אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שולט כתרוץ להשגת פנטזייה ישנה.

מייקל ג'קסון​(לא בעסק)
לפני 17 שנים • 26 במרץ 2007

שולט כתרוץ להשגת פנטזייה ישנה.

היא באה אלי יום אחד .היא מהפורום הזה לגבי הניק שלה אתם יכולים לשכוח.
ישבנו בחדר צחקנו.לאט לאט התחלתי לדבר איתה אם מתחשק לה לנסות להיות נשלטת באופן חד פעמי.כעבור שעתיים שכנעתי אותה.אמרתי מרינה(שם בדוי) תתפשטי ותחכי לי על ארבע עוד שתי דקות אני חוזר.
חשבתי שבגלל שהיא שולטת היא לא תעשה את זה להפתעתי היא על ארבע ערומה בחדר.
ואני מתחיל להיכנס למתח כי אני מפחד שהיא לא תיתחרט.ישר לקחתי חבלים שהכנתי מראש כי הכל היה מתוכנן במידה שהיא תסכים.כף יד קשרתי לכף יד צמוד.את הכפות רגלים קשרתי לה אחת לשנייה עם מרווח לא גדול מידי.לקחתי את ידיה מיתחת לבטן והצמדתי את ראשה לרצפה .קשרתי בין הידיים לבין הרגליים חוט.כך שהיא על ארבע כאשר היא צמודה לקרקע.ניכנסתי לטראנס של חירמון כאשר אני רואה אותה חסרת אונים ופגיעה ומייד לקחתי קרם והתחלתי להחדיר לה אצבעות לתחת.כל חיי אני חולם לזיין מישהי מאחורה ועוד תחת כזה יפה.הכנסתי את הזין במאמץ וכאב לה אך לא בצורה נוראית כי אני נשלט ואני יודע איך לעשות את זה קל יותר.תוך כדי חדירה הקצב היתגבר וכבר הזין ניכנס עד הסוף ,ניתקפתי בטרוף והתחלי להיכנס בכל הכוח היא כבר הייתה משוחררת כך שקצת כאב לה וגמרתי כמו מטורף.לא יכולתי לנשום בזמן האורגזה הרגשתי את כל הגוף פשוט רציתי לבכות מרוב הלחץ הרצחני.זה היה גדול,והבל בתרוץ של לשלוט.לא הצלפתי לא עשיתי כלום מלבד חדירה אנאלית.לאחר מכן שיחררתי אותה והיא הבינה שעבדתי עליה.
אם הייתי אומר מרינה את מסכימה שאני אזיין אותך בתחת ? בטח היא הייתה סותרת לי ועוזבת בכעס.אך כנשלטת לא היה לה בררה.חחחח
monk
monk • 26 במרץ 2007
עצוב
פייה{O}
פייה{O} • 26 במרץ 2007
עלוב.
מייקל ג'קסון​(לא בעסק)
היא זיינה אותי לפחות פעם בשבוע לי אסור פעם אחת,רק להרגיש את השליטה בדרך שאני רואה לנכון אף על פי שאני נשלט גם לי יש חשקים לשלוט לפעמים.
Venus in Furs

Re: שולט כתרוץ להשגת פנטזייה ישנה.

Venus in Furs • 26 במרץ 2007
אמוץ כתב/ה:
היא באה אלי יום אחד .היא מהפורום הזה לגבי הניק שלה אתם יכולים לשכוח.
ישבנו בחדר צחקנו.לאט לאט התחלתי לדבר איתה אם מתחשק לה לנסות להיות נשלטת באופן חד פעמי.כעבור שעתיים שכנעתי אותה.אמרתי מרינה(שם בדוי) תתפשטי ותחכי לי על ארבע עוד שתי דקות אני חוזר.
חשבתי שבגלל שהיא שולטת היא לא תעשה את זה להפתעתי היא על ארבע ערומה בחדר.
ואני מתחיל להיכנס למתח כי אני מפחד שהיא לא תיתחרט.ישר לקחתי חבלים שהכנתי מראש כי הכל היה מתוכנן במידה שהיא תסכים.כף יד קשרתי לכף יד צמוד.את הכפות רגלים קשרתי לה אחת לשנייה עם מרווח לא גדול מידי.לקחתי את ידיה מיתחת לבטן והצמדתי את ראשה לרצפה .קשרתי בין הידיים לבין הרגליים חוט.כך שהיא על ארבע כאשר היא צמודה לקרקע.ניכנסתי לטראנס של חירמון כאשר אני רואה אותה חסרת אונים ופגיעה ומייד לקחתי קרם והתחלתי להחדיר לה אצבעות לתחת.כל חיי אני חולם לזיין מישהי מאחורה ועוד תחת כזה יפה.הכנסתי את הזין במאמץ וכאב לה אך לא בצורה נוראית כי אני נשלט ואני יודע איך לעשות את זה קל יותר.תוך כדי חדירה הקצב היתגבר וכבר הזין ניכנס עד הסוף ,ניתקפתי בטרוף והתחלי להיכנס בכל הכוח היא כבר הייתה משוחררת כך שקצת כאב לה וגמרתי כמו מטורף.לא יכולתי לנשום בזמן האורגזה הרגשתי את כל הגוף פשוט רציתי לבכות מרוב הלחץ הרצחני.זה היה גדול,והבל בתרוץ של לשלוט.לא הצלפתי לא עשיתי כלום מלבד חדירה אנאלית.לאחר מכן שיחררתי אותה והיא הבינה שעבדתי עליה.
אם הייתי אומר מרינה את מסכימה שאני אזיין אותך בתחת ? בטח היא הייתה סותרת לי ועוזבת בכעס.אך כנשלטת לא היה לה בררה.חחחח

ואז התעוררת וגילית שאתה קצת רטוב? icon_rolleyes.gif
מייקל ג'קסון​(לא בעסק)
היום אני יודע שצריך למצוא שפחה בתשלום כדי להמשיך את זה.זו ההרגשה הכי מדהימה שהייתה לי בחיים.אין על זה הלחץ בזין חחחח פשוט אפשר למות.מישהו מכיר שפחות בתשלום?חחח
זרה מוכרת
לפני 17 שנים • 27 במרץ 2007
זרה מוכרת • 27 במרץ 2007
כמה עצוב לגלות שבכדי להשיג לעצמך מימוש פנטזיה
אתה צריך להשתמש בזילזול בצד השני,
אתה משקר לעצמך ולמי שאיתך.

אתה יודע ....

אנאלי זה לא אקט של שליטה.

זה כולה זיון בתחת.

עשה לעצמך ולמי שתהיה איתך טובה ופשוט תמצא מישהי שנהנית מזה כמוך
וזהו.
Uranus
Uranus • 27 במרץ 2007
מישהו מוכן להסביר מה עלוב או עצוב ???

90 אחוז מהאתר הזה (מה שסטטיסטית אומר שגם 90 אחוז מהמגיבים עד כה) משתמשים או השתמשו בשליטה כתירוץ להשיג משהו שאין להם בחיי היום יום, ולאו דוקא מימושים של פנטזיות פיזיות אלא פיצוי על אופי מחורבן, חלש ומשולל כול חופש. כולל המדבר בתגובה הזו.

אז הבן אדם כולה רצה לתקוע תחת...
לפחות יש לו את העוצמה לשתף על המקום הנמוך שהוא היה באותו רגע ולהבין ולקלוט את זה ואולי גם להתנצל.
morgause​(מתחלפת){מ}
morgause​(מתחלפת){מ} • 27 במרץ 2007
יש לי כמה שאלות:
1. מדוע היא אמורה לא להסכים לזיון בתחת?
2. למה אתה מתכוון ב"עבדתי עליה"?
3. למה לעזאזל אתה זקוק לנשלטת בתשלום???

לי זה נראה קצת כמו פורים שפיל.

אמוץ, חביבי, תירגע. הכל בסדר איתך ואני בטוחה שאתה בחור טוב. אתה לא צריך לחפש תירוצים לתשוקות שלך, לא לעבוד על אנשים, אתה אפילו לא זקוק לשליטה. תימצא מישהי ופשוט תזרום...