקון​(נשלט) • 11 במרץ 2007
WIZARD כתב/ה:
[quote="דקיקון יא..מ..........[/color]http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=18531

http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=18531

כנס לכאן ולמד מה צפויי לך.

וויז,
גם אם אתה משתוקק שאז... אותך, זה לא יעזור.
אתה רחב מדי עבור הדקיקון שלי.
אלון ב​(נשלט)
אלון ב​(נשלט) • 11 במרץ 2007
Black_roses כתב/ה:
קפצתי אתמול ללימיט אני לא מבינה מה ההתלהבות...
לדי ג'יי אם אפשר לקרוא לזה ככה לשים דיסק אחד של עופר ניסים ושיר של נירוונה זה לא תקלוט...
אני הרגשתי כמו בערב בר מצווה בסליז האוס, דודות מרקדות ,קטמי שפיך על סדינים עבד מתקלח
וזקנים חרמנים מזילים ריר על כל חור הצצה אפשרי ...
אז בסדר שהיו סשנים בחדר עמוס אנשים אז יופי יש אלמנט של בדסמ אבל השאר פשוט בית זונות גריאטרי,חבל כי למקום יש פוטנציאל ענק.

סליחה על השאלה איזה מוזיקה את רוצה לשמוע ?
מה רע בעופר ניסים והאוס פופ מוזיקה שחורה מה רצית שאני ארקוד במוזיקה חסידית?
מה קרה כן דודות באו לרקוד ובינהם אני אוהב לרקוד מה לעשות זה הכייף שלי ועוד של הרבה אנשים המקום מסודר כמו שצריך מוזיקה מעולה ומי שלא רוצה לרקוד יש חדר של BDSM
שישב שם ויהנה מהסשנים אז לא להוריד את המוזיקה בטעות אני בה לרקוד ולהתפרק נפגש ביום שישי