לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מובן מאליו

Ray OfLight
לפני 17 שנים • 18 במרץ 2007

מובן מאליו

Ray OfLight • 18 במרץ 2007
אני אשמח לשמוע את דעתכן/ם....

האם בקשר זוגי בדסמ"י יש לשולט/ת את הפריבלגיה לקבל את הנשלט/ת כמובן מאליו ?

(והכוונה היא לא ליחס מזלזל או חוסר יחס או אי השקעה)
morgause​(מתחלפת){מ}
morgause​(מתחלפת){מ} • 18 במרץ 2007
אם כך, למה בעצם הכוונה?
בכל אופן, האני מאמין שלי אומר כי בין אם אלה הם יחסים וניליים או בדסמיים, לאף אחד מבני הזוג אין מחויבות כלשהי להיות עם השני. הוא נמצא איתו משום שטוב להם ביחד, וזה התנאי הקובע. ומכאן, אין לראות בבן הזוג מובן מאליו. הוא נמצא שם כי זו בחירתו, ויכול לשנות זאת בכל עת.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 18 במרץ 2007
לפי ספר חוקי בדס"ם מאת גרגמלוס גרוזיניוס מדוזלו (אותו למדנו בשליש החמישי בכיתה ז'), אל לו לשולט לקחת כמובן מאליו גם את המקקים שבביתו.
סעיף זה, כזכור, מופיע בין הסעיף המדבר על איסור חמור על אינוס חסה בחורשת עגבניות לבין ההיתר לקשור את השכנה מלמעלה בחבל כביסה אם היא מטפטפת על הבגדים שלך שהתייבשו.

והרי לולא קראת סעיף זה, לולא רצית לקבל לו אישור, לא היית פותחת השרשור. אז אם זה מפריע לך, דברי אתו. אמרי לו את שעל לבך. תגידי שאת מרגישה חרא כשהוא לוקח אותך כמובן מאליו. ומה... אם נגיד לך עכשיו בפה אחד ש"כן! כן! כן! עפ"י גרגמלוס, יש לו פריבילגיה שכזו", את תמשיכי להרגיש זיפת ולשתוק? לא חבל? (-:
מביט לרגע

בשום פנים ואופן לא

מביט לרגע • 18 במרץ 2007
ray of light כתב/ה:

האם בקשר זוגי בדסמ"י יש לשולט/ת את הפריבלגיה לקבל את הנשלט/ת כמובן מאליו ?

התשובה מאד פשוטה.
לא , לא , לא ועוד פעם לא .

את הקטע הבא כתבתי בבלוג שלי לפני 120 ימים .
"לקיחת הפרטנר/ית לחיים כמובן מאליו היא בעיניי המחלה הממארת של הזוגיות לצורותיה.
ככל שהחיים הזוגיים נמשכים – כך יש חשש להתפרצות "המחלה" . כולנו כנראה (כולל אני על אף המודעות והרגישות לעניין) לוקים בה מפעם לפעם , משום שהיא כנראה בסופו של דבר טבע האדם .
ועל אף חשיבות העניין יש שיחטאו במחלה זו גם עם חבריהם , חברותיהם , משפחתם , קולגות לעבודה וכ"ו ."

אני מניח שזה מסביר לך למה התשובה שלי היא בשום פנים ואופן לא .
melody
melody • 18 במרץ 2007
ואני רוצה שיידע, תמיד, שמובן מאליו שאני שם עבורו ,
בדיוק כפי שאני יודעת שהוא שם עבורי.

אם זה לא מובן מאליו, מה הטעם....
הפוכית​(נשלטת){MasterMaor}
המובן מאליו לא נברא סתם , יש לזה סיבה ואותה צריך לברר אצל השולט (אם רוצים לברר כמובן) .
אמרת נכון זה זילזול , חוסר השקעה ומאמץ . בדרך כלל שולט לוקח את זה בידו ומנסה את הצד הנשלט , איך יגיב , האם ישים לב והאם יעבור לו בשתיקה .
לצערנו זה קורה אצל לא מעט שולטים . השאלה מה אפשר לעשות ?
לדבר איתו , להסביר לו שצורת התנהגות כזאת תוביל לסיום או פשוט לקום וללכת . שיחות אולי יכולים לעזור לכמה ימים הקרובים אבל אחרי זה הכל יחזור לקדמותו או ליותר גרוע . המובן מאליו זה כמו חיידק טורף , ברגע שהוא נדבק לשם כמעט בלתי אפשרי להלחם ולעקור אותו .
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 18 במרץ 2007
melody כתב/ה:
ואני רוצה שיידע, תמיד, שמובן מאליו שאני שם עבורו ,
בדיוק כפי שאני יודעת שהוא שם עבורי.

אם זה לא מובן מאליו, מה הטעם....

סליחה שאני מתערב, אבל
לא בך עסקינן, כנראה. (אלא אם שוב מדובר בניק כפול). אומנם רצית, לבטח, לחלוק מניסיונך, אלא שבדבריך הפנית זרקור אליך. ומעשה זה עלול להיות מסוכן. ולא שאכפת לי, אבל עשויות להשאל שאלות אישיות, כגון: וכמה זמן החזקת מעמד עם גבר שקיבל אותך כמובן מאליו? במה זה הסתכם? האם השלמת עם העובדה או התענגת? וכל מיני כאלו שטויות מדוייקות שמקומן בשרשור אותו תפתחי תחת שמך.

ואני לדוגמא מת לעקור את עיניה של השכנה כי היום היא הכתימה את סרט הקומנדו הלבן שלי בצבע אדום שנזל מהחוטיני האדום שלה. ואם היא לא תקבל את זה כמובן מאליו, אז היא לא שפחה. וזאת עפ"י סעיף שמונה מספר חוקיו של ההוא.

וזאת, בעיקר, מבלי לפגוע בעונג שחשתי למקרא דבריך ומבלי לפגום בכך שגם הוא בשבילך כפי שאת בשבילו.
אבל אולי זה אני, מרבה השכנות, שכל יום נוחתת על בגדיו היבשים טיפה בצבע שונה.
melody
לפני 17 שנים • 19 במרץ 2007
melody • 19 במרץ 2007
שים לב לנוסח דבריי, גמדון חמציץ icon_smile.gif

כתבתי : "אני רוצה".

לא כתבתי בשום מקום שהיחסים שלי מנתהלים כך או אחרת.
ואם הם אמנם מתנהלים לפי הרצון שלי, זה ענייני ושום פוסט לא ייפתח על כך icon_wink.gif

זרקורים - לא לכיוון שלי.
דלג, דלג : ))