סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ימי חמישי במועדון הדאנג'ן - כנסו, אנחנו רוצים לספר לכם...

HardQueen​(שולטת)
לפני 17 שנים • 13 באפר׳ 2007
HardQueen​(שולטת) • 13 באפר׳ 2007
הרגע נחתתי בבית והייתי חייבת לכתוב כמה מילים לפני המקלחת והמיטה,
הרבה זמן לא נהנתי כך המסיבה היתה ברמה כולל ההופעה המיוחדת של המלכה ו-009
איזה תענוג היה לראות אותו חוטף כאלה הצלפות.
אמילי ואף אתם מפתיעים בגדול!
מחכה בקוצר רוח לפלי פארטי בערב.
הולכת לאגור כוחות.
שיהיה לכולנו שבוע נהדר.

10x2.gif
קליבר​(שולט)

ברוך אומר ועושה .

קליבר​(שולט) • 13 באפר׳ 2007
אכן יש שיפור
בגדול , ניכרת עליה ברמת האנשים , וגם באוירה ( למרות קטסטרופה ) .

יחד עם זאת עדיין בעיית עשן הסיגריות , "הורגת" כל סיכוי להנות , מילא החזרה כם בגדים מסריחים מעשן סיגריות , מילא האויר הכבד .. האם לא ניתן לפתור את הבעיה ?

גם המוזיקה , לא תמיד[B] לטעמי
אך גם את טעמם של האחרים אני רואה , שכן לפתע ניפסקים הריקודים , הרעש גם הוא לא נסבל . לא ניתן לשמוע זה את זה , גם לא בלאונג' ( בטח מאן דהוא יגיד הוא זקן וחרש אז גם את הומוזיקה הייתי אמור לא לשמוע , נכון ? ) [/B]

תודה על תשומת הלב , לדברים הקטנים .
לא סתם עוד עבד
לא סתם עוד עבד • 13 באפר׳ 2007
היה אחלה ערב, נהניתי מאוד. ההופעה של אחי הגדול 009 עם המלכה מחו"ל הייתה אירוטית מאוד, כמו שאני אוהב. ביקורת בונה אחת: בפעם הבאה המלכה צריכה לשתות יותר מים לפני הסשן icon_wink.gif
אני דווקא מאוד נהניתי מהמוסיקה של די.ג'יי. שי ברוך, ורחבת הריקודים הייתה מלאה לאורך רוב הערב. בכלל, הייתה תחושה של החזרת עטרה ליושנה, עם אווירה כמו שהייתה במועדון בימי חמישי לפני שנתיים ושלוש, וממש לא רציתי שהדי.ג'יי יפסיק לנגן והערב ייגמר.

באופן אישי קרה לי משהו שלא קרה לי כבר הרבה זמן: נתתי ליעל הברמנית ולקטסטרופה להשקות אותי יותר מדי, ובסוף הערב מצאתי את עצמי מסטול לגמרי. זו ההזדמנות להודות לקטסטרופה ולישו שסחבו אותי למכונית ועזרו לי להגיע הביתה בשלום. תודה מיוחדת לקטסטרופה שהתעקש גם לעזור לי להיכנס למיטה. אני לא זוכר מה בדיוק קרה שם ומקווה שהוא לא ניצל את היותי מסטול. רגע, מה זה? באמת כואב לי ה... טוב, אני צריך ללכת עכשיו.
ניקי666 niki
ניקי666 niki • 13 באפר׳ 2007
לכל מי שמדבר על השינוי ,הסתכלו ,השינוי כבר כאן ובגדול ,

אין ספק הערב היה מצויין ,השינוי המהותי של הערב היה המוזיקה

אין ספק הדיגי התעלה על עצמו .

שמחתי לפגוש את כל החברים ,חלקם ותיקים שלא ראיתי הרבה זמן

אמלי אף תודה מיוחדת לכם לפני שהגעתם היה כאן מדבר ... icon_lol.gif
קטסטרופה{Adonai}

אכן

קטסטרופה{Adonai} • 13 באפר׳ 2007
אין מה לעשות, אף אחד לא יקח את זה ממנה, מאמילי.
היא יודעת לארגן מסיבות.

היא יודעת לארגן מסיבות ואילו שותפיה, מר F היסודי שכל הזמן מתרוצץ לוודא שהכל בסדר, שאנשים מרוצים, שאין מפגעים רעים ועושה בחיוך כל מה שהקהל מבקש ממנו.
מר טיצ'ר, שאני חייב לציין שהוא מוכשר בטירוף ושהצלב החדש שבנה מקומו בכלל במוזיאון ולא בדנג'ן, מר טיצ'ר כמו מר F עושה את עבודתו נאמנה ובאכפתיות רבה.
הגענו לפט, אוחחחחחח פט, היא לא צריכה לעשות כלום מלבד לחייך ולהמיס אותנו.
כל הצוות המנצח הזה לא יכול להכשל אפילו אם ירצו.

גם אני שותף לדעה שימי חמישי מתחילים להתרומם להם אט אט ובטוח שיחזרו לימים עברו, ימים של התהוללות, השתחררות ושכרות...

אני אמנם הצעתי ללסע"ע את מיטתו וכן קשרתי אותו לדפנות המיטה שלו, כן הפשטתי אותו ועזרתי לו להחליף חוטיני שכן הוא אוהב לישון בשחור והוא היה בוורוד, אכן הפכתי אותו על הבטן וכן, שמתי לו כרית מתחת לאגן.

אבל זהו, נשבע לכם!