סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האמת שאני קצת פוחדת לשאול

Blondie the good​(מתחלף)
לפני 17 שנים • 19 באפר׳ 2007
Blondie the good​(מתחלף) • 19 באפר׳ 2007
kaly כתב/ה:
אני יכולה להבין את הגישה הרווחת בנושא מלכות בתשלום.

אני לא יכולה אבל לספוג את ההכללה.

ישנן מספיק מלכות בתשלום שמנהלות מערכת יחסים לא בתשלום עם עבדים,ברור לחלוטין שהן דומינות בלי קשר לפרנסתם.

מאכזב.

זה שמלכה בתשלום נהנית מבדסמ גם במערכות יחסים רגילות לא אומר שהיא לא מלכה בתשלום (קרי - זונה)

זה שלזונות יש מערכת יחסים רגילה מונע מהן להיות זונות?

אגב, אין לי שום דבר נגד אישה הבוחרת להיות זונה מרצונה החופשי
נולי
נולי • 19 באפר׳ 2007
אילו רק היה מי שישלם לי 300 שח שארביץ לו או שישטוף לי כלים
אבל אני כוניפה שמנה וזקנה
אז icon_sad.gif
Blondie the good​(מתחלף)
Blondie the good​(מתחלף) • 19 באפר׳ 2007
נולי כתב/ה:
אילו רק היה מי שישלם לי 300 שח שארביץ לו או שישטוף לי כלים
אבל אני כוניפה שמנה וזקנה
אז icon_sad.gif

נו באמת נולי, מישהי בשיעור קומתך הייתה יכולה להיות אחלה מלכה בתשלום.
אגב, ברוב התמונות יש לא מעט מלכות בתשלום עם משקל עודף. לא נראה לי שזה פוגע בפרנסתן
kaly

Blondie the good

kaly • 19 באפר׳ 2007
זונה מספקת מין,אוראלי,אנאלי,רגיל וכו'.

מלכה בתשלום מספקת שירות אלטרנטיבי למין.

זה כמו להגיד שסרוגייט הוא זונה,למרות הפן המיני בעבודה.

ואם שחקן ישכב עם שחקנית במסגרת צילומי סרט,זה הופך אותם לזונות,כי שילמו להם על זה?...
huan
huan • 19 באפר׳ 2007
לסורגייט לא משלמים על המין אלה על הטיפול שהמין הוא סהכ חלק המסגרת שלו
לשחקן ששוכב עם שחקנית בסרט משלמים על המחשק בסרט כאשר הסקס (עם בכלל היה קיים) הוא חלק שולי
לעומת זאת לשחקנית פורנו שמשלמים לה כדי להזדיין מול המצלמה ניתן לקרוא זונה
וכך גם למלכה בתשלום ואין זה משנה כמה פעמים יעשו את ההפרדה המלאכותית בין סאדו למין...כשלמלכה בתשלום ישלמו לא על הסאדו אלה על טיפול נפשי שהסאדו הוא חלק ממנו (לא ידוע לי על כזה דבר) או על זה שהיא משחקת בסרט עללתי של שעתיים מיתוכם היא מצליפה במישהו 2 דקות כחלק מהתפקיד אז יש הצדקה להגדרה מחדש.

דרך אגב סתם נקודה מעניינת...ההתנגדות באה למשמע המילה זונה הנושאת בתוכה קונוטציות שליליות ולא על מהות המקצוע. הדבר דומה לל השיט הפוליטקלי קורקט שגנב יטען שהוא בכלל לא גנב אלה טכנאי פריצות...ויתווכח איתך שעה על זה שמה שהוא עושה זו לא המילה גנבה בעלת הקונוטציה השלילית אלה אותה טכנאות פריצות.
huan
huan • 19 באפר׳ 2007
ובאשר למספר הדומיות שהם לא בתשלום? הממ זו בהחלט דוגמא להיצע וביקוש..עם היו הרבה דומיות שלא בתשלום אני חושב שהדומיות בתשלום לא היו כל כך רבות וכל כך פפולאריות. וכמו שאמרו קודמי זה אכן עיסוק שנראה קל ומכניס וחלק מהנשים העוסקות בזה מדגישות את העובדה.
על כל מקרה אין זה משנה עד כמה הדומית בתשלום היא "אמיתית" כל עוד האי עושה את זה תמורת כסף...כשם שאין זה משנה עד אדם מסויים טוב או רע בפתיחת סתימות כל עוד הוא יגבה על זה כסף אנשים יקראו לו שרברב וכשהוא לא יגבה כסף יקראו לו "בעלי" או "בעלה של איקס"icon_smile.gif
לא סתם עוד עבד
לא סתם עוד עבד • 19 באפר׳ 2007
אומרים שהזנות היא המקצוע העתיק ביותר בעולם, ואני חושב שהשאלה: "מלכות בתשלום - זונות או נזירות?" היא השאלה העתיקה ביותר בעולם הפורומים הבדס"מיים. אני מסתובב בפורומים כבר 5 שנים, וכבר 5 שנים אני רואה את השאלה הזאת צצה כל חודש-חודשיים מחדש.

למזלי huan שכתב לפניי היטיב לתאר את עמדתי, ולכן אוכל לקצר. מלכות בתשלום לא נותנות שירות אלטרנטיבי למין. הן נותנות שירות מיני בתשלום, ולכן הן עונות על ההגדרה של זונות. בזמנו, באחד מ-379 הדיונים שהתקיימו בנושא, הבאתי אפילו פסק דין של בית המשפט העליון, שהגדיר מהי זנות. הרוב הגדול של הסשנים שמבצעות מלכות בתשלום נופל בגדר ההגדרה הזאת. אם אני אחפש, אני בטח אמצא את פסק הדין הזה איפשהו במחשב שלי. ברור לי לגמרי למה מלכות בתשלום מנסות בכוח להתנער מהקיטלוג הזה. לא נעים להודות, לא בפני עצמך ולא בפני אחרים, שאתה עוסק במקצוע שנהנה מדימוי כ"כ נמוך ומקונוטציות כ"כ שליליות בחברה שבה אנו חיים. אבל זו המציאות, ומוטב להביט לה בעיניים. אגב, חשוב לי להדגיש, כפי שהקפדתי להדגיש ב-378 הדיונים הקודמים בנושא, שלי עצמי אין שום בעיה עם זונות או עם מלכות בתשלום. אני לא תופס כלל את הזנות כדבר שלילי, כל עוד מדובר בבחירה חופשית של הבחורות לעסוק בכך. אני חושב שההתעקשות של המלכות בתשלום שהן לא זונות היא בעיקר בעיה שלהן מול עצמן.

פגוש... יקירי, לא סיכמנו שאתה לא מסתבך שוב פעם לפחות עד אחרי יום העצמאות? אתה יודע שלא משלמים לי מספיק כדי להגן עלייך בכל התיקים האלה. לך תמצא עכשיו פסק דין של השופט ברק שקובע שמותר להגיד על מלכות שהן כונפות. חבל. דווקא כ"כ רציתי שתעזור לי עם הספנקינג לפרנקי מחר. אולי תגיע עם שומר ראש. שמעתי שיש אחד כזה שחזר לבקר בדאנג'ן...
ממש גרוע​(אחר)
לפני 17 שנים • 20 באפר׳ 2007

Re: האמת שאני קצת פוחדת לשאול

ממש גרוע​(אחר) • 20 באפר׳ 2007
Aimee כתב/ה:
אז בבקשה לא להרוג אותי. באמת, זו רק סקרנות, בלי שום מניע נסתר.
מדוע קיים מיעוט שכזה של מלכות שאינן בתשלום?

בואי נעלה תיאוריה ...

בואי נחשוב קצת בכיוון אבולוציוני...

אלפי שנים הזכר היה השליט, החזק ובעל הסמכות.
אם כך, כשנקבה נמשכת לזכר, בין אם זו משיכה מינית ובין אם לאו,
טבעי שהיא תרצה זכר שיהיה בעל מאפיינים זכריים, וכפי שכבר אמרנו,
מאפייניו אלפי שנים היו: חוזק, שליטה וכח. זכר אלפא.

עכשיו ברור למה יש כה מעט מלכות?
שכינה.
שכינה. • 20 באפר׳ 2007
חומר למחשבה.
ואם המלכה מטורפת כזאת?
שהפטיש שלה זה שבונסף לסאשן העבד "ישלם" (תרתי משמע) על מה שהוא "מקבל"(תרתי מה נשמע icon_wink.gif ) ?

ואם נרחיק לכת.....
היא גם לא "מסופקת" מהשטלתות כלכלית על עבד/שיפחה אחד/ת.
וכן.... מה שהכי "עושה" לה את זה זאת ההשפלה של העבד/שפחה שהם/ן משלמים כדי להיות ראויים להשפלה שלה.?

דימיוני?

לא.
נוריתE
נוריתE • 20 באפר׳ 2007
למה?
תלוי באיזה מאתרי הקהילה את מסתכלת ועושה השוואות
זה הכל.