צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אנלוגיה בין BDSM ל-METAL

ים_yam​(לא בעסק)
לפני 17 שנים • 25 במרץ 2007
ים_yam​(לא בעסק) • 25 במרץ 2007
free spirit כתב/ה:
רק אני נזכרת בביוויס ובאטהד כל פעם שאני חושבת על מטאל...? scratchead.gif

[/color][/size]

עשית לי נוסטלגיה...

מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 25 במרץ 2007
די למיינסטריומיות! די לדוגמטיות!

קדימה ערבי סאדו ושירי ארצישראל היפה (והיפה פחות)! הגבעטרון עם באט-פלאג ושוט!

בואו נפזז (כשאזיקים לרגלנו, כמובן) כשג'אז קלאסי ורגוע מתנגן ברקע! מיילס דייויס כששפחתך מתענגת לה על ריטוש גופה הענוג! קולטריין ובילי הולידיי כשהנשלט שלך מלקק את מגפייך אחריך שדרכת במוקש תל-אביבי מצוי!

מי איתי?! icon_biggrin.gif
מייקל ג'קסון​(לא בעסק)
חברי הפורום זה בדיוק הבעייה שלכם שאתם הולכים על פי סטיגמות בלה בלה בלה.
יש סיגנונות במטאל מתוחכמים ,מטאליקה זה מיבחינתי סתם ויש להם גיטריסט גרוע.
אני מדבר על המטאל המיתקדם ,לנגן בין היתר יצירות קלאסיות של פגניני במטאל שזה מאוד קשה וזה ברמה גבוהה ביותר.שאני מדבר על מטאל אני מדבר על גיטריסטים כמו מרטי פרידמן ,ג'יסון בקר ,אינגו'י.אלה אנשים שתופסים גיטרה ומנגנים עד שהגיטרה גומרת מהמהירות המטורפת .

אני כגיטריסט מנגן את הסגנונות במטאל שאתם לא מכירים ולא יודעים על קיומם.
אל תזלזלו במשהו שאתם לא מכירים.
לגבי אירון מיידן ,אני שונא אותם כי אין להם עוצמה ויש להם סאונד מסריח וכול הזמן שומעים את הבסיסט.
שמעתם על ג'ון פטרוצ' הגיטריסט של "חלום בתאטרון.
dragon fly
dragon fly • 25 במרץ 2007
אמוץ כתב/ה:
חברי הפורום זה בדיוק הבעייה שלכם שאתם הולכים על פי סטיגמות בלה בלה בלה.
יש סיגנונות במטאל מתוחכמים ,מטאליקה זה מיבחינתי סתם ויש להם גיטריסט גרוע.
אני מדבר על המטאל המיתקדם ,לנגן בין היתר יצירות קלאסיות של פגניני במטאל שזה מאוד קשה וזה ברמה גבוהה ביותר.שאני מדבר על מטאל אני מדבר על גיטריסטים כמו מרטי פרידמן ,ג'יסון בקר ,אינגו'י.אלה אנשים שתופסים גיטרה ומנגנים עד שהגיטרה גומרת מהמהירות המטורפת .

אני כגיטריסט מנגן את הסגנונות במטאל שאתם לא מכירים ולא יודעים על קיומם.
אל תזלזלו במשהו שאתם לא מכירים.
לגבי אירון מיידן ,אני שונא אותם כי אין להם עוצמה ויש להם סאונד מסריח וכול הזמן שומעים את הבסיסט.
שמעתם על ג'ון פטרוצ' הגיטריסט של "חלום בתאטרון.

אתה מדבר על סקאזי?????????????????????????? icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 25 במרץ 2007
ציטוט: אל תזלזלו במשהו שאתם לא מכירים.

מי זילזל?

מוזיקה טובה היא מוזיקה טובה, לא משנה הז'אנר.

ומה *אתה* אומר על הרעיון שלי? רק שתדע שג'אז לא פחות טוב לסשנים מסוגים מסויימים, ולסקס באופן כללי... למרות שלעיתים גם מטאל טוב, ולעיתים רחוקות כל מה שבא לי זה פרודיג'י. icon_razz.gif
pagosh​(שולט)
pagosh​(שולט) • 25 במרץ 2007
מקבי כתב/ה:
ציטוט: אל תזלזלו במשהו שאתם לא מכירים.

מי זילזל?

מוזיקה טובה היא מוזיקה טובה, לא משנה הז'אנר.

ומה *אתה* אומר על הרעיון שלי? רק שתדע שג'אז לא פחות טוב לסשנים מסוגים מסויימים, ולסקס באופן כללי... למרות שלעיתים גם מטאל טוב, ולעיתים רחוקות כל מה שבא לי זה פרודיג'י. icon_razz.gif

אני זלזלתי
Lilac_Tears

הממ

Lilac_Tears • 25 במרץ 2007
ממתי dream theater נחשבים למטאל? ועוד כזה שאף אחד לא מכיר :roll:
lady @in black​(שולטת)
lady @in black​(שולטת) • 25 במרץ 2007
pagosh כתב/ה:
WTF???
מטאל הוא מיין סטרים, בנאדם.
צא מהקטע הפסאודו אליטיסטי.
"יש את הקטע שלא ללכת בדרך רוב החברה"
נו באמת...
האנשים חסרי האשיות הכי משוללי אשיות שהכרתי זה כל מני כאלה שמשייכים את עצמם לאיזה קבוצת מוזיקה. מטאליסטים, שאנטי-רוחניסטים, ערסו-מזרחיסטים ועוד כל מני מוזרויות.

למצוא קשר בין סגנון מוזיקלי לבין פני השטח בהתנהלות סאדו-מזוכיסטית משמעו לכפות קישור אינטואיטיבי שלא נמצא שם באמת. זה פחות או יותר כמו למצוא את הקשר בין סאדו לראיית חשבון: בשני המקרים יש קוד לבוש, בשני המקרים יש סבל, בשני המקרים יש מספרים...

לפעמים בדאנג'ן אני רואה כל מני ערפדים כאלה, מטליסטים כבדים, עם השיער הארוך, המבט הקשוח, הפנים הלבנות, המגפיים... ואני אומר לעצמי - ג'יזס פאקינג קרייסט - כמה פטאטי יכול בנאדם להיות? אנשים לא צריכים להראות ככה אחרי גיל 14. מה נתקעתם בתחילת גיל ההתבגרות עם המראה הזה שמשותף לכולכם? כל כך המוני ודפוסי ובלתי מתחדש.

גם לי הייתה תקופה כזו. בגיל 14-15. איירון מידן, מטאליקה, מגה-דת', אוזי אוזבורן, רמשטיין, טל מוסרי... אבל בשלב מסויים, אחרי שאתה קצת מתבגר - אתה מסתכל על החבורות הללו בעצב מסויים ומבין כמה לפעמים נלקחת הקהילתיות צעד אחד יותר מדי. אבדן האשיות והטעם האישי בכל אספקט חיים. השיער הארוך... הבגדים... המוזיקה... הציורים של "אדי" על הקיר או על החולצות...

* * אייקון מקיא *

סאדו ומטאל... נו באמת...

*************************************************************************************************
אתה באמת מזלזל כי על טעם וריח אין להתווכח
ולהלן השיער הארוך השחור המבט הקשוח הפנים הלבנות והמגף עד מעל הברך. זה עניין של טעם ולא של חברה וללכת לפי קבוצות וחוץ מזה זה כל כך סקסי! שהיית רוצה..

תמשיך לשמוע סלין דיון ובריטני ספירס שיהיה לבריאות ככל הנראה אתה לובש טרנינגים של נייק נעלי ספורט ויש לך קוצים icon_mad.gif

icon_wink.gif
Black Roses
Black Roses • 25 במרץ 2007
SATAN SATAN OH FUCKING SATAN" "
icon_lol.gif