סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

גיל אריאל ("מאסטר אור") נעצר אתמול ע"י המשטרה

לא סתם עוד עבד
לפני 17 שנים • 5 באפר׳ 2007

גיל אריאל ("מאסטר אור") נעצר אתמול ע"י המשטרה

לא סתם עוד עבד • 5 באפר׳ 2007
פורסם הבוקר ב"ידיעות אחרונות" (ציטוט חלקי):

"המשטרה תבקש הבוקר מבית משפט השלום בתל אביב להאריך את מעצרו של גיל אריאל, איש מחשבים, המכונה בקהילת הסאדו-מאזו הישראלית "מאסטר אור". אור בן ה-48 מאשדוד חשוד בבעילה אסורה של קטינה מתחת לגיל 16 תוך כדי סשן... החשדות נגד "מאסטר אור" מעסיקים כבר תקופה ארוכה את קהילת הבדס"מ הישראלית... אתמול נעצר "מאסטר אור" על ידי משטרת גלילות, בעקבות תלונה של צעירה מהשרון. הצעירה הזאת, שכיום היא כבר לא קטינה, הגישה במשטרה תלונה נגד "מאסטר אור" על התקופה שבה הייתה קטינה, ו"מאסטר אור" על פי טענתה חבט בה וקיים איתה יחסי מין".

ורק הבהרה קטנה, בעקבות טלפון שקיבלתי הבוקר מחבר שהעיר אותי (דווקא ונילי): לא, העו"ד שמייצג אותו זה לא אני. אומנם שמו של עורך הדין שפורסם בעיתון מזכיר את שלי, אבל רק מזכיר icon_smile.gif
כ'ץ​(נשלט)
כ'ץ​(נשלט) • 5 באפר׳ 2007
נהיה סלב הבחור כל יומים כתבה
walking dead
walking dead • 5 באפר׳ 2007
It's about time או בישמעאלית צחה: כול כלב ביג' יומו.
kaly
kaly • 5 באפר׳ 2007
נשאר לקוות שהפעם גלגלי הצדק יסתובבו לכיוון הנכון...
sssssss
sssssss • 5 באפר׳ 2007
יש מצב ללינק או לסריקה של הכתבה?
Tish Adams
Tish Adams • 5 באפר׳ 2007
ממי מבקשים שהוא וקצב יהיו באותו תא? icon_rolleyes.gif
sssssss
sssssss • 5 באפר׳ 2007
Tish Adams כתב/ה:

אני חושב שזאת בקשה שמעבירים לנשיא icon_lol.gif
The Shield​(שולט)

הבה נגילה

The Shield​(שולט) • 5 באפר׳ 2007
Tish Adams כתב/ה:

וגילה קצב תשרת את שניהם.
לא סתם עוד עבד
לא סתם עוד עבד • 5 באפר׳ 2007
משהו לא מסתדר לי עם הידיעה ב-YNET. זו לא הכתבה שהופיעה ב"ידיעות" הבוקר. לדעתי יש טעות ב-YNET, וכתוב שם שהמתלוננת הייתה בת 12 וחצי בזמן המעשים. זה כנראה 15 וחצי. אם זו לא טעות אז זה אומר שני דברים: א. שמדובר על מקרה חדש, לא על אחד משני המקרים שידועים בקהילה כבר שנים. ב. שמדובר על סיפור חמור בהרבה. סקס עם נערה בגילאים 14 עד 16 נחשב ל"בעילה אסורה בהסכמה", בלי קשר עם היא הסכימה או לא (עם חריג שלא רלוונטי כאן). סקס עם ילדה מתחת לגיל 14 נחשב לאונס, כמובן גם בלי קשר ל"הסכמת" הילדה. ב"ידיעות" דובר על חשד לעבירה של בעילה אסורה, ולכן אני מניח שב-YNET יש טעות.