ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

NIN בדרך אלינו?

זיקית
לפני 17 שנים • 26 באפר׳ 2007

מממ...טחול...

זיקית • 26 באפר׳ 2007
shushu כתב/ה:
כל עוד המבחנים אינם כוללים שליקת חתולים (לא אסתטי) או אכילת טחול של בני 15 (לא טעים), תרשמו אותי.

יש ספרי הכנה?

שלכם,
דבק.

כמובן שיש. הקורס הכנה עולה 7000 שקל, ויש המון ספרים אדומים ושמנים עם המון שיעורי בית. אה, רגע, זה משהו אחר. התבלבלתי לשניה עם המציאות.

בכל אופן, נזירוביץ', כיו"ר ועדת הקבלה, אני מודיעה על תמיכתי בהצטרפותה של שושו. מבחני הקבלה ייערכו בדירתי הצנועה בערב. תבואי עם האאוטפיט של יום העצמאות..אני אתחפש לקצין במשמר הנשיאותי הפלסטיני ונשחק בכלבתה של שם-ערבי-ג'נרי.
monk

Re: מממ...טחול...

monk • 26 באפר׳ 2007
זיקית כתב/ה:
shushu כתב/ה:
כל עוד המבחנים אינם כוללים שליקת חתולים (לא אסתטי) או אכילת טחול של בני 15 (לא טעים), תרשמו אותי.

יש ספרי הכנה?

שלכם,
דבק.

כמובן שיש. הקורס הכנה עולה 7000 שקל, ויש המון ספרים אדומים ושמנים עם המון שיעורי בית. אה, רגע, זה משהו אחר. התבלבלתי לשניה עם המציאות.

בכל אופן, נזירוביץ', כיו"ר ועדת הקבלה, אני מודיעה על תמיכתי בהצטרפותה של שושו. מבחני הקבלה ייערכו בדירתי הצנועה בערב. תבואי עם האאוטפיט של יום העצמאות..אני אתחפש לקצין במשמר הנשיאותי הפלסטיני ונשחק בכלבתה של שם-ערבי-ג'נרי.

כמובן שאת יכולה לבחור גם את קורס ההכנה המתחרה של "זרקתי", אשר בחצי מחיר מציע לך את המינימום שבמינימום הדרוש כדי להתקבל (למי ש"מצויינות" איננה השם השני שלו).
(במאמר מוסגר יצויין, כי למעשה שתי החברות המכינות הן בבעלות משותפת של זיקית ושלי והמטרה היחידה בפיצול היא יצירת תחושה ששוק "קורסי ההכנה" רווי ומניעת תחרות).
וזיקית, מה את מקבלת ככה אנשים בלי להתייעץ?!?! אני צריך כסף בשביל מחשב חדש!!!
Cynthia

הו!

Cynthia • 26 באפר׳ 2007
NIN בארץ. אני רק רוצה לראות כבר את היום שבו יפסיקו להבטיח ולא לקיים פה.

כולם להחזיק אצבעות!
shushu

shushu • 26 באפר׳ 2007
monk כתב/ה:
זיקית כתב/ה:
shushu כתב/ה:

יש ספרי הכנה?

שלכם,
דבק.

כמובן שאת יכולה לבחור גם את קורס ההכנה המתחרה של "זרקתי", אשר בחצי מחיר מציע לך את המינימום שבמינימום הדרוש כדי להתקבל (למי ש"מצויינות" איננה השם השני שלו).
(במאמר מוסגר יצויין, כי למעשה שתי החברות המכינות הן בבעלות משותפת של זיקית ושלי והמטרה היחידה בפיצול היא יצירת תחושה ששוק "קורסי ההכנה" רווי ומניעת תחרות).

יו"ר ועדת הקבלה הנכבדת, מנהל מחלקת השיווק הסחטן, פלא שהמכירות שלכם בשפל? להבא תתאמו ביניכם מראש לפני הפנייה לציבור.
טוב, על פניו נראה לי שאני אלך על הגרסה של אהובת הקצין הפלסטיני. כפי שמישהו הגדיר זאת יפה - המינימום הדרוש כדי להתקבל.

שלכם,
שסק (פעם אחרונה חרוזים מטופשים)
monk
לפני 17 שנים • 27 באפר׳ 2007

monk • 27 באפר׳ 2007
shushu כתב/ה:
monk כתב/ה:
זיקית כתב/ה:
shushu כתב/ה:

יש ספרי הכנה?

שלכם,
דבק.

יו"ר ועדת הקבלה הנכבדת, מנהל מחלקת השיווק הסחטן, פלא שהמכירות שלכם בשפל? להבא תתאמו ביניכם מראש לפני הפנייה לציבור.
טוב, על פניו נראה לי שאני אלך על הגרסה של אהובת הקצין הפלסטיני. כפי שמישהו הגדיר זאת יפה - המינימום הדרוש כדי להתקבל.

שלכם,
שסק (פעם אחרונה חרוזים מטופשים)

זה מה שקורה כשנכנסים לעסקים עם חובבנים טובי לב, הם מחלקים את המוצר חינם אין כסף.
ואני מבקש לא להשתמש במונח "סחטן"! אני בטוח שבמוח המעות שלך יש מספיק ביטויים חלופיים שאינם מעליבים.

(שסק = שדופה וסקסית?)
זיקית

הא הא!

זיקית • 27 באפר׳ 2007
אני את שלי השגתי. מה כפת לי מהנזיר. שיתנזר. icon_twisted.gif
monk

Re: הא הא!

monk • 27 באפר׳ 2007
זיקית כתב/ה:
אני את שלי השגתי. מה כפת לי מהנזיר. שיתנזר. icon_twisted.gif

אם תבגדי בשותפים שלך לא תגיעי רחוק בעולם העסקים....

תגיעי רחוק מאוד!!! icon_wink.gif
James Bondage​(מתחלף)
James Bondage​(מתחלף) • 27 באפר׳ 2007
ואם כבר ב- NIN עסקינן, הם משחררים את קבצי האולפן לכל דיכפין, למען יוכל כל אחד למקסס לו את השיר כאוות נפשו.

לא חובב את המוזיקה שלהם יותר מדי, אבל מבחינת יחסם למפלצת שמכונה "קניין רוחני" הם מהלהקות החביבות עלי ביותר. רזנור לשלטון !
flashback{ג"ו}
flashback{ג"ו} • 27 באפר׳ 2007
אני גם רוצה!!

נשאר מקום באוטו לטרמפ? icon_rolleyes.gif
monk
monk • 27 באפר׳ 2007
flashback כתב/ה:
אני גם רוצה!!

נשאר מקום באוטו לטרמפ? icon_rolleyes.gif

אם לא שמת לב, אנחנו לא מנהלים כאן שרות הסעות. מדובר ביחידה מובחרת, אשר ידה הארוכה כבר הקדימה רפואה למכה ונתקלה מטווח קצר בדפש מוד במדינה כלשהי באירופה (מטעמי בטחון שדה לא נוכל לחשוף את שם המדינה).
הצטרפות ליחידה כרוכה במבחנים מפרכים (ויקרים, כי צריך לשלם חשבון חשמל...ראי דיון על ערכות הלימוד לעיל).
את מוזמנת להגיש מועמדות אצל זיקית (שמוזהרת בזאת שאם היא תסגור עוד עסקעות בלי להתייעץ איתי, תמצא את עצמה בהופעה של זהבה בן, על הבמה! רוקדת ריקודי בטן! עם רני רהב! ומחבט בייסבול ברקטום! בעצם בלי המחבט ביססבול, היא עוד עלולה להינות מזה בטעות ) icon_confused.gif