סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ניצולי השואה

israelislave
לפני 17 שנים • 25 באפר׳ 2007

ניצולי השואה

israelislave • 25 באפר׳ 2007
כאן הקישור לחתימה על עצומת ניצולי השואה

לבושה הזו חייבים לשים סוף
godisafemale​(שולטת)

חתמתי

godisafemale​(שולטת) • 25 באפר׳ 2007
מדינת היהודים מדינה של זבלים בהרבה מהמקרים וזו רק אחת הדוגמאות!
מייקל ג'קסון​(לא בעסק)

Re: חתמתי

godisafemale כתב/ה:
מדינת היהודים מדינה של זבלים בהרבה מהמקרים וזו רק אחת הדוגמאות!

החוכמה לא רק לדבר בעדם אלא לשבת ולילמוד את השואה כולל ספרים וכו'.

בבית הספר לא מחנכים על פי השואה אלא רק בסוף התיכון לומדים שלושה פרקים לבגרות.

צריך להתחיל קודם מחינוך ערכים קריא טכס כול בוקר עם הרמת דגל או בכול סוף שבוע להוציא
את דגל הלאום ולצעוק אני יהודי גאה ושיתפוצצו השכנים שלנו והאוייבים שלנו.

מה שאת מדברת זה כבוד הדדי וזה כנראה חסר כי החינוך לא מספיק בעל תכנים יהודים.

לי כואב שהמדינה מתפוררת לאט לאט ונעלמת ואין לנו בית אחר ואנשים לא מבינים שאנחנו מפספסים משהו.

קחי את הסקנדינבים שהם ילידי הוויקנגים.

כול שנה יש להם יום זכרון לוויקנגים הם מתחפשים להם וכו'.

אפילו שהוויקנגים היו פראי אדם ופורעי חוק שהביאו סבל על כול אירופה ,הילידים שלהם גאים.

קחי את האמריקאים יש בתים שכול השנה הם תולים דגל אמריקאי .

להקה כמו רובים ושושנים לשעבר,הסולן שלהם אקסל רוז היה עולה בגאווה עם בגדים
שמצוייר עליהם דגל אמריקאי.

כן אפילו הרוקיסט המסומם והמופרע הזה לא שוכח את המדינה שהוא שייך אלייה.
בכלל זמרים אמריקאים תמיד אוהבים להגיד אני אמריקאי.יש להם גאווה.
לא סתם המדינות האלה מחזיקות מאות שנים.

מה איתנו ?

איפה הגאווה ?

איפה הערכים?

השואה וניצולי השואה זה אחד הדברים החשובים ביותר.
huan
huan • 25 באפר׳ 2007
אמוץ, הלאומנות שאתה מדבר אליה עם הדגלים, ה"ערכים" והדגש על ההיסטוריה של עם אחד ורק אחד היא אחד הדברים שגרועים ביותר שקרו לאנושות (עם כי היא היתה בלתי נמענת).
אף אדם לא צריך להיות גאה כאשר הוא אומר"אני אמרקאי" או "אני יהודי" ואז לגרד בביצים לאנוס איזה בחורה ולהירדם רווי אלכוהול מול משחק כדורגל או פוטבול. אדם צריך להיות גאה כי הוא אדם שיודע משהו, עושה משהו ומתנהג בהתאם.

עם כר יש לבטל את כל שיעורי השואה בבית ספר ובכלל את כל לימודי ההיסטוריה היהודית וללמד גם מי קצת היסטוריה כללית ואולי גם קצת ערכים ליברליים. כשיודעים לכבד כל אדם ולא משנה עם הוא יהודי, ערבי או ניצול שואה ולא רק יודעים שלפני 60 שנה נרצחו 6 מיליון יהודים ובכל דור ודור באים עלינו לכלותינו..לא היינו צריכים מסמכים כאלה.

אבל זה כנראה לא יקרה אך בכל זאת ניתן לומר שאני אופטימי כיוון שאני בהחלט מאמין שבני אדן מסוגלים לקצת יותר מאשר תסריט ההתיעלות שלך.
מייקל ג'קסון​(לא בעסק)
אתה מדבר שטויות בקצב .זה מה שהאוייבים שלך רוצים שתהיה משוסע.

אתה ממש לא חכם אם כי מדבר באלגנטיות עם המון רושם.גאווה לדגל וליהדות זה הבסיס.

אם כולם יחשבו כמוך אנחנו מהר נחזור לגלות.

דגל זה לאומנות?

אתה יודע מה זה לאומנות?

לאומנות זה נאציזם ,או מה שהיה בהתנהגות של היפנים.

אני מדבר על לאומיות.

תעשה טובה רד מהשטויות שאתה מדבר ואל ושלא תעיז לדמות אותנו ברמזים לפושעי מילחמה.

מה הקשר לאונס שאתה מדבר אהבה לדגל זה פשע?
huan
huan • 25 באפר׳ 2007
לאומיות ולאומנות זה אותו הדבר לגמרי בדיוק כמו סיגריות וסיגריות לייט. אולי השניים הם לייט אבל גם מהם חוטפים סרטן והרבה יותר מהר כי אחרי הכל אפשר לעשן אותם בכמויות כי הן "לייט".
והאוייבים שלי? אתה יודע כמה אוייבים יש לויזיגוטים? או אולי לונדאלים ולויקינגים? 0 וזאת מהסיבה הפשוטה שאף אחד לא יודע מי הם ולא יכול להצביע אליהם בקבוצה. הם ויתרו על לאומנות ולאומיות בתהליך ארוך של אינטרקציות ומיזוג תרבותי היום אתה יכול למצוא את שלושת בצרפת ולמען האמת בכל ארופה אך לכל השלושה יקראו גרמנים,צרפתים או רוסים והם אילו שיש להם אוייבים ולא הויקינגים.

על כל מקרה ההתנגדות למודל שאתה מציע היא לא העיקר. ואני לא מתנגד ללאומיות או לאומנות אלה לכל הדברים הנופלים תחת הכותר "שיבטיות".

ובאשר להשוואה לפושעי מלחמה (ובאמת שאין לי מושג למי בדיוק העזתי להשוות את מי) עם אתה מוצא דימיון ומתעצבן אז כנראה שאולי הוא קיים לפחות בראיית העולם שלך. אני חושב שהתמיה שלי אומרת הכל.
מלך הארץ​(לא בעסק)
לפני 17 שנים • 26 באפר׳ 2007
מלך הארץ​(לא בעסק) • 26 באפר׳ 2007
מצבנו לא טוב...

החברה הישראלית משוסעת מדי...

בלי לאומיות/לאומנות או איך שמדעני מדינה למיניהם יגדירו את המושג - Nationalism

מצבנו רק ילך וידרדר - השחיתות היא רק סימפטום לכך. העדר מנהיגות זה סימפטום נוסף.

עם צריך גאווה לאומית או שעדיף שיסגור את הבאסטה - הבעיה שכל פעם שמישהו מנסה להרים כאן את הדגל בלי קשר לדעות פוליטיות - קוראים לו בלי כיסוי נאצי/פאשיסט/גזען/ וכיו"ב.

שוב, זה בלי קשר לדעות פוליטיות-

לדוגמה:
אם מישהו משמאל או מימין יציע לערוך שוב מצעד צבאי ביום העצמאות סתם כדי להרים את המורל - תמיד יהיו מי שיקראו לו פאשיסט (מהימין ומהשמאל).

כך גם אם מישהו יציע להחליף ולשפר את מדי צה"ל המגוחחים ברובם, או אם יציע שחיילים (מדרגה מסויימת) ילכו עם כידון על הרובה כדי שלא יראו צ'יקמוק וכדי שלא ינסו לחטוף להם את הנשק (או אותם עם הנשק).

פעם הצחיק אותי לראות את המשטרה הפלסטינאית מתאמנת בלקפוץ דרך חישוקים בוערים - אבל כנראה שיש רמת חיילות מסויימת ו"שואו אוף קיטצ'י" שבכל זאת לאט לאט מקדם את בניית התדמית העצמית וההרתעה.
israelislave
לפני 17 שנים • 26 באפר׳ 2007
israelislave • 26 באפר׳ 2007
חברים, אני רואה שהרבה בקרו אך רק שנים מבורכים חתמו... אני בטוח שגם מרבית אלו שבקרו אך לא השאירו תגובה חתמו... בד"כ אינני עוסק ב"הקפצת" הודעות שלי, אבל אופי המערכת הוא כזה שאם לא תשאירו הודעה לאחר קריאתה היא תעלם בארכיון ואז לא יראו אותה חברים נוספים. כדי שהתפוצה תהיה ענקית .... וחשוב שתהיה... עליה להשאר בסבב ההודעות הפעילות....