שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

חסל סדר צביעות!

ניקול בעקבגבוה​(שולטת)
לפני 17 שנים • 23 במרץ 2007
איני מבינה על מה ההתלהמות
הלא כל שבוע מרשה לעצמו "כוכב על "אחר הטוען לעבדות להתבכיין ולהשמיץ אותנו - הנשים הדומיננטיות, בכל במה אפשרית(צ'אט ,פורומים) .
הגדילה לעשות גודיס והעמידה את הדברים על דיוקם. וזאת שוב כרגיל , אתם עוסקים בתפל ולא בעיקר, מגיבים לאיך נאמר ולא על תוכן דבריה . ויודעים מה, גם עם האיך אין לי בעיה.

ברכות גודיס על פתיחת השרשור.

ניקול בעקבגבוה.
ניקול בעקבגבוה​(שולטת)

ובזאת נחתם השרשור.

godisafemale כתב/ה:

שימו לב,

גברים, נשים, נשלטים ונשלטות באשר הם או כל וורייאנט אחר של יחסים בקשרים שבין גבר לאישה ובכל אינטרוואל אפשרי.

תתנהג כמו גבר - תקבל יחס של גבר! ולהלן הפירוט הממוקד
לענין השירשור השכן הנוגע בנושא "יש מלכות שצריך להיזהר מהן"

מי שמבין הסבר פשוט בלי תמונות וישכיל לקחת מזה משהו לחיים, שייערב לו.
מי שלא.. שימות מצידי.

כל ההמומים והמשתוממים למיניהם,
אשר פוסט זה תפס אותם לא מוכנים להצלפה עניינית ואותנטית
מוזמנים להמשיך להתרשל במשחק החיים
ולטנף את חוט השידרה המוסרי שלהם במגוון צורותיה של הצביעות הבלתי נסבלת של "הזכר הנחות".

לא מעט פעמים יישובים להם כאן מאונני מקלדת ומתרוננים
ומזמרים כמה זה ממש לא הגון מצד מלכה להעמיד תנאי סף להכירות איתה.

כאילו דהה.. מה קרה לכוס קפה של הכירות בקפולסקי או בארומה ל"סטייליסטים שבחבורה"..

צאו מההתנהלות הבונקרית והמאוסה הזו ותתחילו להסתכל למציאות בעיניים!

אתם הסאבים או העבדים הקמצנים החולניים,
תאבי הסיפוק המיני מפציעים בתיבת ההודעות שלנו חדשות לבקרים עם סגנון נחות, בזוי,
מעורר פלצות, מעורר בוז!

פעם אחת אתם מעוררי בוז כי הסגנון שלכם לרבות התכנים,
לרבות הגישה מעידות על גבר חרמן ברמה של מצוקה מינית -
מה שלבדו מעורר סלידה ובחילה ומחולל בנו TURN OFF גדול.

פעם שניה, אתם כבר כותבים משפט פתיחה קצר ומקוצר,
לעוס ורדוד ואיך שהוא כבמטה קסמים
אתם מצליחים לשזור בו (שלא בחן אפילו) את העובדה כי אתם נחדרים אנאלית,
או בתולים אנאלית, אוהבים להשתעבד כשאתם על ארבע ואין לכם שום בעיה לגמור בעציץ של הבגוניה)

פעם שלישית, אתם, כן אתם בהכללה גורפת שבאה לידי ביטוי גם בחיים האמיתיים שלכם,
גם באינטרנט והחריף מכל בהיותכם עבדים או סאבים מוצהרים בפרופיל שלכם,
כן אתם מהינים על כך שאתם שווים זמן איכות של אדם נוסף,
אדם עסוק, שבמקרה הוא אישה, שלא במקרה גם מלכה..! ומה לעשות גם סקסית בטירוף! ואי ואבוי יש לה גם ניסיון!
ומצפים למה?

שהיא תזמין אתכם לארוחת ערב,
תשאל איזה יין אתם אוהבים ואחרי 69 דקות תקשור אתכם לצלב
ותסחט לכם את הזין עד זוב DNA ?

חצופים! תת רמה! קמצנים חולניים ומניפולטיביים! חשבתם שתפסתם לכם במה להשתלח במלכות תחת הכותרת הדמגוגית "ניצול" - תרשו לי לסובב לכם את התחת ולהמשיך להתייחס להודעות שלכם בגועל גדול!

אתם מתנהלים בישראליות הפחות הססגונית, הפחות אירופאית,
הפחות גברית ועל כך ועל כן אתם זוכים ליחס שלו אתם זוכים.

הארת אזהרה: ראו זכרים נחותים שכמוכם, נצלנים ונחשיים,
ראו את חבריכם הדומים (חברים למגדר לפחות), לא מעט דומים גברים יצא לי להכיר מקרוב, התייחסותם אף לסאבית שלהם היא ראויה לדוגמא, למשל ופנינה! לארג'ים! ג'נטלמנים, אבירים, מגוננים, חוסים, מפנקים!
תזכרו ותפנימו: לפני שמדובר ביחסי בדס"מ להתרחש, מדובר בגישה של עלם לעלמה,
של גבר לאישה!
זאת ועוד ובהדגשה כאשר מדובר בעבד או סאב אשר מבקש את נפשו לשרת מלכה,
הרי הוא זה שאמור להמליך שבעתיים את התייחסותו ולהעמיד את כישורין כמחזר אלף ורבבה מעל לכל סטנדרט הקיים היום בתודעה הכללית של שני המינים.

על כן,

אם נתבקשת להביא סושי, מושי, פיצה או א בובת ניצה שהפליצה .. כבר לפגישה הראשונה,
הרי זה מעיד עליך!! מדוע אתה לא זה שהציע הצעה מפתה, מפנקת ומפרגנת כבר לפגישה הראשונה?! על מה אתה בונה בדיוק? על זה שתשלח ידך אל המקלדת ותשמיץ?!

תפיי עליך ועל דומיך!

כהססן במקרה הכי טוב שיכול להיות, הפחות טוב אתה ביישן,
במקרים היותר שכיחים, אתה מניאק קמצן ונצלן אשר מחפש לתקוע ולהשפריץ ובשביל זה חביבי, בשביל זכרים כמוך יש זונות!
גבר ש"מתחיל עם אישה" והוא רציני וגבר וגבר נוהג באבירות ובנדיבות שהרי זו התכונה האחרונה אין כמוה להעיד להעיד על אישיותו של אדם בזמן הקצר ביותר וכוחה יפה תמיד ובמיוחד עולה ובונה ממש בתחילתו של קשר.

ולמתוחכמים שביניכם: שימו לב לדרש ולא לפשט שבמשפט הבא:
"יש נשים שמשלמים עליהן בכניסה ולא ביציאה"

לסיכום:

אין לי צל צילו של ספק, שיקומו מי מתוך ערימת הנכים ריגשית, מי מבין הקמצנים החולניים שיינסו (אני מדגישה רק יינסו) להוציא דברים שכתבתי מהקשרם. - לכם, לכל הנחותים,
אני מאחלת לכם שייפול האסימון ותדעו שבתחבולות ומניפולציות עושים רק מלחמה! לא אהבה!

טיפ*** אתה רוצה מישהי, אתה פונה לאישה, אתה פונה למלכה - שומה עליך להיות הכי אביר שאתה יודע, במקרה שאין לך ניסיון אתה תשאל את מלכתך "מה אוכל להזמין למכלתי שיעשה לה את השעות הבאות למרנינות יותר עוד טרם היכירה אותי".

אין קיצורי דרך! ואין משפטי שדה למלכות ולא תהיינה בעניין זה! כל עוד אני חיה נושמת ובועטת!

קומפרנדה דביליו??

על כן, חסל סדר צביעות! אתה רוצה זמן מזמנה של מלכה, תבדוק טוב טוב, אודותיה והם היא שווה חיזור שמן הסתם עולה גם כסף! ולא משנה אם מדובר בפרחים או בקלמרי! ברור לך?! מטומטם?!

כי זכרים בינוניים יש לנו לאלף לדקה. אתה מחזיק מעצמך גבר ברמה, סאב? עבד? תתעלה מעל הנורמה ובטח ובטח תנהג באצילות. (את הכסף לגירסה האחרונה של סוני פליי סטיישן תיאלץ לפרוק בחנות היין הקרובה! ככה זה בחיים.)
יללה ביי,

Godisafemale
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 23 במרץ 2007
ציטוט: אותנו - הנשים הדומיננטיות,

אני מצטער, אבל הפראזה הזאת פשוט מגוחכת. יש לכן גם עמוד בגנום האנושי? איגוד מקצועי? מדינה?

קאט דה שייט.

ציטוט: וזאת שוב כרגיל , אתם עוסקים בתפל ולא בעיקר, מגיבים לאיך נאמר ולא על תוכן דבריה

אז לא קראת הכל. icon_smile.gif רבים הגיבו לתוכן, מה שהוביל את פותחת הפוסט, מסיבה לא ידועה ובלתי-ברורה, להשתלח בכל אחד ואחת מאלה שעשו משהו אחר חוץ מלהנהן בראשם.

רק מעמיד עובדות על דיוקן. icon_smile.gif
Dolfi
Dolfi • 23 במרץ 2007
ניקול בעקבגבוה כתב/ה:
איני מבינה על מה ההתלהמות
הלא כל שבוע מרשה לעצמו "כוכב על "אחר הטוען לעבדות להתבכיין ולהשמיץ אותנו - הנשים הדומיננטיות, בכל במה אפשרית(צ'אט ,פורומים) .
הגדילה לעשות גודיס והעמידה את הדברים על דיוקם. וזאת שוב כרגיל , אתם עוסקים בתפל ולא בעיקר, מגיבים לאיך נאמר ולא על תוכן דבריה . ויודעים מה, גם עם האיך אין לי בעיה.

ברכות גודיס על פתיחת השרשור.

ניקול בעקבגבוה.

ניקול, הסיבות להתלהמות שוטחו פה על פני 14 עמודים, מה שאני לא מבינה, הוא כיצד אפשר להתעלם מכל מה שנאמר ולהתייחס רק אל מה שנאמר לגבי אופן התנסחותה.

"העמידה דברים על דיוקם"? כן, אולי ההתבטאויות שלה העמידו דבר או שניים, אך אני חוששת שבדבריה היא חוטאת להמון נשים שמזוהות על הטייטל "שולטת" ולא מעוניינות לקבל תדמית של... המממ... איך היא אמרה? "יש נשים שמשלמים עליהן"...? בכניסה, ביציאה, לא על תנאי התשלום תקום ותיפול קריירה.
אלימלך

Re: חסל סדר צביעות!

אלימלך • 23 במרץ 2007
godisafemale,קראתי אותך,הסכמתי לך,
חייכתי לעצמי,תענוגות,בחורה עם בייציות,
ואזזזזזזז...

godisafemale כתב/ה:

הארת אזהרה: ראו זכרים נחותים שכמוכם, נצלנים ונחשיים,
ראו את חבריכם הדומים (חברים למגדר לפחות), לא מעט דומים גברים יצא לי להכיר מקרוב, התייחסותם אף לסאבית שלהם היא ראויה לדוגמא, למשל ופנינה! לארג'ים! ג'נטלמנים, אבירים, מגוננים, חוסים, מפנקים!...

Godisafemale

אוווףףףףףףף איזה יאוש,עוד דומית שמתלקקת לדומים!!!
איזה בעסה,יא אלללה שלך.
סיגלית​(אחרת)
לפני 17 שנים • 25 במרץ 2007
סיגלית​(אחרת) • 25 במרץ 2007
דוכיפת כתב/ה:
אז נסכם:
אהבנו
לא אהבנו
נפגענו
לא נפגענו
תקפנו
לא תקפנו
הכפשנו
לא הכפשנו
קיבלנו
לא קיבלנו
הסכמנו
לא הסכמנו.
די דיינו
די דיינו
די דיינו
די דיינו די.
ומי יתן
ואלוהית
תרד ממקום מושבה-
השכינה
ותעשה שלום עלינו
ועל כל הקהילה
ונאמר(כוווווווולם ביחד)
אמן.

קדימה כולם ותשלימו אחד עם השני לקראת החג
אוהב אני להישלט

קשקוש וגיבוב של שטויות

אוהב אני להישלט • 25 במרץ 2007
קשקוש בלבוש:

1. בחורות כאן מנצלות את זה שהמלכות באתר מוצפות בפניות, ומבהירות מיד שהן רוצות מישהו מבוסס שיפק אותן וכו'.
2. עם בחורות כאלו - ממש לא בא לי להתחיל, כי היא רוצה רק כסף ולנצל.
3. בתשעים אחוז המלכות נראות זוועה והסאבים נראים טוב יחסית.
4. הבחורות כאן בטוחות שהן כוסיות על, ואלוהים שישמור איך הן נראות (רובן - לא כולן). אם הן לא היו מלכות, לא היו שמים עליהן, וזאת נכתב ונאמר כבר מזמן.
5. אני פונה יפה ומכובד ולא מקבל בכלל תגובות, והתוצאה של זה, בנות יקרות, היא שכבר נמאס להשקיע בפניה מכובדת, שאורכת זמן וצריכה להתחשב כמובן בפרופיל שלכן.
6. יש כאן פרופילים של בחורות עם שירים וקטעים ארוכים ומייגעים ממחזות, לא פעם באנגלית, וזה ממש לא מעניין, וחוץ מזה, אנחנו כבר מכירים את כל ההתחכמויות האלו, אז עם זה, בבקשה, די! זה לא מעניין וזה מייגע, ולא, לא שווה לקרוא ולשבוא את השיניים עם איזה שיר, בשביל לפגוש כונפה נצלנית, שאני נראה בערך פי 10 יותר יפה ממנה.

מה אנחנו בסה"כ רוצים? להכיר מישהי נחמדה שתשלוט בנו מדי פעם, למה להפוך את זה לפרויקט?
Blondie the good​(מתחלף)

Re: קשקוש וגיבוב של שטויות

Blondie the good​(מתחלף) • 25 במרץ 2007
אוהב אני להישלט כתב/ה:
קשקוש בלבוש:

1. בחורות כאן מנצלות את זה שהמלכות באתר מוצפות בפניות, ומבהירות מיד שהן רוצות מישהו מבוסס שיפק אותן וכו'.
2. עם בחורות כאלו - ממש לא בא לי להתחיל, כי היא רוצה רק כסף ולנצל.
3. בתשעים אחוז המלכות נראות זוועה והסאבים נראים טוב יחסית.
4. הבחורות כאן בטוחות שהן כוסיות על, ואלוהים שישמור איך הן נראות (רובן - לא כולן). אם הן לא היו מלכות, לא היו שמים עליהן, וזאת נכתב ונאמר כבר מזמן.
5. אני פונה יפה ומכובד ולא מקבל בכלל תגובות, והתוצאה של זה, בנות יקרות, היא שכבר נמאס להשקיע בפניה מכובדת, שאורכת זמן וצריכה להתחשב כמובן בפרופיל שלכן.
6. יש כאן פרופילים של בחורות עם שירים וקטעים ארוכים ומייגעים ממחזות, לא פעם באנגלית, וזה ממש לא מעניין, וחוץ מזה, אנחנו כבר מכירים את כל ההתחכמויות האלו, אז עם זה, בבקשה, די! זה לא מעניין וזה מייגע, ולא, לא שווה לקרוא ולשבוא את השיניים עם איזה שיר, בשביל לפגוש כונפה נצלנית, שאני נראה בערך פי 10 יותר יפה ממנה.

מה אנחנו בסה"כ רוצים? להכיר מישהי נחמדה שתשלוט בנו מדי פעם, למה להפוך את זה לפרויקט?

אשיב לטענותך אחת אחת
1. אין ספק שהנשים כאן באתר מוצפות בפניות וחלקן כותבות (בלי קשר לפניות הרבות) בפרופיל שהן רוצות גבר מבוסס ומפנק. האירניה בדבר שזרם הפניות לא פוסק
2. אתה לא רוצה להתחיל איתה, בצדק. זכותה של מי שחושבת שכרטיס האשראי הוא האיבר המושך ביותר לחפש פראיר, אך אין שום חוק המחייב מישהו לפנות אליה
3. 90% נראים זוועה. ללא קשר למין ולצד של השוט. בוא למסיבות ותיווכח.
4. אין ספק שיש הרבה נשים בכלוב החוטאות בחטא היוהרה. העונש שלהם הוא 90% מהגברים כאן, בחזקת, "הלך הזרזיר אצל העורב"
5. כפי שאינך רוצה שמישהי תוציא תסכול מגברים אחרים עלייך, אל תוציא תסכולך מנשים אחרות על אשה אליה אתה פונה. קרא לי שמרן, אך לדעתי הדרך הטובה ביותר להכיר נשים או אנשים בכלל היא במפגשי קהילה ולא דרך הכלוב.
6. אם הפרופיל לא מעניין אותך, אל תפנה. מטרת הפרופיל היא לעזור לך לבחור. אם אתה מתחבר לפרופיל של מישהי זה שלב ראשון. אם הפרופיל משעמם אותך היה סמוך ובטוח שגם הכותבת תשעמם אותך

לילה טוב
Tobias​(אחר)
Tobias​(אחר) • 25 במרץ 2007
כל הכבוד בלונדי

שוב אתה מוכיח לי שההערכה שלי אליך מבוססת
dragon fly
dragon fly • 25 במרץ 2007
דרך אגב שתגיעו לעמוד 20 בשירשור הזה אני מחלק גלידות לכולם

על חשבון פיגי icon_lol.gif