ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ה-Fמיליה מציגה: החזרה למצרים - מסיבת פסח במיטב המסורת המצרית

pagosh​(שולט)
לפני 17 שנים • 4 באפר׳ 2007
pagosh​(שולט) • 4 באפר׳ 2007
התשובה היא לא.
המערכת שאתם מציעים רקובה מהיסוד. לא ניתן לשנות חוקים ברגע האחרון.
אולי בשנה הבאה.

מי שרוצה לתת כספו תרומה כזו או אחרת יעשה כן בזמנו החופשי ו/או בזמנם של אחרים.
המכירה הפומבית תתקיים כסדרה כמקובל וכפי שפורסם מראש - "זוזים וחתיכות" כאשר הסאבטקסט הוא "מוות לפאודליזם, מוות ללסעע ולקטסטרופה, תחי מדינת ישראל, אדמה - אדמתי"

קומו על הרגליים ושירו יחד איתי:
שריפה אחים שריפה...
עירתינו בוערה כולה....

כעת,
שינוי נושא מהיר:
התחממות גלובלית - היה או לא היה ואם היה, האם אל גור אשם בכל?

ק. צטניק
flashback{ג"ו}
flashback{ג"ו} • 4 באפר׳ 2007
לא סתם עוד עבד כתב/ה:
נו, באמת תהיתי כמה זמן ייקח לחבורת הבכיינים התפרנים לזעוק חמס.

שושו ופגוש, כאן זה לא פורום הדאנג'ן. כאן שושו לא מובילה חברתית, ופגוש הוא לא אהוד מנור. השטיקים שלכם לא יעבדו כאן. תנאי המכירה נסגרו סופית ולא ישונו עוד. הקפיטליזם ניצח. כל אחד יקנה זוזים על פי יכולתו ועל פי רצונו. כמו בחיים.

מי שלא מגיע לדאנג'ן בשלישי - יבכה בשישי. האם יעלה על הדעת שכל הערב אתמול עשיתי פוט מסאז' ל-F בחינם? האם קטסטרופה שימש כהדום לאמילי לשווא? האם נמנעתי מלהיפגש עם שושו כל השבוע, והסתפקתי בלאונן תוך קריאת הבלוג שלה, רק כדי שבסוף פגוש יזכה בפלאשבק? no.gif

IT'S THE RICH MAN'S WORLD, BABY!

למען האמת, ועם כל הכבוד לסעע (ויש כבוד) אני עם השוש והפגוש.
זה משחק, וראוי שתהיה הזדמנות לכל אחד וקומבינותיו הוא לבצע רכישה בערב הזה, והרי אתה בעצמך אמרת שזה לא לשם שמים ולא לשם הצדקה, וכמוך כולם.

אם בענייני צדקה עסקינן, והצדקה היא אכן כל כך חשובה, הייתי מציעה להפריש חלק מהכנסות הערב, לצדקה.

אחזור על מה שהצעתי כבר. אם ברור שאתה זוכה, ולא סתם נהגת בסגפנות (טו מאצ' וורדס וויט נו יוז) כל השבוע -תרום במשרד ותזמין אותי לבירה.

אגב, אם זה מה שאתם הצלחתם להשיג, מעניין מה אני הייתי מצליחה להשיג...
icon_rolleyes.gif
Venus in Furs
Venus in Furs • 4 באפר׳ 2007
זה רק אני שעומד משתומם מול בדיחה שיצאה משליטה ועכשיו מאיימת להטביע את כולנו בגל עכור?

לס"עע , אתה בצד הלא נכון, תחליף צד, יהיה לך יותר יפה.

מה יקרה אם פלאש ושושו יגעלו מכל הסיפור (שאתם חייבים להודות שדי מגעיל) ויגידו שהן לא מעמידות את עצמן למכירה? לס"עע וקטסטרופה יקנו אחד את השני??

ומה בכלל כזה ביגדיל בלקנות מישי? הרי אף אחת לא תעשה שום דבר שהיא לא היתה מוכנה לעשות במילא, רק בגלל ש*קנו אותה* . או שמתוכננת אכיפה?

כל נושא המכירה לא מדבר אלי, אבל אני מכבד את זכותם של אחרים להשתעשע בדרכם, גם אם היא נראית לי דבילית.

ההצעה של שושו נראית לי פיירית, אפילו פיירית מדי. זה באמת מוזר שמשנים את החוקים ברגע האחרון.
master281
master281 • 4 באפר׳ 2007
איפה ההנלה שצריך אותה
לא סתם עוד עבד
לא סתם עוד עבד • 4 באפר׳ 2007
זה נדמה לי, או שאנשים כאן איבדו פרופורציות? ולא, אני דווקא לא מתכוון לשושו ואהוד מנור. אתם זוכרים על מה אנחנו מדברים, נכון? זה הכל משחק, לפחות בשבילי.
אבל אולי מישהו מייפי הנפש כאן יואיל בטובו להסביר לי מה ההיגיון במכירה פומבית שבה כולם מקבלים את אותו סכום כסף מראש? מישהו יכול לתת לי דוגמא לאיזושהי מכירה פומבית אחרת בעולם שמתנהלת בצורה כזאת?

אגב, אני מודיע חגיגית שאני לא אשתתף במכירה הפומבית בשישי. הוצאתם לי את החשק. ולמרות זאת, השאלות שלי נותרות בעינן ואני עדיין בדעה שזו הדרך הנכונה לנהל בה את המכירה.
shushu
shushu • 4 באפר׳ 2007
כן, לסעע אהובי (מנ-מניאק, באמת לא התקשרת להציע לאסוף אותי למועדון אתמול..), דווקא יש לי הסבר בשבילך.

אז נכון - חלק מהעניין זה גם שלא יקום ולא יהיה - אתה לא תשתלט כאן על הפורום, מספיק היית מנהל מושחת בפורום הדאנג'ן, וכולנו זוכרים איך זה נגמר. אבל זה רק ביי-פרודקט.

העניין הוא, שאנחנו בעצם משחקים ב"בן לוקח בת ובת לוקחת בן". ולא באמת בסחר בנשים. אנחנו חוזרים לכיתה ד', לא לערבות אוקראינה המושלגות. ובכיתה ד', כפרה (עד כמה שאני זוכרת, ואני מודה שזה היה מזמן) - כסף לא היה שיקול בבחירה.

אבל כל זה באמת בהסתכלות מהצד, כי מה אני מבינה בענייני שפחות, עבדים ומכירות פומביות.
flashback{ג"ו}
אני חוזרת בי מנימת הרצינות התהומית שהפגנתי לפני כמה תגובות.
שעתיים שינה, יום ארוך, עצבנות מפחידה, שנת צהריים הפוכה, בקושי התעוררתי, נהיה כאב ראש.

בפרופרציות - זה אכן משחק, כולו במועדון שלא ברור אם הוא מעל או מתחת לפני האדמה, ואכן זה לא "דונה מרטין וויל גראדג'ואייט" (ממחזרת, תתמודדו).

מה שכן, אני עדיין מסכימה עם הפגוש והשוש, ואתה עדיין מוזמן להזמין אותי לבירה.

אני גם עדיין תוהה מה אני הייתי מצליחה להשיג. icon_twisted.gif
Venus in Furs
Venus in Furs • 4 באפר׳ 2007
לא סתם עוד עבד כתב/ה:
זה נדמה לי, או שאנשים כאן איבדו פרופורציות? ולא, אני דווקא לא מתכוון לשושו ואהוד מנור. אתם זוכרים על מה אנחנו מדברים, נכון? זה הכל משחק, לפחות בשבילי.
אבל אולי מישהו מייפי הנפש כאן יואיל בטובו להסביר לי מה ההיגיון במכירה פומבית שבה כולם מקבלים את אותו סכום כסף מראש? מישהו יכול לתת לי דוגמא לאיזושהי מכירה פומבית אחרת בעולם שמתנהלת בצורה כזאת?

אגב, אני מודיע חגיגית שאני לא אשתתף במכירה הפומבית בשישי. הוצאתם לי את החשק. ולמרות זאת, השאלות שלי נותרות בעינן ואני עדיין בדעה שזו הדרך הנכונה לנהל בה את המכירה.

בNBA למשל יש תקרת שכר, כך שכל הקבוצות עם פחות או יותר אותו תקציב. יש גם תחרויות הימורים בהן כל המשתתפים מקבלים סכום זהה.

אנחנו לא קהילה של אנשים עשירים, ומספיק שמישו שם 200 שקל על השולחן זה די מוציא את השאר מהמשחק. כבר היה עדיף שיתנו זוזים יחד עם כל משקה... ככה לפחות הייתם מזמינים את כולם למשקאות והמסיבה היתה שמחה יותר...

אף אחד לא רצה שתפרוש מהמשחק, אוהבים אותך לסע"ע, בסה"כ רוצים שהמשחק יהיה פתוח והוגן, ואני בטוח שאתה יכול לראות את ההגיון בלא לשנות את החוקים ברגע האחרון.
icon_profilekiss.gif
flashback{ג"ו}
Venus in Furs כתב/ה:
לא סתם עוד עבד כתב/ה:

בNBA למשל יש תקרת שכר, כך שכל הקבוצות עם פחות או יותר אותו תקציב. יש גם תחרויות הימורים בהן כל המשתתפים מקבלים סכום זהה.

אנחנו לא קהילה של אנשים עשירים, ומספיק שמישו שם 200 שקל על השולחן זה די מוציא את השאר מהמשחק. כבר היה עדיף שיתנו זוזים יחד עם כל משקה... ככה לפחות הייתם מזמינים את כולם למשקאות והמסיבה היתה שמחה יותר...

אף אחד לא רצה שתפרוש מהמשחק, אוהבים אותך לסע"ע, בסה"כ רוצים שהמשחק יהיה פתוח והוגן, ואני בטוח שאתה יכול לראות את ההגיון בלא לשנות את החוקים ברגע האחרון.
icon_profilekiss.gif

כן, גם זה.

אני חושבת שאפרוש מלהגיב הערב....
pagosh​(שולט)
pagosh​(שולט) • 4 באפר׳ 2007
טוב חלס
אני גאון
עלה לי רעיון - כמו קיא הוא עלה. יחד עם הדגים שאני אוכל.
איך לא חשבתי על זה - גאון שכמוני. איש אשכולות. רב אשך.

פשוט וקל ויספק את כולם באופן זהה:
על פי העקרון "זוז שווא זוז"
בכניסה יקבלו נגיד 100 זוזים צהובים
מי שרוצה לקנות עוד יקנה זוזים אדומים.
זוז צהוב שווה לזוז אדום
אבל עבד או שפחה יכול להגיד
שהוא לא מוכן שיקנו אותו בזוזים אדומים
או בזוזים צהובים.
למי שלא אכפת מכלום יסכים גם וגם.

נראה לי שעל פי 2 חוקי היסוד מאחת ההודעות הקודמות שלי
+ התיקון הזה - כולם יהיו מרוצים. הקונים הנקנים, הקפיטליסטים והסוציאליסטים.

תחי מדינת ישראל, תחי הגלות לנצח נצחים