צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

כלבה של נשים.. איזה בסה איתכם .......

אלiהים
לפני 17 שנים • 16 במרץ 2007

Re: היייייייייייייייייייייי מצחיק ותודה ..........

אלiהים • 16 במרץ 2007
כלבה של נשים כתב/ה:
icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif אני עוד לא זונה ולא שפחה ולא מחפשת אז מי שחשב לעצמו או חשבה שאני זונה אז היא או הוא טועים......אני פה בסכות בזכות!!! אישה שאני מאוד אוהבת אותה ...... : . icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif אבל בכל זאת תודה .................. icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif אשמח לשמוע תגובות נורמלים נורמליות!!! תודה...

אבל העיקר הכוונה.
פרלין​(נשלטת){ש}

באמא שלכם

פרלין​(נשלטת){ש} • 16 במרץ 2007
היא לא ליאב 2, היא פשוט ליאב.

הכתיבה, השגיאות, ההגיון המוזר.

ליאב חזר. קבלו אותו במחיאות כפיים סוערות.
Mr Kinks​(מתחלף)
Mr Kinks​(מתחלף) • 16 במרץ 2007
באתרים מסויימים (לא אתר הכלוב) ליאב מעולם לא הלך.
אם אתם רוצים לדעת באילו אתרים הוא עוד נמצא, פשוט תעשו חיפוש בגוגל ל"מטאל". בטוח שאחד מהפוסטים שלו מופיע בעמוד הראשון.
כלבה של נשים

ערב טוב לכם..

כלבה של נשים • 16 במרץ 2007
icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif היי אני לא ליאב אני מירן ...מי שלא אבין ...נעים מאוד שמי מירן... icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif
dragon fly
dragon fly • 16 במרץ 2007
אלברט הופמן מתהפך בקברו בגאוה icon_lol.gif

הוא מבסוט מהחומר שהוא יצר על בטוח.

הופמן לשלטון כי העם צריך עוד עוד!

בולים זה הופמן ובכלוב יש הרבה בוליםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם

קדימה להפריט את הדואר לאיכות בולים טובה יותר icon_lol.gif icon_lol.gif
כלבה של נשים
לפני 17 שנים • 18 במרץ 2007

Re: באמא שלכם

כלבה של נשים • 18 במרץ 2007
פרלין כתב/ה:
היא לא ליאב 2, היא פשוט ליאב.

הכתיבה, השגיאות, ההגיון המוזר.

ליאב חזר. קבלו אותו במחיאות כפיים סוערות.
icon_twisted.gif כמה שאתה מפגר עם דפלומה..נו אז לפי שגיות כתיב כוותה שאני ליאב חחחחחחח הצחקתה אותי אני מירן גאה להיות מירן וכל חיי אני היה מירן טמבל אני עליתי מי רוסיה ובגלל זה יש לי שגיות כתיב הבנתה סתום.. עם לא חפש את החברים שלך ....
alona.

Re: בוקר טוב לכולם ....

alona. • 18 במרץ 2007
כלבה של נשים כתב/ה:
icon_redface.gif icon_razz.gif icon_smile.gif icon_wink.gif ok הבנתי אותכם סבבה שמחה על הסבר נכון השפת אם עברית אבל אני גרוזינית ועליתי לפני 16 שנה אז לא כל דבר אני מבינה ובמיוחד לא שפה של מלכות או שפחות...סליחה מכולם מי שנפגע .... icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif 10x2.gif

תגידי, איפה היית כשחילקו את השכל בגרוזיה?
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 18 במרץ 2007
ציטוט: כמה שאתה מפגר עם דפלומה..נו אז לפי שגיות כתיב כוותה שאני ליאב חחחחחחח הצחקתה אותי אני מירן גאה להיות מירן וכל חיי אני היה מירן טמבל אני עליתי מי רוסיה ובגלל זה יש לי שגיות כתיב הבנתה סתום.. עם לא חפש את החברים שלך ..

אליעזר בן-יהודה מתהפך בקברו.

בעצם, הוא מתהפך כבר כל-כך מהר, שאפשר פשוט לכרוך סביבו תיל מנחושת ולשים אותו בתוך מגנט, ולפתור את בעיית אספקת החשמל בארץ לתמיד..