סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אמש בדאנגן...סיכום עולמי

מביט לרגע
לפני 17 שנים • 7 באפר׳ 2007

רציתי

מביט לרגע • 7 באפר׳ 2007
רציתי , נשבע לכם שאפילו מאד רציתי , לספר לכם על המסיבה המעולה אתמול בדאנג'ן , ועל כל האנשים המקסימים שפגשתי .
אבל אז , אי שם בין 4 ל 5 לפנות בוקר , ראיתי את סי המקסימה דומעת כי איזה מניאק פרץ לה לאוטו ולקח לה בין היתר גם חפצים אישיים .
סי יקרה , חיבוק חם ממני , ואם אפשר לעזור במשהו - אני פה.
Ray OfLight

אתמול

Ray OfLight • 7 באפר׳ 2007
אז אחרי הרבה זמן שלא הייתי באתי מצויידת בשמלת מחוך צמודה (שנקשרה באדיבותה של מתאהבת) ירכונים ומומיה חתולית מוזהבת
היה כייף!!!
אפילו מאוד כייף!!!
לראות הרבה אנשים שלא ראיתי הרבה זמן (ואחד שגם המון המון המון זמן)
לראות אנשים חדשים
לקנות את אמפרי (אני דורשת תמורה לכספי התחשב בזה שאתמול זה לא יצא icon_biggrin.gif )
להמכר לידיו של קטסטרופה שהעמיד אותי בעונש חצי מהמסיבה (לטענתו 3 דקות - ניחא)
לרקוד עם On abike וחתולה (ולידיעתך לא נשאר סימן מהנשיכה...ואתה עוד טוען לניבים)
למשש (בעיקר את חתולה ודארלינג) להתמשמש ע"י כאלו ואחרים

ואני רוצה לומר המון המון תודה לאננס ולנסיכה שלו (היה נעים להכיר) הרבה בזכותך

תודה לפמילייה היה כייף

קרן אור

*בסוף אני עוד עלולה למצוא את עצמי משתמשת במכירות האלו להשיג את ה36 אלף המיוחלים ואני ,אני בכלל נגד סחר בנשים icon_redface.gif )
ניקי666 niki

Re: פשוט לא מבין את זה.

ניקי666 niki • 7 באפר׳ 2007
קטסטרופה כתב/ה:
רכשתי 90 אחוז ממה שעמד למכירה ואני היחיד,
היחיד שיצא מהמסיבה המדהימה הזו לבד.

איך זה יכול להיות?

הסנדלר הולך יחף .

מסיבה נהדרת ,היה מפוצץ באנשים מדהימים ,תודה למארגנים .
walking dead
walking dead • 7 באפר׳ 2007
היה מהנה ביותר, אהבתי את ההופעה של BIzzare Intercourse - מדהימים לגמרי, הופעה בליגה אחרת לחלוטין.

גם המוסיקה הייתה אפלולית ומאוד תרומה לאווירה הגם-ככה מחרמנת שהייתה שם...

דומי היפהפיה עם ההינומה, אליזבת המקסימה שקיבלה חיבוק ענקי כמובטח, פלאשי ושושו שוברות הלבבות, ערן 1 ויוספוס (סחטיין על ההשקעה בתחפושת), אושה שהפגיזה בשמלה ותחרה ונראתה כנסיכה ואוש המתוק שלה, תהום המהממת, סי היפה ועוד ועודדד מיליון אנשים (רק עכשיו התעוררתי משינה לא רציפה ומאוד מופרעת, עמכם הסליחה והמחילה)...

תודה ל- Fמילייה ולטיצ'ר ופט על מסיבת פסח שלא תישכח במהירה, ואני גאה בכל המשתתפים במכירה הפומבית - נמכרים וקונים כאחד - בזכות רוח ההתנדבות והספורטיביות שלכם נתרם לדעתי סכום יפה מאוד למטרות צדקה - כל הכבוד!

חג שמח לכולם.
master281
master281 • 7 באפר׳ 2007
במילה אחת <אולי מעט יותר>

היה פיצוץ

מי שלא היה פשוט הפסיד
לא סתם עוד עבד
לא סתם עוד עבד • 7 באפר׳ 2007
אני מסיר את הכובעון בפני אמילי, F, טיצ'ר ופט על ארגון מסיבה מושלמת, שהיו בה כל המרכיבים הנכונים. מסיבת ה-Fמיליה הראשונה שלי, ולבטח לא האחרונה.

מלא אנשים, המון בחורות יפות, חבר'ה שלא מגיעים לדאנג'ן בערבים רגילים ושפגשתי לראשונה, בוגרי מחזור א' של הקהילה שלא ראיתי הרבה זמן, שושו בת זוגתי לעת מצוא - שבגלל שהלחצתי אותה לעמוד בלו"ז היא לא הספיקה להתלבש לפני המסיבה... מת עלייך, יקירתי {}
Lost Song - בניגוד לדימוי המחוספס שיצא לי, אני בעצם בחור רגיש וביישן, ולכן לא אזרתי אומץ לגשת אלייך אתמול ולומר לך שאני חושב שאת יפה ומרשימה icon_redface.gif
והבחורה שנכנסה למועדון כרוח סערה ב-4 לפנות בוקר, כשעיניה מוסתרות במסיכה, ומיד עלתה למעלה והתחילה "לשחק" - וואו!

די.ג'יי. שלומי קאופמן is back in the house , ואני מקווה שזו התחלה של שיתוף פעולה מחודש. המוסיקה לאורך כל הערב הייתה מעולה. תודה!

לגבי המכירה הפומבית: הקפיטליזם ניצח (ובצדק), ולכן גם קטסטרופה ניצח בגדול, וקנה כמעט את כל מי ומה שהוצע למכירה. אחרי הכל, חשוב לזכור שכל ההכנסות מהמכירה הולכים כתרומה למעון לנשים מוכות, וקטסטרופה לבדו תרם למטרה הזאת אתמול מאות רבות של שקלים. כבוד!

אגב, קטסטרופה, אני לא יודע למה בסוף הלכת אתמול לבד הביתה. הרי בסוף הערב ראיתי אותך לצידה של עלמת חן יפה וענוגה, שהצליחה למשוך את תשומת לבך. מה, זה לא הסתדר בסוף?...

אין ולא יהיה מועדון כמו הדאנג'ן. שנדע עוד לילות רבים כמו אתמול. חג שמח לכולם.
Tulsa​(אחרת)

וואו וואו וואו

Tulsa​(אחרת) • 7 באפר׳ 2007
רק רציתי לומר תודה,תודה, תודה לכל הפרסונאל אל המסיבה המדהימה אמש.
כל הכבוד! אתם גדולים מהחיים.
ותודה נוספת ל Bizzare Intercourse. הפעם היה לי את כבוד להודות לך אישי אל מופע ברמה בין לאומית. Fetish הוא הכוכב הנולד החדש של הBDSM. icon_razz.gif icon_lol.gif
Tainted​(לא בעסק)
Tainted​(לא בעסק) • 7 באפר׳ 2007
איזה ערב!!!!!!

יא אללה, כמה כיף ללבוש שוב הינומה!!
תודה לפט המדהימה שעזרה לי עם ההינומה,
תודה לאמילי על הפינוקים, השמפניה והעוגה,
תודה לחברים היפים והיקרים שלי שבאו לחגוג איתנו ועשו שמח כל הערב,
תודה לקטסטרופה שתרם ממון רב למעון לנשים מוכות על ידי קניית כל מי שעמדה או עמד למכירה icon_lol.gif
תודה לכולם על הברכות, החבוקים, הנשיקות והאהבה שהרעפתם עלינו,
זה היה מרגש!!
תודה גם לכל מי שלא הצליח להגיע ושלח ברכות פרטיות!
תודה לקריסטין ששלטה ביד רמה על הכניסה!
תודה לחברים שבאו מהצפון הרחוק!

לכל המתלוננות שלא קנו את פרודו... פעם הבאה תחסכו ותקנו!
עד השנה הבאה.... חיסכו זוזים!

היה ערב כיפי עם חברים, היה ערב של אהבה ושמחה!

עד הפעם הבאה,
אני הולכת לחזור למיטה לאגור כוחות...
אני מקווה שלא שכחתי להודות לאף אחד, ואם כן, קבלו תודה בשלט רחוק icon_cool.gif

היה ערב מעולה,
דומי
אמילי קייג'​(אחרת)
אמילי קייג'​(אחרת) • 7 באפר׳ 2007
וואו!
זו מילה אפשרית אחת למה שהלך אתמול בדאנג'ן.
אפשר גם להגיד מדהים ומטורף ומושחט ואוהב ויש עוד כל כך הרבה מילים אבל באמת באמת אין מילה אחת מסויימת את מה שהלך שם אתמול.

ערב פסיכי לחלוטין, רב התרחשויות!
הופעה מדהימה של Bizarre Intercourse(ספרו לי איך היה אל תהיו כאלה - אני רוצה הופעה פרטית חוזרת!).
המכירה הפומבית שהכניסה הרבה כסף שילך למטרה טובה - פירוט מדוייק מובטח מחר, יש עוד כמה אנשים שלא השלימו את התשלום אז אין לי מספרים מדוייקים עדיין.
המוסיקה, אחחח המוסיקה של 2 המאסטר DJs שלנו - שלומי קאופמן ואלון פנר! התגעגעתי!!!!
אם היה אפשר הייתי רוצה את הכל שוב מההתחלה!

תודה לכל האנשים המקסימים שמכרו את עצמם ושיתפו פעולה עם המכירה!

ועכשיו לדבר הבא....
יום העצמאות!

מי יודע מה החביאו אז בסליקים? icon_eek.gif
flashback{ג"ו}
flashback{ג"ו} • 7 באפר׳ 2007
באמת מה? icon_rolleyes.gif