סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

חרא טהור..

isolde​(שולטת)
לפני 17 שנים • 20 באפר׳ 2007

האנמיה חזרה לי. מה עם דם?

isolde​(שולטת) • 20 באפר׳ 2007
האם שתיית דם מסוכנת?
ומה גורם להבדלים בטעם הדם?
ואגב עוד שאלות למיקרוביולוג:
מה גורם להבדלים בטעם של
אין מילה מוצלחת לזה פות
דם מחזור
דם
רוק
עור
זיעה
והאם זה נכון שטיבעוניות או צמחוניות טעימות ומתוקות יותר?
האם זה נכון שדליפה של ריבה /ממרח נוטלה /דבש/חמאת בוטנים/ שקדיה/ ממרחים טבעוניים שונים ללא סוכר/ וג'ימייט/מרמלייט/ ריבת חלב/טחינה/ גלידה/סוכריות קופצות/קוק
לנרתיק עלולה לגרום לדלקת או פטריה או נזק אחר?
pagosh​(שולט)
לפני 17 שנים • 20 באפר׳ 2007
pagosh​(שולט) • 20 באפר׳ 2007
שתיית דם מאדם בריא איננה מסוכנת. כמובן שבהגדרת אדם בריא נכללים כל אלו שאין להם מזיקים בדם. באופן טבעי, אצל רוב בני האדם, הדם אמור להיות פחות או יותר סטרילי. הוא יותר סטרילי מכל סטיק שתמצא בחנות המכולת. מהבחינה הזו, בלי יוצאים מהכלל, דם הוא נקי (אם הוא טרי) והוא אפילו מאוד מזין.
הדם מורכב מכמה וכמה מרכיבים ובערך חצי ממנו הם תאים. מה משפיע על טעמו - אני מניח שמלח או סוכר או חריף ישירות לכוס הדם שלך ישפיעו ישירות על הטעם. אם הכוונה היא מה משפיע על טעמו שהוא עדיין בתוך הגוף - אני לא יודע. אני גם לא בטוח שאפשר לענות בקלות על שאלה כזו מכמה אספקטים.

שאר השאלות לגבי מה משנה את הטעם גם הם בחזקת קשות מדי בשבילי. בעקרון, כל מה שחיצוני לגוף ישנה את טעמו כפונקציה של זמן והאוכלוסיה המיקרוביאלית שנמצאת עליו. כך למשל אם יש איזה טמפון תקוע וספוג דם באיזה מקום והלה נשאר שם כמה שעות הרי שחיידקים שיפרקו את הדם שעליו יגרמו להחמצה שלו וכן יהיה גם הטעם. כנ"ל לגבי העור וזה תלוי גם באזורים השונים בגוף בהם יש אוכלוסיות חיידקים שונות.
אם אתה רוצה לברר - לקק וגלה בעצמך. השתדל להיות בריא כשאתה עושה את זה כי בכל זאת בדרך זו ישנה כניסת חיידקים אל תוך הגוף וחיידקים אלו יכולים לחולל פשעים חמורים במידה ומצליחים להחזיק מעמד במערכת העיכול ולהסתנן אל תוך הדם.

טבעונים צמחונים - אין לי מושג. נסה וגלה וגלה גם לנו.

הזלפת חומרים שונים לנרתיק בהחלט יכולה להיות מסוכנת. חומרים אורגניים שישארו שם יגרמו להתפתחות מהירה של חידקים ושמרים שבדרך כלל לא מתפתחים שם. סיבוכים של זה יכולים להוביל למוות. לא הייתי ממליץ לדחוף לתוך הכוס ממש ריבה או מזון מסוג שעלול להשאיר עקבות.
אם בכל זאת עושים את זה אז חשוב לשטוף היטב היטב את הכוס מבפנים ומבחוץ ואז לעשות את זה שוב ושוב ואז שוב. יש לא מעט שעשו ועושים את זה ולא קורה כלום. בכל זאת, עדיף להזהיר ובכלל, עדיף שלא להחדיר לגוף שום דבר אורגני שלא אושר על ידי משרד הבריאות כמזון.
קופידון1
לפני 17 שנים • 25 באפר׳ 2007
קופידון1 • 25 באפר׳ 2007
מעניין אותי שבסרטים ברזילאי ויםני ואמריקאי הולכים שם המון חרא ולא קורא להם כלום
לגבי זה נשאר בגדר פנטזיה אולי אממש אולי לא תלוי במצב החרמנות icon_biggrin.gif
נתנאלה​(לא בעסק)
לפני 17 שנים • 26 באפר׳ 2007
נתנאלה​(לא בעסק) • 26 באפר׳ 2007
טוב מה נסגר עם המסכן
אכל או לא אכל, עדיין בבית החולים או לא
ופגוש אני מורידה בפניך את הכובע...
YourQueen​(שולטת){סלייבילה}
לפני 17 שנים • 27 באפר׳ 2007

המסכן....

עוד לא אכל, אני מתכונת לעשות כמה בדיקות לפני כן (בעצת רופא).
אמנם, חרבנתי על בטנו וחזהו,ואחר כך הוא העיף בהוראתי הכל לאסלה.
היה אדיר! (לא אושפז)
icon_moon.gif icon_twisted.gif icon_wink.gif
Miu​(מתחלפת){היצור}
לפני 17 שנים • 27 באפר׳ 2007

שנויי טעם

Miu​(מתחלפת){היצור} • 27 באפר׳ 2007
אולי מיותר לציין, אבל התעסקות עם דם חושפת לכל המחלות שעוברות ע"י דם כמו איידס, צהבות, אבולה וכו'.

הטעם של הדם/ שתן/ רוק/ זרע ואפילו זיעה ועור משתנה לפי מה שהכנסנו לגוף.
מה שהכנסנו לגוף = אוכל, שתיה, אלכוהול, סמים, תרופות וכו'.

לקבלת דם טעים ועדין מומלץ לשתות המון מים ולאכול פירות.
הדם נקרש, מתגבש ומתפרק די מהר מחוץ לגוף, לכן (כמו בסרטי ערפדים) מומלץ לשתות אותו טרי וחם. אפשר להשתמש בנוגדי קרישה כדי להשאיר אותו נוזלי אבל רובם לא בריאים.

לטעמי האישי כדאי לשתות דם מיד לאחר שהוא יוצא מהגוף. אפילו העברה לכוס מקררת אותו.
מצד שני צריך להזהר שלא לזהם וריד פתוח עם רוק או כל דבר אחר. זיהום שמגיע ישירות לזרם הדם יכול להיות מסוכן מאוד.

לבני אדם בריאים בכלל ולגברים בפרט בריא לדמם מדי פעם., אבל כדאי לא להוציא יותר מכמה מאות מ"ל דם (חצי ליטר גג לבן אדם גדול) פעם בחודשיים-שלושה כדי לא למצוא את עצמך מסביר למד"א איך הוא/היא פשוט נפל/ה במדרגות על משהו חד.
ככלל, התעסקות עם דם דורשת עליית מדרגה מבחינת בטיחות: בדיקות לאורך כמה חודשים, ידע ומיומנות רפואית, סטריליות וטיפול בפסולת.

שיהיה בהצלחה.
אוהב שולטות​(מתחלף)
לפני 16 שנים • 4 במאי 2007

תגובתי הצנועה לדיון

לא הייתי אני כעבד, רוצה להתחיל בנושא (ואני מודה שזה די מגרה אותי)
דבר ראשון שאני ממליץ גם לך ולעבדך, להעבירו חיסון נגד הפטיטיס בי
הלו היא דלקת כבד נגיפית, מחלה מאוד מדבקת, שעלולה לגרום למוות.
(ההומו החביב מיסטר האמפיז שהיה הומו גם בחייו נפטר ממנה לא משכבר)
יש נדמה לי 3 סוגי דלקת/צהבת כזו, ל 2 יש חיסון.
pagosh​(שולט)
לפני 16 שנים • 4 במאי 2007
pagosh​(שולט) • 4 במאי 2007
נילי ונילי מוסרת לי שהפיטטיס B או מחלות נגיפיות אחרות מועברות בהרבה דרכים אחרות
והקשר להומוסקסואליזם לא קיים כלל. כמובן, כמו בכל מחלה מדבקת, עיקר הנמצאים בסיכון
הם דווקא הסטרייטים שהרי מספרית (כמות או אחוז - לא משנה לצורך העניין) יש יותר סטרייטים
כך שסביר הרבה יותר שעיקר החולריזם יימצא עלייהם.