צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שלום לכם יקירי ויקירותיי (בעיקר)

הפיראט
לפני 17 שנים • 12 באפר׳ 2007

Re: אולי אני קצת סוטה מהנושא אבל...

הפיראט • 12 באפר׳ 2007
DanaDomme כתב/ה:
ליידי פירס,

צר לי להרוס לך את האשליה, אבל הגיע הזמן שאת ומלכות אחרות יגיעו סוף סוף להבנה שכשנשלט מציע להיות הנהג שלך, המנקה השלך, השליח שלך וכו' הוא מצפה לתמורה מינית כלשהי (!!!!) גם לי לקח זמן להבין את זה...
.

אם כבר את בקטע של להאיר עיניים , כדאי שתדעי שגם כשגבר מזמין אותך לכוס יין , הוא מצפה לתמורה מינית כלשהי. אז? את תשכבי עם כל אחד שיעשה מחווה עבורך?
לא שאני אומר שזו התבנית שאמורה להישאר , אבל לדעתי אם הוא השאיר רושם חיובי , והיה ממשיך את הקשר , אולי זה היה מתפתח למשהו יותר עמוק ורציני.

לנשלטים אין כזה דבר שנקרא דחיית סיפוקים? icon_wink.gif
ליידי פירס

ליידי פירס • 12 באפר׳ 2007
DanaDomme כתב/ה:
ליידי פירס,

התפקיד שלך (כן, שלך ולא שלו!) הוא לתאם ציפיות מול הנשלט בנושא הזה.

הייתי ברורה מאוד ! חדה ובהירה... תאמיני לי icon_cool.gif
דוכיפת​(נשלט)

דוכיפת​(נשלט) • 12 באפר׳ 2007
DanaDomme כתב/ה:
ליידי פירס,

צר לי להרוס לך את האשליה, אבל הגיע הזמן שאת ומלכות אחרות יגיעו סוף סוף להבנה שכשנשלט מציע להיות הנהג שלך, המנקה השלך, השליח שלך וכו' הוא מצפה לתמורה מינית כלשהי (!!!!) גם לי לקח זמן להבין את זה...

בלי להתייחס ליוצאים מין הכלל, הם לא עושים את זה מתוך תשוקה לנקיון או לקניות בסופר אלא מתוך תשוקה מינית, זה מה שמניע אותם וכשחושבים על זה זה אפילו מאוד הגיוני ולא מכעיס. זה שהם לא יודו בכך כל כך מהר, אם בכלל, נובע מכך שהם יודעים שככה הם מורידים את הסיכוי הקטן שלהם ממילא לאפס והתפקיד שלך (כן, שלך ולא שלו!) הוא לתאם ציפיות מול הנשלט בנושא הזה.

אין ספק שהמניע של הסאב הוא הדחף המיני.
וסביר שהוא גם מצפה שזה המניע של הדומית שמפעילה אותו לצרכיה השונים.
הקאטצ' לדעתי הוא הציפיה לסיפוק מיני מידי.
נפגשנו-יאללה סשן..("חשבתי אולי יש לה סטודיו או משהו" כתב נירוס,אבל לא חשב אולי נשב בבית קפה על שפת הים,נשוחח נכיר...)
ומי שהראש שלו עובד ככה שיפנה למלכה בתשלום.שם הכל ברור.
כאשר מדובר בדומית(לא בתשלום)בסה"כ מדובר בנסיון,כוונה,ליצירת מערכת יחסים פאמדומית,שולטת-נשלט,ובכל מערכת יחסים,לעתים הסיפוק המיני הוא מידי,ולעתים(כן כן לפעמים זה קורה... icon_smile.gif )הוא נבנה במהלך כמה מפגשים.
הרי,באותה מידה,וכנראה זה לא המצב בעינינינו דאליבא ליידי פירס,הכותב פשוט לא מצא חן בעיניה וכשראתה אותו ורצתה להפטר ממנו ?
וכתבתי פעם ואחזור,שאולי כדאי שהסאבים יחדלו מהפארנויה והדאגה לכיסם,והחשדנות שכל דומית מטרתה לנצל,יכלכלו צעדיהם בזהירות,כי יש גם כאלו,כי קשה לבנות מערכת יחסים שראשיתה חשדנות וחוסר אמון.
וגם,שסיפורים על דומיות ללא ציון הניק אינו הוגן כלפי אחרות,אז או שיפרסם הכותב את השם,או שלא יכתוב...
ובהזדמנות זו:
אהלן ליידי פירס
חסרת לי מאד icon_smile.gif
DanaDomme​(שולטת)

בהמשך למה שכתבתי

DanaDomme​(שולטת) • 12 באפר׳ 2007
פיראט, עבד פיקח יכול לדחות סיפוקים עד הפגישה השלישית, החמישית או העשירית, אבל בסופו של דבר הוא יבקש את התמורה שהוא מעוניין בה, אם זה ללקק כפות רגליים או להיקשר ולקבל הצלפות.
אני לא באתי להאיר עיניים או לדבר בצורה מתנשאת, אני רק אומרת ששולטות צריכות להיות ערות לענין הזה, שיש מהן ציפיה כזו ולא משנה איך הנשלט יציג את זה בהתחלה כי כל מטרתו היא לממש את תשוקתו ליחסי שליטה.
עיקרון ההדדיות פועל פה אולי קצת אחרת, בדרכנו המיוחדת, אבל עדיין קיים, כדאי ששולטות ידעו זאת ויפה שעה אחת קודם.
וליידי פירס אם הבהרת לו את זה היטב בהתחלה אז מדובר בטיפוס הבכיין וזה מסביר למה הוא כותב על זה בפורומים במקום לפתור את זה בצורה קצת יותר דיסקרטית או פשוט להמשיך הלאה...
Shimmy​(נשלט){Vents}
Shimmy​(נשלט){Vents} • 12 באפר׳ 2007
זה אני או שנהייה פה טרנד של מעיין כלבוטק בדסמ"י לאחרונה?
או אולי אמנון לוי כזה, מקומם ממש ממקום.
ליידי פירס

Re: בהמשך למה שכתבתי

ליידי פירס • 12 באפר׳ 2007
DanaDomme כתב/ה:

וליידי פירס אם הבהרת לו את זה היטב בהתחלה אז מדובר בטיפוס הבכיין וזה מסביר למה הוא כותב על זה בפורומים במקום לפתור את זה בצורה קצת יותר דיסקרטית או פשוט להמשיך הלאה...

חופשי בכיין icon_biggrin.gif
Madame T​(שולטת)
Madame T​(שולטת) • 12 באפר׳ 2007
schiavo_rosso כתב/ה:

עבד אדום, אני איתך. זה באמת מתחיל להיות מוגזם. עוד מעט כל שולט/ת יצטרך להצטייד בעורך-דין צמוד icon_cool.gif (האמת נתקלתי בלא מעט סאבים שהם בעצמם עורכי-דין, אז עלול בעצם להווצר פה ניגוד אינטרסים icon_smile.gif )
דוכיפת​(נשלט)
Madame T כתב/ה:
schiavo_rosso כתב/ה:

עבד אדום, אני איתך. זה באמת מתחיל להיות מוגזם. עוד מעט כל שולט/ת יצטרך להצטייד בעורך-דין צמוד icon_cool.gif (האמת נתקלתי בלא מעט סאבים שהם בעצמם עורכי-דין, אז עלול בעצם להווצר פה ניגוד אינטרסים icon_smile.gif )

אני עם שניכם icon_smile.gif
red-cell​(מזוכיסט)
red-cell​(מזוכיסט) • 12 באפר׳ 2007
דוכיפת כתב/ה:
Madame T כתב/ה:
schiavo_rosso כתב/ה:

אני עם שלושתיכם

בקצב הזה עוד נפתח קהילת בדס"מ
דוכיפת​(נשלט)
red-cell כתב/ה:
דוכיפת כתב/ה:
Madame T כתב/ה:
schiavo_rosso כתב/ה:

אני עם שלושתיכם

בקצב הזה עוד נפתח קהילת בדס"מ

welcome to the machine
ולא,לא,רק לא קהילה icon_lol.gif