צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

היא חכמה משכילה נראית נהדר הוא סיים את הליך האבולוציה והזדקף

מקבי​(מתחלף)
לפני 17 שנים • 24 בפבר׳ 2007
מקבי​(מתחלף) • 24 בפבר׳ 2007
אני בכלל לא מרגיש טוב עם כל מה שכתוב כאן.

מה, בגלל שאני אידיוט פרימטיבי, מכוער ומגעיל זה אומר שאשה יפה, אינטליגנטית ומצליחה לא תתעניין בי? זה לא משאיר לי הרבה אופציות... icon_cry.gif
א-דום​(שולט)
לפני 17 שנים • 24 בפבר׳ 2007

לא תמיד רואים...

א-דום​(שולט) • 24 בפבר׳ 2007
כל סיפור הוא ייחודי.
הכרתי מישהי יפיפיה, מבריקה, ספורטאית בעלת תחומי עניין ועיסוק מרהיבים.
עם אישיות שתלטנית וכוחנית.
והדבר שהכי הדליק אותה זה סשן חזק שבו היא הנשלטת.
זה בכלל לא עניין אותה מי יעשה לה את זה, בתנאי שהוא יעשה את זה "כהלכה".

למה? זו שאלה לפסיכואנליזה.
אבל לדעתי, סוגיית העוצמה היא העניין.
בעוד שיש לה עוצמה אדירה בחיים ה"רגילים" בתוכה פנימה יש לה תחושה שזה סותר את תפיסת עצמה כאישה. אשה לפי תחושתה הפנימית צריכה לשאת את מרותו של הגבר להיות "חלשה יותר". מכיוון שבחייה ה"רגילים" היא חוטאת לנשיות היא מאזנת את זה בעזרת הליכה לקצה השני במין.
DRAKULLA​(שולט){בתו של דרק}
לפני 17 שנים • 11 באפר׳ 2007

ושוב עולה השאלה....עד כמה עמוקים ופילוסופיים אתם ניאנדטראלים

אחד הפוסטים האחרונים שעלו כאן היום (נחשו איזה) והשרשור הארוך וה"עמוק" שהשתרשר לו גרמו לי לשאול את עצמי שוב היכן התחתית? לאן אפשר להגיע בגנון שקיים ומשגשג כאן?

מזלם של האושיות שיכולים להחמיא אחד לשני להלל ולשבח

ומאחוריהן השפחות המבריקות המלוות את ההבלים בטיעונים מדעיים חצי פילוסופיים שהיו מעמידים את ישעיהו ליבוביץ בצל.

אבל נסתרת ומפותלת נפשו של אדם

לך תבין.... icon_rolleyes.gif
עקשנית​(נשלטת)
עקשנית​(נשלטת) • 11 באפר׳ 2007
נו, הנה עוד אחד שמנסה להוציא את העמחה מטופשת לעומתו ויושב בכיסא מול המחשב וקורן מעצמו מאושר על כמה רבה חוכמתו...

נו, מי הבא שדיוני הכלוב קטנים עליו? ולא כמו אחרים שפשוט סותמים ואומרים לעצמם מה זה השטויות האלה הוא חייב להתפאר icon_smile.gif

ובנימה רצינית וחיובית : קשה לי להאמין שנתנו לך הסברים לשאלה מעומק הלב והנשמה דרקולה, מזה אני נפעמת.

אני אתן לך רמז שתוכל גם לקרון מאושר שאתה מכיר: "אל תסתכל בקנקן..." משפט של גן לא? מתאים למקום לדעתך?

אנשים צנועים... וכמה קשה למצוא כאלה היום...
godisafemale​(שולטת)

זאת שאלה וענין רב

godisafemale​(שולטת) • 11 באפר׳ 2007

אמצא זמן צלול להתייחסות. שווה ביותר. שאפו.
HardQueen​(שולטת)
HardQueen​(שולטת) • 11 באפר׳ 2007
היא יכולה להיות נשלטת יפה, חכמה, משכילה, מצליחנית אך הביטחון העצמי שלה שואף לאפס,
לכן אחת כזו שלכאורה מצליחנית וכו' תמצא עמצה בחברת אדם כזה, כיוון שרק אחד כמוהו שמין הסתם מודע למראהו יטפח לה על השכם ויגיד לה כמה טוב היא נראית וכמה היא מצליחה.
עינבר
לפני 17 שנים • 14 באפר׳ 2007

דרקולה, החכם בעיני עצמו

עינבר • 14 באפר׳ 2007
שגולשים בכלוב, אפשר לסדר אנשים בקטגוריות,
יש את איש המערות ויש את הסאבית המושלמת,
יש את הגולשים הפלצנים, יש את אנשי הגנון,
ויש את האושיות, ועל כולם אפשר ללגלג ולמטוח בקורת.
(ולא משנה אם נעשית בטעם טוב ושנינות או לא).
אבל המציאות היא יותר פשוטה, יש כאן אנשים,
והם מורכבים, הרבה יותר מאיך שתוכל לתייג אותם.

מי שיכול להתחבר עם אנשים ולדבר איתם,
יכול להיות נחמד כאן ואז יהיו לא גם פרגונים בפורום
ומי שחסר יכולת להתחבר, יכול לבוז ולהתנשא.

ועוד טיפ - אוהבים כאן כתיבה טובה, שנונה ואינטילגנטית,
כזאת שיודעת להפיק מרגליות מן המילים, להצחיק ולרגש.

מה שעדיין לא ברור לי, (וזה בסדר, אני לא באמת רוצה להבין הכל)
זה למה לכתוב על מה שמישהו לא אוהב, בפורום שהוא לא אוהב.
שכינה.
שכינה. • 14 באפר׳ 2007
מקבי כתב/ה:
אני בכלל לא מרגיש טוב עם כל מה שכתוב כאן.

מה, בגלל שאני אידיוט פרימטיבי, מכוער ומגעיל זה אומר שאשה יפה, אינטליגנטית ומצליחה לא תתעניין בי? זה לא משאיר לי הרבה אופציות... icon_cry.gif

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif ככה זה לא?
מייקל ג'קסון​(לא בעסק)
איימי_ כתב/ה:
אני ממש לא מבינה את זה, נולי, רננה. מה יש להעריץ, באיש מערות פרימיטיבי שכזה?
אפילו אין שם עם מי לדבר. אני מוצאת שכשאני ליד אנשים כאלו, אני צריכה להקטין את עצמי, לדבר בשפה יותר פשוטה, בדימויים פחות עשירים, כדי שהם יבינו בכלל על מה אני מדברת.

חייב להיות לו משהו, שבו הוא יהיה גאון, אפילו אם לא סיים כיתה ג'. שיהיה לו כישרון אומנותי מדהים, שיהיה מאהב מופלא... משהו!

אינטלגנציה, אגב, לא קשורה בהכרח להשכלה.

צודקת את לא צריכה להקטין את עצמך כדי שהוא יבין אותך.

דבר שני אני חושב שגברים שמצליחים עם נשים דווקא נוטים לכיוון הערסי בארצנו לצערי הרב.

אני שמתי לב שהמון מהנשים צבועות כי הן אומרות אני אלך רק עם משהו חכם שיש לא הבנה וראש טוב אולי במוסיקה אולי בהסטוריה ,ואז שהיא תגיד לו מבצע ברברוסה אז יענה לה זה היה בשנת 1941 הגרמנים הפרו את הסכם מולטוב ריבנטרופ ופלשו לרוסייה עם 3 מליון חיילים.

אך במציאות זה שונה ,נשים הולכות עם מי שמעמיד אותן במקום ושולט בהן כמובן שהכוונה לנשלטות.נשים נמשכות לחרות מנייקים שטיפשים שיודעים לשקר ולרדת עליהן בקטנה וזו האמת.

אני חייב להכניס את מה שהיה לי בגיל 15.היה לנו אחד בחברה שכבר התחיל לזיין וכול כך קינאנו בוא.
יום אחד אני לא אשכח שכבר היינו בגיל 17.5 אז נסענו איתו והוא התחיל לריב עם מי שישבה לידו והוא עצר את האוטו וסילק אותה כמו כלבה.יום למחרת אני רואה אותה איתו.היא הייתה הכי מקובלת
אף אחד לא זכה להשיג אותה והוא היה מזיין אותה כול פעם מחדש.הוא היה מחליף נשים בקצב מטורף והוא היה מנאיק אליהן והן כמפגרות היו מאבדות בתולין.הוא היה לא מעניין לא יפה .

בבנות הוא לא ראה אף אחד.זה בעצם אומר שנשים מחפשות מישהו עם כוח ואם הוא אדיוט ויש לו מוניטין הן יהיו איתו לא כולן אך רובן.שאותו אדם גם היה שוביניסט .זו האמת אתן נמשכות למי שמוריד אתכן נמוך ומשפיל אתכן.הכוונה לא בסשן אלא בחיים.

רק שביום האשה אתן סותרות את עצמיכן ,כולן צועקות כמו מפגרות כי אתן רומזות לנו תהיו מנייקים תיזכו בנו ,תהיו טובים תמשיכו לאונן או לצאת עם מכוערות.בעצם הגבר המנאיק הוא השוביניסט שלא משתין עלכין אז רגע אולי אתן במילכוד באמת רציני.
מצד אחד אתן רוצות שויון יענו.
מיצד שני הגבר המנאיק זה אותו אחד שליפני מאות שנים קנה אתכן שם אתכן במיטבח כל היום ובלילה היה מגשים פנטזיות על חשבון גופכן.נשים יש לכן בעייה ותחשבו על זה.
ורה
ורה • 14 באפר׳ 2007
אמוץ צודק, וההסבר פשוט: כמו שגברים רוצים את מי שקשה להשגה, גם נשים לא רוצות את מה שבא להן יותר מדי בקלות. כולם מחפשים אתגר, כולם מחפשים את הסיפוק אחרי שהשגת משהו שלא היה קל ולא היה מובן מאליו, כולם מתרגשים הרבה יותר כשהם יודעים שמה שבידיהם הוא זמני בלבד.

ולגבי השרשור... זה כל כך פשוט ומוכּר, הסיפור הזה של ה(אשכנזייה) המשכילה והמעודנת וכו' וכו' עם הניאנדרתל ה(מזרחי) הגס. כמה מושך זה, כשמישהו מתייחס אלייך הפוך ממה שהתרגלת שיתייחסו! שרואה בך דברים שאף אחד אחר בסביבתך לא, וגם יש לו ביצים להגיד לך אותם. ויודע לזיין בלי תסביכים של שמאלנים. והרשימה עוד ארוכה. לא יודעת, לי זה מאוד ברור, כל הסיפור הזה. מה שמפליא הוא דווקא נשים מוצלחות שמתחתנות עם כל מיני מנכ"לים או ווט דה פאק. כאילו, משהו חסר. צריך ניגוד, צריך אש.

אגב, ואולי בזה העניין, או לפחות חלקו - גברים מוצלחים, איך זה שאף אחת לא הזכירה, ממש לא רוצים נשים כמותם. הם רוצים כוסיות שיבדרו אותם ויסיחו את דעתם, ויהיו קצת פחות מהם בהכל, ויגדילו להם את האגו. אז איזה ברירה בדיוק זה משאיר.