שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

פיקציה של משאלה סאבית

MASTER BELT​(שולט)
לפני 20 שנים • 9 בדצמ׳ 2003

פיקציה של משאלה סאבית

MASTER BELT​(שולט) • 9 בדצמ׳ 2003
יותר ויותר והזרם מתגבר של סאביות וירטואליות
אני פונה לחכמי העדה של עולם הBDSM ..........למה? icon_twisted.gif
היצור
היצור • 9 בדצמ׳ 2003
כי זה הרבה יותר קל להתמודד עם זה מעל דפי הוירטואל, מאשר במציאות.
לא כולם מספיק פתוחים, או מעיזים, או שמסגרות החיים שלהם לא מאפשרות.

זו דעתי.
loren
loren • 9 בדצמ׳ 2003
נדרש המון אומץ לצאת מאחורי המסך וולכת ללא נודע. גם אם אתה מדבר, קורא ומשוחח על הנושא עוד קודם, הרי תמיד הפעם הראשונה במציאות זה ללכת ללא נודע. וזה בהחלט לא קל.
תוסיף לזה את הפסיכים שמסתובבים וקבלת פחד שעלול לשתק.
היצור
היצור • 9 בדצמ׳ 2003
בגדול אתה צודק, אני מסכים.
אבל-שימוש נכון ותקשורתי בפרופילים זה כבר נושא ארוך ומפורט בפני עצמו.....
תאיר​(נשלטת)
תאיר​(נשלטת) • 9 בדצמ׳ 2003
אני חושבת שבאתר הזה, יותר מבאתרים אחרים, יש הרבה אנשים שהם צעירים או חדשים לתחום.
בשלב הזה זה מאוד טבעי ולגיטימי להיות אמביוולנטים, לרצות אבל לחשוש.

מעבר לזה - זה שמישהי אמרה לכם לא, לא אומר שהיא רק וירטואלית - אולי לאחרים היא אומרת כן?

זה שמישהי אומרת לא היום, לא אומר שמחר היא לא תרצה (אבל זה גם לא סיבה לנדנד אם אמרו לכם לא ברור).

יצא לי לאחרונה לדבר שיחה ארוכה עם דום. הוא רצה להפגש עם סאביות אבל ציפה ודרש שהפגישה הראשונה תהיה במטרה לעשות סשן (בלי התחייבות לסשן, אבל מתוך כוונה שזה יהיה הכיוון).
באופן אישי, אף על פי שכבר קרה שעשיתי סשן קל בפגישה ראשונה, לא הייתי מוכנה להפגש עם מישהו, שאינו מוכן "לבזבז את הזמן" ולפגוש אותי קודם למטרת היכרות.
אני חושבת שהרבה דומים מגלים חוסר סבלנות ועודף "ענייניות" בגישה שלהם לסאביות. חוסר הסבלנות הזה יכול להרתיע כל סאבית, אבל במיוחד את חסרות הנסיון.
המלך אריה הראשון
לפני 20 שנים • 10 בדצמ׳ 2003
המלך אריה הראשון • 10 בדצמ׳ 2003
אני מסכים לחלוטין עם כל מה שתאיר כתבה אבל ברצוני להוסיף עוד שתי סיבות שרווחות במיוחד בצאטים של אי או אל ותפוז.

הראשונה חלק מהשמות הנשיים הם בכלל גברים שמחפשים מלכה ובגלל הקושי הגדול במציאת מלכה ראויה הם בלית ברירה מסתפקים בלאונן בצאט. ברור שגבר שמתחפש לאשה לא יסכים לעבור מהוירטואליות למציאות.

הסיבה השניה היא שחלק די גדול מהנשים שנכנסות לצאטים האלו יש להן בעל/חבר (מחק את המיותר) והן נכנסות משעמום "להסתלבט" בצאט או שמחפשות גם כן מישהו שיעזור להן לאונן, זה הרבה יותר זול מאשר להשכיר או לקנות סרט כחול וכנראה שגם גורם להן לריגוש גדול יותר.

מי שרוצה לסנן את הגברים שמתחפשים לנשים או את אלו שלא באמת מעונינות בשולט עליהן פשוט צריך להימנע מלעשות סייבר בצאט לפחות לא בשיחות הראשונות.
אריאנה​(שולטת)
לפני 20 שנים • 11 בדצמ׳ 2003

צירוף מקרים

אריאנה​(שולטת) • 11 בדצמ׳ 2003
לטעמי כל העניין גובל בצירוף מקרים של סאביות שאולי פנית אליהן מיוזמתך וכך הן מעדיפות לתקשר איתך, מפני שמשהו בפרופיל שלך או בדברים שכתבת להן באופן אישי גרם להן להבין
באינטואיציה הבריאה שלהן שזה לא זה ואין טעם להגיע לשלב של חשיפה.
גם להן יש את מערכת הסינון שלהן והבחירה בהחלט לגיטימית.
כמובן שכל זה מתווסף לפחדים/חששות/מחוייבויות אחרות - כפי שציינו כבר לפניי.

צריך סבלנות.