אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

דנג'ן- הערבים הסגורים לא סגורים

ניקי666 niki
לפני 17 שנים • 21 במרץ 2007
ניקי666 niki • 21 במרץ 2007
לפי מיטב הבנתי ערבי יום שלישי לקהילה הוא במובן של חברי הקהילה לא משלמים כניסה ...
הדאנגן, שוב לי לפי מיטב הבנתי לא מלכ"ר ולא את איימי תשלמי בסוף החודש את דמי השכירות ..

לגבי המטרידנים ,אין צורך בערב סגור ,יש צורך בסלקצייה קפדנית שתאתר אותם מבעוד מועד בכניסה ובמקרה הפחות אידיאלי להוציא אותם מהמועדון ..ולדעתי מהכרותי עם המקום דברים אלה נעשים בצורה טובה .

ועוד דבר מטרידן הוא לא אדם שאומר :"באתי ללמוד והתרשם איך עושים את זה..." מה מטריד בזה ...? הרי גם אנו היינו במקום הזה ...,לא נולדנו עם תואר דוקטורט בתחום הסאדו מאזו ..

היו ימים שהדנגאן היה מוזיאון של ונילים שבאו לראות תרבות אחרת של מטורפים שמצליפים אחד בשני חלקם אפילו הגיעו מצויידים בבננות לזרוק לקופי האדם הסוטים שנקראו חברי קהילה ..
ימים אלה עברו ....!!!!....ואינם עוד ..היום המקום מנוהל בצורה מקצועית ואני נהנה בכל פעם שאני מגיע .
קליבר​(שולט)

Re: ואני לא מבין

קליבר​(שולט) • 21 במרץ 2007
עבד אינטימי כתב/ה:
למה בכלל צריך להכריז על ערב כלשהו כ"ערב סגור לקהילה".

צריך להרחיב את תחומי הקהילה ולא לסגור אותה, גם כך זאת קהילה יותר מדי פצפונת...

כולם כבר מכירים את כולם..

לדעתי האינטרס של רוב האנשים צריך להיות הרחבה, להכיר יותר אנשים, לחבר יותר א/נשים לתחום, לא הסתגרות.

תמו ימי חוויות כואבות ופיפ..

מילא אם יש איזה ערב פליי פארטי/פמדום...

בנוגע לתוכן הודעתך,
אין לדעתי שום קשר לאנשי קהילה או לא..

כל אדם קצת תרבותי, אמור לא להפריע לסשן, גם אם הוא ונילי.
מאידך,
מפריענים חסרי בושה שנכנסים במסווה של "אנשי קהילה"- לא חסר.

"עבד אינטימי " תמיד ידעתי שאני אוהב אותך , עכשיו בר ור לי למה ( וזה לא ימנע ממני להוריד לך במשכורת אם תאחר לעבודה !!)
קליבר​(שולט)

ולהלן תגובתי

קליבר​(שולט) • 21 במרץ 2007
את ההיכרויות הכי טובות שלי הבאתי מהדאנג'ן מאנשים שלא גלשו בתפוז בפיפ או בכלוב או בכל פורום אחר , אלא חבר הביא חברה או אחד העבדים סיפר למישהיא על הפנטזיות שלו והיא אזרה אומץ לבוא ( לבד לגמרי ) ואני מצאתי אותה בדאנג'ן icon_lol.gif
אז כל הסגירות הזו , לא מתאימה .
אם יש כאלה שמפריעים , ושי , הם צריכים להיות בחוץ , אולי אם יסבירו יפה , כמו בהתחלה בדאנג'ן , יעזור קצת יותר , נודניקים יש בכל מקום , והרבה .

איימי , מה לעשות מי שלא עושה , לא עושה טעויות ..
ריפרף
לפני 17 שנים • 22 במרץ 2007
ריפרף • 22 במרץ 2007
הפוסט הזה מעלה לי זיכרון ישן ,

זוכרים שהיה תלוי פעם מין קוד התנהגות כזה,

לא זוכר בדיוק איך היה מנוסח אבל משהו שמסביר

איך אמורים להתנהג במועדון באופן כללי,

ואם כבר בנוסטלגיה, אני זוכר שהיה גם תפריט סשנים

הצלפות: 15 ש"ח

ספנקים: 10

קללות: 7.80

יריקות: 12 שקל

ליקוק מגפיים: היום במבצע שלוש בעשר.
009​(אחר)
009​(אחר) • 22 במרץ 2007
כולם היום מבינים שקהילה סגורה ומסוגרת היא מתכון להרס עצמי לבדלנות שאינה במקומה ולשקיעה וכמובן משרישה עמוק באדמה את הביצתיות הקהילתית ששלטה כאן בתקופות אחרות והיסטוריות.

התנהגות נאותה חייבת להתקיים ללא תנאי על ידי כל אדם שמגיע לכל מקום ועל אחת כמה וכמה כשאדם מגיע למועדון כמו שלנו.

הסלקציה שמתקיימת כיום במועדון משלבת את הרצון להרחיב את מעגלי הקהילה יחד עם שמירה על הצביון המיוחד שלנו וכמובן שישנה הקפדה מלאה על התנהגות האורחים הן החדשים והן הותיקים!

009
Tobias​(אחר)
Tobias​(אחר) • 22 במרץ 2007
אמממ אין ממש דבר כזה ערב סגור אלא אם כן זה הרשמה מראש

אבל העניין הוא פשוט לדאוג להקפיד יותר על הכללים

ואם יש סלקטור בכניסה או בכלל מישהו שאחרי על "קהל חדש" אז לציין בפניהם את החוקים ולומר להם מה קורה אם מפרים אותם.
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}

מזל טוב

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 22 במרץ 2007
מקבי כתב/ה:
ציטוט: השלט שנמצא בכניסה מעל הקופאית

כל פעם שאני מגיע, אני נותן בו מבט ארוך, במגוון השגיאות המשעשעות, האותיות שנפלו ויצרו מילים חדשות, ובחוסר הסדר שתמיד מביא חיוך וגיחוך לפניי. icon_biggrin.gif

סוף סוף נמצא הסוטה השני ששותף לפטיש הנדיר שלי - קריאת הוראות והסכמים.

שנפתח את קבוצת התמיכה, מקבי?

icon_twisted.gif