לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שולט כתרוץ להשגת פנטזייה ישנה.

silence​(נשלטת)
לפני 17 שנים • 27 במרץ 2007

אני חייבת להסכים

silence​(נשלטת) • 27 במרץ 2007
עם אוראנוס
זה לא אומר שזה בסדר, זה ממש לא, אבל לפחות הוא מודה ומתנצל
ואולי גם עם זה שהוא הבין ואומר את זה כאן, זה לא יקרה שוב (או שאני סתם אופטימית תמימה?)
monk

Re: אני חייבת להסכים

monk • 27 במרץ 2007
silence כתב/ה:
עם אוראנוס
ואולי גם עם זה שהוא הבין ואומר את זה כאן, זה לא יקרה שוב (או שאני סתם אופטימית תמימה?)

אולי זה אני, אבל היכן בדיוק ראית התנצלות שלו? להיפך, הוא כתב את זה בהתפארות על הדרך שבה הוא "עבד" על אותה בחורה.
רוקדת ערומה בתאטרון רוסי
Uranus כתב/ה:
מישהו מוכן להסביר מה עלוב או עצוב ???

90 אחוז מהאתר הזה (מה שסטטיסטית אומר שגם 90 אחוז מהמגיבים עד כה) משתמשים או השתמשו בשליטה כתירוץ להשיג משהו שאין להם בחיי היום יום, ולאו דוקא מימושים של פנטזיות פיזיות אלא פיצוי על אופי מחורבן, חלש ומשולל כול חופש. כולל המדבר בתגובה הזו.

אז הבן אדם כולה רצה לתקוע תחת...
לפחות יש לו את העוצמה לשתף על המקום הנמוך שהוא היה באותו רגע ולהבין ולקלוט את זה ואולי גם להתנצל.

מה שכתבת נכון ואני מסכימה איתך, אבל עושה רושם כי זה לא נעשה בדרך ישרה וכאמצעי להנאה של שני הצדדים אלא יותר כמו "הא הא, עבדתי עליה".
במקומו לא הייתי מתפארת בזה.
מייקל ג'קסון​(לא בעסק)
morgaus כתב/ה:
יש לי כמה שאלות:
1. מדוע היא אמורה לא להסכים לזיון בתחת?
2. למה אתה מתכוון ב"עבדתי עליה"?
3. למה לעזאזל אתה זקוק לנשלטת בתשלום???

לי זה נראה קצת כמו פורים שפיל.

אמוץ, חביבי, תירגע. הכל בסדר איתך ואני בטוחה שאתה בחור טוב. אתה לא צריך לחפש תירוצים לתשוקות שלך, לא לעבוד על אנשים, אתה אפילו לא זקוק לשליטה. תימצא מישהי ופשוט תזרום...

קודם כל זיון בתחת זה הדדי אני נהנה שנשים מזיינות אותי בתחת ואני נהנה לזיין בתחת .
זו הדרך שלי במין מין אנאלי השאר זה רק לקינוח.

שאמרתי עבדתי עליה שהשתמשתי כשולט רק בישביל לזיין אותה בתחת ,כי התחת שלה מגרה אותי עד מוות.

אני אסביר יותר נכון מיתחלפת בתשלום.זה נערת ליווי שתסכים לזיין אותי עם סטרפון ואז ניתחלף.

כל השאר לא מעניין אותי.הסיבה בתשלום כי אני רוצה אשה ברמת יופי כמו ניקול קידמן ויש נערות ליווי ברמה כזו.זה לא דמיון.
מייקל ג'קסון​(לא בעסק)

Re: אני חייבת להסכים

silence כתב/ה:
עם אוראנוס

לא אני לא מתנצל ואני יודע שהיא נהנתה בזמן הסקס אחרי זה היא הייתה עצבנית כי זה פגע לה באגו.
עכשיו היא בסדר.יותר היא לא תיתן לי לשלוט בה וזה חבל.
monk
monk • 27 במרץ 2007
אמוץ כתב/ה:
morgaus כתב/ה:
יש לי כמה שאלות:

אמוץ, חביבי, תירגע. הכל בסדר איתך ואני בטוחה שאתה בחור טוב. אתה לא צריך לחפש תירוצים לתשוקות שלך, לא לעבוד על אנשים, אתה אפילו לא זקוק לשליטה. תימצא מישהי ופשוט תזרום...

קודם כל זיון בתחת זה הדדי אני נהנה שנשים מזיינות אותי בתחת ואני נהנה לזיין בתחת .

שאמרתי עבדתי עליה שהשתמשתי כשולט רק בישביל לזיין אותה בתחת ,כי התחת שלה מגרה אותי עד מוות.

אני אסביר יותר נכון מיתחלפת בתשלום.זה נערת ליווי שתסכים לזיין אותי עם סטרפון ואז ניתחלף.

כל השאר לה מעניין אותי.הסיבה בתשלום כי אני רוצה אשה ברמת יופי כמו ניקול קידמן ויש נערות ליווי ברמה כזו.זה לא דמיון.

אמוץ, שעור בעברית, הדדי זה לא כשאתה נהנה כשנשים מזיינות אותך בתחת ואתה נהנה לזיין בתחת, אלא כשאתה נהנה כשנשים מזיינות אותך בתחת וגם הנשים נהנות (וגם מעוניינות) שתזיין אותן בתחת.
אין שום הדדיות במה שאתה מתאר.
Here And There​(נשלטת)
Here And There​(נשלטת) • 27 במרץ 2007
מסכימה עם MONK,
לא רק שלא היתה התנצלות, הוא עוד התגאה והתפאר בעצם זה שהוא "עבד עליה" .

URANUS,
לגבי שאלתך, מה לא בסדר בזה?
עצם זה שהוא הרגיש שהוא היה צריך להתשמש במירמה ע"מ להשיג את מבוקשתו.

הוא בעצמו אמר שאילו היא לא היתה בעמדה של נשלטת היא לא היתה מסכימה, זה אומר שכנראה שאנאלי היווה איזשהו גבול עבורה בתנאים מסויימים (כלומר שלא במעמד של נשלטת), ויכול להיות שהיא הסכימה מהר מידי, אבל עצם זה שהוא נאלץ לבקש ממנה להיות במעמד מאוד מסויים ע"מ שתעשה משהו שלא היתה עושה במקרה אחר (ובך גם ניצל את התנאי שלה להפרת הגבול) מראה על שימוש במניפולציה ומירמה, בניגוד למקרים אחרים שאומנם גם בהם לכל אחד יש את האינטרסים שלהם, אבל במקרים הללו אין שימוש במניפולציות והצגת המצב כשונה ממה שהוא באמת, וזה מה שעושה את ההבדל.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שלישי מרץ 27, 2007 11:51 pm, סך-הכל נערך 2 פעמים
מייקל ג'קסון​(לא בעסק)
זרה מוכרת כתב/ה:
כמה עצוב לגלות שבכדי להשיג לעצמך מימוש פנטזיה
אתה צריך להשתמש בזילזול בצד השני,
אתה משקר לעצמך ולמי שאיתך.

אתה יודע ....

אנאלי זה לא אקט של שליטה.

זה כולה זיון בתחת.

עשה לעצמך ולמי שתהיה איתך טובה ופשוט תמצא מישהי שנהנית מזה כמוך
וזהו.

בטח שאנאלי זה אקט של שליטה ברגע שהיא קשורה על ארבע כנועה ומושפלת זה בטח שליטה.
מייקל ג'קסון​(לא בעסק)
monk כתב/ה:
אמוץ כתב/ה:
morgaus כתב/ה:
יש לי כמה שאלות:

כל השאר לה מעניין אותי.הסיבה בתשלום כי אני רוצה אשה ברמת יופי כמו ניקול קידמן ויש נערות ליווי ברמה כזו.זה לא דמיון.

אמוץ, שעור בעברית, הדדי זה לא כשאתה נהנה כשנשים מזיינות אותך בתחת ואתה נהנה לזיין בתחת, אלא כשאתה נהנה כשנשים מזיינות אותך בתחת וגם הנשים נהנות (וגם מעוניינות) שתזיין אותן בתחת.

אני יודע שהיא נהנתה בזמן הסקס ,כי אני נשלט וכבר כמה פעמים קיבלתי ואוננתי מהתחת אני מכיר את ההרגשה.אני יודע את זה על גופי.בהתחלה חדרתי לאט מאוד עד שלאט לאט השריר השתחרר וכך הגברתי את הקצב לפי ההבעות פנים היא נהנתה זה היה ברור לי.
monk
monk • 27 במרץ 2007
אמוץ כתב/ה:
monk כתב/ה:
אמוץ כתב/ה:
morgaus כתב/ה:
יש לי כמה שאלות:

אני יודע שהיא נהנתה בזמן הסקס ,כי אני נשלט וכבר כמה פעמים קיבלתי ואוננתי מהתחת אני מכיר את ההרגשה.אני יודע את זה על גופי.בהתחלה חדרתי לאט מאוד עד שלאט לאט השריר השתחרר וכך הגברתי את הקצב לפי ההבעות פנים היא נהנתה זה היה ברור לי.

אמוץ, אתה גורם לי להתגעגע לגודאיז....
ולכל השאר, אני מקווה שהפקתם את הלקח העיקרי מהשרשור הזה ובעתיד תמיד תקפידו על שימוש באמצעי מניעה!