בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הכרות

BimboSissy​(נשלט)
לפני 17 שנים • 3 באפר׳ 2007

הכרות

BimboSissy​(נשלט) • 3 באפר׳ 2007
הכל התחיל בשיחה לא ממש תמימה, שהתפתחה לה לשרשרת שיחות מהנות.
חלקן מהנות וחלקן מהנות מאוד...

אנו גרים די רחוק, כך שכאשר יום אחד צצה לה הזמנה לביקור לשם הכרות הבחירה הטבעית הייתה נסיעה ברכבת.
סיכמנו כי היא תגיע לאסוף אותי מתחנת הרכבת אי שם בשעות אחר הצהריים.

בשיחות הרבות שהיו לנו למדתי כי היא נחשפה לעולם זה לפני זמן לא רב, לא שאני חושב שאני מאוד מנוסה, אבל חשבתי לעצמי כי זו יכולה להיות הכרות בהחלט מעניינת.

בדרך חשבתי לעצמי כי הסכמתי להגיע מאוד מהר, לא שוחחנו על סשן באותו יום, או על משהו מיוחד.
הרכבת האחרונה חזרה הייתה אמורה לצאת שעות בודדות לאחר הגעתי.
לא היה לי מושג אם היא תיכננה כי אשאר ללון, על כל מקרה לקחתי איתי מברשת שיניים.

הגעתי למחוז חפצי בשעה היעודה, התרגשתי מעט. אפילו שלא הלכתי לעבר סשן, עדיין מרגש לפגוש לראשונה לאחר שמשוחחים רבות דרך האינטרנט.

היה קל לזהות אותה, היא חיכתה לי לבושה בחצאית קצרה גרביונים ,מגפיים וחיוך גדול.
נכנסנו לרכב ונסענו לביתה, במהלך הנסיעה לא יכולתי לחדול מלגנוב מבטים ברגלייה, כבר אמרתי שהן נהדרות ?
מאוד רציתי לשלוח יד, אך בכל זאת, הכרנו בעצם לפני חמש דקות.

ישבנו בביתה בנוחות, ושוחחנו, בדומה לשיחות שלנו באינטרנט, רק שהפעם היה הרבה יותר נינוח. הזמן חלף לו ותהיתי שוב אם ההזמנה לבקר כללה בעצם גם אירוח עד יום המחרת.
מאחר והזמן נקף, הגיע הזמן לשאול. שמחתי לשמוע כי היה לה ברור שבאתי ללון.

ישבנו על הספה, מזמן הסרנו נעליים, משכתי אליי את אחת מרגלייה והחלתי ללטף ולעסות בעודנו מדברים. השיחה גלשה מדי פעם גם לנושאים חביבים, ומצא חן בעיניי לעסות את רגלייה בזמן שאנו משוחחים על שליטה ומחליפים חוויות.

יצא לי להיתקל במושג שליטה מלמטה מספר פעמים , וכאשר אני חושב על כך, ייתכן שרוב או כל החוויות שלי היו בעצם שליטה מלמטה. לא שאני מתלונן על החוויות שחוויתי, אך לא על זה אני חולם.
החלטתי כי אני לא אבקש סשן, או אדריך מה אני רוצה.

אם היא תחליט כי היא רוצה סשן, לא יהיה קשה לשכנע אותי להצטרף.

בכל מקרה, בחזרה לליטופים ועיסויי הרגל. האוירה התחממה בזמן שבילינו על הספה. לי לפחות ללא ספק היה חם יותר מאשר לפני שמשכתי אליי את רגלה.
היא קמה לטפל במשהו במחשב, במקום להתיישב על הכיסה, היא רכנה לפנים, טוב אני בן אדם.
קמתי מהספה וניגשתי אליה, ליטפתי את אחוריי פנים הירך.

היא סובבה את ראשה כלפיי ושאלה מי אמור לשחק במי עם חיוך שובב על הפנים. וניגשה למקלחת.

השעה הייתה כבר קצת מאוחרת וחשבתי לעצמי כי כנראה לאחר שתצא מהמקלחת נלך לישון.
חזרתי לספה וצפיתי בטלויזיה, לא הרגשתי כיצד הזמן חולף, כאשר לפתע ראיתי אותה עומדת לפני לבושה בבגדים מעוררים.

"יש שתי אפשרויות כיצד להמשיך את הערב", אמרה במפתיע, "אנחנו יכולים לעשות סשן ידידותי, או יותר קשה. מה אתה מעדיף ?"

אני חושב שסשנים בדיוק כמו סקס מאוד משתפרים עם ההכרות, וסשן פרוע דורש הכרות כדי באמת להנות ממנו. "אני מעדיף שננסה את הידידותי" עניתי.
"גש לחדר השינה ותמתין לי שם ערום." אמרה.
יש משהו מאוד חזק בלהיות ערום מול אישה חזקה ולבושה.

היא נכנסה לחדר וקשרה את ידי מאחורי גבי והורידה אותי על ברכיי.
הייתי בטוח כי בעוד רגע היא תעמוד לפני ואוכל להביט עליה בעודי כפות וישוב על ברכיי.

אך לא, היא הרימה משהו מעור ורק כאשר היא הרכיבה אותו על עיני הבנתי כי זהו כיסוי עיניים.
לא היה זה כיסוי פשוט, אלא רצועת עור עם אבזם וריפוד לעיניים כך שבאמת לא ניתן לראות שום דבר. החלטתי לבחון את הקשר שהיה מונח על ידיי, וגיליתי כי הקשר מוצלח, אני לא יכול להשתחרר.

חשבתי לעצמי, היא אמורה להיות די חדשה, לא ציפיתי למצא אותה בטוחה בתנועותיה כפי שהייתה. זו בהחלט הייתה הפתעה נעימה.

היא החלה מעצבת את גופי בתנוחות כאלו ואחרות, ואני כמו חומר בידייה, נע איך שהיא מניעה אותי.
השוט ליטף את גופי, לעיתים אף בהצלפות עדינות.
כמה שרציתי לחוש את השוט שלה מעט יותר, לא הרבה, רק מעט, אך זה היה הסשן שלה, סשן הכרות.

היא הושיבה אותי כאשר הראש שלי נשען על המיטה ולפתע "לקק" וישבנה היה על פניי.
במצב רגיל, אני בדרך כלל מסרב לרדת, ומוצא את עצמי יורד בכל זאת...
כל כך רציתי לסרב. כל כך רציתי לסרב ושהיא תכריח אותי.
אך לא שוחחנו לפני כן על כך, ואי אפשר להתחיל להסביר באמצע סשן, לא שהיו לי תלונות...

הושבתי על ברכיי מול המיטה כאשר כיסויי העיניים הוסר.
היא הדפה אותי לאחור עם רגלה כך שישבתי כאשר רגליי מקופלות תחתיי וידיי קשורות מאחורי גבי.
למי שלא מכיר את התנוחה, יש בה הרבה חוסר אונים. מאוד קשה לקום או בכלל לזוז מתנוחה שכזו.

באחת השיחות הקודמות שלנו היא סיפרה לי כי היא מאוד נהנת לשחק בזיקפה בעזרת כפות רגלייה. ובצורה כזו להביא את הגבר לפורקן.

וכך היא החלה מגשימה. התחושה בהחלט מדהימה. אני חושב שהיא דיברה אליי כמה פעמים בזמן שכך שיחקה בי. אני לא זוכר דבר מכל שאמרה. הייתי עסוק בלרחף.
ראיתי את רגלייה משחקות בי, כבר אמרתי שיש לה רגליים נהדרות ? icon_smile.gif

נקרעתי בין הרצון למצא את כפות הרגליים הללו נתחבות לפה שלי, לבין כך שהיא תמשיך לבין פשוט לגמור. כל כך רציתי לגמור.
"אני מת לגמור" אמרתי, והיא קורנת מאושר רצתה לקחת אותי לשם.
"לא" אמרתי. "אני מת לגמור אבל רוצה להמשיך" עד כמה שלא רציתי לשלוט מלמטה, לא יכולתי להאפק בעצם מלבקש ממנה להשתעשע במניעת גמירה.

היא החליטה כי הגיעה העת שאגמור, זו חוויה מדהימה לגמור כאשר כפותים ואין שום יכולת לשלוט בשום פרט בגמירה.
ידיי שוחררו, נשכבתי על הריצפה, מתחתי את רגליי, ופשוט שכבתי שם מותש, וחסר יכולת או רצון לזוז.
היא מסרה לי מגבת, חייכה חיוך גדול והשאירה אותי להתאושש.

לאחר מספר דקות יכולתי לקום והצטרפתי אליה לאחר שהתקלחתי.
הכנו ביחד ארוחת ערב וישבנו לאכול ולשוחח.
שוב כמוקדם, היה ערב מאוד נעים. השעות חלפו והגיעה העת לישון.
במיטה ידיי מצאו את גופה.

"רוצה שאעשה עבורך משהו?" קצת שמחתי על החדר המואר קלושות כדי להסתיר את הסומק הרב שהציף את פניי וביקשתי ממנה "תזייני אותי".

שוחחנו לפני כן על אלו צעצועים יש לה, כך שהייתי מופתע כאשר היא שלפה לפתע סראטפ.
אישה מלאה בהפתעות.

רואים שהיא השקיעה מחשבה כאשר רכשה אותו.
אני לא יודע למה, אבל אני מקבל רושם מנשים שרוצות לחדור לגברים כי מדובר במעין אקט של נקמה.
נדמה שכולן רוצות להכניס את הכי גדול שהן יכולות למצא ולראות אותו מתפתל מכאבים תחתן.

היא הציגה לפניי סטראפ מעט ארוך יותר מדילדו ממוצע, אך גם דק יותר. היא קנתה אותו כדי שיתאים להיכנס לגבר.
הנה לפניי אישה שרוצה את העוצמה שיש לגברים על הנשים ויודעת שהעוצמה לא נובעת מהכאב.
אלא מהמקום שנמצאים בו.
קשה לדמיין מצב יותר מתמסר מעמידה על ארבע כאשר נחדרים.
אני מאמין כי זה נכון לגברים בדיוק כפי שזה נכון לנשים.

"תסתובב" היא התישבה בין רגליי והחלה מורחת את גופי במשחה חלקלקה.
האצבע לא איחרה לבוא, "בבקשה תקשרי אותי" הצלחתי לומר. היא קשרה את ידיי מעל לראשי וחזרה לעיסוקה. אצבע ועוד אחת.
באחת השיחות שלנו היא ביררה אם הנושא חדש לי. ומאוד שמחה לגלות כי כבר יצא לי להתנסות.

לפתע כלום.
...
...

ואז שתי ידיים על מותני, מושכות את גופי לאחור. נשענתי על ידיי והרמתי את גופי.
יד אחת עזבה את גופי לרגע, כאשר היא החלה זוחלת לתוכי.

ל א ט
ל א ט

שוב היו שתי ידיים על מותניי והיא החלה מניעה את גופי קדימה ולאחור כאילו מניעה אותי כמו בוכנה על הסטראפ שלה.
היא הצמידה את גופה לגופי, חדרה לתוכי כמה שהסטראפ נתן לה ונשכבה עם גופה עליי.
יכולתי לחוש את החזה שלה על הגב שלי. את הפטמות דוקרות לי את הגב.
ובדיוק כפי שגבר עושה לאישה, היא שלחה את ידייה והחלה מלטפת את גופי.
את החזה, אוננה בי קצת, שיחקה בי.
ואני, עם הידיים קשורות, לא ממש יכול לזוז, עומד להתפוצץ.
אך היא לא נותנת לי לגמור.

חזרה לעמוד על ברכייה מאחוריי והחלה מזיינת אותי במרץ.
כמה שרציתי לגמור.
אולי אם לא הייתי גומר לפני כן באותו הערב כבר מזמן הייתי גומר.
אך הפעם לא יכולתי בלי העזרה של ידה.

כאשר התחלנו את הערב היינו סמוכים מדי לראש המיטה, וכעת מצאתי את ראשי נחבט לעיתים.
שמחתי שידיי היו קשורות לפנים ולא מאחור כפי שמאוד רציתי, הבטתי הצידה ו...

לחלוטין שכחתי את המראה הענקית שיש לה בחדר. יכולתי לראות אותה גוהרת מעליי.
אני על ארבע עם הישבן באוויר והזיקפה שלי מופיעה לחילופין לפי הקצב שבו הסטראפ מופיע ונעלם.

ידה נחתה על ישבני, חשבתי לעצמי שכרגע חבל שאנו עושים סשן ידידותי...

ל ב ס ו ף, נתנה לי לגמור.
    התגובה האהובה בשרשור
BimboSissy​(נשלט)
לפני 17 שנים • 8 באפר׳ 2007

ו...

BimboSissy​(נשלט) • 8 באפר׳ 2007
תודה בבילון.

שמחתי לגלות את כמות הצפיות. באיזה מקום המספר מרמז על פופולריות, אני מניח.

אודה על תגובות.
Queencie​(שולטת)
לפני 17 שנים • 8 באפר׳ 2007
Queencie​(שולטת) • 8 באפר׳ 2007
הכתיבה כתיבה טובה וקולחת, אבל היה חסר לי משהו.
בקריאה חוזרת הבנתי מה חסר לי בתאור - רגשות ותחושות.
את מתאר תיאור די לאקוני את הפעילות, שאני משערת שחדרה אליך יותר מאשר פיזית...
אבל זה לא בא לידי ביטוי בכתיבה, ולכן מה שנשאר הוא תעוד כמעט עיתונאי של התרחיש, שלדעתי היה בו יותר מאשר פעילות מכנית של מה שנעשה לך בסשן....
חסרה לי תחושת החיבור הבין אישי. האינטימי....

לא נורא, בפעם הבאה icon_wink.gif