שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מוזרררררר

מיתוסית​(שולטת)
לפני 17 שנים • 2 באפר׳ 2007

מוזרררררר

מיתוסית​(שולטת) • 2 באפר׳ 2007
שאלה:

אם הרבה אנשים חושבים שבכל אדם יש שולט ונשלט- רק במידה שונה (כן כן, אני יודעת יש פה דומים אמיתיים שבחיים לא כרעו על ארבע ולא יעשו את זה בחיים גם אם תכוונו להם אקדח לראש)..
אז איך זה שקבוצת המתחלפים היא המיעוט הכי גדול בקהילה!?!

מבחינה הגיונית הייתי חושבת שאדם מיני ירצה להתנסות לפחות בשני הצדדים, אבל מתחוור לי שרק חלק קטן מהאנשים מתנסים בשני הצדדים (אלא אם כן הם לא מגלים כי הם מתביישים או חוששים לשמם הטוב)...

למה זו בושה להיות מתחלף?
למה יש עלינו אות קלון?
למה מתייחסים אלינו כעל הקינקיים של הקהילה?
ולמה אנחנו כאלה מיעוט???

הרבה אנשים שומעים שאני מתחלפת ואומרים לי: כיף לך, את כמו הדו מיניים: כולם מתאימים לכם. אתם יכולים להיות גם עם אדונים וגם עבדים, או לחליפין גם מלכות וגם שפחות וכמובן- עם סוויצ'ים..

בפועל, זה לא קורה, כי בתור מתחלפת ששני הצדדים שלה חזקים בערך באותה מידה, אני לא יכולה לראות את עצמי במערכת יחסים ארוכת טווח (עזבו סשנים מזדמנים של חרמנות) עם מישהו שהוא רק שולט או רק נשלט, מבחינתי זה גרוע כמעט כמו להיות עם ונילי, הרי ממילא אחרי זמן מה הצד השני יחסר לי מאוד ואני ארגיש חוסר סיפוק...
בדיוק כמו שדו מינית ששני הצדדים שלה חזקים (לא שהיא סטרייטית שבשביל הכיף עושה מידי פעם נשים), תהיה עם גבר אבל עדיין תתגעגע לנשיות שהגבר שלה לא יכול להציע לה- ולא משנה כמה היא אוהבת אותו וכמה הסקס שלהם טוב...

ואצלנו זה תמיד בעייתי יותר להיות בכל מערכת יחסים שהיא כי מה קורה אם אני בתקופה של להיות יותר נשלטת ובנזוגי (שיחיה, איפה שהוא לא נמצא כי אני עוד לא יודעת מי הוא) גם הוא רוצה לקבל יותר סשנים פאמדומים, מה עושים? נגררים למריבות וחוסר סיפוק ועושים סשנים כדי לרצות את הצד השני בלי חשק...

ביחסים פאמדומים או מיילדומים הכל ברור, מובן, ורק אנחנו כאלה מתוסבכים icon_cry.gif
צ'יטה​(שולט)
צ'יטה​(שולט) • 2 באפר׳ 2007
כולם מתחלפים.
Take a look at the bright side.
אנחנו לא מתוסבכים, אנחנו הכי הכי.
אל תשכחי גם, שבבסיס, עוד הרבה לפני בדסם, צריך התאמה פשוטה בין בני זוג. או אז, הכל מצויין בכלל.
חג אביב שמח.
שימי פרח בשיער, והכל יהיה בסדר.
לי-אורה

ההצלחות כאן...

לי-אורה • 2 באפר׳ 2007
דווקא 2 סיפורי הצלחה...(המדווחים כאן)
לאורך זמן יחסי......(טפו טפו טפו)
הם דווקא של מתחלפים
ויעידו צ'יטה והגננת שלו
וונוס ותהומתו...

: ))
QriS​(מתחלף)
QriS​(מתחלף) • 2 באפר׳ 2007
פסיכולוג בספת עור כתב/ה:
כולם מתחלפים.

גם הונילים icon_exclaim.gif
מייקל ג'קסון​(לא בעסק)
מיתחלף זה אדם או אישה שיוויוניים.שולט זה כמו תמיד גבר שקובע הכל.
שולטת זה אפליה מתקנת שהופכת את האשה לגברית שזה מיבחינתי פסול.
אני חושב שכל העיניין של מתחלף זה אנשים שגם יכולים לחיות בזוגיות שיוויונית יותר.
אני הרגשתי כנשלט שאני מתחיל לאט לאט להיות עבד אמיתי ואז הגעתי למסקנה לא עוד.
מיתחלפים למייטב הבנתי לא עושים קלור? ואם כך אז אני עוד יותר יהיה גאה להיות כמתחלף כי אני נגד קילורים.
אשה שולטת תמידית ונשלט תמידי זה עיווט של הטבע ,זה היום פסול מבחינתי.
אני שם לב שמלכות מצוות גם שהן לא בסשן ,לפי דעתי זה הדבר הכי מגעיל שיש.מתחלפים הם תמיד ידעו להיתפשר ולא ללכת ראש בקיר כמו השולטים.
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 2 באפר׳ 2007
שולטת זה אפליה מתקנת שהופכת את האשה לגברית שזה מיבחינתי פסול

סלח לי אבל זה משפט מטומטם, אישה יכולה להיות דומיננטית בלי להיות גברית, מי אמר שלהיות דומיננטי זה גברי!?

שנית אנשים שמצווים כל הזמן מחוץ לסשן או הולכים עם הראש בקיר זה אופי ולא קשור לבדסמ.

מתחלפים עושים קילור. אני למעשה הייתי מקולרת 3 פעמים לשני מתחלפים וונילי קינקי אחד שגם איתו התחלפתי icon_smile.gif
מייקל ג'קסון​(לא בעסק)
אישה אחרת כתב/ה:
שולטת זה אפליה מתקנת שהופכת את האשה לגברית שזה מיבחינתי פסול

סלח לי אבל זה משפט מטומטם, אישה יכולה להיות דומיננטית בלי להיות גברית, מי אמר שלהיות דומיננטי זה גברי!?

שנית אנשים שמצווים כל הזמן מחוץ לסשן או הולכים עם הראש בקיר זה אופי ולא קשור לבדסמ.

מתחלפים עושים קילור. אני למעשה הייתי מקולרת 3 פעמים לשני מתחלפים וונילי קינקי אחד שגם איתו התחלפתי icon_smile.gif

כן מעניין למה רוב המלכות ניראות כמו גבר זו עובדה קיימת.איכס זה גועלי מבחינתי.חבל ומצער אותי לשמוע שגם מיתחלפים עושים קילור .

מי אמר שדומיננתי זה להיות גברי ? הטבע ,זין ניכנס לתוך כוס.הגבר עדיין מוביל ברוב העולם.
כן נשים שולטות זה ממלא להן את האגו והן מקבלות אפליה מתקנת על מאות שנים שהייתן במיתבח ובלילה הייתן שפחות ואנחנו היינו קונים אתכן.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שני אפר' 02, 2007 4:46 pm, סך-הכל נערך פעם אחת