אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מלכות קשוחות

Demi
לפני 20 שנים • 9 בדצמ׳ 2003

מלכות קשוחות

Demi • 9 בדצמ׳ 2003
מה דעתכם ודעיתוכן
אני נתקל בתופעה מוזרה ומעניינת
נשים שקוראות לעצמן מלכות מאמצות לעצמן איזו גישה של - מלכה קשוחה
הן מתחילות לדבר בטון מסויים, לכתוב בטון מסויים, לתת הוראות, פקודות
פונות לגברים בשמות כמו - כלבלב, עבד וכדומה
ומבקשות שיפנו אליהם בכבוד, בתארים , משהו כמו - גבירתי, המלכה וכדומה
ואני לא מדבר על "סשן", אני מדבר על אימיל, הודעות פרטיות, פורום, צאט, גם במציאות הלא וירטואלית וכדומה....
והודעה כזאת שמתי גם בפורום המקביל - פורום המילדום של הכלוב כי זה תקף גם לאדונים קשוחים פלצניים מכובדים ומוכרים.
גידיאפ​(נשלט)
לפני 20 שנים • 10 בדצמ׳ 2003
גידיאפ​(נשלט) • 10 בדצמ׳ 2003
למדתי מדבר כזה דבר אחד
מראה על חוסר ביטחון מוחלט
DanaDomme​(שולטת)

על ביקורות

DanaDomme​(שולטת) • 10 בדצמ׳ 2003
דמי יקירי, מי שלא מוצאת חן בעיניך אל תתיחס, תתעלם, הכי פשוט בעולם, גם אני יכול לתת כאן רשימה של עבדים שלא מתאימים לסגנון שלי.

מעבר לכך, אני לא מבינה את הביקורות שאני קוראת לאחרונה שנכתבות ע"י עבדים, ביקורות בהן הם מביעים את דעתם השלילית על מלכות שמחפשות נהג, מנקה, קשוחות מידי וכו'.

בואו לא נשכח שבידיאסאם זה תחום מאוד מגוון ויש כאלה שמלכה קשוחה מעמידה להם ומלכה נחמדה לא, יש כאלה שבשבילם בידיאסאם זה מלכה שמשתמשת בהם לצורך נקיון ביתה וביצוע שליחויות, זה מה שעושה להם את זה, מי אנחנו שנקבע בשביל אותו אחד שזה לא בידיאסאם???? מה הופך אותנו לאוטוריטה בתחום?

אל תשכחו שבעולם הוונילי אנחנו הם אלה שמבוקרים ולא מובנים אז כדאי שנתחיל לתת להם דוגמה מהבית ונקבל את השונה גם אם זה לא בדיוק כוס התה שלנו.
aleks​(נשלט)
aleks​(נשלט) • 10 בדצמ׳ 2003
בתור עבד ,אני קצת מתפלא על עמיתיי העבדים, שנעלבים שקוראים להם כלבלבים,או
אפסים מחוץ לסשן.
אנחנו עבדים לא ? מה מחוץ לסשן אנו מפסיקים להיות עבדים ?
מה,כשקוראים לנו בסשן "עבדים " זה מגרה אותנו,אנו מפיקים מזה הנאה מינית,אז זה בסדר,
פתאום מחוץ לסשן זה כבר לא מתאים לנו ? אני מסכים שזה לא צריך להיות במקום צבורי כללי,
ולא כשזה נאמר בקול רם כאשר כל העולם שומע,אבל אם הדבר נעשה במועדון למשל,
שם 90% מהאנשים מהקהילה,אז אני לא רואה בדבר הזה בעיה כלשהי.
גם אם זה נעשה בהודעה כתובה, או בשיחת טלפון,לדעתי זה בסדר גמור שמישהי שמכנה את עצמה מלכה תקרא למישהו שמחשיב את עצמו עבד,בכינויים כגון אלה.
baby(expired)​(לא בעסק)

באמת דובר בסגנון אישי...

baby(expired)​(לא בעסק) • 10 בדצמ׳ 2003
כל אחד מאיתנו אוהב דבר אחד ושונא דבר אחר. וזה בסדר, וצריך לזכור את זה. כאשר אני מבקשת להכיר מלכה או אדון אני אפנה בכבוד הראוי, לפי אותן אמות מידה שאני סיגלתי. וז אני, ואני שונה מדמי, או כל אדם אחר.

אני מסכימה לחלוטין עם שוקולית, כל כך קל לשפוט מה נכון ולא נכון והרבה יותר קשה לכבד ולהבין את ההבדלים.
כאשר אדם המזדהה כשולט שולח לי הודעה שאומרת " בואי נבדוק אותך כלבה" כהודעת היכרות, הוא לא מצפה שאענה לו נכון?
ואולי חבר אחר מתגרה מזה, ויגיב מיד?

ולסיום, אנשים עושים טעויות, אחרת, למה יש מחק בקצה של העיפרון?

baby
גידיאפ​(נשלט)
גידיאפ​(נשלט) • 10 בדצמ׳ 2003
אני אישית מסכים עם כולם כל מי שענה
אבל מה שאני התכוונתי זה כמובן שצריך לתת כבוד מינימלי למלכה אבל גם כבוד ההדי
כלומר מה שבייבי רשמה היא צודק הפנייה נעשתה לא לעניין

אבל אני מרגיש שמלכה כותבת לי לכל אורך המייל "כלב" "אתה עבד אין לחך זכות"

הלוווווווווווו עוד לא הכרנו וישר אני הופך לעבד

יש לי ידידות רבות כמלכות ולעולם לא שמעתי אותן מדברות אלי בצורה כזו

רק אם מדובר בסשן טלפוני או סשן תכלס
סקרנית
סקרנית • 10 בדצמ׳ 2003
אני מסכימה לכל מילה .... התארים הנלווים לעבד או שפחות, לצורך העיניין, מתאימים רק כאשר יש הגדרה של מערכת היחסים... לפני שיש הגדרה כזו, יש לפנות כמקובל בנימוס ובכבוד המתאים, אך אין מקום לקרא לעבדים או שפחות בכינויים השמורים לאדון או לגבירה שלהם.
Moonchild'​(לא בעסק)

מלכות קשוחות?

Moonchild'​(לא בעסק) • 10 בדצמ׳ 2003
עדיין לא פגשתי מלכה שתתייחס אליי כמו שדמי מתאר.
אם תיהיה אחת כזו אני אפעיל את השיקול דעת שלי ואתעלם ממנה,
למרות שממש לא אכפת לי שהיא תיהיה אכזרית ורעה....
אבל יש לי גבולות מסויימים כמו שלכולנו יש.
מלבד זאת כל אחת שתבחר את הסגנון שלה שמתאים לה,
וזה לא עינייני.
red-cell​(מזוכיסט)
red-cell​(מזוכיסט) • 10 בדצמ׳ 2003
כל אחד עושה את מה שהוא חושב לנכון לעשות, אם זה לא מתאים אז לא צריך.
יש כאלה שרוצים שיתיחסו אליהם כעבדים וכאפסים כי טוב להם כך וזה מה שהם אוהבים אז סבבה. יש כאלו שלא, גם סבבה.

הבעיה היא שיש כאלה שזה לא מתאים להם שידברו או יכתבו אליהם כך, סאבים שאליהם פונים כ"כלבלבים" ולא אוהבים את זה, ודומיות שאליהן פונים בסחבקיה כאילו אכלו רק לפני רגע מאותו מסטינג. (כמובן שזה נוגע גם לדומים וסאביות).
אז ככה:
למה שלא נתנהג בכבוד ובנימוס אחד לשני עד שנברר איך הצד השני אוהב או רוצה שנפנה אליו, ואני מתכוון לכבוד ונימוס בסיסיים שכלל לא קשורים לבדס"מ אלא לתרבות והתנהגות של בני אדם מבוגרים (אולי קשה לצפות מישראלים לכך????).

ותחשבו על זה