אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הצהרה פומבית.

electro-z
לפני 17 שנים • 4 באפר׳ 2007
electro-z • 4 באפר׳ 2007
אמוץ כתב/ה:
בהתחלה המרתי שאני מיתחלף אך עכשיו אני כבר נעול על זה.

מה שבטוח - אולי.
kaly
לפני 17 שנים • 5 באפר׳ 2007
kaly • 5 באפר׳ 2007
נולי כתב/ה:
אישה שמסכימה שיזינו אותה בתנוחה המסיונרית היא כנועה?
חשבתי שהיא סתם אוהבת להנות ולתת לגבר להזיע שם למעלה.

נולי-לא דובר על תנוחה מסיונרית,דובר על זה שהוא קשר אותה,התעלל לה בפטמות,קילל אותה,השפיל אותה וכנראה שזיין אותה בדוגי סטייל אנאלי חזק.

בגלל זה-הוא מתחלף.

מה,לא הבנת את זה? ... icon_rolleyes.gif

icon_cool.gif

בנימה יותר רצינית- ליאב..... מה אתה צריך הגדרות? פשוט תהנה.
אני עדיין לא חושבת שאתה מבין את עצמך,ואולי במקום לפתוח פוסטים מלאי הצהרות תנסה לפתוח בלוג icon_idea.gif
אושה{אוש}
אושה{אוש} • 5 באפר׳ 2007
כןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן
אמוץ! זה רעיון נפלא!
תפתח בלוג
בבקשהההההההההההה!
מייקל ג'קסון​(לא בעסק)
kaly כתב/ה:
נולי כתב/ה:
אישה שמסכימה שיזינו אותה בתנוחה המסיונרית היא כנועה?
חשבתי שהיא סתם אוהבת להנות ולתת לגבר להזיע שם למעלה.

נולי-לא דובר על תנוחה מסיונרית,דובר על זה שהוא קשר אותה,התעלל לה בפטמות,קילל אותה,השפיל אותה וכנראה שזיין אותה בדוגי סטייל אנאלי חזק.

בגלל זה-הוא מתחלף.

מה,לא הבנת את זה? ... icon_rolleyes.gif

icon_cool.gif

בנימה יותר רצינית- ליאב..... מה אתה צריך הגדרות? פשוט תהנה.
אני עדיין לא חושבת שאתה מבין את עצמך,ואולי במקום לפתוח פוסטים מלאי הצהרות תנסה לפתוח בלוג icon_idea.gif

את אומרת שאני לא מבין את עצמי ואני יפתיע אותך ואומר שכן.

ליפני מעט זמן הייתי ב-NOLIMIT ,עיניין אותי מה זה לחוות סשן עם מלכה מקצועית לכן נגשתי למלכה יסמין והיא הסכימה.

הודות לה הסשן כיוון אותי מאוד,הבנתי שסאדו שמלובה בכאב בכלל לא מושך אותי.שהיא סשנה אותי כמעט נפלתי ,והיה לי קשה להחזיק את עצמי,לא נהנתי בכלל.לאחר הסשן הבנתי שאני נהנ רק מהשפלות בעצם סקס וונילי עם מעט מאפייני סאדו.

אני יודע היום שלא הייתי מחזיק מעמד איתך בסשן קאלי שעד ליפני חודש הייתי מת שתסשני אותי,אין סיכווי כי קראתי את הפרופיל וראיתי שאת מדגישה כמה את אוהבת להכאיב.בעבר חשבתי בדמיון שאני יהנה היום גם אם המלכה הכי כוסית פה הייתה רוצה לסשן אותי לא הייתי רוצה.שאני נזכר בהצלפות עוברת בי צמרמורת.זה כאב לי בטרוף ולא נהנתי לשנייה .
לא נהנתי מהקשירה של הבייצים והזין.

גיבשתי את עמדתי הכל מבוסס בעיקר על מין אנאלי ,לא מכאיב אלא אחרי חימום איטי שהשריר שלי ושל המיתחלפת שלי משוחרר ,אפילו אם זה לוקח 20 דקות ואז אני והמיתחלפת שלי מתחלפים בתורות בתפקיד הכלבה.קשירות אני אוהב כי זה נותן תחושה של חוסר אונים ועיבוד שליטה.השפלות קללות יריקות .
לגבי בלוג זה בעייה ,עמדותי הן לא מתקבלות פה בהתלהבות אף על פי שאני אומר אמת אך כנראה שאנשים לא אוהבים לשמוע את האמת.הכעס שלי לתרבות המרמה שנפוצה בארצנו ומאוד שנואה עלי.תפיסת עולמי שרק נשים בעלות מראה עליון שוות יחס .אני מאמין בגישה שאני תפקידי להגן על האשה ותפקידה לטרף את דעתי ביופייה.זו תפיסת עולמי קודם יופי אחר כך הדברים האחרים.

לדוגמא תיראי בתמונות שאני שם איזה נשים אני אוהב:

http://www.pinuky.com/girls/private/index.php?id=18&photo=0&numg=6

http://www.firegirls.co.il/bhMeri.html

המתחלפת שלי לא ברמות כאלה.אך אני יודע שמתישהו אני אזיין נשים כאלה.
מייקל ג'קסון​(לא בעסק)

מסר ההודעה

באתי בעצם נגד הרעיון של נשלטים קבועים.
המסר שאני מנסה להעביר זה בעצם שאנשים יצטרפו למיתחלפים ויבינו טוב יותר את האיזון בין שני העולמות.
זה שסיפרתי על עצמי ואם אתם מאמינים או לו זה לא מה שבאתי להעביר.אני יוצא נגד הקילורים ונגד המצב שהמלכות מתחלות לחשוב שהן מלכות כל הזמן וזה עולה לי על העצבים,ואני אלחם בתופעה כיום אני לבד אך אולי אני אוכל להשפיע במשך הזמן.כמובן שאם הייתי מדבר פנים אל פנים זה היה הרבה יותר אפקטיבי כי בדיבור אני מתבטא הרבה יותר טוב מכתב.עוד לא הפכו את הפורום למקום מפגש קבוע ששם הייתי יכול לנעום ולמשוך אחרי עוד.אני חושב שצריך לעשות שינוויים רבים.כך אני מאמין.כפי שאמרתי גבר שלא מזיין הוא מתנוון לא יעזור.גבר צריך לזיין בשביל האגו גם וזה מה שנותן לו את הבטחון העצמי שלו.אני לא מדבר על המוסקסואל נשלט כי יש לו נפש נשית ואין בעייה שהוא יהיה פסיבי כי הוא מרגיש כמו אשה.
SadTruth
לפני 17 שנים • 7 באפר׳ 2007

בסופו של דבר אכזבת

SadTruth • 7 באפר׳ 2007
קראתי את כל שרשרת התגובות...
ובהתחלה - כל מילה שלך ממש נגעה בי. אני מתחלפת בעצמי והמון מהדברים שלך דיברו אלי.
אני גם חושבת שגבר לא יכול להיות רק נשלט - מטבעו.

אבל - ברגע שהבהרת שהגישה שלך לנשים היא רק היופי - אכזבת. הפכת להיות שטחי - וחבל.
יופי הוא חשוב! אני לא אומרת שלא... אבל רק? נו באמת....

אם הצורה של הנשים שלתמונותיהן הפנית היא שמעניינת אותך כל כך - שים קצת כסף ותקבל את מה שאתה רוצה. אני בטוחה שתמורת הסכום הנכון תוכל להשפיל גם אותן.

חבל.
Hell Fire​(מתחלף){שיר כאב}
לפני 17 שנים • 9 באפר׳ 2007

איזה דרמה מרגשת

צריך להרגיש את הוואגינה מידי פעם ורצוי שזה יהיה חף מכל סטייה כי רק אז תוכל להרגיש מה באמת חסר לך שזה בעצם מלכה שיודעת מלאכתה icon_smile.gif)))))
וחוץ מזה פעם למטה ופעם למטה ולא לא נלחמים על זה עושים את זה ואין כמו ישבניים מאדימים לגרות את החיך icon_smile.gif
מייקל ג'קסון​(לא בעסק)
לפני 17 שנים • 9 באפר׳ 2007
אני אגיד לך משהו היות וכול כך קשה להכיר מישהי היום ועוד מתחלפת,אני דיי מיואש היום

למרות שיש לי מישהי אך זה לא הכי מיסתדר.אין מחוייבות ,כן יש סקס.

אני התאיישתי מהקטע שהמון השקעתי ולא יצא אלא ידידות או משהו בסיגנון,ברוב ההתחלות מעט היה מיסתיים בקשר רציני.
אני לא מדבר מיתוך רחמים ואני לא מחפש אשמים.
אני מבין שמערכת יחסים במתכונת הנורמלית לא מתאימה לי ומהווה מטרד עבורי.

אני הפכתי לסוטה ביופי במשך הזמן.תמיד אהבתי יפות אך לא בקיצוניות כמו היום.
יפות כמו שאני מחפש בדרך המקובלת ככול הנראה לא יהיה לי,לכן אני בוחר בדרך קיצונית.

ככול שניפגעתי יותר מינשים כך פיתחתי אהבה ליופי תקרא לזה שיטחיות ועוד לא יודע מה.
יש פה גם קטע ריגשי כי הרצון לחוות השפלה מימשהי לפי מידת יופייה בעיקר.ככול שהיא יפה אני רוצה ליפול על הריצפה וליזחול ושהיא תוכל לעשות כירצונה.

זו האמת ,יופי מטרף את דעתי היום,אני לא מסוגל לעמוד ביפני זה .מישהי יפה מאוד אם היא תיתן לי אין ספק שהיא תוכל לישלוט בי בסקס ללא בעייה.המיתחלפת שלי יפה ברמה נורמלית לא משהו מטורף,יש לי חשק להשפיל את עצמי אך פחות מהנשים ההן.יותר קל לי לשלוט דווקא במישהי פחות יפה כי מישהי יפה מאוד יותר גורמת לי להיתחבר לצד הנשלט.ככול שהרמת יופי נמוכה בין היתר עם גילה פחות צעיר אז אני יותר מרוכז ופחות מהופנט.