צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מלכה ושפחה או סוויצית להחלפה?

Demi
לפני 20 שנים • 14 בדצמ׳ 2003

מלכה ושפחה או סוויצית להחלפה?

Demi • 14 בדצמ׳ 2003
הנה שאלה שמאוד מטרידה סוויצים, אפילו כאלו שאינם מוגדרים גם כאלו שמרגישים כמיהה או משיכה לשתי הכיוונים

אחי ואחיותי הסוויצים, האם אתם מעדיפים מלכה ושפחה או סוויצית להתחלפות הדדית?

יוצא לי לדבר עם אנשים, יוצא לי להכיר ולראות וכן, יש סוויצים שאוהבים להתחלף בניהם ואולי זה הדבר האידיאלי, אבל יש כאלו שזה לא מתאים להם, כאלו שאינם מסוגלים להתחלף עם אותה אחת.
הסיבות לכך הן רבות, אני לא חושב ולא מתיימר לדעת למה, אני מסתפק בלדעת שזה אכן קיים.
ואני כרגע לא מדבר על הבעיות הכרוכות בכך, על "התנגשויות" בין רצונות הסוויצ לרצונות השפחה או המלכה, אני מדבר על העיקרון הזה,של "מדרגות"

אז אשאל אתכם, סוויצים וסוויציות - איך זה אצלכם, ואיך אתם רואים את עצמכם?

ואשאל את אלו שמזדההים עם צד אחד בלבד - מה דעתכם :
מלכות ואדונים - האם תרצו או תעדיפו או תפסלו סוויצ או סוויצית בגלל סוויציותם?
האם לראות את הסאב שלכם שולט בשפחה יעשה לכם את זה?
האם תתיחסו "לרכוש של רכוש" כ"רכוש" שלכם מטענה שכל מה ששיך ל"רכושכם" מן הסתם גם שייך לכם?
ונשלטות ונשלטים - האם תרצו או תעדיפו להיות נשלטים ע"י סוויצ או סוויצית בגלל סוויציותם?
או אולי תפסלו זאת על הסף?
איך תרגישו אם ל"אדון" שלכן תהיה גם מלכה?
האם תרגישו בנוח לצפות בסשן או לשמוע עליו בדיאבד?

אשמח לשמוע את מה שעובר לכם בראש, ובטח על נסיון אישי
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 14 בדצמ׳ 2003
וואו, הרבה שאלות...

כסוויץ' בעבר, מעולם לא שינה לי אם הפרטנרית היא מתחלפת או חד-צדדית. מה שכן, לא הייתי מוכן להיות סאב של מלכה שיש לה אדון. רוצה להיות מתחלפת? תתחלפי רק איתי.

כשולט בהווה:
ציטוט: מלכות ואדונים - האם תרצו או תעדיפו או תפסלו סוויצ או סוויצית בגלל סוויציותם?

בעקרון, אני לא מעדיף סוויצ'יות ולא פוסל אותן. בפועל, כרגע אני בהחלט מעדיף סוויצ'ית...

ציטוט: האם לראות את הסאב שלכם שולט בשפחה יעשה לכם את זה?

אני מניח שאני צריך להפוך את השאלה פה לסאבית-עבד, אבל אם כבר שאלת בצורה זו - כן, יעשה לי את זה לראות את הסאבית שלי שולטת בשפחה, בין אם כשולט לצדה, מעליה או כצופה. שולטת בעבד - בעקרון אני לא נלהב לראות גברים אחרים בסביבתה, אבל בנסיבות מסוימות ובהגבלות מסוימות הדבר אפשרי. מובן שאופציות אלה מדברות על סשנים בלבד ולא על מערכת "רכושנית", כך שאין מקום לדבר על רכושו של רכושו.
Demi
Demi • 14 בדצמ׳ 2003
זאלופון, מה הבעיה עם רכוש של רכוש?
סה"כ אם הקשר הוא כזה של שליטה מנטאלית, הרי והסאבית מוגדרת רכוש מרצון, מכאן שמה ששיך לרכוש שייך גם לאדון לא?
ואם לשפחה יש עבד, הרי הוא רכוש השפחה ומכאן שגם רכוש האדון.

נו טוב, כל זה זה ממש לא מדבר אלי, אבל אני בטוח שדברים כאלו קיימים.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 14 בדצמ׳ 2003
כוונתי היתה שגם אם אסכים מתישהו לצורה כלשהי של סשן שמעורבת בו שפחתי כשולטת על עבד אחר, הרי שלא יהיה זה קשר קבוע בינה לבין אותו עבד אלא לצורך אותו סשן בלבד, ולכן ספק אם ניתן לכנותו "רכוש". אין לי בעיה עקרונית עם רכוש של רכוש, אם כל הנוגעים בדבר מקבלים זאת עליהם.