סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

"למי, למי יש יותר כבוד..."

Evil Bitch​(נשלטת)
לפני 17 שנים • 19 באפר׳ 2007
Evil Bitch​(נשלטת) • 19 באפר׳ 2007
גבולית, לדעתי זה היה נכון ובמקום לכתוב את זה.
ברור שאפשר להתווכח על זה ותמיד יהיו מי שיגיד שאסור להכליל ואלו שיהיו בעד ואלו שנגד,
אבל השורה התחתונה היא שנכון עשית שפירסמת את דעתך, בגלל שזה בהחלט מעלה את המודעות בנושא.
תודה לך .
RIS
RIS
לפני 17 שנים • 19 באפר׳ 2007
RIS • 19 באפר׳ 2007
רפאל, כשם שאינך מבין מהיכן "שלפתי" את נושא הקרבן כך גם אני אינני מבין מהיכן שלפת את נושא שיתוף הפעולה.

גבולית דיברה על דומים שמוכרים פרופילציה נשגבת ומספקים במציאות ניצולציה מתועבת.
בעיני, גבר שמכייס אנרגיה מאישה (ומי שמארגן לעצמו זיון בזכות התחזות הוא כייס אנרגיה) הוא אדם מתועב. גם בעיניך. אתה קורא לו - מניאק.
ואילו לאישה - שבעיני היא קרבן, קרבן למעשה נוכלות, רמיה - אתה קורא מטומטמת. אתה אינך מכיר בהיותה קרבן, אתה אומר - טוב לה שתהיה מטומטמת מאשר קרבן.
אני, לעומת זאת, חושב שלכייס מאישה את התמסרותה הוא סוג מסוים של אונס, קבלת דבר במרמה, בכוח, גם אם מדובר בכוח הנוכלות.
אישה כזאת היא בעיני קרבן. זה מיידי, אקסיומטי בעיני. אם אינך רואה שמדובר במעשה נוכלות, עוקץ, שמעורבים בו נוכל וקרבן - אין טעם שנקיים דיאלוג.

אבל אם אכן תקבל את טענתי שמדובר בקרבן, בסוג מסויים של קרבן, אולי תוכל למדוד מחדש את טענתי האחרת שבשום פנים ואופן אין להאשים את הקרבן בנפילתו בפח. אפילו אם הוא נופל סדרתי.

התובנה האחרת שלך בדבר סוגי היחסים בין גברים לנשים, כמו גם האפיון של נשים קומפולסיביות, ייתכן מאוד שהיא נכונה אך איננה רלוונטית לגבי המיגזר המאוד מסויים שגבולית אפיינה ואשר אליו התייחסתי.

הטענה שהשמעת - לפיה כדי שתתבצע הולכת שולל נצרך שיתוף פעולה של הקרבן - היא טענה מסוכנת מאוד בעיני, טענה "מורעלת" (במובן של רגלי "מורעל" בשחמט), פח לוגי ומוסרי.

לפי טענה זו - אם הבנתי אותה נכון - צריכים שניים לטנגו. קרי - מעשה הנוכלות, השקר, איננו מתאפשר ללא שיתוף הפעולה של מי שמשקרים אותם. כמו במקרה של שוחד, אתה מבהיר.

ואני חולק עליך באופן נמרץ בנקודה זו. אדם ההולך לתומו ברחוב ומכייסים אותו איננו משתף פעולה עם הכייס.
בניגוד לשוחד, שקר איננו בהכרח דו סטרי. נכון, יש מקרים פרטיים בהם זה שמשקרים לו יודע שמשקרים לו ומשתף פעולה. אבל ברוב המקרים זה הפוך - עד ההתפכחות הכואבת הוא דווקא מאמין שמספרים לו את האמת.

נכון, יש פחים כל כך גלויים שזה מתמיה ומרגיז ומקומם לראות אנשים נופלים לתוכם.
כואב ומעצבן לראות איך שוב שוב אנשים חוזרים על אותן שגיאות; ישנה נטיה - אינני אומר שהיא בלתי מובנת - לראות בהם פריארים, כמו פתי המאמין לכל דבר.
אני מבין את הכעס - הנובע מכאב והזדהות עם הנפגעים אבל אני מתנגד למהירות הבלתי נסבלת בה מפנים אליהם אצבע מאשימה.

אולי אינך מבין שכשאתה קורא לה מטומטמת אתה מניח אותה באותם מאזניים שבהם הנחת את המניאק.
אולי אינך מבין שכאשר אתה מגנה את מי שנפל לא פחות מאשר את מי ששם לו רגל - אתה במובן מסוים שם לו רגל בעצמך.

ואני רוצה להדגיש - גבולית לא התייחסה למצבים של "חוסר התאמה" בין זוגי, ולא לשפחות דעתניות, ולא לאי הבנות בסיסיות בין גברים ונשים והסכמות מלאכותיות שמתבררות כעורבא פרח וכל מה שצויין כאן.
כל הדברים האלה עשויים להיות נכונים אך אינם רלוונטיים.

גבולית דיברה על נוכלים. על נוכלים שלמדו דרך קלה לכייס זיון קל מאישה כמהה ואולי קצת חסרת נסיון.
ולא ברור לי איך הפקת מתוך הקטע שכתבה את התובנות האחרות שפירטת.

אגב, שים בצד את הנופלות בפח הסדרתיות. רוב אלו שנופלות בפח הן צעירות מאוד ו/או חסרות נסיון, חסרות כלים מספיקים להבחין בין מתק שפתיים ליושרה. אני רואה בהן קרבנות, לא מושא לגינוי ולכעס.
T O M​(שולט)
לפני 17 שנים • 20 באפר׳ 2007
T O M​(שולט) • 20 באפר׳ 2007

אם גבר היה כותב ככה על אישה...
התגובות מצד הנשים פה היו לגמרי אחרת.

בשירשורים האחרונים שהיו, תלונות על שולטות מצד נשלטים,
זעקו "די" ו"כמה אפשר?"
אז מתברר שכן אפשר כשזה על גברים...

כל כך חד צדדי.

אפשר היה להוציא את הקטע המגדרי או אם תרצו "מוסר ההשכל" (גברים חארות)
מהפוסט הזה ולהתמקד יותר בניצול המתרחש בין שני אנשים ואיך להימנע ממנו.

אני גם הייתי מפריד בין אנשים נוכלים שמחפשים לנצל אנשים אחרים
לבין אנשים שהם בסך הכל חרמנים המחפשים זיון ומייפים קצת את עצמם.
זה לא אותו דבר.

מי ישמע, גבר שמחפש זיון הוא פושע....
לאן הגענו?

ואוי ואבוי, הוא גם הצליח בעזרת כמה מילים יפות
להקסים מישהי לזמן קצר ולשכב איתה.
ואחר כך ראתה שהוא רק מילים יפות.
מהר לכלא!!

נו באמת, אנשים.
פרופורציות.
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 20 באפר׳ 2007
נ.ב

מסכים עם קאלי לגבי דרכי החיזור הוניליים.

יש דברים שלא משתנים, לא משנה באיזה מקום אתה.
icon_biggrin.gif
Dark Artist​(שולט)

Re: אדונים ומשרתות

Dark Artist​(שולט) • 20 באפר׳ 2007
קטסטרופה כתב/ה:
יש רק באגדות.
או בהסטוריה אפלה של עם כזה או אחר.
או שבעצם כאן, לידינו, אצל כל יראי שמיים האלה מכל העמים.
אבל כאן? כאן?

כאן הכל חארטה וכולכם יודעים את זה.

אני מכיר הרבה דומיננטים בגרוש פה וראיתי ים סשנים מגוכחים עד אימה.
יודעים מה המשותף לכל אלה שקוראים לעצמם "אדון" או "מאסטר" או סתם "שולט"?

אני יודע.

זין קטן.
מאוד.
מאוד.

בכמה משפטים מכרת את כל עמיתיך הגבריים לאתר ואולי אף מעבר לו בעבור נזיד עדשים,כשהנזיד במקרה הזה,הוא תשומת ליבן החיובית של נשות האתר הענוגות לקטסטרופה "האציל" שחשף את פרצופם האמיתי רחמנא ליצלן של דומים באתר.
אני קורא לעצמי אדון ושולט ואתה יודע מה? רוצה לעשות בדיקה למי יש יותר גדול?
לפחות אצל הנשים קיימת אחווה. ברגע שמישהי נפגעת כולן באות לעזרתה ולא תימצא מישהי שתכפיש את חברותיה לאתר.רק אצלנו גבר לגבר זאב.
גבולית-הצטערתי לקרוא את הפוסט הזה,מה גם שהוא לא הראשון שמתפרסם בנוגע לגברים אדונים נצלנים ולא יהיה האחרון. התעמקתי גם במה שכתבת ויש בו גם התייחסות ורמיזה לאנשים מסויימים ממעגל מואר מסויים מאוד והמבין יבין.הייתי מסכים עם כל מה שנאמר אלמלא ההתייחסות היתה מאוד כוללנית.אני בטוח שבליבך את יודעת ומכירה גם דומים אחרים שבאמת באו לחפש אהבה,לעשות BDSM מהלב,ושהם ישרים וכנים.לא חסרים גם פוסטים יפים שכותבות נשלטות על השולטים שלהם.כן ירבו
.

RIS-ציטוט
מגוף הדברים עולים שני דברים שתמיד הרמתי גבה עליהם.
פרופילים והופעות פומביות....
פרופילים עצמיים הם אחד הדברים הכי מצחיקים שיש, למעשה ישנם פרופילים שצריך פשוט לגרור אותם ולהעתיק אותם והרי לכם הסאטירה הטובה ביותר
.

מה רע בפרופילים עצמיים וכיצד זה מתייחס לשרשור? פרופיל הינה הדרך הטובה להציג את עצמך,את רעיונותיך,השקפותיך וכד'.בכל אתר הכרויות שמכבד את עצמו יש פרופילים וכולם קוראים אותם. נכון שיש ניצול ציני של הפרופילים לכתוב מיתוסים,להעצים דברים שלא קיימים ולשקר ועוד שאר ירקות. אולם אני מניח שכולנו אנשים אינטלגנטיים עד מאוד ויודעים בשיחה של 5 דקות לראות האם יש שחר להתרברבות זו או אחרת,או דברים ריקים מתוכן ורמייה

הופעות פומביות במועדונים למיניהם ובקובות אפלות כאלה או אחרות אף פעם לא מילאו לי את הראש.
תמיד חשבתי שאלה ההולכים למועדונים שייכים לשני סוגים - כאלה הרוצים קשר, מגע וחיכוך עם אנשים כמונו, חברי קהילה סו טו ספיק, וכאלה המבקשים להנות ממה שנקרא "לייב שואו".
את הראשונים אני מבין. לאחרונים אני שולח מכאן את רגשות השתתפותי....

ומה אם יש אנשים ששייכים לקהילה והולכים למועדון כדי להיפגש עם ידידיהם או לחזות בהופעות של עמיתים,או חלילה להכיר באמת?
מה רע בהופעות פומביות? בעיקר אם הם אמנותיות ומראות מיצג נהדר של BDSM,ואני לא מדבר על שולטים ושולטות שמנופפים בשוטים בהתלהבות ובהתאמה למקצב טרנס מטופש
Uranus
Uranus • 20 באפר׳ 2007
היי הוווו DA הולד יור הורסס

מה נהיה עם הפאטוס..... אתה ממש לא צריך להוכיח כלום. כמו שאתה סומך על אינטליגנציה של אנשים, אז סמוך עליה גם באנשים שקוראים בפורומים.... (ראה פוסט שלי "תרנגול הקרב")

חוץ מזה, אם במעגלים עסקינן - מה נהיה עם הפונטים המודגשים והזוהרים הללו...
עשית לי כואב בשכלתנות שלי icon_wink.gif
ימית 2000

ש-ע-ר-ו-ר-י-י-ה

ימית 2000 • 20 באפר׳ 2007
רפאל כתב/ה:
[ לפעמים נשים רושמות את עצמן בכלוב כנשלטות שמחפשות קשר של אהבה. ואילו בפועל הן מתגלות כנשים דעתניות באופן פתולוגי. והשליטה של בני זוגם נמצאת תחת שבט הביקורת המתמדת, ואוי ואווי להם אם לרגע ימעדו כשולטים אידאלים. ואותן נשים רודות בכל מי שאיתן בכוחה של התקרבנות מתמדת. והן מרירות. ומי שאינו מסוגל להתמודד עם רוח הקרב שלהן ולהתעלות עליהן - מיד סופג קיתון של בוז. ואני מאמין שהשולט הממוצע פגש ביותר מאישה אחת מן הסוג הזה. ושהשולט הממוצע הצליח לעמוד עם המפגש הזה מבלי לחוש קורבן, או שהולך שולל..

נשים מחפשות קשר בכלוב ואז מתגלות כדעתניות? סקנדל. ועוד דעתניות באופן פתולוגי?! זאת אומרת שיש להן דעה גם בבוקר וגם בערב? גם בשרב וגם בקרה? גם כשהן תלויות הפוך מהתקרה? אכן, מראות קשים.
והלוא להווי ידוע שבחורות עם דעה - לא כל שכן בעלות מנת משכל ממוצעת ומעלה - אינן יכולות לתפקד כנשלטות; שהרי כשאומרים להן להישכב על המסילה ולהמתין לבוא הרכבת,לדוגמא, הן עלולות - המחוצפות הסוררות האלה - להתקומם. והרי איך ניתן לנהל יחסי שליטה יעילים ומפרים בתנאים בלתי אפשריים שכאלה?
אתה יודע מה, רפאל, אני מסכימה איתך. זה באמת לא בסדר, הרמייה הזו. ככה אי אפשר להמשיך. הנה הצעה: צער בעלי חיים. הרבה כלבות ממתינות שם לאדם אחראי, סמכותי ומשקיען שייקח אותן תחת חסותו, יקפיד לקשור אותן כשהוא יוצא מהבית וידאג לכל מחסורן. התנאים ידועים מראש, הפוטנציאל השכלי והרגשי צפוי ומוגבל - לא יהיו כל הפתעות. ייתכן שבהתחלה יהיו כמה גילויי דעתנות בלתי רצויים (פיפי בבית, נעל לעוסה), אבל אני מבטיחה לך כי זה זמני בלבד. אילוף בסיסי יפתור זאת במהרה, ומי ייתן ולא תדע יותר דעתנות לעולם.
Uranus

Re: ש-ע-ר-ו-ר-י-י-ה

Uranus • 20 באפר׳ 2007
ימית 2000 כתב/ה:
הנה הצעה: צער בעלי חיים. הרבה כלבות ממתינות שם לאדם אחראי, סמכותי ומשקיען שייקח אותן תחת חסותו, יקפיד לקשור אותן כשהוא יוצא מהבית וידאג לכל מחסורן. התנאים ידועים מראש, הפוטנציאל השכלי והרגשי צפוי ומוגבל - לא יהיו כל הפתעות. ייתכן שבהתחלה יהיו כמה גילויי דעתנות בלתי רצויים (פיפי בבית, נעל לעוסה), אבל אני מבטיחה לך כי זה זמני בלבד. אילוף בסיסי יפתור זאת במהרה, ומי ייתן ולא תדע יותר דעתנות לעולם

אני אמור להיות מודאג מזה שעומד לי מלקרוא את הפסקה הזו ?

icon_rolleyes.gif icon_question.gif icon_exclaim.gif icon_eek.gif

icon_wink.gif

נ.ב.
ימית אני חושב שפספסת את הפואנטה של מה שרפאל כתב...
ימית 2000

פואנטה

ימית 2000 • 20 באפר׳ 2007
ייתכן. אם כי אני חושבת שלא. כך או כך, אחת הנטיות המעצבנות שלי היא לא לקרוא לעולם הודעות או תגובות עד הסוף (אני חושבת שצריכה להיות הגבלת מלים בעניין הזה), ובוודאי שאיני קוראת את כל התגובות, אחרת לא יהיה סוף לסיפור. כך שייתכן שאני מוציאה דברים מהקשרם - אני עדיין לא רואה מה הבעייתיות בזה, זה רק הופך את העניין למעניין יותר icon_wink.gif
RIS
RIS
לפני 17 שנים • 21 באפר׳ 2007

Re: אדונים ומשרתות

RIS • 21 באפר׳ 2007
Dark Artist כתב/ה:

RIS-ציטוט
מגוף הדברים עולים שני דברים שתמיד הרמתי גבה עליהם.
פרופילים והופעות פומביות....
פרופילים עצמיים הם אחד הדברים הכי מצחיקים שיש, למעשה ישנם פרופילים שצריך פשוט לגרור אותם ולהעתיק אותם והרי לכם הסאטירה הטובה ביותר
.

מה רע בפרופילים עצמיים וכיצד זה מתייחס לשרשור? פרופיל הינה הדרך הטובה להציג את עצמך,את רעיונותיך,השקפותיך וכד'.בכל אתר הכרויות שמכבד את עצמו יש פרופילים וכולם קוראים אותם. נכון שיש ניצול ציני של הפרופילים לכתוב מיתוסים,להעצים דברים שלא קיימים ולשקר ועוד שאר ירקות. אולם אני מניח שכולנו אנשים אינטלגנטיים עד מאוד ויודעים בשיחה של 5 דקות לראות האם יש שחר להתרברבות זו או אחרת,או דברים ריקים מתוכן ורמייה

"מה רע בפרופילים עצמיים ומה הקשר שלהם לשרשור" ??
אני מפנה אותך אחר כבוד חזרה לפתיח של השרשור ובמיוחד לפיסקה השניה להלן:

גבולית כתב/ה:
כפי שכולנו יודעים, אמות המוסר שלהם הינן בלתי ניתנות לערעור. מוצקות ואימתניות, עד שזה מגיע לקיום הצד שלהם בעסקה.

בפרופיל תמיד משורבבות מילים חשובות, מרכזיות ובעלות און רב כגון: נאמנות, חברות, הגינות ומעל לכל היושר הפנימי שמנחה אותם בכל צעד וצעד.

הם תמיד יילכו לאט לאט ובהתאם לקצב האישי של הסאבית התמימה והרכה שלהם, זאת אומרת עד שהם יתחילו לומר לה שהיא מפגרת בחומר וסאביות אחרות מזמן כבר עברו את הגבולות האלו איתו.
הדום המצוי יצייר עצמו כאביר עם השוט הלבן, ג'נטלמן נאור, מבין, קשוב ומתחשב אשר יעטוף אותך ברכות, בתמיכה ובהבנה נפשית עמוקה (תוך כדי תיעוד מקיף ומדוקדקד של מעשה ידיו)- דבר שמתבטא באופן נפלא במיוחד בסשן פומבי מול עיני כולם, שהרי אין ערך נעלה מזה של הצגה ראויה לשמה.

נושא השרשור, איפוא, הוא הנושא של העמדת פנים, של התחזות. בעלת השרשור, לפי מיטב הבנתי, מציירת בצער את הפער העצום בין ה"הבטחה" הגלומה בפרופיל שמצייר אביר על סוס לבן ובין המציאות שבה מתגלה, לפי שיטתה, יצור נכלולי, נצלני ונקמני.
זה הקשר לענין הפרופילים.

Dark Artist כתב/ה:

נכון שיש ניצול ציני של הפרופילים לכתוב מיתוסים,להעצים דברים שלא קיימים ולשקר ועוד שאר ירקות. אולם אני מניח שכולנו אנשים אינטלגנטיים עד מאוד ויודעים בשיחה של 5 דקות לראות האם יש שחר להתרברבות זו או אחרת,או דברים ריקים מתוכן ורמייה

א. "שאר הירקות" הזה כולל שורה ארוכה של הצהרות שמתבררות כריקות מתוכן, התחייבויות לכאורה שמופרות באותה קלות שבה הן נכתבו וכל טריק של חלקת לשון שנועד למשוך את הפרפרית הבאה בתור להישרף באש.

ב. אין חדש תחת השמש. אנשים תמיד ינסו להציג את עצמם בצורה שתחניף להם ותציג אותם באור הכי אסתטי. כולם כאן עושים את זה בפרופיל שלהם. יתכן שגם אני... אבל יש הבדל בין פרופיל שבו אדם מנסה לנסח את ה"אני מאמין" שלו ובין מלכודת קורי עכביש. ואגב, כפי שעולה מסוף דבריה של גבולית, מסתבר שלהחלץ מאותם קורי עכביש הרבה יותר קשה מאשר להסתבך בהם.

ג. פרופילים כוזבים אינם יחודיים רק לגברים. נדמה לי שזו הנקודה שרפאל הדגיש בדברו על מי שמציגות עצמן ככבשים רכות המבקשות אחר רועה עוצמתי ומתגלות כ"נשים דעתניות", לדבריו, שמכסחות את הביצים של הרועה האומלל שהתפתה לקול הסירנות שעלה מהפרופיל שלהן.

ד. וזו הנקודה החשובה.
מסתבר שלמרות שכולנו "אנשים אינטליגנטיים מאוד" מסתבר שלחלקנו לא די "בשיחה של 5 דקות" כדי לזהות את הנוכל (או את הנוכלת).
כנראה שנפילה במלכודות שודדי האנרגיה לא באה ממקום של אינטילגנציה אלא ממקומות אחרים, למשל, מקומות רגשיים, מקומות כמהים לנגיעה, מקומות של געגוע.
בקיצור, מקומות שמשתיקים את אותה אינטליגנציה רבה שיוחסה לעיל לכולנו.

ומי שנופלים במלכודות רגשיות של נוכלים וכייסים מגלים לעיתים קרובות שהאינטליגנציה שלהם כלל איננה עוזרת להחלץ. ממתי זה טיעונים רציונליים משפיעים על התנהגות רגשית?

אבל, וזה אבל ענק, למרות שיש גם נשים "מניאקיות" עם מצגי שווא שמפילות בפח גברים "מטומטמים" - לפי המשוואה של רפאל - הרי שישנו הבדל מהותי ועקרוני בין המחיר האפשרי של רמאות כזאת שצריכים לשלם גברים והמחיר שצריכות לשלם הנשים.

נכון, "גם" לגברים יש רגשות (למרות אי אילו עדויות נגדיות...) ו"גם" גברים נפגעים מנשים שמוליכות אותם שולל.
אבל ביחסי שליטה, בעולם הבדסם, המחיר שעשויה לשלם שפחה המפקידה את עצמה בידי נוכל או כייס זיונים עשוי להיות יקר הרבה יותר מכבוד פגוע.

ואת זה אינני מתכוון לנסות ולהוכיח. כולנו אינטליגנטיים מאוד ויכולים לעכל את זה לבד.