לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

EROS ז"ל

נמש
לפני 17 שנים • 20 במרץ 2007
נמש • 20 במרץ 2007
תנחומיי.
godisafemale​(שולטת)

פתאם היה פורץ הילד בעצם תמיד היה ילד

godisafemale​(שולטת) • 20 במרץ 2007

ארוס היה מתוק, הכרתם אותו? - היה ילד! icon_smile.gif י ל ד

נכון שהיום המילים "מתוק" מתוקה" שחוקות, אבל בארוס היה משהו מחובקי, ילדותי, ילדי,

מתיילד? לא! כזה מין אותנטי, אף פעם לא הינדס את האינטונציות שלו, מין סידור מילים וניגון שקיפלו באותה הברה גם כריזמה וגם תפיסת עולם ראשונית, מה ששיכנע הרבה פעמים בויכוחים איתו, בדיוני האינטלקטואליים, - כן! ארוס היה חכם! טעות לחשוב שהיה חסר שיקול דעת. היה אסטרטג ומהיר מחשבה כחץ!

יחד עם זאת תמיד ילד! תמיד!! - יללה פיקניק...! ארוס מתארגן בשניות! יללה מסיבה.. ארוס "על הטול"..יללה משחק ארוס בעניין! כזה מין אדם שיכולתי לדבר איתו על הכל ולעולם! אבל לעולם לא היה מסתכל עלי כאילו אני חיה מוזרה יבוא פרטי מכוכב אחר - הכל מותר, כל עוד אתה לא פוגע בעצמך ובאחרים.

הרגשה כייפית איתו, של חופש, של דמוקרטיה, דמוקרט גדול היה הילד הזה.

אני נטרפת למחשבה שאולי הוא לא התכוון להתאבד וציפה שמכל האנשים שעזר להם אולי מישהו יציל אותו.

שוב פעם, מחשבה קשה. מחשבה קשה. כי כמו שאמרתי בפוסט הקודם, לך תדע... לכי תביני.. איך אדם חכם שמתבטא כל כך יפה זקוק לעזרה אמיתי ופוסע לו לאיטו באזור הדימדומים.

סאמ אמא אמממק! אנחנו כולנו הפכנו קהי חושים. עזבו אתכם.. אנחנו נהיינו תת אדם! הכל דרינקים, פוזה, כסף, איפה הערכים שלנו, שלי, הקיום כאן במדינה שלנו הפך אותו לחיות רעות. קשוחות וצבועות.

ככה?

ככה מגיע לנו להעביר את החיים? אני הלומה וזה מכה בי דווקא משום שארוס היה (היה?!) אינטיליגנט ברמות על! ואינטלקטואל משכמו ומעלה.

מה שמחלחל אצלי שהוא תמיד נשאר ילד.

לך ארוס,

ילד ירוק
אריק סיני
מילים/לחן: יהונתן גפן, חואן פארדו סוארז
על שפת נחל בערב, שמה איש לא יפריע
שם הרוח נושבת, תלטף ותרגיע
שם אכתוב לך במים שיר שאיש לא יטביע

אה... אני ילד ירוק

בא עוד בוקר זורח, אקליפטוס תינוק
ענפים הוא שולח אל השמש רחוק
מתעורר בי הילד, צוחק לירוק

אה... אני ילד ירוק

שם באמצע היער קרחת של דשא
ריח בושם הגשם חדש ומתוק
בתוך בטן ערסל אתפרקד לי עמוק

אה... אני ילד ירוק

מסתכל לתוך פרח, רואה את עינייך
הלוואי שתבואי, לא יכול בלעדייך
לו הייתי ציפור עף הייתי אלייך

אה... אני ילד ירוק

ממני , מתביישת שאף פעם לא אמרתי לך את המחשבות האלה, נבוכה שויתרתי על להגיד דברים טובים - זה לא מתאים לי. אוהבת אותך והיום יותר מתמיד את מה שאתה מייצג. רגישות.

גודי
נולי
נולי • 20 במרץ 2007
בזמן אחר
מקום אחר
לפני שנים
הכרנו

טלפון אחד מזעזע
והכל נקטע

מקוה שמצאת מנוחה נכונה.

תנחומי למאי, לשס"ק, לגודיז, לחברים ולמשפחה.

N
זרה מוכרת
לפני 17 שנים • 21 במרץ 2007
זרה מוכרת • 21 במרץ 2007
בתקופה אחרת הכרנו,
בתקופה יותר רגועה
יותר מחוייכת

לשמוע את מה שקרה
היה מזעזע.

ת.נ.צ.ב.ה

תנחומיי למשפחה, למאי, לשס"ק ולחברים הקרובים לו
אליזבת​(נשלטת)
אליזבת​(נשלטת) • 21 במרץ 2007
שולחת את תנחומיי
ומחזקת את יקירו

שלא תדעו יותר צער.

הלם גדול
ליזה
השולט אור​(שולט)
השולט אור​(שולט) • 21 במרץ 2007
הזדמן לי להכיר את ארוס בערב אחד קסום לפני כמה שנים במסיבת פיפ על האש. אורלי הייתה שם איתו וזכיתי להכיר את האדם עליו היא דיברה איתי כל כך הרבה בשיחות הטלפון שלנו.

זכיתי - הוא הביטוי הנכון.

הוא היה מלא אהבה והומור. אני זוכרת איך הוא הסתכל עליה וכמה הוא רצה לעשות לה טוב בכל תנועה שלו. בחיבוקים שהוא חיבק אותה, במזון שהוא הגיש לה. הסתכלתי עליו, צחקתי בלי סוף באותו הערב מהבדיחות שלו, והרגשתי שאני נמצאת ליד אדם שמקרין את טוב הלב הפשוט והנקי שלו על סביבותיו.

לא ידעתי שהם נפרדו בהמשך ולא ידעתי על הקשר שלו עם מאי. אני רק בטוחה שמדובר באישה מיוחדת שהייתה ראויה לאהבה הענקית שלבו ידע להעניק.

כל כך מצער לשמוע שאדם בעל לב ענק כל כך לקח את חייו. הייתה בו אהבה ענקית להעניק לקרובים לו וממה שקראתי גם למי שהוא לא הכיר. יש את האנשים שהם "גיברים" מטבעם, ומסיפוריה של אהובתי עליו אני יודעת שהוא היה בדיוק גיבר כזה.

צר לי על הליכתו. הוא היה אדם מקסים שהעניק מטובו לעולם.

יהי זכרו ברוך.