ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ה-Fמיליה מציגה: החזרה למצרים - מסיבת פסח במיטב המסורת המצרית

master281
לפני 17 שנים • 4 באפר׳ 2007

טוב אז ככה

master281 • 4 באפר׳ 2007
אחרי שבוע של עסקאות וטובות הנאה

אי אפשר לשנות את החוקים באמצע <ליתר דיוק יומים לפני>

בתור הברוקר הראשי וזה שקבע את שער הזוז מין הראוי להשאיר את המכירה כמו שהיתה

אפשר לגבות בכניסה עוד 10 20 שח יותר שישמשו לתרומה

וככה המכירה תיהיה הגונה לכולם ולא רק העשירים יהנו

ואיפה מרד השפחות לעזזל

למה אף אחת לא יוצאת מהמכירה המבויימת הזו אשר תוצאותייה ידועות מראש

ואני בכלל חשבתי להגדיל בזוז 90
C view​(לא בעסק)
C view​(לא בעסק) • 4 באפר׳ 2007
לסע, אתה צודק.
לא שמעתי על מכירה פומבית שבה כולם מקבלים את אותו סכום מראש.
בעצם גם לא שמעתי על מכירה פומבית של עבדים ושפחות.

שמעתי על משחק ברוח החג. הכללים נקבעו ופורסמו מראש.

Master F כתב/ה:
הצהרה

המכירה תנוהל תוך הקפדה על יושר הוגנות ותום לב.
תוך מתן הזדמנות שווה לכל המשתתפים. (אני מדפיס את הזוזים icon_twisted.gif )
כמובן שתהיה הקפדה על חלוקה צודקת של הזוזים.

one for me, one for you icon_twisted.gif

quote="Master F"]
קטסטרופה כתב/ה:
מה זאת אומרת חלוקה צודקת של זוזים?
ואם אני רוצה לקנות יותר משפחה אחת אז? כי אין לי זוזים אני לא אפוצץ את מגה-כוסית?
זה כאילו שאתם אומרים שלכל השפחות מחיר אחד.
קונים כרטיס, מקבלים מספר אחיד של זוזים כל אחד וכבר קבעתם תג מחיר מקסימלי לכל מכירה וזה מה-זה לא הוגן!
דוגמא:
אין ספק שאמילי לא תעבור את רף ה-3 זוזים ואילו ממי ככל הנראה תמכר במחיר הגבוה עשרות מונים.
אז מה, לא יקנו את ממי?
מה, לא יקנו את שושו הכוסית-על?
מה אתם חושבים לעצמכם שכל העבדים שיועמדו למכירה הם 009?
או חלילה לסע"ע?

צא מזה מר F, מה לך ולעולם החופשי?
אתה לך תשיג לנו עוגיות ותן לבעלי מקצוע חסיני קומבינות לנהל את המכירה למופת.

לי למשל.

אגב,
והיה ולא תמלך בדעתך אז דע לך שדווקא נגד השיטה המיושנת וה"צודקת" הזו יש ים קומבינות שידועות לקומבינטורים מנוסים.

לי למשל.

חג שמח.

[align=center][size=24][color=red]לא יהיו קומבינות!!

לא ניתן למכירה הפומבית להראות כמו מרכז הליכוד! או העבודה! או כל מרכז אחר.

המכירה תנוהל כמו סדר כהלכתו.

משקיפים מיוחדים ישגיחו על קומבינטורים כמו קטסטרופה,

ושיהיה ברור ששושו מצטרפת לחבורת חסמבה! (חבורת סאביות מהממות בשרות ה-F)

נ.ב.
שוק שחור של זוזים אצלי בפרטי.

אפשר לקבל את אמילי בחלקים.

דצ"כ עד"ש באח"ב
חג שמח מאד!
[/quote

quote="Master F"]לבקשת הקהל להלן כמה פרטים לגבי המכירה:

כל נשלט\ת שמועמד\ת למכירה ימלא (ואני ממשיך בלשון זכר לטובת הנוחות) טופס בו יפורטו:

קצת פרטים טכניים על הסחורה icon_twisted.gif

מטרת המכירה מה מותר ואסור לקונה לבצע בו, לעשות איתו, לאיזה שימוש הוא נמכר.

מהם הגבולות שלו. כאשר בכל מקרה מילת בטחון או כל בקשה להפסקה של מימוש הרכישה ע"י הנשלט תכובד מיידית.

המכירה תבוצע כמכירה פומבית, כל מיועד למכירה יעלה בתורו לבמה, תינתן אפשרות לבדוק את הסחורה (גם זו בהתאם לגבולות שקבע הנמכר) הכרוז יכריז על מחיר התחלתי ויאלללה.
(חסמבה חסמבה חסמבה)

התשלום יבוצע בזוזים מצריים עתיקים. כל משתתף יקבל מס' קבוע של זוזים.

נכון, לכולם יש את אותה כמות זוזים... icon_rolleyes.gif

אז תתחילו במסחרה, אני מכיר לפחות שפחה אחת שתאות להפרד מזוזיה תמורת כמה מלקות קיין...

המחירים אינם כוללים מע"מ.

המחיר אינו כולל הובלה והרכבה.

דם צפרדע כינים, ערוב, דבר , שחין, ברד, ארבה חושך מכת בכורות.

בזמן שחלק מאיתנו כבר התחילו לשחק, אחרים פשוט העדיפו לשנות את החוקים.
לא סתם עוד עבד
לא סתם עוד עבד • 4 באפר׳ 2007
ונוס, אהובי, אם כבר ב-NBA עסקינן, אז נראה לי שהדוגמא של הדראפט יותר רלוונטית. הקבוצות החלשות מקבלות עדיפות ואת הבחירות הראשונות בדראפט, ומה הן עושות בדרך כלל? מוכרות את זכות הבחירה הראשונה שלהן לקבוצות החזקות. אין מה לעשות, הכלכלה החופשית תמיד מנצחת. אם נותנים לה לשחק.

עוד טיעון שלא מחזיק מים שעלה כאן, הוא שהחוקים כבר נקבעו, ולא משנים חוקים ברגע האחרון. אז אלף: רק חמור לא משנה את דעתו, ואני חושב שדווקא מגיעים לאמילי ו-F כבוד והערכה על כך שהם הקשיבו לנו אתמול באוזניים קרויות, ואחרי שהם הבינו שיש צדק בטענותינו הם לא התבצרו בעמדתם והסכימו לשינוי. חוקים שנקבעו משתנים מדי יום כדבר שבשגרה, והתהליך הזה הוא אפילו תהליך בריא של חברה שמתפתחת ומשתנה. הרבה פעמים השינויים הם תוצאה של שכנוע ולובינג שנעשה מול המחוקקים (ה-Fמיליה במקרה שלנו). שוב, כאן כמו בחיים האמיתיים.
בית: ברגע האחרון? אמילי הודיעה על השינוי יותר מ-48 שעות לפני המכירה, ובערך 48 שעות אחרי ש-F הודיע לראשונה על הכללים.

אבל הדבר הכי מעצבן זה, שנאלצתי לכתוב את שתי הפסקאות הראשונות בפוסט הזה ברצינות גמורה, בניגוד לכל הפוסטים שלי בשרשור הזה עד עכשיו. כל הקטע של המכירה אמור להיות משחק - שעשוע מטובל בהומור. כך אני לקחתי את זה מהרגע הראשון. כשמוציאים את זה מפרופורציה והופכים גם את זה לדיון רציני ולנושא למחלוקות רציניות (ושוב, אני לא מדבר על שושו ופגוש. אצלנו הכל תמיד נשאר עם נימה מחוייכת, גם אם לצופה מן הצד זה נראה שלא), אז... לא כיף.
Venus in Furs
Venus in Furs • 4 באפר׳ 2007
לא סתם עוד עבד כתב/ה:
ונוס, אהובי, אם כבר ב-NBA עסקינן, אז נראה לי שהדוגמא של הדראפט יותר רלוונטית. הקבוצות החלשות מקבלות עדיפות ואת הבחירות הראשונות בדראפט, ומה הן עושות בדרך כלל? מוכרות את זכות הבחירה הראשונה שלהן לקבוצות החזקות. אין מה לעשות, הכלכלה החופשית תמיד מנצחת. אם נותנים לה לשחק.

עוד טיעון שלא מחזיק מים שעלה כאן, הוא שהחוקים כבר נקבעו, ולא משנים חוקים ברגע האחרון. אז אלף: רק חמור לא משנה את דעתו, ואני חושב שדווקא מגיעים לאמילי ו-F כבוד והערכה על כך שהם הקשיבו לנו אתמול באוזניים קרויות, ואחרי שהם הבינו שיש צדק בטענותינו הם לא התבצרו בעמדתם והסכימו לשינוי. חוקים שנקבעו משתנים מדי יום כדבר שבשגרה, והתהליך הזה הוא אפילו תהליך בריא של חברה שמתפתחת ומשתנה. הרבה פעמים השינויים הם תוצאה של שכנוע ולובינג שנעשה מול המחוקקים (ה-Fמיליה במקרה שלנו). שוב, כאן כמו בחיים האמיתיים.
בית: ברגע האחרון? אמילי הודיעה על השינוי יותר מ-48 שעות לפני המכירה, ובערך 48 שעות אחרי ש-F הודיע לראשונה על הכללים.

אבל הדבר הכי מעצבן זה, שנאלצתי לכתוב את שתי הפסקאות הראשונות בפוסט הזה ברצינות גמורה, בניגוד לכל הפוסטים שלי בשרשור הזה עד עכשיו. כל הקטע של המכירה אמור להיות משחק - שעשוע מטובל בהומור. כך אני לקחתי את זה מהרגע הראשון. כשמוציאים את זה מפרופורציה והופכים גם את זה לדיון רציני ולנושא למחלוקות רציניות (ושוב, אני לא מדבר על שושו ופגוש. אצלנו הכל תמיד נשאר עם נימה מחוייכת, גם אם לצופה מן הצד זה נראה שלא), אז... לא כיף.

לסע"ע... ממש אין לי שום רצון או עניין לריב איתך. וגם אני כותב בחיוך, חיוך הולך וגווע אמנם, אבל בכל זאת.

את חוסר החשק שאתה מרגיש עכשיו הרגישו אחרים קודם כשהודיעו על השינוי.

pagosh​(שולט)
pagosh​(שולט) • 4 באפר׳ 2007
לסעע,
אתה רטוריקן.
החוקים נקבעו. כך זה יהיה. אתה צודק במאה אחוז שרק חמור לא משנה את דעתו ושלובינג והשתנות עם הזמן הכרחיים לשיפור והיקצוע כל המערכות ושזוהי פעילות טובה ומבורכת - באופן עקרוני. אבל במקרה דעסקינן - פשוט מאוחר מדי. 48 שעות לפני הסוף פשוט לא עושים ככה. ברגע שהעסקים הפרטיים התחילו להיבנות אי אפשר לחסל אותם. ז"א אפשר - אבל אז זה פשוט לחסל. וחבל לחסל משהו סוציאלי מובהק שכזה (קשרים בין אישיים על בסיס תחרותי) ולו בזכות העובדה שרטוריקן כמוך הצליח למכור רעיון למחזיקים במושכות.
עלינו גם לזכור שהFמליה והטיצ'רייה הם בעלי המועדון ועל כן דבר יפול בסופו של דבר על פי החלטתם אך מה שאתם עושים זה בעצם משכנעים אותם לעשות משהו שלא מניח את דעתו של הכלל. על פי שרשור זה נראה כאילו אתה וקטסטרופה אוחזים בדעה הקפיטליסטית לכאורה ואילו כל השאר בדעה ההפוכה. האם ללחוש באזני בעלי הבית ולשכנע אותם כך או אחרת זו הדרך לשינוי המצב התחרותי ממצב בו קשרים חברתיים מומרים לממון אישי? לא לא... זה לא!

יש בהחלט מקום להביא לדיון ביתר שאת כל אותם רעיונות מצויינים שלך ושל קטסטרופה ולערבב אותם הייטב ערבב עם עוד רעיונות עד שנזקק משהו טוב - אבל לפעם הבאה. כעת כבר אין אפשרות לשנות את הסדר הראשי שגלגלי השיניים החלו כבר מזיזים.

אגב, עם כל הרצינות שבדבר - אני רואה גם בדיון הזה חלק מהמשחק. הוא אולי רציני אבל הוא מעניין וענייני ויש לו חשיבות באשר להפקת לקחים עתידית בעניינים דומים.

באשר לקפיטליזם, אלטרואיזם או סוציאלים: יש דבר חשוב אחד מעבר לכל האיזמים הללו - אבולוציה. התחרות שבסופו של דבר תשיג את הקניה היא תחרות חופשית וכך צריך שתהיה. אין צורך לצמצם אותה לבעלי ממון בלבד (ואז להוציא אחד כמוני למשל מהמשחק לחלוטין). אתה חזק בכסף, ופלוני חזק בלשכנע אחרים להעביר לו את זוזיו. לכל אחד את הטכניקה שלו ומישהו בסוף יצליח להשיג את מבוקשו ברגע האמת. זה משחק וכמשחק צריך לאפשר לו להיות הוגן ופתוח ככל שניתן. אין סיבה להגביל את המשחק לאוחזין בממון. אתה וקטסטרופה לא מצטיינים ביחסי אנוש אשר יספקו לכם זוזייהם של רבים? השתמשו בכספכם אם רצונכם בכל זאת להתחרות בכל אותם שידעו לשמור כספם לשתיה על הבר תוך שימוש הזוזים שקיבלו מבני בריתם חינם אין כסף (אך יש טובות הנאה כאלה ואחרות).

עזוב, אני גאון. תודה לי. תודה לי אמרתי. תודה לי 009 שכמוך. אתה 009, לסעע... ואני אומר את זה לחיוב.
טל השחר
טל השחר • 4 באפר׳ 2007
pagosh כתב/ה:
לסעע,
אתה רטוריקן.
החוקים נקבעו. כך זה יהיה. אתה צודק במאה אחוז שרק חמור לא משנה את דעתו ושלובינג והשתנות עם הזמן הכרחיים לשיפור והיקצוע כל המערכות ושזוהי פעילות טובה ומבורכת - באופן עקרוני. אבל במקרה דעסקינן - פשוט מאוחר מדי. 48 שעות לפני הסוף פשוט לא עושים ככה. ברגע שהעסקים הפרטיים התחילו להיבנות אי אפשר לחסל אותם. ז"א אפשר - אבל אז זה פשוט לחסל. וחבל לחסל משהו סוציאלי מובהק שכזה (קשרים בין אישיים על בסיס תחרותי) ולו בזכות העובדה שרטוריקן כמוך הצליח למכור רעיון למחזיקים במושכות.
עלינו גם לזכור שהFמליה והטיצ'רייה הם בעלי המועדון ועל כן דבר יפול בסופו של דבר על פי החלטתם אך מה שאתם עושים זה בעצם משכנעים אותם לעשות משהו שלא מניח את דעתו של הכלל. על פי שרשור זה נראה כאילו אתה וקטסטרופה אוחזים בדעה הקפיטליסטית לכאורה ואילו כל השאר בדעה ההפוכה. האם ללחוש באזני בעלי הבית ולשכנע אותם כך או אחרת זו הדרך לשינוי המצב התחרותי ממצב בו קשרים חברתיים מומרים לממון אישי? לא לא... זה לא!

יש בהחלט מקום להביא לדיון ביתר שאת כל אותם רעיונות מצויינים שלך ושל קטסטרופה ולערבב

אותם הייטב ערבב עם עוד רעיונות עד שנזקק משהו טוב - אבל לפעם הבאה. כעת כבר אין אפשרות לשנות את הסדר הראשי שגלגלי השיניים החלו כבר מזיזים.

אגב, עם כל הרצינות שבדבר - אני רואה גם בדיון הזה חלק מהמשחק. הוא אולי רציני אבל הוא מעניין וענייני ויש לו חשיבות באשר להפקת לקחים עתידית בעניינים דומים.

באשר לקפיטליזם, אלטרואיזם או סוציאלים: יש דבר חשוב אחד מעבר לכל האיזמים הללו - אבולוציה. התחרות שבסופו של דבר תשיג את הקניה היא תחרות חופשית וכך צריך שתהיה. אין צורך לצמצם אותה לבעלי ממון בלבד (ואז להוציא אחד כמוני למשל מהמשחק לחלוטין). אתה חזק בכסף, ופלוני חזק בלשכנע אחרים להעביר לו את זוזיו. לכל אחד את הטכניקה שלו ומישהו בסוף יצליח להשיג את מבוקשו ברגע האמת. זה משחק וכמשחק צריך לאפשר לו להיות הוגן ופתוח ככל שניתן. אין סיבה להגביל את המשחק לאוחזין בממון. אתה וקטסטרופה לא מצטיינים ביחסי אנוש אשר יספקו לכם זוזייהם של רבים? השתמשו בכספכם אם רצונכם בכל זאת להתחרות בכל אותם שידעו לשמור כספם לשתיה על הבר תוך שימוש הזוזים שקיבלו מבני בריתם חינם אין כסף (אך יש טובות הנאה כאלה ואחרות).

עזוב, אני גאון. תודה לי. תודה לי אמרתי. תודה לי 009 שכמוך. אתה 009, לסעע... ואני אומר את זה לחיוב.

פגוש, כבר בחרת שיפחה ראויה לקניה?
pagosh​(שולט)
pagosh​(שולט) • 4 באפר׳ 2007
אני אקנה את השפחה הכי יפה - אם אצליח לקנות במעט האמצעים שלרשותי.
ואם לא - השרמוטה תמצוץ לי בשרותים כאילו אין מחר - קנויה או שלא.
יהיה ה-ר-ב-ה מאוד זרע ליום שישי. פגוש לא זוכר מתי בפעם האחרונה הוא פיזר מטובו.

אני גם מתאמן למציצה הגדולה בכך שכל השבוע אני אוכל אננס ומשפר את הטעם הפוטנציאלי של זרעי.
Agni​(מתחלף)

שערורייה....

Agni​(מתחלף) • 4 באפר׳ 2007
עוזבים לבד כמה זונות צומי והן פורשות על פני 11 עמודים את משנתן?
לא יקום ולא יהיה.

לפני שמתחילים במסחר יש לסגור חובות קודם.

טו דו דו דו דום.
סימן של גונג.

תגידו....אתם לא מתביישים?

90 ש"ח כרטיס חבר מועדון ואתם עדיין מתווכחים עם מאסטר PHAROH סימן שאלה או קריאה ל"פוס" די לשטויות.........

איך נפלו גיבורים?
הגדילו להם בשקל תשעים.

ברכות :
LAUNDRY MEN.ORGIA.COLOUMBIA
קטסטרופה{Adonai}
לפני 17 שנים • 5 באפר׳ 2007

שאלה חשובה:

קטסטרופה{Adonai} • 5 באפר׳ 2007
נניח שמגיע אדם נטול ממון וכישורי קומבינה, כמו פגוש למשל, רוכש באופטימיות של עני שעדיין אינו השלים עם מצבו והסטטוס החברתי בו הוא מצוי, הוא שופע אופטימיות וחי כאילו הוא חי בכפר באלבניה וחושב שהוא באמת עשיר.
נניח שהוא רוכש זוזים בחמישים ש"ח ואבוי, הוא לא מצליח לקנות אפילו עבד כרסתן עם נזם באף.

עד כאן הכל טוב ויפה. זה קורה.

מה יעשה אותו רש ומרושרש כשיתחוור לו שנותר עם זוזיו ואשכיו בידו?
האם יכיר בזה שזו תרומה לצדקה?
האם יבקש החזר?
האם יכתוב שרשור מחאה על גזל וכיו"ב?

אני מבקש מהנהלת הדנג'ן להבהיר לפגוש מה קורה בסיטואציה כזו אם וכאשר.
אין לי זין לראות שעה אחרי איזה שרשור יבבני.
לא סתם עוד עבד
לפני 17 שנים • 5 באפר׳ 2007
לא סתם עוד עבד • 5 באפר׳ 2007
לפחות דבר אחד טוב יצא מהשרשור הזה: לוונוס ולי היה אתמול בלילה את הסקס הכי טוב שהיה לנו עד היום. אחחח, אין כמו make-up sex.

תבלו.