אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

בדס"מ כדרך המהירה ביותר לגיהינום

ניקי666 niki
לפני 17 שנים • 2 באפר׳ 2007
ניקי666 niki • 2 באפר׳ 2007
אני לא מצליח להבין ....
היתכן שאדם יכנס למסעדה שמוכרת חומוס וישכנע את הקונים שחומוס מסוכן לבריאות ..
או לחילופין ...
תיכנס לחנות שמוכרת טלביזייה ותסביר לקונים באיזה כלי משחית מדובר ...

אתה ידידי חצית את גבולות החוצפה ,והמניפולצייה האחרונה שלך שאתה לא הסוגייה לא תשנה בכהו זה את העניין .

אתה רוצה דעה לא מתלהמת ............?אבל פותח שרשור "האוטובוס אל הגהנום " נו באמת
ידידי יש לך בעייה ,מה אתה מצפה ? שנלך אחרייך כמו עכברים אחרי החלילן ונישא אותך על כתיפנו עם דגל של מושיע ...
זה לא יקרה ..לא טוב לך כאן אתה יכול לעזוב ויפה שעה אחת קודם ,אם אתה לא שלם עם עצמך
ואפילו לא שלם עם עצמך להבין שאתה לא שלם הכתובת היא פסיכיאטר ולא במובן השלילי של המילה ..
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 2 באפר׳ 2007
למה כועסים על פלוציף?
נכון, מה שהוא אומר לא מתאים לכולם. אבל אי אפשר להכחיש שיש כאלו שמנצלים את הבדס"מ כמסווה להלבנת הזבל הפנימי שלהם על אחרים.
kaly
kaly • 2 באפר׳ 2007
James Bondage כתב/ה:
פלוציף הפנתר כתב/ה:
מי שחושב שלצפות כל היום בסרטי התעללות ולהתגרות מזה לא משפיע על צורת החשיבה שלו ולא חודר באיזושהי צורה לתפיסת/השקפת העולם שלו אז שיבושם לו, אני חושב שכן...
ברור לי שרבים התחברו לעולם הזה כי מראש היו כאלה וזה התאים להם ככפפה ליד, לא על אלה אני מדבר...
אני לא הסוגיה פה ולא צריך לתקוף אותי, אז אנא נסו להסיר את המגננות שלכם ותתיחסו לנושא לגופו של ענין, קרי - האם העיסוק בבדס"מ משפיע לרעה על האישיות וצורת החשיבה שלנו?
אשמח לשמוע את דעתכם הלא מתלהמת icon_wink.gif

אתה ועוד איך הסוגייה. אני מכיר כמה עשרות אנשים מהאתר, ועוד אי אלו חובבי בדסם שלא נמצאים בכלוב, ואף אחד מהם לא צופה כל היום בסרטי התעללות -- אני בספק אם פעם בחודש, אחרי שמשביעים איזשהו רעב התחלתי.

תמיד יש מקרי קצה, אבל ככלל -- בתור מישהו שמסתובב בקהילה מזה 10 שנה -- לא, העיסוק בבדס"מ לא משפיע לרעה על האישיות -- לא יותר מאשר קריאה בתנ"ך, קריאת מד"ב, עיסוק בספורט, עיסוק באמנות או מגוון עיסוקים אחרים. מה שרוב העיסוקים האלה עושים הוא לחדד הבנות ותפישת עולם שהייתה שם קודם.

גילית את האתה האמיתי, פנתר. אתה ממש לא אוהב מה שגילית. בעיה שלך, עכשיו לך תפתור אותה. זה לא קשור לבדס"ם, זה קשור אליך.

כל מילה נוספת מיותרת
המפקדת​(לא בעסק)
המפקדת​(לא בעסק) • 2 באפר׳ 2007
icon_idea.gif icon_idea.gif icon_idea.gif icon_idea.gif icon_idea.gif icon_idea.gif icon_idea.gif icon_idea.gif

אני למשל החלפתי את השם שלי למלכה crazzzy.gif

וברור שאני מצפה לשמוע "כן המפקדת" כתשובה על כל שאלה... crazzzy.gif

הייתי אומרת OVER DRAMA icon_cool.gif
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 2 באפר׳ 2007
אנשים - זה טרול. אחד שכותב משהו פרובוקטיבי רק לשם הפרובוקציה, ורוב הסיכויים שהוא ייעלם בקרוב.

באמת, חבל על האנרגיות..
monk

Re: בדס"מ כדרך המהירה ביותר לגיהינום

monk • 2 באפר׳ 2007
פלוציף הפנתר כתב/ה:
מתנצל מראש על הדרמטיות אבל מי שהכניס עצמו בצל קורות עולם הבדס"מ שידע שהוא מזהם את הנשמה שלו. וזה מנסיון...
מנסיון של אחד שהיה ונילי לחלוטין טוב לבב זך וטהור עד שהציץ ונפגע יום אחד, וגילה אט אט איך החשיפה היומיומית לבדס"מ משנה את אשיותו לרעה.
אתם לא יכולים להיות חשופים כל היום לתכנים של רוע סדיזם והתעללות, ולצאת מזה נקיים ללא רבב, גם אם תגידו לעצמכם שזה שפוי ובהסכמה...
בסופו של דבר זה מחלחל פנימה לאישיות ולחיים היומ-יומיים שלכם ומתבטא באינטרקציה עם סביבתכם מחוץ לעולם הזה.
לא יעזור כלום עיסוק תמידי בתכני בדס"מ על צורותיו השונות מחזק את הצד האפל ויצר הרע של הבנאדם.

אחי, אתה מתבלבל עם רוק כבד ומסרים במהופך...או בעצם עם עריכת דין...או בעצם עם עיסוק בפוליטיקה...או בעצם עם רפואה כירורגית...או בעצם....
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 2 באפר׳ 2007
ציטוט: אמאלה, אני מפחדת מטרולים, מקבי, תשמור עליי ?

אני בעצמי טרול (למרות שאני טרול נאה יחסית ואפילו אינטליגנטי במידה מסויימת), איך את רוצה שאשמור עלייך? icon_razz.gif
אש התשוקה{Fanny Pist}
אש התשוקה{Fanny Pist} • 2 באפר׳ 2007
אני אנסה להתייחס בצורה אמיתית לשאלה ולא לצורת השאלה המעט יומרנית שלה.

במובנים מסויימים אני מסכים שהעיסוק התמידי בבד"סמ משחית את האישיות, למרות שהרעה היא לא בתחום עצמו אלא בתחומים הנושקים לו. קורה לפעמים שאני רואה סרט או תמונה ושם לב לסימנים הכחולים שעל גוף האישה, סימנים שבחלק גדול מהמקרים קיבלה על התנהגות לא נאותה או סתם עצבים מצד האנשים שמנהלים את חייה. זה פורנו, ובפורנו יש זנות ויש גם כפייה. השחתת הנפש שאולי מתרחשת פה היא העובדה שאתה לוקח חלק בתעשייה הזו, וזו בדיוק הסיבה שאני לעולם לא אלך לזונה - כי מדובר פה בניצול של אישה והפיכתה לחפץ, פעמים רבות נגד הסכמתה או לפחות בצורה כזו כך שאין לה ברירה אלא להסכים.

נכון שזה לא המצב בחלק גדול מהמקרים, אבל אתה כן משתתף לעיתים בתהליך הזה בתור הלקוח שנותן לתעשייה להמשיך, לא שזה שונה מצריכה של מוצרים רבים שאנחנו צורכים מדי יום (מקדונלד'ס מישהו?) אבל בכל זאת אי אפשר להתעלם מזה. אחרי שאמרתי את זה אני רק רוצה להוסיף שהמצב הזה הוא נמוך בתעשיית הבדס"מ מאשר בפורנו בכלליות, ואני לא שמעתי על אף מקרה של מלכה שהשתתפה בוידיאו מתוך כפייה. לעומת זאת לפעמים רואים סרטים (הבריזלאים בעיקר) שברור שהבנות שם הן זונות רחוב וממש לא רוצות להיות שם, יכול להיות גם שחלקן חטופות או נמכרו על ידי הוריהן. אני סוגר מיד וידיאו אם אני מרגיש שהולך שם משהו לא מוסרי מבחינת הרצון של השחקנים להשתתף בו. שוב, כמו שאמרתי, אני בטוח שהמספרים בסרטי הסאדו והשליטה של מקרים שכאלה הם נמוכים הרבה יותר מאשר אלה בתעשיית הפורנו הכללית.

הצורה האמיתית שבה הבדס"מ "השחית" אותי היא הצורה בה אני יכול לראות תמונה של גבר מענה אישה צעירה ולהמשיך הלאה כאילו זה הדבר הנורמלי ביותר בעולם. אני אומר לעצמי שאו שהסיטואציה מבויימת או ששני הצדדים מעוניינים בה, אבל אי אפשר להתעלם שאתה עובר איזושהי צורה של דה-סנסתיזציה לכאב אנושי. צריך אבל להבדיל בין הצורה הוירטואלית (שאין לך מה לעשות לגביה) לבין כאב או סבל אמיתיים, שם אתה יכול להתערב.

בכל אופן אני לא רואה כיצד הבדס"מ הפך אותי לאדם רע יותר או מושחת יותר, מלבד התכנים שנחשפתי אליהם, תכנים שהיו קיימים בעולם בכל מקרה ושהקשר בינם לבין בדס"מ אינו שונה מהקשר לתעשיית הפורנו כולה.
electro-z
electro-z • 2 באפר׳ 2007
ברור איך אדם יכול לראות עיסוק שכזה שאחד שמוביל להשחתת הנפש.
יש שם גבול דק אבל רובנו זוכרים רוב הזמן מאיזה צד מרוחה החמאה ובאילו צדדים מרוח החרא

למרות שאנחנו אוהבים לבחון את הקצה. למתוח אותו..אני שמח תמיד לקבל חיזוקים שאני עדיין בצד הטוב של הרוע .

הבעיה שעולה היא עמוקה יותר. מי שרואה עצמו מוכתם נפשית מבדס"מ או שנפגע מאד ע"י גורם מנצל או שהוא מלא בחרטה על הרוע האישי שלו או מה שהוא רואה כרוע ועומד בסתירה לתבניות שטמועות בו חזק וגורמות לו למלחמה הפנימית של יצר עז מול אמונה (לאו דווקא דתית) או קיבעונות.

it's sucks either way, כי כנראה שפנתר ראוי לאמפטיה או סקילה, ולא בשל מה שהוא כתב.