ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

רצית לגמור לי בפה

שלגיה א ח ת
לפני 17 שנים • 28 במרץ 2007

שוב תודה קולקטיבית לכולם :)

שלגיה א ח ת • 28 במרץ 2007
לא הייתי פה יומיים.
תודה לכל המחמיאים והכותבים.

מכל הלב,

שלגיה
RIS
RIS

הבה ואהיה לרגע עוכר המסיבה

RIS • 28 במרץ 2007
אכן כתוב יפה, מרתק ובעיקר נוגע.

אבל מאחר ואף אחד לא העיר כאן את ההערות המתבקשות שלהלן, אני מניח שנגזר עלי להיות עוד פעם משבית השמחה כאן.
אם כך, ארשה לעצמי להרים גבה בגין שתי נקודות קטנטנות.

אני תוהה כמה מכם, המחמיאים ומוחאים כפיים לקטע שלפנינו, הייתם מחמיאים ומוחאים כפיים לנשלטת שלכם אם היתה מקיימת מולכם משא ומתן על תנאים מקדימים בדרך למציצה המיוחלת.

ואני גם תוהה - אני מיתמם כאן כי אני יודע מה בערך תהיה הסטטיסטיקה - כמה מכם היו מקבלים על עצמם דין ליקוק השפיך שלכם מפיה או פניה של הנשלטת שלכם.

בקטעים האלה זה הרגיש כמו קטע שבא מפורום אחר, לא מפורום של שליטת גברים על נשים.

ואגב, התהיה שלי חלה על הנשלטות והשולטים כאחד.

חוץ מזה, כאמור, את הכתיבה אהבתי מאוד.
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}

לנשום עמוק

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 28 במרץ 2007
מה כל כך מפחיד בניהול משא ומתן, הגדרת גבולות או סירוב?

הרי הם באים מאותו מקום שיש בו נתינה, הסכמה וכניעה, ומאותו אדם...

לי נשמע שאתה מבטא את הפחד שלך, ריס - וחבל, הרי שום דבר שנשלטת תעשה לא יהפוך אותך לפחות שולט, לא?
RIS
RIS

Re: לנשום עמוק

RIS • 28 במרץ 2007
Dan_Kap כתב/ה:
מה כל כך מפחיד בניהול משא ומתן, הגדרת גבולות או סירוב?

הרי הם באים מאותו מקום שיש בו נתינה, הסכמה וכניעה, ומאותו אדם...

לי נשמע שאתה מבטא את הפחד שלך, ריס - וחבל, הרי שום דבר שנשלטת תעשה לא יהפוך אותך לפחות שולט, לא?

הפוסל במומו פוסל.
אתה רואה פחד בכל דבר ששונה ממך ובכל מי שחושב אחרת ממך .
אני מציע שאת נסיונות הטרור המחשבתי שלך תערוך בשרשור אחר, לשרשור היפה הזה לא מגיע שתחריב גם אותו.
RIS
RIS
לפני 17 שנים • 29 במרץ 2007

Re: איזו הפתעה

RIS • 29 במרץ 2007
Dan_Kap כתב/ה:
הופתעתי לגלות שאתה מסוגל לאירוניה עצמית, ריס.

icon_biggrin.gif

אני לא אתכתש איתך כאן דן קאפ. אתה מוזמן - שוב - לקחת את חוסר הבנת הנקרא שלך לשרשור אחר שם אשמח להגיב על דברי ההבל והדמגוגיה שלך. ההתעלמות שלך מבקשתי שלא לחרבן גם את השרשור הזה אומרת - שוב - משהו על הטאקט "המפורסם" שלך.

לטובת קוראים אחרים אדגיש כי בדברים שכתבתי לא היה ולו שמץ הבעת דיעה לכאן או לכאן לגבי הענינים שהערתי עליהם. לא צריך להיות קורא חד עין במיוחד כדי להבחין שדברי הופנו למגיבים ולהם בלבד.
Brave Dwarf
לפני 17 שנים • 29 במרץ 2007
Brave Dwarf • 29 במרץ 2007
יש במה שאמרת, ריס. ואני לא מתכוון בהכרח לעובדה שלמרות שאני רוחש לדויד (במלרע רע רע)כבוד רב, איני נוהג ללקק אותו ואם היה מעז לירוק בפניי, בטח ובטח הייתי מלמד אותו שיעור או שניים בנימוסין.
אני מסכים עם הערתך לגבי התנאים. כאילו דא... ומה אני צריך לעשות כדי שתסכים שאני אצליף בה? וכדי שתסכים שאני אקשור אותה? וכדי שתסכים ש... ולא רק בהקשר לבדס"מ זה היה נראה לי כה בלתי מובן עד שבחרתי שלא להגיב, אלא בהקשר לכל מערכת יחסים המתנהלת שלא במסגרת עובד- מעביד, שוכר-משכיר, משולם-משלם...
אני מבין תמורה שבעל-פה, או יותר נכון - שבעל-לב: אני עושה לה ככה, ה"ככה" לי מעורר בה את הרצון לעשות ככה.

"תשכבי על הרצפה!" צעקתי. "שפחה!"
"בתנאי שתעשה את הכלים." ענתה.

ניגשתי למטבח וביד זריזה שטפתי את הכוסות והצלחות שנערמו בכיור ואחרי שסיימתי לנגבם ולסדרם על המדף, שבתי אליה. היא שכבה, ממושמעת וכנועה על הרצפה.

"היום את תטעמי מהשוט האכזר שלי." מתחתי את השוט בין ידיי. "תפשקי את רגליך!"
"בתנאי שתעשה כביסה."

מזל שבזמן שצעדתי לחדר הכביסה, היא הזכירה לי להפריד בין הכביסה הלבנה לכהה, כי אני תמיד שוכח. במהירות הפרדתי את הבגדים ודחסתי את הבהירים לתוך המכונה. אולי התבלבלתי בין מרכך לאבקה, אבל מה לא עושים למען סשן אמיתי וטהור!

המתנו שלוש שעות, עד שהמכונה סיימה את פעולתה כי כאשר ביקשתי ממנה, אחרי ההצלפה הראשונה, להתהפך על בטנה, היא אמרה לי: "בתנאי שתתלה את הכביסה."
(אני יכול להמשיך, אבל אין לי כח)

והערתך, דן, לגבי הפחד, הזכירה לי מישהי במקום אחר ועתיק. מישהי, שבכל פעם שאמרו לה: "מה שאת עושה, אינו ברור," נהגה להשיב: "זה בגלל שהנתינה והשפחתיות האמיתית שלי מפחידה אותך." היא, אגב, ממשיכה ואומרת את זה גם בעולמות החדשים, אבל אתה, דן, הפתעת אותי. נדמה לי שפשוט לא הבנת את כוונתו של ריס. (-: