בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

דיי חאלס כל האתר הזה הוא של משוייכות.אין סצנת היכרות בכלל

זאלופון​(שולט)
לפני 17 שנים • 9 באפר׳ 2007

Re: סבבה הבנתי....

זאלופון​(שולט) • 9 באפר׳ 2007
ג'וליאני כתב/ה:
התובנה הכי טובה היא שאין קהילה בארץ הכל פוזה.עדיף לחזור לחיים הוואנילים .אם על כל נקבה יש 50 גברים מיואשים אין טעם לבזבז את הזמן ......
לדעתי הבעיה היא בראשי הקהילה שלא מספיק יצירתיים בכדי לקדם את סצנת ההיכריות..במחשבה שנייה זה האינטרס שלהם כי ברגע שתיהיה סצנת היכריות אנשים לא היתענינו באתר שלהם כי הם כבר מצאו את מה שהם מחפשים.......כי הם רוצים שתתחנו את המח והזמן באתר
תחשבו על זה

לא 50, אבל כן שלושה עד עשרה או משהו כזה (היה על זה פוסט לא מזמן, חפש בהודעות של המלט). אבל הרבה מהם זה בררה, כך שאם יש לך מה להציע מספר המתחרים שלך לא כזה עצום.

הבעיה היא לא ברצפה העקומה אלא ברקדן. יש פה מלא, מ-ל-א נשים לא משוייכות, ורקדנים טובים יותר מצליחים למצוא אותן, ואפילו די בקלות. הטובים יותר גם מתלוננים פחות וגם יודעים שאין דבר כזה "ראשי הקהילה" ולכן לא מצפים שהללו יעשו את העבודה בשבילם.

אם באת לפה לא כי אתה נמשך לתחום אלא כי חשבת שכאן יהיה לך קל למצוא זיון - למעשה אתה צודק... אבל אם לא הולך, אולי כדאי לך לחפש בצ'אטים של תפוז.
טוהר0​(נשלטת)
טוהר0​(נשלטת) • 9 באפר׳ 2007
כרגיל- הזאלו צודק. וראש העיר- אם יש דבר שאנחנו, הסאביות, לא אוהבות- זה דומים בכיינים.
dragon fly

אולי צריך לקרוא לאתר הכותל

dragon fly • 9 באפר׳ 2007
הכותל.

כל אחד שבוכה יגש לכתול הבדסמי וירשום את מבוקשו.(לי יש כותל אישי הבלוג שלי)

לי נראה שלמשויכות נגמרו המטפחות לנגב תדמעות של הבכיינים פה.

איפה נינט שתיתן ים של דמעות חדש? icon_lol.gif
Queencie​(שולטת)
Queencie​(שולטת) • 9 באפר׳ 2007
שפירית יומולדת - לא נגמרו הממחטות, הן פשוט משומשות.
ה"נקבות (איכס איזה ביטוי דוחה) המשוייכות" אוספות אותן עבור קטסטרופה....

ומה קרה למוצצים שפירית? התחלת לחסוך על הבכיינים???

ולך ג'וליאני, אל תתפלא אם התגובות כלפיך נשמעות עוינות או תוקפניות. לא מצאתי בתגובתך שלך טיפת עידון או רמז לכבוד לנוכחים או לנוכחות.
dragon fly
dragon fly • 9 באפר׳ 2007
Queencie כתב/ה:

ולך ג'וליאני, אל תתפלא אם התגובות כלפיך נשמעות עוינות או תוקפניות. לא מצאתי בתגובתך שלך טיפת עידון או רמז לכבוד לנוכחים או לנוכחות.

ענית בעצמך icon_lol.gif
נגמר המלאי של המוצצים
כלובי לא מנפיק לי יותר
הוא רוצה אישורים של הרשות לניירות ערך והממונה על ההגבלים העסקיים
פשוט זה נהפך לקרטל
Queencie​(שולטת)
dragon fly כתב/ה:
Queencie כתב/ה:

ענית בעצמך icon_lol.gif
נגמר המלאי של המוצצים
כלובי לא מנפיק לי יותר
הוא רוצה אישורים של הרשות לניירות ערך והממונה על ההגבלים העסקיים
פשוט זה נהפך לקרטל

אתה יכול להשתמש בממחטות המשומשות להנפקת האישורים icon_cool.gif
The Shield​(שולט)

הכרויות

The Shield​(שולט) • 9 באפר׳ 2007
למה אתה אומר שאין כאן הכרויות אני הכרתי כאן דווקא הרבה חארות. סתםםם. icon_lol.gif
אל תאמין למה שאמרו לך. זה אתר מצויין להכרויות קצת סבלנות והתנהלות נכונה, (ומה שאתה עושה זה בפרוש התנהלות לא נכונה) מכירים כאן אנשים. שלא יספרו לך סיפורים כולם נמצאים כאן כדי להכיר, כולם כאן חרמנים/ות בני חרמנים/ות ורק תופסים פוזה של הבילתי מושגים. ועוד משהוא כל המשוייכות משוייכות זמנית נאמנות לאורך זמן זה לא דבר שמאפיין את אנשי הקהילה הזאת.
האופציה של תפוז היא בהחלט טובה. ותתפלא כמה בנות מהקהילה מסתובבות בג'יי דייט. אז אל תתיאש העולם מלא בעדרי נשים שרק מחכות לפר כמוך.
מאסטרון​(שולט)

סיכום דיון

מאסטרון​(שולט) • 9 באפר׳ 2007
הבחנתי ב3 סוגים של תגובות לטענותי. הראשונה של נשים שפשוט נהנות מהמעמד הזה שנוצר להם שיש אחריהם כזה ביקוש עקב .ריבוי הגברים או צורת ההיכרות הזו שפה ..והם מענטזות בהירפוס על המיקלדת. לרדת על מה שאמרתי למרות שבתוך תוכן הן צודקות .כי שמה(בתוך תוכן) הן יודעות שהמציאות הזו לא תוביל אותן לשום מקום העולם הדמיוני הזה והשונה מדרך הטבע סטייל סקס והעיר הגדולה שמציג את הנשים כבנות בחירה בלתי מוגבלת וכחייות ופסחות על כל העולמות ובעלות ויכולות לשלוט בכל רגע ורגע בסובב אותן הוא רק דימיוני ובסופו של דבר ישאיר אותכן לבד במיטה עד הגיל שלא תהיו אטרקטיביות יותר (המבינה מבינה) אגב אני טוען את הדברים לא רק למה שמתנהל כאן ספציפית (המבין יבין)
תגובה שניה זו התגוב של אלה שמסכימים איתי ומציעים לי לזרום עם הזרם .להם אני אומר אוחי שהזרם לא ישנה לכם את הסלול המקןרי שחתרתם אלוו(שלא תיגמרו כמו דגי הסולומון ע"ע ווקאלפדיה)
השלישי הוא אלה שהראו לי שאני טועה ונתנו בי משלים להם אני אומר ...בטוח שהיתפשרתם אבל יפה שאתם נקטתם עמדה.למרות שזו עמדה שעתידה רופס ..
ולכל הבנות כדוגמת שפירית כינודמאני ..חפשו כושי(גם פה לא תימצאו אותו כי אתם אפס מחוץ לעולם הווירואלי)
עכווש תודו שאני בעל כישרון כתיבה

יש יש בכם טיפת כבוד עצמי על תגיב בצורה שהגבתם ..למרות שאין לי ספק בכך.
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 9 באפר׳ 2007
ציטוט: עכווש תודו שאני בעל כישרון כתיבה

...

אני...

בחייאת. תקימו ליגה. אתה, אמוץ\ליאב\פודופוד ומחבר השרשור הזה, שו איסמו, ג'וליאני.
Queencie​(שולטת)
rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif

יש לך כישרון כתיבה של עכבר מעבדה ודמיון עשיר כמו שלו....
אבל למה התחלת את השירשור כג'וליאנו השולט וסיימת אותו כרון24 הנשלט???
רוצה לומר - ע"ע 'חסר חיים' עד 'חסר חוליות' מטעם ויקיפדיה את שות' האינטרנטיים....

כישרון כתיבה לעילא ולעילא. רק שיהיה מי שיעשה לך שם הגהה בעולם הוירטואלי שלך!!!