סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

עליית מחירים בכביש 6 - "מתנה" לחג.

sssssss
לפני 17 שנים • 31 במרץ 2007
sssssss • 31 במרץ 2007
niki 666 כתב/ה:
נענש כתב/ה:
ניקי כתב:
ציטוט: ולגבי רחוב בוכריס בדקתי במפה ולא איתרתי רחוב כזה ,ומן הסתם אין שם ספרייה עירונית ,
ולהקים רחוב כזה ביחד עם הספרייה העירונית עד 2008 נשמע לי מאוד יומרני ..

אני כתבתי:
ציטוט: בקצב הזה, עד שנת 2015 נמצא עצמנו משלמים אגרה על נסיעה ברחוב בוכריס שמוביל לספריה העירונית...

1. אני דיברתי על שנת 2015 ולא על שנת 2008.
2. באיזו מפה של איזו עיר בדקת?
3. יש לך גם את המפות של 2015?
4. הדברים נאמרו באירוניה, בציניות ובהומור. לא שם הרחוב או הספריה העירונית חשובים כאן, אלא המציאות המתפתחת!

1.דיברת על 2015 ,צודק ידידי
2.בדקתי במפה ארצית ואין ..
3.בכדי שיהיה שם כזה עד 2015 צריך שיוצע השם לועדה לבחירת שמות ברשות המקומית
סביר להניח ששם כזה לא יתקבל ,סביר יותר שיתקבל שם כמו הירשזון אם יחליט להסתלק מאיתנו עד אז ..
4.הבנתי את האירונייה שלך ,יש לי כל כך הרבה מה להגיב ועל מה להלין שבחרתי דווקא להתמקד בטפל ,באירונייה ולאו דווקא במה שעומד מאחריה ..

קודם כל, בטח שיש רחוב בוכריס ואתה כנראה צריך לרענן את המפות שלך. יש במדינת ישראל עוד ערים חוץ מת"א. אבל זה כל כך לא חשוב...
לצערי, אתה באמת מפספס את כל הנקודה שלי...חבל...עזוב זה עדיף!
ניקי666 niki
ניקי666 niki • 31 במרץ 2007
נענש כתב/ה:
niki 666 כתב/ה:
נענש כתב/ה:
ניקי כתב:
ציטוט: ולגבי רחוב בוכריס בדקתי במפה ולא איתרתי רחוב כזה ,ומן הסתם אין שם ספרייה עירונית ,
ולהקים רחוב כזה ביחד עם הספרייה העירונית עד 2008 נשמע לי מאוד יומרני ..

אני כתבתי:
ציטוט: בקצב הזה, עד שנת 2015 נמצא עצמנו משלמים אגרה על נסיעה ברחוב בוכריס שמוביל לספריה העירונית...

1. אני דיברתי על שנת 2015 ולא על שנת 2008.
2. באיזו מפה של איזו עיר בדקת?
3. יש לך גם את המפות של 2015?
4. הדברים נאמרו באירוניה, בציניות ובהומור. לא שם הרחוב או הספריה העירונית חשובים כאן, אלא המציאות המתפתחת!

1.דיברת על 2015 ,צודק ידידי
2.בדקתי במפה ארצית ואין ..
3.בכדי שיהיה שם כזה עד 2015 צריך שיוצע השם לועדה לבחירת שמות ברשות המקומית
סביר להניח ששם כזה לא יתקבל ,סביר יותר שיתקבל שם כמו הירשזון אם יחליט להסתלק מאיתנו עד אז ..
4.הבנתי את האירונייה שלך ,יש לי כל כך הרבה מה להגיב ועל מה להלין שבחרתי דווקא להתמקד בטפל ,באירונייה ולאו דווקא במה שעומד מאחריה ..

קודם כל, בטח שיש רחוב בוכריס ואתה כנראה צריך לרענן את המפות שלך. יש במדינת ישראל עוד ערים חוץ מת"א. אבל זה כל כך לא חשוב...
לצערי, אתה באמת מפספס את כל הנקודה שלי...חבל...עזוב זה עדיף!

אם יש רחוב בוכריס ואני צריך לרענן את המפות של ...>יכול להיות ,אבל תאמר לי מתוך סקרנות מי היה בוכריס ,על שם מי הרחוב הזה ..
ושוב אני אומר ,הבנתי אותך ואת כוונתך ,את האירונייה ואת מה שעומד מאחוריה פשוט היה נוח יותר להתמקד בטפל באירונייה עצמה מבלי לגעת בנושא עצמו .
יכול להיות שבאמת נצטך לשלם בדרכנו לספרייה העירונית מכיוון שהדרך אליה יהיה רק בכביש אגרה מבלי נתיבים חלופיים [הבנתי אותך ..!!!]ונשלם גם בכניסה לספרייה וגם ...בכניסה לספרייה כל המדרכות יהיו אדום לבן ויתנו לנו גם דוח ,ויגררו לנו את הרכב ונהג המונית שיקח אותנו אל חניון הגרירה יראה את המצוקה שלנו ויקח מאיתנו הון ............ואז אחרי שנחוש ברע יפנו אותנו לבית חולים ציבורי כי לא נשאר לנ כסף לרפואה פרטית ............וכשנחזור הביתה נראה שבכלל עיקלו לנו את הבית בגלל שלא הספקנו לשלם את הדוח ...
מ די נה ח ר א !!! נענש תן לי כרטיס לעוף מכאן ..
Tamashi Nawa​(שולט)
Tamashi Nawa​(שולט) • 31 במרץ 2007
לדעתי האישית אין שום רע בכביש מס' 6.
זהו עסק פרטי שהוקם בכספים פרטיים ומותר לו לגבות מחרים בצורה חופשית (בגבולות הסביר). כפי שנאמר, הוא לא הכביש היחידי ומי שרוצה יכול לנסוע בפחות נוחות בכבישים אחרים ללא כל תשלום. מדיניות הקנסות שלהם היא עניין אחר אבל זה כבר נושא לשיחה אחרת.

הבעיה שאנשים לא מבינים אותה לרוב עם הרעיון של הפיכת חלק מהנתיבים באיילון לכבישי אגרה היא שלהבדיל מכביש 6 שנבנה בכספים פרטיים של יזמים, נתיבי איילון נבנו בכספי ציבור! הציבור כבר שילם על הנסיעה בכביש הזה ע"י המיסים שלו וכו, וע"י הפיכת הכביש לכביש אגרה ומסירתו לזכיין פרטי זוהי למעשה "גניבה" של כספי ציבור.

כמו כן, כביש 6 נוצר ככביש נוסף לכבישים הקיימים לצורך שיפור התנאים של הנהגים - ובתשלום. נתיבי איילון משמשים עורק תחבורתי בלעדי שאין לו כל תחליף אפשרי, ובכל מאלצים את הנהגים להשתמש בו בלי מתן כל אלטרנטיבה אחרת.
daniel222
daniel222 • 31 במרץ 2007
Abyss כתב/ה:
זהו עסק פרטי שהוקם בכספים פרטיים ומותר לו לגבות מחרים בצורה חופשית (בגבולות הסביר). כפי שנאמר, הוא לא הכביש היחידי ומי שרוצה יכול לנסוע בפחות נוחות בכבישים אחרים ללא כל תשלום. מדיניות הקנסות שלהם היא עניין אחר אבל זה כבר נושא לשיחה אחרת.

הבעיה שאנשים לא מבינים אותה לרוב עם הרעיון של הפיכת חלק מהנתיבים באיילון לכבישי אגרה היא שלהבדיל מכביש 6 שנבנה בכספים פרטיים של יזמים, נתיבי איילון נבנו בכספי ציבור! הציבור כבר שילם על הנסיעה בכביש הזה ע"י המיסים שלו וכו, וע"י הפיכת הכביש לכביש אגרה ומסירתו לזכיין פרטי זוהי למעשה "גניבה" של כספי ציבור.

כמו כן, כביש 6 נוצר ככביש נוסף לכבישים הקיימים לצורך שיפור התנאים של הנהגים - ובתשלום. נתיבי איילון משמשים עורק תחבורתי בלעדי שאין לו כל תחליף אפשרי, ובכל מאלצים את הנהגים להשתמש בו בלי מתן כל אלטרנטיבה אחרת.

העניין הוא שאת כביש 6 המדינה היתה צריכה וחייבת לבנות מכספי המיסים השערורייתיים שהמדינה כבר לוקחת על הרכבים שאנו קונים.
העברת פרוייקט כזה לידיים פרטיות היא הגניבה.
והדרכים שצמודות לכביש 6 מוזנחות בצורה פושעת מתוך אינטרס ברור.
Queeny​(מתחלפת){being}
Queeny​(מתחלפת){being} • 31 במרץ 2007
Abyss כתב/ה:
זהו עסק פרטי שהוקם בכספים פרטיים ומותר לו לגבות מחרים בצורה חופשית (בגבולות הסביר).

[אין שום רע בכביש מספר שש, חוץ מהפקעת האדמות, הפגיעה בטבע שסביבו, העובדה כי כספים הוזרמו לפתרון אשר בעתיד יוביל ליותר פקקים ופותר את בעיות התחבורה רק למי שממילא יש לו רכב - במקום להשקיע משאבים בפתרון תחבורתי כולל כמו רכבות - עיליות, תחתיות, בינעירוניות ופנימיות.
http://community.walla.co.il/?w=/503/3068/////10&id=550682
http://www.nrg.co.il/Scripts/artPrint/artPrint.php?channel=35&channelName=channel_pet&ts=08062006112514
http://www.green.org.il/yarok/012006/html/boer_baatsamot.htm

ויש עוד קישורים, אבל התקמצנתי
ginger
לפני 17 שנים • 1 באפר׳ 2007
ginger • 1 באפר׳ 2007
אולי תירגעו ?
הבאתי את הידיעה כך שידע מי שצריך לנסוע צפונה/דרומה כי המחירים עולים.
כדי שהדבר לא יפתיע אותו כשהמכתב יופיע על סף דלתו.
גם מחיר הדלק אגב מתייקר היום. (עכשיו נפתח דיון פוליטי בעיניין מחירי הדלק?)

עשו את בחירתכם, והיו מיודעים בחידושים.
זה הכל.

ג'ינג'ר.